Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość jaakasia
kolorowy_ptak --> Pierwsza jest ok, ale druga najlepsza ;) Pomóżcie mi jeżeli chodzi o poprawiny!!! Błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecka
jaakasia *--- moze na poprawiny zaloz cos eleganckiego ? znaczy nie z przesadą spodnica i ladna bluzka ? czy biala koszula ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
Myślałam właśnie o czarnych spodenkach takich przed kolano i jakiejś bluzce, ewentualnie sukienka, ale nie taka elegancka jak na studniówkę. Sama nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecka
taak takie spodenki tez moga byc jak najbardziej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1891
do kasi wiesz tez mam studniowke dokładnie 10 stycznia:)i uwarzam twoj wybur za bardzo słuszny twoja sukienka jest napewno sliczna co wynika z opisu :)a te laski co ida w sukienkach z gorsetami itp to zobaczysz ze predzej one sie wywala jak beda tanczył i wydaje mi sie ze takie sukienki to raczej na wesele a nie na 100dniowke:)pozdrawiam a i jeszce co do butow to z opisu wynika ze mamy takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecka
ponawiam prośbę : Mam prośbę ! Mam sukienkę długą prostą czarną ... mam 158 cm wzrostu jakie buty do niej moge ? zaznaczam ze nie moze to byc zbyt wysoki obcas gdyz mam uraz kolana... ;/ Jaki kolor butkow ? I jaki krawat dla partnera ? Jakieś dodatki z innymi kolorami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
Jarecka --- ja też mam czarną sukienkę i zakładam do niej czarne buty, czarną toberkę i srebrne dodatki (delikatne choć długie kolczyki i łańcuszek). A jeżeli chodzi o Twój uraz kolana to załóż buty takiej wysokości, aby nie zaszkodziły i żebyś się dobrze czuła ;) krawat partnera nie mam pojęcia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
Szczęśliwego Nowego dziewczęta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiii
hej, sama mam niedługo studniówkę, nie wiem o czym dokładnie mowa, nie wracam na poprzednie strony, bo, dziewczyny, niedobrze mi się robi xdd poważnie! jak dzieciaki! WEDŁUG MNIE w tym jak i w każdym sezonie studniówkowym modna jest tafta, do kostek, dwuczęściowa, z obciachowym detalem na biuście, jakaś kokarda, kwiatek, bleee.. jeszcze nie widziałam nic innego, może dlatego że mieszkam na totalnym zadupiu! udało mi się kupić podobną sukienkę do tej, którą ma Nicole z PSD: http://pl.youtube.com/watch?v=TDphPTN8a34 jest zajebista, krótka, idealna dla dziewczyn odważnych! pokażcie nogi, nie kupujcie dlugich sukienek! PRECZ SUKIENKI DLA BABCI I PRABABCI! fryzura upięta, robię sobie banana i koniecznie wysokie szpilki! SEX BOmBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhbdrd
Podoba Ci sie fryzura banan?? Mówisz o porzucenia sukienek babć i prababć a upinasz włosy jak one;/ kicz;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpmika11
sex bomba???? kpisz chyba. popieram dziewczyne powyzej. kicz kicz i jeszcze raz kicz!!! no ale coz...o =gusach sie nie dyskutuje w koncu. ewiii nie chce Cie obrazac ale zal mi Ciebie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpmika11
ewiii nie chce cie obrazac ale zal mi ciebie. popieram dziewczyne powyzej, kicz kicz i jeszcze raz kicz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only meeeeeeeeeee
czy sukienka sięgajaca do 3/4 uda jest za krótka ? Wypada iśc w takiej na 100dniowke? Mam ładne nogi, za to mały biust niestety.. i chciałam pokazac chociaż nogi.. heh :) jak myślicie czy wypada w krótszej iśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica5
ja uważam że trzeba wyglądać elegancko, przecież to jest bal. nie mówię tu o zakładaniu długich babcinych sukienek teraz modne są praktyczne sukienki, sama mam krótka sukienkę, ale nie aż tak krótka... Moja jest do kolan i jest skromna i nie ma wielkiego dekoltu... nie obraź się ewiii ale ta sukienka wg mnie jak na studniówkę jest za krótka i będzie wyglądała trochę dziwnie( trochę kurwiasto)... i zgadzam się nie chcesz ubierać sie w babcine sukienki ale upinasz włosy jak one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Dziewczyny ja jestem takiego zdania. Bo amm w tym roku 2 studniowki i zamierzam na swoja isc w długiej delikatnej sukience, a na kolegi studniowke isc w krótkiej w kolanko ;] ale grubo przed kolanko to lekka przesada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becius
No i mam sukienkę. Torebkę, buty i sukienkę kupiłam w jednym sklepie. Wszystko razem kosztowało 310, czyli taniej niż sądziłam. Kolor złoty. Czy sądzicie że na studniówkę pasuje? Była też ładna czarna i bordowa, ale pomyślałam że dużo dziewczyn będzie takie miało. Poza tym w tej czułam się tak... królewsko:) Jest długa, prost, ma tylko marszczenie na piersiach, a miedzy nimi jest taka brylancikowa spineczka. I jeszcze w dół przez środek jest puszczony pas takiego marszczonego materiału. Opuścili mi z ceny bo była troszeczkę poplamiona, nie wiecie czy plamki z fluidu zejdą? Jakie majtki do takiej sukienki? Wszystko się pod nią odznacza... Rajstopy czy pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka3x
pomózcie... nie mam zielonego pojecia jaka sukienke kupic na studnowke... jestem szczupla mam 165 cm mam maly biust i jestem waska w biodrach jakies 82 cm a do tego ten okropny brzuch!! nieiwem w jakiej bedzie mi dobrze w dlugiej czy krotkiej? ciemnej czy jasnej... niechce wygladac zbyt \"sucho\"...prosze o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
(becius) gdzie ty to kupiłas?? :O:O:O jestem w szoku!! Tak tanio, kurde ja to 300 zł za sama sukienke pewnie dam a gdzie buty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
300 zł to przesada. W Krakowie za czerwone, markowe szpilki dałam 54 zł. Są wygodniejsze niż moje buty ortopedyczne:D Ewentualnie w Martensie na Floriańskiej jest od groma przecenionych butów, np. złote szpilki za 50 zł. W ostateczności do 120 zł znajdzie się wszystko. Sukienka zmieści się w 100 zł, a nawet za darmo- w zeszłym roku na wyprzedaży kupiłam elegancką kieckę za 40 zł. W Cocomore są świetne sukienki na szczupłe dziewczyny - fioletowe, zielone, brązowe, beżowe, większość po 60 zł. Osobiście polecam zieloną w kratkę :D Dla mnie była za blada, ale dla blondynki cudo. Zjawiskowa srebrna jest w Clicku, typowa a'la Marylin Monroe. Do tego niezastąpiony Orsay, właśnie mam dylemat, na którą tam się zdecydować. Koleżanka kupiła niezłą w Kappahlu. Bizuteria: sklepy indyjskie, allegro, własna inwencja. Mam pytanie, zwłaszcza do dziewczyn z mniejszych miast. Co myślicie o długich, wieczorowych rękawiczkach? Dla mnie normalne, ale obawiam się, że mogą być jednak szokujące. Podobnie jak wygląda wg Was fioletowa sukienka z czerwonymi dodatkami? Albo z zielonymi? Prośba: POMAGAJMY SOBIE, A NIE TYLKO PISZMY, CZEGO POTRZEBUJEMY. BĘDZIE NAM ŁATWIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpmika11
do fioletu myślę ze bardziej czerwone dodatki. A rękawiczki... genialny pomysł, naprawdę. Ja jestem z małego miasta i choćby nie wiem co biorę rękawiczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Kurcze chętnie przyjechałabym do kraowa ale teraz ine mam jak ;/;/ kurde :( Laia nie ma to jak mieszkac nie daleko ;/ ja za sam material na sukienke dam 100zł ;/ a jeszcze szycie, buty torebka :(:( Rękawiczki będą świetne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
Moim zdaniem rękawiczki to świetny pomysł. U mnie sukienka wyszła nawet tanio=>150zł za materiał i 80zł za szycie,buty 60zł,torebka 40zł,dotatki 20zł,czyli razem 350zł nie tak źle;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szłam z zamiarem kupna małej czarnej, a kupiłam srebrnoszarą (nie mogę określić jednoznaczenie koloru) kieckę z dołem lekkiej bombki do kolan, taka w stylu retro. Dałam za nią 270zł (trochę droga, bo liczyłam, że wyrobie się do 200), torebkę całą w cekinkach kopertówkę na łancuszku, który można schować i jest wtedy w rękę, czarną za 60zł (tez za droga, ale mama była sponsorem więc ok :P), do tego rajtki czarne kryjące, buty mam - peep toe czarne. Dziś przymierzyłam cały ten zestaw i mówiąc nieskromnie - wyglądałam zajebiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
Ja jestem z małego miasta i hmm.. rękawiczki? Osobiście nie odważyłabym się ich założyć, ale mogą wyglądać całkiem fajnie i na pewno oryginalnie ;) Ja mam czarną sukienkę, czarne buty i srebrne dodatki, powiedzcie mi co zrobić z paznokciami? Nie chcę robić tipsów, bo mam dosyć długie i całkiem ładne ;p swoje. Pasowałyby czerwone, czy lepiej zrobić french'a? Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaakasia zazdroszczę pazurków... sama mialam jeszcze niedawno swoje, przypiłowane na lekko-kwadratowo, co 2 dni świeży french, każdy pytał, gdzie robiłam tipsy... I tak mi chwalili, że 2 złamały mi się odrazu:O już nie zdążę zapuścić więc jestem zmuszona zrobić tipsy.... czarna sukienka i srebrne dodatki? hmm ja bym zrobiła french albo malnęła je na jakiś perłowy lakierek wpadający w srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym nie założyła rękawiczek podobnie jak zresztą gorsetu i sukni na 5 kołach, bo nie chcę na siłę robić z siebie księżniczki, ale każdy ma inny gust ;) gdyby wszystkim podobało się to samo - wszystkie byłybyśmy identyczne na studniówce, a nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka11
a ja jestem niska mam 155cm wzrostu..i nie wiem jaka kupic sukienke dluga prosta czy krutka w kolanko...?????pomocy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka11
nie chce zeby jeszcze bardziej mnie pomalalo...chce zeby mnie troche wyciaglo..i nie wiem ktora lepsza?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka11
nie chce zeby mnie jeszcze bardziej pomalilo chce zeby mnie troche wyciaglo...nie wiem przez to jaka dlugosc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×