Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witajce w Nowym Roku! Ja też własnie dowiedziałam się o szczęśliwym rozwiązaniu koleżanki, też synio :) kurcze, aż mi oczy łzawią ... tak bardzo chciałabym też ... a jak na złość wczoraj trafiłam na program, który kiedyś nadawali w tv - wybrana grupa kobiet, ciąża i poród, może oglądałyście ten dokument. I akurat we wczorajszym kobietka urodziła bliźniaki - chłopca i dziewczynkę. Też był to wzruszający widok. Na discovery wieczorem pokazywali film, jak lekarze operowali dzidziusia podczas porodu. To było cc i chodziło o to, by dziecko miało dopływ tlenu przez pępowinkę, bo samo by umarło - miało torbiele na płucach. Lekarze tylko nacięli brzusio mamy, wcześniej narkoza i dla niej i malucha - wyciagnęli maluszka, od razu na jej brzuszku go operowali. Wszystko skończyło się dobrze, mały dzisiaj jest 9 miesięcznym urwisem. No i jak człowiek ma się dobrze czuć, jak wszędzie gdzie się nie obróci to ciąże i porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Asiu dziękuję za informacje na emat sysi - dobrze że z jej synkiem wszystko ok. A ty jak się czujesz, jak tam twoje objawy ciążowe - są??? Przyznaj się!!!!! SYSIA - GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA!!!!! ❤️ 🌻 A my z moim kochanie bylismy wczoraj na pierwszych zakupach. Kupiliśmy body takie słodkie maleńkie z kangurkiam, kilka bluzeczek na lato z krótkim rękawkiem bo jak w czerwcu się urodzi to żeby nie było jej/jemu gorąco no i takie słodkie bluzy na chłodniejsze dni!! Mojemu P tak się spodobały zakupy i stał się specjalista w rozmiarach niemowlęcych że stwierdził że bedzie sam też chodził na zakupy i kupował naszemu maleństwu same najlepsze, najładniejsze ciuszki, nieważna cena - bo przecież jego dziecko w g....ch chodzic nie będzie hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki❤️ Sysiu ogromniaste gratulacje🌻🌻🌻🌻 Asieńko dziękujemy za wspaniałe wiesci....:-))) a jak Ty się kochana czujesz????? brzusio rosnie?????👄 A ja czekam na @ powinna przyjść w weekend......:-p przeslijcie mi zdjatka z Sylwestra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje sysia !!!!!!!!!!!!!!! wspaniała wiadomość, dobrze ze wszystko sie tak skończyło bo sysia się nacierpiała w tej ciąży biedna. Aśka, no właśnie masz jakieś objawy już? smaki albo mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady to przy okazji, może wieczorkiem :-))) a inne koleżanki nie robiły sobie zdjęć????? Paula witaj Skarbie,.... zazdroszcze Tobie, chodzisz na zakupki dla maluszka.... a ja czekam na @ mam nadzieję, że nie przyjdzie...... kto testuje w sobote??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, ja nie testuję ale @ mam dostać w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle ziewam cholera muszę się wreszcie wyspać porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać mi się chce 😴 i akurat dziś mam takie monotonne zajęcie w pracy 😴 😴😴😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kawka pomogła :-) jejku, no niech któraś z nas (chociaż jedna!) zajdzie teraz w ciążę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWUSZKI CICHO SZA...MOŻE NAM SIE UDAŁO!!!!!!!!!!!!!!! POCZEkajmy do terminu @ , to juz niedługo...mnie cos piersi bola tzn, są wrażliwe na dotyk...czyli krótko mówiąc mi sie zbliża @, czyli ja juz odpadam :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:):):):) Gratulacje dla sysi:):):):) ja tez chciałabym synusia:):):) Ale poki co narazie nici z tego bo własnie dostałam @..... Przylazła cholera bez zadnych objawów...... dosłownie zadnych..... ani cycochy, ani brzuch , nic dosłaownie nic......... Trudno ,oby sie skonczyła szybko bo nie znoszę jej.... buuuuuuuu Ja byłam na zakupkach bo przyjechała na Nowy Rok kolezanka ktora na stałe mieszka w Niemczech i zabawiam ja:):):) W tą sobotę znowu uidziemy szalec gdzies do jakiejs disco lub pubu:) W tym cyklu nie będę miała dopalczy ale monitoring tak ,zeby zobaczyc czy pecherzyki mi rosną i czy mam owu...... Chyba będę musiała wiecej tych przytulanek w owu ..bo po jednej nic nie wychodzi:( Cos mi sie zdaje ze ta moja komoreczka bardzo krotko zyje..... zobaczymy... humorek mi dopisuje:) ... pozdrawiam wszystkie dziewuszki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!!! witam Was cieplutko, wpadłam zeby sie przywitać i POGRATULOWAĆ SYSI !!!!! KOCHAN CIESZE SIE ZE WSZYSTKO DOBRZE SKOŃCZYŁO BUZIAKI DLA CIEBIE I SYNKA !!! dziewczyny potem sie odezwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie co mam robić? miałam iść dziś do sauny, ale piersi coraz mocniej mnie zaczynają boleć. Wiem, że to nie oznacza dzidzi i szanse na nią są raczej nikłe, ale zawsze może zdarzyć się cud :-) na tej saunie mocno rozgrzewa się oraganizm, temperatura sauny do 55 stopni...iść czy nie? bo jak wiadomo szanse na fasolkę super minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja bym nie poszla, czekamy na dziecko tyle czasu i wiem że można zwątpić ale takie rzeczy się zdarzają, a myślę że nigdy byś sobie nie wybaczyła jakby cos się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
witam dziewczynki w nowym roku mam nadzieję, że bedzie lepszy od poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że osoby starające się powinny zachowywać sie w drugiej poł. cyklu jakby były w ciąży oczywiście bez przesady ale rzezczy szkodliwych ewidentnie lepiej nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, ja myslę tak jak foli:) macie jakieś ciekawe plany na popołudnie? bo ja nie mam kompletnie żadnych:) oglądałyście film \"Nic\" Kędzierzawskiej chyba? - strasznie mnie ten film dotknął, świetny, super efekty, ale można się zdołować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×