Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ber, przykro mi bardzo :( wiele przeszłaś w życiu Ten szpital jest uznawany za bardzo dobry wiec jesteś w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz dziewczyny dałyście mi dużo do myślenia... Musze dzisiaj porozmawiać z moim Misiem... chwilami wydaje mi się że zajście w ciąże to jak wygrać w totolotka... szansa jedna na miliard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno tak stwierdziłam , że dla mnie zajście w ciążę jest tak mało prawdopodobne nak wygrana w totolotka. Ale niektózy wygrywają :-) a jakby sie nie miało nadziei na ygraną, to by się nie kupowało losu totka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja literóki robię :-( to dlatego, że ciągle mi ktoś łazi za plecami :-o i się spieszę aby nie zobaczył co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
właśnie rozmawiałam z moim gin w łodzi pogoda Ok no to jutro w droge ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko masz racje... tylko że ja mam takji charakter że nie lubie czekać... chciałabym mieć wszystko na już.... i mam wrażenie że całe moje życie zaczęło kręcić się w okół cyklu miesiączkowego, leków i przytulanek... tak też nie może być, gin mi powiedział żeby nie myśleć o zajściu w ciążę tylko kochać się wtedy kiedy będziemy mieli ochote... a ja mam zawsze ochotę jak sobie pomyśle o dzidzi.... może ja powinnam się leczyć u psychologa a nie ginekologa? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko ;-) jak masz ochotę na przytulanki to do dzieła - oto chodzi, abyś się do tego nie zmuszała, a nie kochała się z mężem tylko dla dziecka z minimalną dozą przyjemności. Mi wyluzować pomogły...fatalne wyniki męża :-( bo z takimi wynikami szanse są baaardzo marne, a leki i prochy działają na nasionka dopiero po 3 miesiącach brania. Czyli do wiosny luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ale nie martw się bo przynajmniej na wiosnę jak zrobi się cieplutko i zaczną kwitnąć kwiatuszki sprawicie sobie takiego bobasa że hoho :-) Bo żołnierzyki Twojego męża będą wtedy w formie i w lecie będziesz mogła spacerować z dumą wypinając rosnący brzuszek :-) Ja nie moge doczekać się tej chwili. Powiedz mi tylko jak wygląda takie badanie nasienia bo mój mężulek jest do tego troche sceptycznie nastawiony :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko dopiero teraz zauważyłam Twój wpis pod tabelką....gapa ze mnie. Chciałabym byc w tabelce I.... i będę kiedyś - grunt,to sie nie załamywać :) U mnie jest tak,że mogę mieć @ 7.01 ale równie dobrze i 15.01. Cykle mam niestety nieregularne :( Ostatnio rozmawiałam z koleżanką na temat zaciążenia (jej się udało po 5mies. starań) i po raz kolejny potwierdziło sie,że wcale nie jest to takie proste. Ale co tam...nowy rok - nowe nadzieje :) ....niech się spełni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, gdyby nie zdawała sobie sprawy, że objawy domniemanej ciąży występują, chociaż w brzuszku nie ma fasolki i jakby nasionka mojego męża były super, to pewnie pomyślałabym, że się udało ;-) po co ja łykałam luteine, ajk mój naturalny progesteron rozywa mnie od środka ;-) piersi rosną, bolą i fatalnie wyglądają, bo sś całe w zielone paski - tak pęcznieją :-) myślicie , że może to być sprawka prolaktyny? bo na własną rękę mniejszyłam sobie dawkę z 1 na pół tabletki na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nasionka zawieźliśmy sami do kliniki. Macie na to 30 minut, maksymalnie...Mąż albo Ty :-) musicie pobrać nasienie metodą masturbacji do sterylnego pojemniczka (takiego jak na mocz, ale sterylnego, do kupienia w aptece). Można tez oddać nasienie w klinice, w specjalnym pokoiku... musicie przed badaniem zachowac około 5 dni wstrzemięźliwości seksulanej, mąż lepiej żeby nie pił mocnego alkohou i zbyt sie nie forsował, np intensywniej niż zwykle ćwicząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka I
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........12kg............Tomuś......101cm jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka II
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............09.12.......30-?..........po 07.01........8 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały :) ho ho mam pausę, więc korzystam :p estelko - być może to progesteron robi - ja w ostatnich dniach zauważyłam, że nie dość że piersiuchy piękne i jędrne (a miska B, więc jest z czego się cieszyć :p), ale i stały sie na nich widoczne naczynia krwionośnie, znaczy się żyły i są bardzo blisko pod skórą. W poprzednim cyklu nie miałamam tak, ale za to strasznie bolały mnie sutki, nie mogłam ich dotknąć. W tym cyklu sutki nie bolą, lekko bolesne mam piersi. I to wsio co czuję. Więc ja stawiam na hormonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i @ jest, ale już wolę to niż niewiadomą, czekanie, dołowanie i wkręcanie sobie jazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje maklady ja też tak wolę, jak ma być @ to najlepiej w terminie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ty dzisiaj masz chyba dobry humorek, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem.....tarlalalaalalla❤️, po rozmowei super tako!!!! okaże sie niedługo..... maklady tak mi przykro, z powodu @.....👄 Edytko Ciebie też przytulam......🌻 nastepny cykl jest Wasz......ojojojjjj 🌻 zabajonek doszły foty?????? silve Tobietez wysyłam 🌻 ber trzymam kciuki aby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BER ja siedzę w domu, więc za bardzo dróg nie widzę :-) . Z tego co wiem po mieście nie jeździ się już ciężko, główne jezdnie są czarne, tylko osiedlówki jescze zasypane, chodniki są okropne i zejścia na pasy. Ale podpytam jeszcze męża jak wróci (zaraz powinien być). Ale CZMP jest na obrzeżach przy trasie więc tak myślę, że nie będzie kłopotów z dojazdem tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka, no to masz z głowy, a co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manager restauracji...dowiem sie niedługo za jakis tydzień....... oby foli oby.....mnie juz wierdolec pada od tego siedzenia w domciu, maz mówi abym siedziała......ale ja juz mam dosyć.....:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypiam , kurcze od tego rannego wstawania chce mi sie spac..... dobra ja mykam , prańsko, zmywańsko czeka bleeeee nie chce mi się kukne później papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, nie dziwie ci się, fajnie jest trochę posiedzieć ale za długo męczy. No to powodzenia, oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Dziewczynki dzięki za dobre słowa ja też mam nadzieję że wkrótce nam się ułoży tyle tylko że staram się nie wkręcać nie wsłuchiwać bo to mi nie pomaga narazie mam za sobą pierwszą nie udaną próbę co dalej zobaczymy Dzięki za informacje co do dróg będę musiała wyjechać troszkę wcześniej masz racje CZMP jest na obrzeżach tyle tylko że obecnie jeżdzę do lekarza na prywatne wizyty na ul Organizacji Wojska Polskiego czy coś takiego to niedaleko dworca fabrycznego więc to chyba już centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się rozpisałyście :) Melduję się i swoją nieobecność wyjaśnię za dwa tygodnie. Wiem, że myślałyście o mnie i ja o Was też. Dziękuję za cierpliwość. O! Pojawiła się JaChceFasolke :) Prawie wszystkie mają @ co za... Kurczaki pieczone !! Żeby nie myśleć o dzidzi... to każdą wolną chwilkę spędzam na układaniu puzzli. Całkiem miło, jeszcze jak mąż towarzyszy wieczorkiem ;) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! maklady i Edytko ptrzykro mi buziaki dla Was...Ber trzymaj sie...witaj Granini cieszę sie ze zajżałaś przytulam CIe cieplutko zaglądaj do nas częściej i PAMIETAJ GŁÓWKA DO GÓRY !!!! wszsytkie w tym roku to juz na pewno doczekamy sie swojej fasolki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×