Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Asiu, trzymam kciuki bardzo mocno, a my wszystkie ze swojej strony bardzo się postaramy, żeby Ci potowarzyszyć:) idę się powoli zbierać do spania:) jutro zapowiada się pracowity dzień:( mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojna... śpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Asiu, to jak tak bardzo prosisz to ja chętnie w tym miesiącu dołącze do grona brzuchatek ;-) hihihi A Forumka, któa pisała o niepłodności męża i biopsji nie chciała się ujawnić. Więc uszanujmy to i nie dociekajmy, która to z nas. Myślę, że jak dojdzie do siebbie, sama nam to powie. Ale przecież biopcja to chyba nic strasznego. Czytałam, że wiele ICSI w połączniu z biopsją dawało rewlecyjny, wiadomo jak :-) efekt. A poza tytm pamiętajcie - cuda się zdarzają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko mocno trzymam kciuki za powodzenie na rozmowie! A z biustu to powinnaś być zadowolona! ciekawe co byś powiedziała, jakbyś miała małe B jak ja, które tylko w drugiej fazie cyklu sensownie wygląda ;-) a wymieniłam wcześniej dziewczyny, które się nie odzywają, a o Andzi zapomniałam - Andziu co z Tobą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA I
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........12kg............Tomuś......101cm jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA II
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........03.12 .........29-34 ....01.01 .........4 m-ce .... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie- cuda sie zdarzają. :) Tylko mi sie tu nie nakrecac za bardzo- bo wiecie, że psychika potrafi psocić. Co nie oznacza, że nie czekam z niecierpliwościa na Was.:) Estelko- swięta racja- trzeba uszanować czyjeś zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iskierko czekam bo jeszcze nie doszły. A może któraś z Was też słyszała jak można mierzyć szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja powiem ja urode dzidziusia???:-))) bede wygladała jak kowa dojna hahaahahahahaha❤️ale mam humorek zarabisty... mój mąz to zadowolony jest...he,he,heeee estelko dziekuje za kciuki. zaczynam sie pocic o 10.00.... czekam na @ ale chyba nie przylezie, tak cos czuje!!!!ięc może ja dołącze do naszej Kochanej Asieńki i jej maleńkiego szkraba...❤️ cos mnie cycki swędzą?????czemu????? zbliża się @@@@@??????????? nigdy tak nie miałam przed.....hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczego nie mierzę, najlepszy jest luzik , wiem to po doswiadczonej siostrze.......i właśnie ja to zrobiłam.....:-)))nawet dokładnie nie wiem kiedy @ przyjdzie,:-p dopiero dzisiaj AnA cos tam mi wyliczyła....ech jak bedzie to bedzie....:-p .grunt mieć zarabisty humorek :-)))) Asia, beti, paula i anka25 wysłałam Wam zdjecia, a teraz czekam na Wasze...........🌻🌻 a gdzie Zabajona????????haloooooo odezwij sie!!!!!!!! AnA buzialce ogromniaste, trzymaj kciukasy za mnie jutro, nie miałam Tobie kiedy napisać, bo miałaś młyn.......jutro o 10.00 mam rozmowę o prace, ale wejde na gg ........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko- bolesnosc piersi w II fazie to jak najbardziej zdrowy objaw. :) Progesteron robi swoje. :) ja do tej pory swoich dotknąć nie mogę.:P Iskierko- no to ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już spadam do lóżka. Jutro proszę mi się meldować w zajeb....... humorach i z dobrymi wieściami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, czasem rzeczywiście nie pozna sie przyczyny, może zarodek był wadliwy genetycznie i za słaby. Organizm tak wtedy reaguje.Teraz musisz myśleć pozytywnie, że będzie wszystko ok bo będzie mam nadzieję że juz w tym cyklu ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę spać dobranoc :)jutro sprawdzę czy są dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sprawdzić Iskierko bo mi poczta szwankuje więc nie wiem ale będę sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staranka w toku ale marne nadzieje bo nie wiem czy w ogóle myła owu bo nic nie czułam, więc grzecznie biorę bromek a od dziś (18dc) także luteinkę. To narazie na tyle co będzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA KIEDYS RAŁAM LUTEINKĘ I ZMIANIŁAM GINA I NIE AZAŁ MI BRAĆ...... BO JESTEM ZDROWA TAK MÓWI I PO CO SIE ASZEROWAĆ NIEPOTRZEBNIE.......ups sorki caps mi sie włączył.....:-))) a ja czuje owu, była w Wigilie i przytulanki były, hmmm nie wiem czy my za czesto sie nie przytulamy , nie ze wzgledu na fasolaczke , tylko na otrzeby:-) mnie pisrsi rwą...he,he,heeee nie wiem kiedy @ nie liczyam terminu aha gage mam to normalne??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Iskierko to trzymam kciuki!! Może się udało? Obaczymy. Dobro idę spać bo rano do pracki. Powodzenia jutro na rozmowie!!! Napisz jak Ci poszło. Papap ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli być może , nie wiem zazwyczaj nie znają przyczyny Widzę że w tabelkach mam 3 imienniczki i w dodatku z tego samego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) si - masz super stopkę, bardzo mi się podoba:) u mnie @ nie ma, tylko lekkie plamienie już ponad tydzień, @ powinna być już ok. 3 dni temu:( martwię się.... test robiłam już nie raz, dziś też, więc to na pewno nie to, co bym chciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady a często tak masz? czy tylko w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć foli:) takie długie plamienie tylko w tym cyklu:( kiedyś miałam jednodniowe plamienie kilka dni przed @ i wtedy też mi się cykl wydłużył.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) Makłady ,a poziom progesteronu badałaś? zastanawiam się czy iść dziś do ginki. Mam umówioną wizytę, bo pierwotnie miałam w tym miesiącu iść na hsg, , ale nie idę, bo robie sobie luz psychiczny od badań :-) i w sumie nie wiem po co iść. Głupia jestem, ale piersi mnie mocno szczypią i już zaczyna mi se jakiś chochlik, że może :-) ale szybko odganiam tą myśl. Chyba chcę iść do ginki, aby mi powiedziała, że żadnych objawów ciążu, typu zasinienie narządów rodnych, rozpulchnienie i powiększenie macicy (bo takie sa chyba pierwsze objawy) nie widać...chyba nie pójdę, nie będę robiła z siebie kretynki...ech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - dzięki :) znowu mnie brzuch boli moze to dlatego ze biore nystatynę:( sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, progesteron badałam rok temu, nie pamiętam jakie były wyniki, ale gin powiedziała, że jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×