Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Si, czekaj cierpliwie do 10.!!!! w moim przypadku stwierdzam, że jak zajdę naprawdę ;-) w ciążę to nie będę miała żadnych objawów, typu bóle piersi, brzucha, mdłości....bo te wszystkie objawy już miałam a ciąży jak nie było tak nie ma :-( Edytko jak test? mam nadzieję, że dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella ja pamiętam jak pragnełam dzidzi i cały czas o tym myslałam, wkońcu nie wytrzymałam poszłam do gina i mu tłumaczę ze źle sie czuje, że boli mnie gardło itp i ze boję sie wziąźć jakie kolwiek leki bo mogę być w ciąży:) Skierował mnie na USG ( i o to mi chodziło) Wyszło mi ze mam zasinioną macicę ale ciąży nie ma .. Tak chyba działa psycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zasiniona macica jest także wtedy np. kiedy się @ spóźnia i to jest paradoks. Si, ja też brałąm nystatynę w tym cyklu i mnie brzuch nie bolał, to nie ma związku, a który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! maklady - może to tylko efekt luteiny - róznie ona działa na różne kobiety, nie martw się. 🌻 Iskierko Nadziei - jestem, jestem, co prawda dzisiaj dopiero - ale jestem :) Miło, że ktoś o mnie pytał :) Ja wczoraj byłam na imieninach babuni, więc stąd moja nieobecność cały wieczór. Jak przyszłam, to obejrzałam swój serial :) i zabrałam się za małe ćwiczonka. Nakręciłyście mnie jak jasny gwint :) No i przeszłam na 1000 kalorii. Muszę coś ze sobą zrobić, bo zoo u nas nie ma i na pewno hipopotama bezdomnego nikt nie przygarnie jak do własnego domu się nie zmieści :) W związku z tym o staraniach ciutkę zapomniałam, nie licze dni, zrobiłam se pazurki - więc szyjki nie badam :p, tempki nie mierzę. Pamiętam jedynie o tym, że za tydzień zostanę znowu nawiedzona :) Z lekka czuję bolesność piersi, więc się zbliża. W ogóle czuję pewien psychiczny luz. Pomyślałam sobie, że nawet to dobrze, że teraz nie zachodzę, bo zima, pluchy, niebezpieczne katarki, tylko bałabym się, a tak - zacznę myśleć o tym jak sniegi stopnieją :) I wtedy też zabiorę się za siebie (w sensie 1 - monitoring , jak będzie ok to 2 - mąż na badanka, jak będą ok 3 - badanie hormonków u mnie). A poza tym naplanowałam tyle w moim życiu na I pórocze, że szok, same dobre rzeczy i dotyczą zmian w otoczeniu (w domku głównie). No i to tyle. :) No ale was nie opuszczę - będę wam kibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja na twoim miejscu nie szła bym na hsg dopóki wyniki męża się nie poprawią, jeśli się poprawią i zakwalifikujesz się na inseminację to trzeba zrobić hsg ale jeśli na in vitro to nie trzeba bo jajowody są pomijane więc po co ci niepotrzebny stres teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie estelka🌻Foli🌻maklady]🌻zabajona🌻si25🌻 Paula dziękuję , za fotki...niooooo piekny brzusio już urósł.....a te ciuszki, jejka normalnie aż się łezka kręci na ich widok.......❤️ ja zaraz się zbieram.....ech........oczywiście na rozmowę o pracę.... zabajonek:-p ćwiczonka dobrze robią i męzulek odrazu zawiesi oczko.....:-) właśnie zabajonek poproszę o Twoją fotkę, po nawet sie nie pochwaliłaś jak wygadasz...he,he,heeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - no własnie NIE idę :) wiem, że znowu może dopaść mni dół, ale skoro mam postanowienie dać sobie narazie spokój i tylko cieszyć się póki co tym co mam - to tak zrobię. Nie wiem kiedy sie wybiorę. Troszkę zniechęciłam się i ... pozostanę jedynie na duphastopnie, bo pomaga moim krótkim cyklom. Poprzedni pięknie mi sie wydłużył i @ dostałam pod koniec 28 dnia cyklu. Dla mnie SUPER poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, no to moze duphaston ystarczy , oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - póki co strasznie się siebie wstydzę :-o Ale wyślę ci swoją fizjonomię po południu z domku, bo tu nie mam nic. Jak nie zapomnę oczywiście, bo moje życie od pierwszego dnia nowego roku nabrało dziwnego tempa, dużo się dzieje i szybko czas płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - mam przeczucie, że raczej nie wystarczy, ale połudzę sie jeszcze troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonek, chcesz kopniaczka w dupinkę?????:-p czekam na fotki......podaj mi maila to ja przeslę Swoje...to wtedy sie usmiejesz z krowy dojnej hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli 21 dc poza tym brałm antybiotyk bo miałam anginę :( lekarak przepisała mi taki co nie powienien miec żadnego wpływu a nyststyna bo pojawiły sie grzybki :( dziwnie sie czuje ale mozliwe ze sobie wmawiam temp w pochwie 37,2 wieczorem bol brzucha i piersi wczoraj sie czułam tak jak bym za chwilę miała dostac @ ehh, ale ja Wam marudze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale się uśmiałam z rana z Zabajonej :D Ale słuchaj, w razie jak ci dieta nie wyjdzie to daj znać, w Łodzi jest zoo, to przyjedziesz do mnie i tam ci załatwimy kwaterkę :D :D :D Dzisiaj już trochę lepiej ze spaniem, a właściwie całkiem dobrze bo się tak nie mordowałam w nocy jak wczoraj Ufff A teraz do pracy, rodacy ! Biorę się za mój drugi etacik, bo terminy gonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - mój mail tinna77@o2.pl (łatwiej będzie mi odesłać jak już dostanę :) ) leniuszek ze mnie si25 - skarbie - wyluzuj odrobinkę bo oszalejesz przez te dni, ja tak miałam chyba w 3 cyklu starań, czułam się dziwnie, inaczej i prawie uwierzyłam w to co sama sobie opowiadałam - absolutnie nie chce cię dołować, a jedynie wyhamować - bo po co ci niepokój ... bo jesli się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, ja mam 22 dc i też czuje sie jakbym miała dostać @, już wczoraj o tym pisałam ale w zeszłym cyklu tez tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - skąd ja to znam hahaha , teraz juz biorę na luz bo wiem ze takie życie w napięciu jest jeszcze gorsze, juz to przechodziłam wmawiałam sobie wszystko co tylko mogłam nawet doi łazienki biegałam co 5 minut hahahah Eh terz juz jest dobrze,aczkolwiek nie moge sie doczekac :) Uciakam do pracy Życzę Wam miłego dnia Kobitki 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam i o zdrówko pytam.....si 🌻 postaw na luzik, bo nie da to Tobie spokoju.....miejmy nadzieje , że udało sie.... wczoraj mnie mąż nazwał Iskierko......a ja gały...he.he......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli a ja 21 :) ale to forum wciąga o szok :) uciekam bo nic nie zrobię 3majcie sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde - muszę popracować, a nie chce mi się jak jasna (piiiiip) :) Zmyknę na troszkę bo mam zaległości :) papaska, naraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam dziewczynki mam pytanie do elfa wyczytałam że jesteś z łodzi a ja mam tam swojego lekarza mam pytanie jutro wybieram sie na wizyte to niecałe 200km napisz proszę jakie u was drogi- bardzo zasypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kobietki :D troszkę się nie odzywałam... ale nadrobiłm już wszystkie zaległości :) Iskierko, trzymam mocniutko kciuki, zebyś tym razem lepiej trafila. ech, mylalam, ze edyta napisze jak wyszedl test, ale narazie cisza... dzięki za zdjęcia, jakie mi podsyłacie. ja niestety zdjęć mało robię, przedwczoraj zrobiłam tylko dwa zdjęcia brzusia na prośbę Pauli, ale nie przesyłałam Wam, bo są bez twarzy i takie na szybko robione... Muszę się zmobilizować i kilka pstryknąć. I powiem Wam jeszcze, ze ja wczoraj też poszalałam. Paula naopowiadała mi o swoich zakupach więc ja też zięłam się do roboty i czekam na 2 przesyłki ;) Jak je dostanę, to też się pochwalę :) Najgorsze, że takie słodkie są te ciuszki, ze ciężko się zdecydować... Jeszcze trochę i będę miała ich tyle, że zacznę rozmiar 80 kupować na zapas, hihihi. Dzisiaj mam troszkę luźniejszy dzień więc pwnie będę sie odzywać. A jaktylko pomyśle, że w poniedziałek do pracy :( Miłego dnia dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×