Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

CZe Andzia to gratulacje!! Może jednak @ nie przyjdzie :) Jest tu kot? Hop hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Oglądałam niedawno na NG \"W łonie matki\". I jakoś tak normalnie odebrałam ten film, bez większych emocji. W ogóle nie wiem co się dzieje, bardzo boli mnie w dole brzucha, może to oznaki owulacji, nie wiem, jutro się dowiem czy ją w ogóle mam. No i badania nasionek. Cykorka mam, ale coś już się dowiemy. Mam nadzieję, ze u niego jest ok. Pozdrawiam i pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Zabajona! Jutro też się wybierasz do gina to witaj w klubie! :) Ja też muszę z ginką pogadać jutro na temat badania nasionek pewnie tez wkrótce nas to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byam dzisiaj na zakupach :D:D:D:D Wydałam kupe kasy:(:(:(:( Ale kupiłam w przecenach :):):):) Są juz fajne obniżki :) no w sklepie Camanieu z np 189 na 49:)_ polecam:) halo dziewczyny nie wiecie co z estellka??????? aga???? paula??? anka???? slive???? dawno sie nie odzywały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wiecie co to może oznaczać ? ostatnio przed @ mam coraz częściej brązowe plamienia, które później zanikają i potrafi być parę dni przerwy tak 2-3 dni, i potem przychodzi normalne krwawienie tym razem się zaniepokoiłam bo jest dopiero 23 dzień cyklu a tu plamienie pojawiło sie i zaraz zniknęło, to jest wcześnie jak na mnie ! w ogóle się martwię bo tych plamień nigdy wcześniej nie miałam, pojawiły się tak od może 6 miesięcy i za każdym razem cykl jest krotszy od poprzedniego ! czy może to oznaczać, że mam niski poziom któregoś z hormonów ? jesli wiecie coś na ten temat to proszę o dopowiedź pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiagizmo, możesz mieć niski poziom progesteronu w drugiej fazie ale mogą być też inne przyczyny, tak czy tak powinnaś iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny. Ja zaraz zmykam do pracy. Patrzę, że po weekendzie nie muszę nadrabiać dużo zaległości. Egzamin mam już za sobą - 4. jestem happy. Gonia trzymam kciuki. Estelka puk puk!!! Cześć Foli. Za Ciebie też trzymam kciuki cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, gratuluję zdania egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Ostatnio pisałam że przeprowadzam się i że nie będę miała dostępu do netu i przykro mi było że tylko trzy osoby zauważyły że odchodzę:( AnA, Beti, Iwona - dziękuję Wam za ciepłe słowo. Nie mam do nikogo pretensji, bo macie większe zmartwienia, ale trochę się z Wami zrzyłam i trochę to zabolało. Od dziś mnie tu nie będzie, życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego, oby Wasze starania zaowocowały pięknymi dzidziusiami. Wszystkiego dobrego TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561o dziewczyny. Pa pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Iwona, gratuluję:) U mnie katar szaleje, węzły chłonne mi puchną:( dlaczego zawsze jest tak, że choróbsko dopada po owu, kiedy nie mozna tabsów brać?:(:(:( gonia, trzymam kciuki, mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkich pow weekendzie, racja z tym zimowym zniechęceniem ja tez mam dosć juz tej pory roku i marze o wiośnie....Iwonka gratuluje egzaminu....cześć Foliku trzymam kciukasy cały czas, jak sie czujesz?....strasznie nie chciało mi sie wstawać rano do pracy, wczoraj leniuchowałam całą niedziele a dziś dalej nic mie sie nie chce hi hi hi zrobie kawke moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, rzeczywiście pisałaś, ja akurat byłam w łodzi na inseminacji w ten dzień a potem jak przejrzałam pobieżnie wpisy i pewnie przeoczyłam to, staram się ostatnio mniej udzielać i szybko czasem podczytuję więc pewnie wiele rzeczy przeoczyłam. Przykro mi, trzymaj się i szybkiej przeprowadzki do własnego lokum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, czuję się dobrze, też mi się nie chciało wstawać i w ogóle wczoraj nie mogłam zasnąć długo, to przez to ze miałam weekend przedłużony i przestawiłam się na późne chodzenie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady kuruj się....Andzia pisz do nas jak tylko będziesz mogła buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maklady kochana jak humorek? mam nadzieje ze smuteczki Cię juz opuściły? jak córusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej foli, enigma, AnA, Iwona:) Enigma, widzę, że humorek u Ciebie z dnia na dzień coraz lepszy? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigmuś kochana jak humorek? mam nadzieje ze smuteczki Cię juz opuściły? jak córusia? (no to jeszcze raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) córunia jest na antybiotykach ale jest lepiej:) u mnie tez lepiej:) siedzę i piję kafkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesze Enigmus.....pewnie spotkamy sie w szkole w weekend postaram się Cie znaleźć bo tez mam zjazd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki :) Jak dobrze że Was tu jest tyle hurra Andziu mam nadzieję ze będziesz do nas zaglądać jak tylko dorwiesz się do netu i zdasz nam relację \"na gorąco\", no a o fasolce dowiemy się zaraz po Tobie no i jeszcze ewentualnie po Twoim lubym hihi :) Słuchajcie coraz więcej słoneczka - jest nadzieja na wiosnę ❤️ Ja dziś do ginki, myslałam że dziś będzie owu ale na razie ciszaaa... Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Foli za odpowiedź tak podejżewałam i z tym lekarzem też... ta wizyta mnie nie ominie tylko czasu niestety tak bardzo mi brakuje :( pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kobietki!!!! poczytam zaraz co u Was ciekawego? a ja sobie w domku siedze he he !!!!! pozdrawiam Enigmuś ciesze sie ,ze twoja psina juz lepiej Foli trzymam za Ciebie Goniu i za dzisiejszą inseminację również by przebiegła szybko i sprawnie oczywiście za efekty przede wszyskim i oczywiście za wszyskie dziewczynki by jak najszybciej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiagimo tak jak foli ci powiedziała to niedobór progesteronu lub niedomoga lh z tego co sie orientuję.lekarz mi tłumaczył,ze jak niedopmoga którys z hormonów to cały cykl sie sypie niestey tak jak to u mnie sie dzieje musisz sobie zrobic badanka byśmy nie gdybały i życzę jak najlepszych wyniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia,jateż trzymam kciuki ale rzeczywiście wcześnie masz tą inseminację, normalnie po clo owulacja jest w 12-14 dc, no ale myślę, że lekarz to sprawdzi najpierw a byłaś na usg przed podanie pregnylu? wiesz ile miały twoje pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, a ty nadal masz kurację lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×