Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no to GRATULUJĘ CI Maklady i życze miłego świętowania z tej okazji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również gratuluję Makłady :) U mnie jest bardzo podobnie... 5miesięcy, 3tygodnie i 1dzień ;)A mieszkamy razem już ponad 3,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana no ja tak bym robiła że jeżeli by cię zakuło w jajnikach lub jajniku to bym się przytulała z mężusiem, ja zaobserwowałam, że jak mnie tak zakłuje to na drugi dzięń juz nic nie boli, potem coś tam kiedyś odezwą się jajniczki:-) więc powodzenia życzę w udanych przytulankach🌻 Granini❤️, ja to jestem w szoku, bo niby oboje pracujemy z mężem, ale ja w domu w firmie teścia dostaję zlecenia, a mąż w firmie poza domem i nigdy w życiu by mi nie powiedział że za mało robię, a wręcz przeciwnie mój mężuś uważa że za dużo pracuję i nie daje mi sie przemęczać, często chce bym sobie poleżała lub pospała, sam prasuje nasze ubranka, pościel, odkurza pokoje i sprząta całą łazienkę, sam nosi wszystkie siatki z zakupami-ile by ich nie było,ja tylko wkładam pranie do pralki, zetrę kurze, podleję kwiatki i zrobię obiadek, a czasem mój mężuś robi obiadek, więc ty to jesteś tam niezłym robolem, może zapytaj sie go co mianowicie miałabyś jeszcze robić bo jak dla mnie to ty jak robocik chodzisz. Muszę powiedzieć że moja ciocia tez tak kiedyś miała i powiedziała mi i mojej siostrze, że nigdy nie wolno nam tak meża to takich luxsusów przyzwyczajać bo zaczną im rogi rosnąć i będą chcieli więcej - ja sie śmiałam tylko, ale chyba może w niektórych przypadkach to racje miała, mam nadzieję, że się ułoży, może powinnas coś dla siebie zacząć robić, tylko dla siebie👄w końcu życie nie polega tylko na dogadzaniu innym, Tobie też sie coś należy od życia, jakies przyjemności:-), całuski ogromne dla ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, mnie boli jak pęka zawsze wiem co do godziny bo biorę pregnyl na pęknięcie i wiem o której godzinie powinny pęknąć, wczoraj mnie bardzp bolało. Emika, po inseminacji czuję się nadzwyczaj dobrze, brzuch mnie nie boli choc zawsze go czulam na drugi dzień a dzisiaj nic. Granini, moja szwagierka tak miała, siedziała w domu, zajmowała się dzieckiem, gotowała sprzątała a mój szwagier jak miał zły dzień miał pretensje że nic nie robi. Ona się postawiła zawsze a potem z bezsilności płakała. nie pozwól na to. U nas jest inaczej bo obydwoje pracujemy długo i ciężko więc domem się zajmujemy równo, mój mąż nigdy nie zwraca mi uwagi że coś jest nieposprzątane (a jest często :P), myślę że powinnaś się postawić bo potem cię będzie traktował jak kurę domową. Porozmawiaj z nim a może lepiej byłoby ci znaleźć pracę i zyskać trochę niezależności, mozesz go tak postraszyc nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dzięki za odbowiedzi dziewczyny odnośnie bólu owu,,,,mnie tak bardzo bolało w środe i czwartek przytulanki były we wtorek i będą pewnie dziś bo dwa ostatnie dni nie było ochoty u mnie przez ten dziwny ból brzucha hi hi hi miejmy ndzieje ze to ten najlepszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie dobrze, że tak doskonale znacie i potraficie się wsłuchać w swój organizm. Ja to mam w środku cyklu bóle przynajmniej przez tydzień (więc nie wiem kiedy na 100% jest owulacja) a potem ponad tydzień przed @ bolą mnie okrutnie cycuszki. Dziś powinien być wynik posiewu nasienia. Dam Wam znać późnym wieczorkiem. Teraz wychodzę, bo umówiłam się z niegrzecnym mężem u niego w biurze. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znikam życzę wszystkim udanego weekendu (owocnego weekendu) papapapa buziaki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ Mało sie odzywam bo jest mi smutno i nie mam na nic ochoty......:( Ale czytam i jestem z Wami całym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos na poprawę humoru :D:D:D Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: - Wiesz mamo, już kilka nocy śpimy razem i nic. Jeszcze się nie kochaliśmy. - Ależ córeczko, może jest zestresowany... - Ale mamo, on tylko książkę czyta i wcale nie zwraca na mnie uwagi. - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi, to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maź w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży. Nagle maź wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z łóżka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać. - Tak, tak... Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta... Syn rozwiązuję krzyżówkę i przy jednym z hasel prosi ojca o > pomoc: > - Tato, szpara u kobiety na \"P\"? > - Poziomo czy pionowo? > - Poziomo... > - To będzie \"pysk\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:):):) u mnie słoneczko świeci, humorek mam przez to lepszy:) Enigma, super ten pierwszy kawał :D:D:D mam nadzieję, że smuteczki szybciutko od Ciebie odejdą:) Życzę wszystkim dobrych humorków i dużo optymizmu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Słoneczka! U mnie teżpięknie świeci :) Enigma doobre hehehe Hallo gdzie reszta wstawać śpiochy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ,he he dobre te kawałki!!pzdrawiam .u mie też słoneczko ale humor nie chce zbytnio sie poprawić,moze wreszcie kiedyś? pozdarwiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten odwilzowy dzień! Ja tylko na \"dzień dobry\", jestem chwilowo sama w domku, gotuję zupke, zachciało mi się kwaśnego kapuśniaczka i taki tez sprawiam sobie. Mężul w pracy dzisiaj akurat i czekam na niego. Powiem wam, ze dużo zrozumiał, bo nawet nie protestuje jak mu mówię, żeby unikał przed badaniem alkoholu. O mało nam się goście ni ewprosili, ale on delikatnie dał do zrozumienia, ze to nie najlepszy dzień :) W ogóle coś w nim pękło i troszkę mnie zaskoczył wczoraj. Miło zaskoczył. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nie też świeci słońce, dizś w nocy mnie mój piesek obudził, bolał go brzuszek i musiałam go na dwór wypuścić, do czwartej nie spałam od 2:00, potem niby sobie pospałam, ale teraz tak mnie muli, tak mi się chce spać i brzusio mnie pobolewa:-( chyba się położę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
mam pytanie do foli .. jakie leki mialas podawane przed inseminacja ? mnie lekarz powiedzial ze zastosujemy protokól klasyczny tzn. od 2d.c do 6 d.c włacznie - clostilbegyt nastepnie od 6 dnia gonadotropiny(hMG lub rFSH) co drugi dzien ! odpisz prosze ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam wyrazić swą nadzieję, że pustki tutaj są spodowane chwilową niedyspozycją lub brakiem czasu forumowiczek. Jednocześnie stwiedzam, ze jest mi bardzo smutno bez Was, to tak jakby nagle wszyscy przyjaciele sobie gdzieś pojechali :( Piszcie kobitki, będzie nam wszystkim lepiej, bo przecież w kupie raźniej!! :) ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki gonia jesli moge odpowiedziec za foli ona bierze clo równiez od 2 dc i późnej pregnyl na pekniecie pecherzyka.co to jest tphmg rfsh? o czyms takim nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja jestem, ale akurat dziś miałam małego dołka pod wieczór, teściowa mnie wkurzyła, bo zaczęła wydzwaniać do siąsiadki bo chciała becikowe opijać a sąsiadka jeszcze mimo terminu na dziś nie urodziła i tak mnie troszkę zabolało, że taki szum robią od paru miesięcy wokół tej dziewczyny :-( a w dodatku ja głupia dziś nie wiem co mnie naszło, zrobiłam test i wyszła jedna krecha, pomimo że do @ jeszcze tydzień a i tak niby niczego się nie spodziewam to jakoś mi przykro było. Potem naczytałam się jak dziewczyna 20 lat się starała o dziecko i dopiero in vitro jej drugie pomogło, ale do tej pory ponad 60.000zł wydali na lekarzy, nie jeźdżąc na urlopy, nic sobie nie kupując-aż mnie strach obleciał jak sobie pomyślałam.:-( Ale jest już dobrze, uzgodniliśmy z meżusiem, że na całe wakacje wyjeżdżamy, tydzień nad morze i reszta nawet może do końca września na mazurach, pomyśleliśmy nawet o kupnie przyczepy kempingowej jakiejś fajnej-i chyba pojedziemy po nią do Niemiec, tam są ładnie zadbane i niedrogie :-) więc od razu mi lepiej, a dodatkowo sobie odpoczniemy od staranek,od teściów, od całej rodziny, miasta, a po wakacjach zrobię wszystkie hormonki ponownie i chyba przygotujemy się do in vitro-nie mamy ochoty ani czekać ani wydawać dodatkowej kasy, bo wbrew pozorom to zapłacimy więcej za samo chodzenie i inseminacje niż byśmy mogli uzbierać na in vitro, mi się szykują projekty na wiosnę, więc liczymy na przypływ gotóweczki, a potem zobaczymy co z przeprowadzką wyjdzie :-) to u mnie tyle na dzień dzisiejszy, jest mi tu z Wami bardzo dobrze, ale moze ten brak fasolek i ten cały szum wokół ciąż lub ich braku mnie nieraz przygniata👄, to przykre, tak jak kiedyś lubiłam patrzeć na kobiety z brzuszkami, małe ciuchki, dzieci, sklepy z odzieżą ciążową to teraz zaczęłam od tego uciekać, omijac to wzrokiem, nie chodzić i nie spędzać czasu w towarzystwie ciężarówek, lub znajomych czy rodziny z dziećmi, zaczęło mnie to boleć i nie chce by oni się smucili,skoro mają szczęścia przy sobie, muszę się z tym oswoić może się wtedy do tego przyzwyczaję :-) Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emika :) I o to tu właśnie chodzi, że niejesteśmy same na tym świecie z naszymi odczuciami smutku, że jest nas więcej i możemy obserwować ze coraz więcej z nas się udaje :) Masz rację ostatnio mało tu nowych fasolek, ale ja ciągle mam nadzieję że już wkrótce się posypią na całego. Supppper plany na wakaje, ja niestety tylko 2 tygi urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Oj smuteczki tu ostatnio. Wydaję mi się , ze ten nasze dołki, chandry to ta cholerna zima za oknem. Ja mam jej już dosyć!!! I liczę na to , że jak przyjdzie wiosna, zazieleni się, zaświeci słoneczko to wrócą nam humory i powery. :) Gusiu- gratuluję!!!. :)🌻❤️ Goniu- to co znalazłam na forum, ginekologicznym: \"Jeśli wskazaniem jest lekki czynnik męski, a u kobiety regularnie występuje spontaniczna owulacja to zabieg można wykonać na cyklu naturalnym. W innym przypadku warto zastosować leki indukujące owulację (Cytrynian Clomifenu, gonadotropiny lub połączyć te specyfiki). Moim zdaniem lekarz chce zwiększyć maksymalnie szansę powodzenia inseminacji , zaufałabym mu. :) Emiczko- olej tą wredną teściową. Baby nie zmienisz i szkoda nerwów. Enigmuś- jak córcia? Mam nadzieję, że wszystko ok. :) A ja być może dziś poprawię sobie humor- bo jedziemy szukac ze skarbulkiem samochodu dla mnie. Może coś się uda wyhaczyć w miarę taniego ale w dobrym stanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gonia, tak jak napisała monik biorę clo od 2 do 6 dnia cyklu, potem pregnyl na pęknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello laseczki:):):):) Ja wczoraj zabalowalam na zakupkach:) Dzisiaj spałam do 10 ,teraz sniadanko ,potem siłka ,potem obiadek i porządki:( Poki co nei mam natchnienia na sprzątanie:P więc biorę sie za bardziej przyjemne zajęcia:) W przyszłam niedzielę mam dostać @ ...czekam na nia z niecierpliwościa bo mam nadzieje ze kolejny cykl będzie udany:):):):) Miłej niedzieli wam zyczę ,buziaki dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia...
hej dziewczyny ! Trzymajcie kciuki jutro mam wieczorkiem poznym inseminacje ... okropnie sie boje !!! jeszcze mi sie cala noc dzieci male snily :(((( jesli wierzac w senne przepowiednie to chyba niezbyt dobry omen ale nastawiam sie calym sercem ze bedzie dobrze ... tylko kurcze troszke za wczesnie bo to bedzie dopiero 7d.c ale moj doktorek wie w koncu co robi mam do niego pelne zaufanie ! dzisiaj na pekniecie pecherzyka zamiast gonadotropin wzielam pregnyl ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki;););) bierze mnie lekkie przeziębienie chyba, ale mam nadzieję, że choróbsko się nie rozhula:) przez ostatnie dwa dni strasznie bolał mnie jajnik, a poza tym czułam się tak jakbym miała @, nie bolał mnie brzuch, ale czułam tak mocno ciągnącą do dołu szyjkę, niezbyt przyjemnie:( sorki za opisy:) dziś już normalniej:) nie smućcie się:) ale Asia ma rację, każda z nas ma dość tej zimy, chce nam się słońca i nie potrafimy cieszyć się drobnymi przyjemnościami:) mojemu mężowi śniło się wczoraj, że byłam w ciąży (to miał być chłopiec) obudził się szczęśliwy..... ale sny są odwrotnością zwykle.... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Asia:), Foli:), Enigma:), Gonia:), Malkady:) Nooo zupełnie inaczej jak Was \"słyszę\" MAklady, mnie też coś bierze u mnie dziś 12dc, czuję jajnik, ale na razie cisza.. Jutro idę do ginki obserwować pęcherzyki ( o ile jeszcze nie pękną i o ile w ogóle są ) Miłego popoludnia, Goniu trzymamy kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja jeszcze u siebie ale już bez mebli:) Spimy na kołdrach hehe:) Jutro ostatecznie się wynosimy:) U mnie dziś 29 dc @ brak, robiłam test, ale jak zwykle jedna krecha:( nie wiem już co jest, czemu znów się ten @iszon spóźnia. Goniu.., trzymam kciuki za Ciebie❤️ A u mie chyba za niedługo wiosna nadejdzie bo dziś tak pięknie słonko świeci że aż ochota do życia wraca:) Życzę Wam dużo radości i słonka❤️🌻❤️🌻 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×