Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Czy na tym zdjeciu lezysz, czy stoisz? Pytam dlatego,ze piersi zawsze są mniejsze gdy kobieta lezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz małego biustu
więc skończ pisać głupoty. Masz o wiele większy od mojego. I co? Mam skoczyć z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasas
stoje. uwazasz w takim razie ze 70A to duzy biust... ? hm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Najwidoczniej są proporcjonalne do Twojej sylwetki i nie narzekaj bo wcale nie są takie małe. Są kobiety, które mają mniejsze. Popatrz na zdjęcie które dałam powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsew
słyszalam .. ze kapusta kiszona (okładny, spożywanie jej) powiększa troche biust. . co o tym myślicie? czy któras z Was to próbowała.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiej płąskiej jak ja nie ma
i to mnie załamuje!!cieszcie się z tych waszych A ,B .... dla mnie to marzenie!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiej płąskiej jak ja nie ma
bardzo smutna ja cie rozumiem...ja juz nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakłopotanej
nie wyświetla sie zdjecie....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
takiej płaskiej jak ja nie ma - a masz proporcjonalną sylwetkę? czy tak jak ja: za mało w biuście za dużo wszędzie indziej. Ja po prostu mam tak, że tam gdzie nie powinnam mieć tłuszczu to go mam a tam gdzie powinien być to jest deficyt :/ Ale nie tracę nadziei, że kiedyś sobie znajdę faceta, który zaakceptuje mnie taką jaka jestem bo przecież wielkość biustu nie zależy od nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze miałam
takie ledwo AA... zaczęłam brac tabletki hormonalne - wyobraźcie sobie, nasteponego dnia - biust no mozna powiedzieć A ale tylko jeden dzien sie nim nacieszyłam.... nadal mam 80 pod i 84 w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze miałam
a co do dsgf - marze żeby miec taki biust :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miras008
Osobiście ja nie przywiązuje wagi do wielkości piersi. Jakie są takie są, ważne że naturalne. A czy małe czy duże to naprawdę nie ma znaczenia, bo i tak zawsze zaczynam od piersi każdy stosunek więc... http://www.iv.pl/view/14762.html---------> Masz ładne jędrne piersi i nie masz sie czego wstydzić. Zadaj sobie pytanie: "Czy facet jest z Tobą dla twoich wielkich piersi czy dlatego jaka jesteś?" Zastanówcie się. Taka mała dygresja. Słyszałem, że małe piersi są o tyle dobre, że mają znacznie więcej zakończeń nerwowych---> więc są podczas sexu "lepsze" w doznaniach dla kobiety. Natomiast Panie z obszernym biustem mają na jego punkcie bzika i czasem bardziej interesuje ich sposób obchodzenia się z nimi przez partnera(czule delikatnie długo) zamiast samego sexu. Jakby co to pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten temat jeszcze jest? :) już się tu kiedyś wypowiadałam.... teraz przykład z życia mojego wziety. niedawno poznałam bardzo przystojnego chłopaka. pod wzgledem wyglądu naprawde pasuje mi super... ...tylko co z tego jak nie mam o czym z nim porozmawiać? myślę że to działa w obie strony. to nie możliwe żeby mężczyźni myśleli tylko o seksie. ja sama sporo myślę o ciupcianiu, ale chyba nie da się myśleć tylko o tym. zresztą nie chciałabym wiedzieć ze mężczyzna jest ze mną tylko ze względu na sex. wolałabym zeby był ze mną między innymi ze względu na sex :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miras008
Jest i może być jeszcze. "manila" też tak czasami mam że jak jest jakaś fajna dziewczyna to nie mam z nią o czym rozmawiać. Dziwne prawda?) A propos sexu. Człowiek nie żyje sexem, tylko dzięki niemu rodzaj ludzki może dalej egzystować. Co innego że sprawia obupólną przyjemność. Jak ja jestem z dziewczyną to dlatego, że ona mi sie podoba. Nie biorę pod uwagę aż tak wyglądu zewnętrznego tylko skupiam się nad jej charakterem i stylem bycia, bo jak coś to mogę sobie poużywać w burdelu a z Nią się rozwieść bo nie będę mógł wytrzymać. Sex jest dla ludzi mądrych i nie czyniących z niego podłoża do polemiki. bo na początku znajomości gdy w życiu zakochanych pojawi się sex( w złym miejscu czasie okolicznościach) ludzie przestaną ze sobą rozmawiać i tylko przez sex będę się łączyć. (-Co dziś na obiad? -Nic, idziemy uprawiać sex? - OK) przykre to jest ale mnie to spotkało:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Miras008 no właśnie - udany seks jest niewątpliwie bardzo ważnym elementem związku, ale związek nie powinien sie na nim opierać, tym bardziej że o udany seks mozna zadbać, bo nie zalezy to tylko od wyglądu, a w dużej mierze od usposobienia obojga partnerów i pracy nad tym. co z tego ze dziewczyna jest piękna jak np: jest w łóżku nieruchawa, nie chce sie kochać oralnie, bo sie brzydzi itp. to samo z mężczyzną...minetka musi być i on musi sam tego chcieć i to lubieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miras008
@ manila Nie mogę się z Tobą zgodzić do końca. Co do sexu. Jak najbardziej powinien być urozmaiceniem życia partnerów i zawsze wnosić coś nowego do życia a nie ciągle to samo. Co do oralnego sexu. Nie każdy lubi. Ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby dziewczyna robiła mi dobrze w ten sposób, jednakże sam w każdym stosunku "upakuję" gdzieś minetkę bo uważam ją za nieodłączny element sexu. Laska - nie, minetka - tak. I nigdy nikt mnie nie przekona do tego, bo coś mnie nie miłego spotkało w życiu dotyczące właśnie sexu oralnego relacji dziewczyna ---> mnie. Nie możesz zmuszać ludzi do tego żeby robili coś przekór sobie, bo muszą się oswajać a na pewno kiedyś spróbują. Tylko trzeba czasu. Nie od razu Rzym zbudowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasekczka...
a ja mam malutkie piersi, 70A i 100 razy wieksze poodzenie u facetow niz znajome laski z miseczka C-D. Dziewczyny uwierzecie ladna buzka,gladnie zadbane cialko, spoko figurka sa owiele wazniejsze nic duzy biust. Dobra zalozmy ze laska ma naprawde ladny duzy biust ale co z tego kiedy ma : okropna figure, jest gruba z prycholami na twarzy i poza biustem nie ma na czym oka zawiesic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Lasekczka... - a co jak dziewczyna nie ma spoko figury tylko ma trochę tłuszczyku i bardzo mały biust?? Bo Ty piszesz o tych co są "proporcjonalne" ale nie każda ma takie szczęście. Ale zgadzam się, biust to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z poglądem, że biust to nie wszystko. podobnie jest z mężczyznami - tak jak teoretycznie duże piersi są lepsze od małych, tak wysocy mężczyźni są atrakcyjniejsi od tych niższego wzrostu. tylko że jak wysoki ma nieciekawą twarz, a już gorzej osobowość, to jego wysoki wzrost niczego mu nie zagwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvo
moja dziewczyna ma małe piersi tak na oko to obstawiam że 70AA, jednak ona jest piękna. Przed nią dotykałem wiele piersi, i takie jak mam teraz chce już zawsze dotykać, gdy stoi przede mną, nawet nie wiecie jaka to jest radość dla oka i dla dłoni, że mogę je dotknąć, nie zamieniłbym je na żadne inne. Kocham ją i kocham jej piersi :) Pozdrowionka dla reszty P.S. Dziewczyny jeżeli facetowi się nie podobają wasze piersi, zmiencie faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie małe
ja tam lubie małe fajne piersiątka bo są lepsze bo mozna je złapac w rękę i lizać suty bez obawy że sę udusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie problemy naprawde
rany... nie wyrobie... macie kompleksy z powodu rozmiarów swoich piersi??? ja mam rozmiar 30 i siedze cicho... ;] nie, no tak na serio to mi dopiero rosną, ale nie chciałabym mieć dużych! One tylko przeszkadzają w sporcie i wogóle... ale nie wiem, jak wy możecie przejmować się opinią facetów, którzy, jeżeli jest to dla nich problem, widzą w was tylko jakiś worek na sperme itp. Jeżeli jest to dla was takie ważne, to najwidoczniej nie macie niczego więcej do zaoferowania! W każdym razie nie popisujecie się większym intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malpiszonek
Wiecie co dziewczyny i chlopacy am kochajaca dziewczyne ktora moze nie ma duzych cycusiow ale jesli chodzi o mnie to mi takie jakie ona ma starcza idealnie zeby zlapac rąsią ,ale zato ma sexowna pupcie ktorej nie moge sie opszec ;p pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeszkadzają
w sporcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka19
O rany,ale dyskusje tu macie hehe:D a ie pomyslałyscie ze co powiedzmy facet to iny typ kobiety?;) niektórzy lubią duze iini małe biusty i co z tego?:) tak samo jak niektóre z nas lubią blondynów niektóre brunetów itp;) ja mam duzy biust i co z tego? racja jest ze jak sie nie dba o reszte ciała to nie wazne jaki atut sie ma-czy piekne włosy,duze oczy czy zgrabną pupę jak reszta zaniedbana i tak będzie przesłaniac ten "atut";) takze więcej wyrozumiałosci dla siebie dziewczyny,nie jestescie z photoshopa:) nie macie moze duzego biustu ale macie inne fantatstyczne rzeczy czyz nie tak?:) i prawdziwy facet nie pokocha kogos za biust :p Zresztą ciało i ciało, a cała wazniejsza jeszcze reszta?:) pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutny ten temat... smutne, ze kierujemy sie wizerunkami jakichś cholernych gwiazdeczek,a zapominamy o naturalności... Smutne też to, że nasi faceci także ulegają stereotypom o tym, że kobieta powinna mieć talię osy i biust Pameli... Ja to już olewam.Jestem jaka jestem.I wszystko w temacie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam male piersi
Są faceci co lubią wielkie balony i są faceci co lubią małe cycuszki. Generalnie jest to chyba kwestia proporcji. Drobna, szczupła dziewczyna z wielkimi cycami wygląda pokracznie, tak samo jak wielka baba bez piersi. Ja lubię drobne kobietki. Takie najlepiej wyglądają z drobnymi piersiami. Poza tym drobne piersi są z wiekiem mniej podatne na działanie grawitacji. Małym piersiom bardziej sterczą sutki (to plus). Małe piersi robią z dziewczyny bardziej nastolatkę niż kobietę (to też plus - dla mnie). A tak wogóle, jeżeli wasz facet was dołuje, bo macie piersi za małe, albo za duże, bo macie za mało tu a za duzo tam, to niech spada. Najwyraźniej na was nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, ze istnieją mężczyźni tacy, jak ten, co wypowiedział się powyżej... Twoja kobieta to prawdziwa szczęściara :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×