Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

część ber, anka:) Ber a jak nazywa się twój lekarz bo ja też jeszcze do Łodzi tyle że mam 140 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
moim lekarzem prowadzącym jest dr Krekora z CZMP -rewelacyjny człowiek i wspaniały fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię Was, forumowe kobietki 🌼 brzuch mnie zaczął boleć na @, więc może dziś przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, ja w CZMP miałam hsg robiona, ale robił mi Niwald, strasznie nieprzyjemny i wredny człowiek, ale ogólnie ok bo nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, a co uciebie, mam nadzieję, że humorek ci się poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli ja w centrum trafiłam na samych cudownych ludzi i najlepszych fachowców, którzy byli blisko mnie w najtrudniejszych chwilach mojego życia i są do tej pory a mój lekarz to prawie rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie do prof Radwana, on w CZMP jest kierownikiem oddziału ds niepłodności i jestem b. zadowolona ale ten Niwald prawie doprowadził mnie do płaczu i zrezygnowania z hsg no ale tacy też się zdarzają wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
tak naprawdę to nie ważne czy miły czy nie byle by buł rezultat a moja sytuacja jest troszkę inna od waszej choć cel mamy ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... widze że sporo nowych dziewczyn się pojawiło... witam was serdecznie i mam nadzieje że za niedługo przywitamy się na innym topiku np. \"termin maj 2006\" ;-) Ja jestem już drugi cykl na duphastonie, witamince E i foliku... cykl mi się ładnie uregulował dzięki temu na 28 dc... no i właśnie dzisiaj dostałam @ :-( Szczerze mówiąc to miałam nadzieję że uda mi się zafasdolkować w tym cyklu ale widać jeszcze nie wszystko jest ok. Dziewczyny czy któraś z was zaszła w ciążę po duphastonie? ?? Z ginem jestem umówiona na początek lutego.... może zleci mi jeszcze jakieś badania... sama nie wiem co robić... to już prawie rok starań i NIC!!! Powoli opadam z sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........12kg............Tomuś......101cm jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber, no niby nieważne, dla mnie też to się nie liczy, ale w sytuacji kiedy rozmawiałam z prof. przez telefon bo miałam mieć hsg a dostałam w poprzednim cyklu plamienie i prof. powiedział że przed hsg zrobi mi usg czy wszystko jest ok a potem okazało sie że prof wyjechał bo miał wykład w Białymstoku na temat niepłodności no i prosiłam Niwalda żeby mi to usg zrobił bo plamiłam a on powiedział że go to nie obchodzi, on mi usg nie zrobi i mam sama zdecydować czy robie hsg czy nie bo on nie ma czasu. To już nie chodzi o to że był wredny tylko w pewnym sensie naraził moje zdrowie ale czytałam na forum bociana ze on tak często zwłaszcza jak ma coś robić pacjentkom prof., nie wiem zawiść, on też ma prywatny gabinet i moze wszyscy powinni do niego chodzić? W czasie badania był chamski. W tym momencie człowiek jest przerażony i nie chodzi mi nawet ze powinien mnie podtrzymać na duchu ale mógłby przynajmniej sie zamknąć i powstrzymać sie od wrednych tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............09.12.......30-?..........po 07.01........8 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........03.12 .........29-34 ....01.01 .........4 m-ce .... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Silve :-) a juz myślałam, że się Tobie udało jak wkleiłaś tabelke nr 1. Ale nie znalazłąm tam Twojego nicku :-( widzę, że też testujesz pod koniec tego tygodnia, ciekawe której sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a ona kazała ci robić hsg mimo wyników meża? nie wiem czy widziałaś mój wpis poprzedni do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli mam pytanko czy ktoś ci polecił tego prof czy przypadek sprawił że leczysz się u niego no i czy masz jakieś informacje dotyczące jego skuteczności ja niestety nic o nim nie słyszałam ale jeśli pracuje w CZMP to napewno jest fachowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolke, a Twój mąż się badał? bo ja po ponad roku starań wysłałam męża na badania i okazało się, że nasionka słabe. A dotąd ja sie faszerwałam prochami, widac niepotrzebnie, bo żadnych \"odchyleń\" u mnie raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no nie to hsg sama sobie wymyśliłam, jeszcze przed badaniem żołnierzyków, bo stwierdziłam, że nie będziemy czekać tylko na wiosnę inseminacja. Ale jak widac robaki okazały się zbyt kiepskie, więc trzeba je kurować a później mśleć o hsg i inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 73
Nic z tego !!!!!!!!! Sama się nakręcałam niepotrzebnie :-( :-( :-( Przepraszam że narobiłam sobie i Wam nadzieji..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko mój gin powiedział mi że jeżeli mój mąż nie miał w dzieciństwie świnki to badania nasienia nie są potrzebne ale szczerze mówiąc też o tym myślałam. Zobacze co powie mi na nastepnej wizycie i wtedy wyśle mężulka na badania. Jest tyle możliwości że sama już nie wiem co może nam dolegać... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz z kalisza polecił go mojej koleżance, druga moja koleżanka jest po in vitro w jego klinice i jest w ciąży, potem czytałam w internecie na bocianie o nim i nikt nie zarzucał mu brak kompetencji, jedynie to że potrafi być niemiły ale jak już pisałam nie przeszkadzało mi to byle by mi pomógł no i okazało się że jest bardzo sympatycznym człowiekiem, klinika Gameta, któej jest szefem ma bardzo dobre wyniki a on napisał książkę o niepłodności, i wykłada na sympozjach dotyczących niepłodności, szkoli ginekologów z całej Polski. No więc zdecydowałam się na niego, leczę sie 3 m-ce i miałam 2 inseminacje, pierwsza na cyklu naturalnym, bo sama chciałam zaryzykować choć mówił że szanse są niewielkie, druga z clo ale to że sie nieudały to nie jego wina, u nas jest ciężko bo mój mąz ma słabe wyniki i ledwo się na insemiancje łapiemy, na styk, więc mamy szanse małe ale próbujemy z 3 razy jeszcze potem chyba in vitro. W kazdym razie nie naciąga nas na kasę a jak się dowiedział, że mam 140 km do Łodzi każe mi jak najrzadziej przyjezdzać, nawet mówił mi 2 razy przez telefon jakie leki mam sobie załatwieć u ginekologa w moim mieście zebym nie musiała jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przepraszam,ze się nie odzywałam (szczególnie na Świeta). Chyba po raz kolejny chciałam odpocząć...nie od Was oczywiście ale od myśli (zazwyczaj czarnych) związanych z chęcią posiadania dzidziusia.Już mi lepiej :) W związku z tym,że odzywam się po raz pierwszy w Nowym Roku, zyczę Wam wszystkim przede wszystkim zdrówka i spełnienia marzeń....zdaje się,że marzenia mamy podobne :) Czytałam wasze wpisy i w związku z tym bardzo bardzo prosze o fotki z sylwestra 🌻 P.S.U mnie wszystko w porządku. Początek roku całkiem całkiem :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcefasolkę, to że nie miał świnki o niczym nie świadczy bo przyczyną słabego nasienia mogą być hormony, żylaki, zapalenie prostaty, styl życia Ber a uciebie jaki jest problem? jeżeli oczywiście chcesz o tym pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko, tak strasznie mi przykro :-( bardzo, ale nie poddawaj się!!! Jachcefasolkę, co to za gin Ci powiedział? Mi każdy do jakiego chodziłąm mówiąć o problemach z zajściem w ciąże , kazał mi w perwszej kolejności wysłać męża na badania nasienia. Po roku poszedł na nie i co? wyniki niestety słabiuteńkie :-( ilość, jakość , ruchliwość :-( świnki nie miał, prowadzi zdrowy tryb życia, ćwiczy, nie pali, pije okazjonalnie i to w rozsądnych ilościach...i skąd taki problem? kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeka go usg jąder, a później badania hormonalne i kuracja hormonalana prawdopodobnie. Na razie przyjmuje tribulus na podniesienie testosteronu i dużą dawkę l-karnityny...może to pomoże, może przyczyną był stres...okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Ja byłam w ciąży tyle tylko że mój aniołek był bardzo chory i odszedł od nas w 24 tc od tego czsu ( sierpień 2005) jestem pod stałą opieką CZMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, moze rzeczywiście to stres choć lekarze niektórzy uważają że stres az takiego wpływu nie ma no ale twój maż wiele przeszedł z tego co pamietam z pracą. Ja zasugerowałam lekarzowi, że mój mąż też przez stres (miał obronę na studiach) ma takie wyniki a mój lekarz powiedział że nie ma co wszystkiego zwalać na stres bo az tak by nie wpłynął na wyniki i ja się zgadzam no bo przez ponad 2 lata się staramy a mój maż nie jest osobą, która sie denerwuje czymś raczej żyje chwilą i jest b. radosnym czlowiekiem,ponadto miał później przed insemiancją wyniki i też były nie lepsze. estelka ważne żebyście zdiagnozowali przyczynę i zabrali się za leczenie, moze usg cos wykaże co da sie łatwo zwalczyć, dużo takich przyczyn moze być łatwych do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×