Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beti, Monik30, Misiagizmo......Gonia trzymam kciuki za CIebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! My po badankach już. No i tak jest, że w tym cyklu z owu nici. Mam kilka pęcherzyków, maksymalnie 8 mm, a to 12 dc :( No a męzuś: objętość nasienia - 5,8 ml ph - 7,0 ilość w 1 ml. - 150 mln. ruch żwawy 80 % zwoniony 20 % ilośc ruchomych 50% patologicznych 10 %. to chyba nie tak źle z nim co? pozdrawiam wszystkie tak w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja:) Kurcze zrobiłam dziś drugi test, bo wczoraj był negatywny ale robiłam go wieczorem, dzisiaj robiłam z porannego moczu i też wyszedł negatywny, ale po czasie znów pojawiła się druga krecha.mam 30 dc @ nie ma temp. rano 37.5 Kurcze co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - zalezy czy ta krecha pojawiła się w czasie podanym przez producenta testu jako czas który można brac pod uwagę. A nawet jesli test zawiódł, to skoro temoka wysoka nadal, to może za małe stężenie w moczu, może lepiej zrób betę z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, nie wiem po jaki czasie pojawiła się ta druga krecha, bo po 5 min wsadziłam test do pudełka celem wyrzucenia, na opakowaniu pisze że po pół godzinie nie należy odczytywać wyniku. Hmmm poczekam jeszcze pare dni, jak @ nadal nie będzie to powtórzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu!! ❤️ Wszystko na najlepszej drodze, ja bym zrobiłą jutro rano drugi test! Zdarzały Ci się takie spóźnienia już wcześniej?? Zabajona to super, ja się nie znam ale wydaje mi się że jest bardzo dobrze! To przynajmniej masz jeden kłopot z głowy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu zrób jutro kolejny teścik kurcze ale bedzie super jak będą dwie kreseczko trzymaj sie kochana !!!! Zabajonku ciesze sie ze macie juz badanka za sobą to krok do przodu teraz to juz wszystko będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Beti mnie się kiedyś bardzo @ spóźniały i w ogóle miałam bardzo nieregularne cykle, ale odkąd biorę luteine to cykle raczej mi się skracały do 22-24 dni. Dzwoniłam już do laboratoriów w moim mieście ale niestety za późno bo wszędzie pobierają krew do 11. Zostały mi tylko zwykłe testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, mam nadzieję, że to fasolka trzymam mocno kciuki zrób moze jeszcze jeden test i sprawdź go po takim czasie jaki jest na ulotce, zazwyczaj jest to od 3-5 minut, potem wywal i na niego nie patrz choć przyznam że ja nieraz patrzyłam po dłuższym czasie i nigdy się nie dopatrzyłam drugiej krechy. Skoro u ciebie była to kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki foli:) No ta krecha nadal jest powiem Wam że fajnie to wygląda;) Jutro może jeszcze nie będę robić poczekam ze dwa dni bo @piszon jeszcze może przyleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nono myslę że jest ok, jak mówisz że ostatnio miałąś 24 a dziś 30 to jest już coś! Koniecznie zrób jutro kolejny :) ❤️ No i odetkaj ten cholerny zastój, a na pewno kolejne się posypią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu,mam nadzieję ,ze to jest to o czym marzysz.test moze wyjśc po czasie zafałszowany ale nie musi,ja bym powtórzyła nawet jutro i tej samej firmy,byś mogła zauwazyć róznice,trzymam !!!!!!!! foli,w tym cykl też mam brać jakieś stymulatorki chyba oraz sterydzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ❤️ az mi ciarki przeszły:):):):) to Ty sie jeszcze nie wyprowadzaj:P albo bierz neta ze sobą :) bo teraz to bez neta ani rusz:) Ana :) ja bardzo sie boję jakos isc do tej szkoły:( sama nie wiem dlaczego.... chyba dlatego ze ja taka stara a zapisałam sie na 2gi fakultet:( sama nei wiem.... monik:) foli:) beti:) maklady:)misiagizmo:) zabajona:) 🌼 siedze w pracy i jem obiadek:) przyniosłam sobie pierś z kurczaka z ryzem w warzywach z kalafiorkiem- to moja dieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonka ,jeśli Twoje cykle są 28 dniowe to wcale nie ejst zły wymiar pęcherzyka 8 mm.ja mam cykle 24 i w 9 dc mam przy prawidłowych owu pęcherzyk 11 mm.taki pecherzyk rosnie sobie srednio zabajona ok 2 mm na dobę ,wiec jeśli u Ciebie do owujeszcze powiedzmy z 5 dni to wszystko moze byc dobrze.jakie masz cykle zabajonek? w jakim dniu mniej więcej masz owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... hej :) No Andzia - to musi być to !! :) W piątek były wyniki posiewu męża i mój ginekolog przez telefon powiedział, że nie jest dobrze. Prosił, żeby mąż dziś przyszedł do niego. Jestem zła. Myślałam, że ta 10 dniowa kuracja antybiotykiem załatwi wszystko. Co jeszcze nas czeka? Powoli odechciewa mi się wszystkiego. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo dziewczynki:) Enigmaa, masz rację nie wiem jak bez tego neta wytrzymam:) Muszę jechać z następną porcję gratów, mam już dość tej przeprowadzki. Miłego dnia kobietki. Dam znać co i jak za parę dni, ktoś w tej dziurze w końcu musi mieć sieć;) Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nono myslę że jest ok, jak mówisz że ostatnio miałąś 24 a dziś 30 to jest już coś! Koniecznie zrób jutro kolejny :) ❤️ No i odetkaj ten cholerny zastój, a na pewno kolejne się posypią!! Granini, nie mart się jak nie teraz, to na pewno kolejny antybiotyk zabije to wstęctwo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia trzymam kciuki:):):):) zabajonku:) wyniki męza są suuuuper:):):):) A Ty idz za 2 dni na monitoring i zobaczy czy rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini :) nie martw sie !!!!! dobrze ze znacie juz przyczynę i pamietaj ze wszystko mozna wyleczyc:) bądz optymistką:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Andzia, zostawiasz nas teraz na pastwę ciekawości, to straszne, nie wiem czy wytrzymame te kilka dni, mam nadziję ze tylko kilka :) Enigma, widzę że humorek wraca :) To super To właśnie miałam napisać ale się za bardzo cofnęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak beti:) powoli wraca...... cosik widzę ze na tydzien przed @ mam zajebisty humor:) A @ przyjdzie do mnie w niedziele ...pewnie jak będę siedziała na 1 zajeciach na uczelni:(:(:(:( Poki co jest good :D:D:D LASKI .... na ja widzę ze za niedługo bedzie testowanie!!!!!!! Andzia juz ,emika tez juz za niedługo powinna, foli.... piszce ktora w kolejce?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się:) Ja starałam się 6 miesięcy aż się udało. Ale koniec nie był szczęśliwy. W 4 m-cu ciąży okazało się że dzidziusiowi nie bije serduszko :( Teraz czas pomysleć o kolejnych staraniach, ale bardzo sie boję że historia się powtórzy. Na razie okropnie nerwowy czas w pracy, więc na starania nie za dobry moment. Myślę że jesienią zrobię kolejne konieczne badania i jeśli wszystko będzie OK przyjdzie czas na działanie. Pozdrawiam wszystkie pa. Jeszcze jedno - czy któraś z Was może podpowiedzieć jakie badania powinnam zrobić prócz toksoplazmozy, cetomegalii?? Te zalecił lekarz, ale może z doswiadczenia podpowiecie jeszcze jakieś które warto zrobić. Całuję - 3 majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski!!!!!! pozmieniajcie dane w tabeli......!!!!! beti!!!! rusz sie i zmien termin @ !!!!!!!! bo musze poustawiac Was w kolejce do testowania :P:P:P a w tabeli stare dane!!!! co z elusia i czarna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIGMAA jestes z Katowic, może masz jakiegos godnego polecenia lekarza ginekologa położnika? Ja jestem z Rybnika, a u nas w okolicy jacyś sami nie bardzo. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×