Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość sunniva186
Pożyjemy zobaczymy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_19_krk
Cześć laski! Ja mam studniówke za tydzien jestem brunetka i mam niebieskie oczy, kupilam sukienke w kolorze granatowym ze srebrna tasiemką pod biustem. Ma duży dekold zarówno z przodu jak i z tyłu, jak myślicie jaki kolor butów srebrny czy beżowy (słyszałam, że beżowe czułenka wydłużają nogi, natomiast te buty z paskiem na kostkach je skracają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona_19_krk >> Z tymi beżowymi butami i z paskiem masz rację. Ale ja założyłabym buty srebrne. Na kilkucentymetrowym obcasie i tak wydłużą Ci pięknie nogi, bez względu na kolor. Problem tylko w zanalezieniu ładnych NIETANDETNYCH srebrnych szpilek... Jeśli nie, to mogą być też granatowe, w kolorze sukienki. Do niskich dziewczyn >> W wielu programach o modzie, stylizacji, metamorfozach słyszy się razcej, że długie fasony do kostek nie nadają się dla niskich dziewczyn, raczej coś lekko nad kolano. Upięte włosy tez \'dodają\' wzrostu, długie rozpuszczone sprawiają, że wyglądamy na niższe. Do dziewczyn z fioletowymi sukienkami >> Nie sądzicie, że do fioletu świetnie pasuje szary (raczej jasny) ? Czerwone lub zielone dodatki jakoś wogóle mi tu nie pasują.. Ale to tylko moje odczucie. http://bucikowo.pl/p/pl/687/am+sucess23+gray.html http://allegro.pl/item527274918_mj_asos_orginalna_fiolet_falbana_nowa_42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19_ona_krk
No tak, a może zamiast srebrnych szpilek takie "sandałki" paski tzw na wysokim obcasie? Szare do fioletu fachowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba takie byłoby najłatwiej dobrać. Tylko tutaj pewnie za chwilę pojawią się komentarze, ze na bal nie wypada w sandałakach a jak już, to rozpocznie się dyskusja czy i jakie założyć do nich rajstopy:p Osobiście mam uczulenie na zakładanie rajstop do sandałków:p, więc w zimie wolę bezpiecznie założyć jakieś zakryte. A jak długa jest ta sukienka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia170391
hej dziewczyny... mam pytanie zostalam zaproszona na studniowke...moge isc w czarnwj sukience do kolan w kropeczki czy moze lepsza kremowa???? prosze doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia170391
hej dziewczyny... mam pytanie zostalam zaproszona na studniowke...moge isc w czarnwj sukience do kolan w kropeczki czy moze lepsza kremowa???? prosze doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
mimia170391 - wiesz co,czarna sukienka w kropeczki moim zdaniem nadaje się na każdą okazję,jest naprawdę praktyczna. Moja koleżanka w tym roku wybiera się w czarnej tylko że z białymi kwiatkami ;) jeszcze może kwestia materiału,czy jest to jakaś satyna czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
mimia170391 - wiesz co,moim zdaniem czarna sukienka w kropeczki jest bardzo praktyczna i nadaje się na każdą okazję,również na studniówkę ;) moja koleżanka w tym roku idzie na studniówkę w czrnej tylko,że w białe kwiatki. Może jedną jeszcze kwestią jest materiał z jakiego jest ta sukienka ;) no i ważne żebyś Ty się w niej dobrze czuła,więc jeśli wolisz iść w czrnej w kropki to idź śmiało! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia170391
sukienka jest w stylu babki czuje sie w niej fajnie ale mam do wyboru tez kremowa sukienke na szyje tez do kolan i teraz mam problem ktora wybrac>>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
mimia170391 - musisz się czuć dobrze w sukienkce! Nie wiem nie potrafię Ci tak doradzić nie widząc sukienki :/ ale nawet do tej kremowej gdybyś dobrała jakieś fajne dodatki to moim zdaniem modłaby wyglądać naprawdę supcio ;) i nic nie szkodzi że jest jasna,teraz dziwczyny mają i brzoskwiniowe i żółte to beżowa tym bardziej jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulika
Dziewczyny pomóżcie!! Zostałam zaproszona na studniówkę jako osoba towarzysząca i kompletnie nie wiem jak mam sie ubrać:( Mam 177cm, jestem szczupla, mam długie, brązowe, kręcone włosy, niebieski oczy i planowalam zalozyc czarna sukienke lekko przed kolana w tali pas czerwony podkreslajacy talie do tego czerwone badz czarne buciki, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulika
Dziewczyny pomóżcie!! Zostałam zaproszona na studniówkę jako osoba towarzysząca i kompletnie nie wiem jak mam sie ubrać:( Mam 177cm, jestem szczupla, mam długie, brązowe, kręcone włosy, niebieski oczy i planowalam zalozyc czarna sukienke lekko przed kolana w tali pas czerwony podkreslajacy talie do tego czerwone badz czarne buciki, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Sunlight- Co do fioletu... Mam ciemnobrązowe, wręcz czarne włosy i takież oczy, więc w szarym wyglądam jak stara baba. Poza tym szaro-fioletowo ubiera się pół miasta, w tym starsze panie. Natomiast w czerwieni jest mi super (a pomysł z czerwonymi butami do fioletowej sukienki podsunął mi chłopak, który mnie zaprosił). Zresztą moim znakiem charakterystycznym jest ubieranie się w rzeczy, których inni się boją :P Teraz kieruję się tym, co się podoba chłopakowi, a wiem, że chce się pochwalić moim egzotycznym stylem przed kumplami :D Zieleń z fioletem? Chodzi o szmaragd z ciepłym fioletem, znalazłam nawet taki krawat! Ona_krk- idź do Ryłko na Długiej, mają tam granatowe satynowe szpilki ze srebrnymi ozdobami za jakieś 80 zł. Ewentualnie Elefant (przy Bagateli), w sklepach w głębi budynku jest duży wybór butów. Jeszcze zostaje Martens na Floriańskiej, wejdź koniecznie do drugiej sali- mają tam buty za 50% ceny, także b. wysokie szpilki. Ja swoje kupiłam w Humanic, ale tam nic ciekawego nie ma. Dla brunetki beżowy średnio pasuje, a jak masz niebieskie oczy, to już odpada całkiem. Zwłaszcza, że nie pasuje do żadnej z części garderoby. Mimia- A jak wyglądasz? Kremowa jest ciekawa, jeśli Ci do twarzy. Zależy też gdzie jest impreza, bo jeśli to jakiś ekskluzywny hotel, to trochę bym się bała tej w kropeczki. Spytaj chłopaka. madziulka- A może błękitna? Ten pomysł czarno czerwony jest ciekawy, ale buty czerwone zdecydowanie. Masz włosy brązowe w sensie bardzo ciemny blond, jasny orzech czy raczej ciemny brąz, coś typu południowego? Przy drugiej wersji Twój pomysł powinien się prezentować super! Jaki dekolt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_19_krk
Tzn mam takie jedne "sandałki" srebrne właśnie, na bardzo wysokim obcasie, sa bardzooo eleganckie... i znowu pojawia się problem z rajstopami, wiem że sporo moich koleżanek ma zmaiar iść właśnie w takich butach i też mają dylemat co z rajtkami? Ja nie musze mieć TAK JA WSZYSCY, albo nie mieć czegoś BO INNI BEDA GADAC :) naparwde sypie mnie to co pomysla inni, pyatm tylko czy bedzie pasowac? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Będą dobre, jeśli są wygodne.Wrzuć zdjęcia sukienki i butów, to się przekonamy. Podobno najlepiej włożyć cieniuteńkie rajstopy bez wzmocnień na palcach. Ja się boję, że pójdą oczka, więc biorę druga parę do torebki. A kiedy masz tą imprezę? Bardzo mi się podoba, że masz gdzieś opinie reszty :) Czy ktoś widział gdzieś rajstopy-japonki? Podobno istnieją takie- nie ma pełnych palców, tylko zakłada się jak wieczorowe rękawiczki pasek miedzy palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Edit--- Chodziło w każdym razie o to, że dobrze, że opinia reszty nie jest decydującym czynnikiem. Masz się przecież dobrze czuć w tym, co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulika
włosy mam jasny orzech:D a właśnie co do dekoltu to myslalam nad calkowicie odslonietych ramionach ale nie jestem co do tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna909090
We wcześniejszych postach zastanawiałyście się czy niebieska sukienka na studniówkę nie będzie tandetna. Na pierwszą studniówkę idę w niebiesko- czarnej sukience. Oto ona: http://img387.imageshack.us/my.php?image=p7201159cu8.jpg co o niej sądzicie? nie będzie wstydu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_19_krk
laia ciesze sie i fajnie by bylo gdyby wiekszosc sie tym tak nie przejmowala... :) a jak znowu te rajstopy to boje sie, ze bede sie slizgac heh :PP ale sprobuje te rajtki bez wzmocnien na palcach, najwyzej po polonezie sciagne czy jak :D Niebieska,czemu nie na 100dn...napewno bd oryginalna... wydaje mi sie ze 3/4 panien bedzie mialo cos z fioletu albo sliwki (oprocz oczywiscie wiecznej czerni) pozdrawiam i dziekuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Ona-19-krk- też obawiałam się fioletu, ale okazało się, że większość moich koleżanek idzie na czarno, chociaż na co dzień mają na sobie po kilkanaście kolorów. A jest tak z prostego powodu-czarnych sukienek jest w sklepach najwięcej, są najtańsze i łatwiej znaleźć dodatki. Co do rajtek... Musi być jakiś sposób. Przecież się to nosi... Może posmarować czymś buty? Nie wiem, jakaś guma do włosów albo coś w ten deseń. Justyna- sukienka piękna, a do tego masz świetną sylwetkę:) ! Byle ładne dodatki i to chyba nie czarne. Może srebrne? madziulka- Jasny orzech... To zastanów się jeszcze, nadal proponuję błękitną. Odsłonięte ramiona maja ten minus, że sukienka spada, a silikonowe ramiączka brzydko wyglądają, widziałam na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Dlaczego nie czarne dodatki? Mi tu właśnie najbardziej czarne pasują - przynajmniej buty... pamiętaj, że tu już są dwa kolory, a co za dużo to nie zdrowo :] A co do sukienki z odkrytymi ramionami, to zawsze można zainwestować w taśmę do ubrań: http://allegro.pl/item528290026_nowosc_transp_tasma_klejaca_do_bielizny_sukni.html a zamiast stanika np. stanik silikonowy lub podtrzymujące plastry do biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka22
Hej dziewczyny! Powiedzcie proszę jaka biżuteria pasuje do bordowej sukienki w świetle wpada w czerń za kolanko,buty czarne. Myślałam o srebrze albo złocie,jak i również np. coś ze sztucznej biżuterii w kolorze bordo lub czrrni,jak myślici,bo ja już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna909090
Laia - dzięki :) Famagusta - buty będę miała czarne. A dodatki srebrne. Pozdrawiam Was i udanej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina*
hej dziewczyny dlugo nie pisalam ale nie mialam czasu:Pbylam z moim kumplem u niego na studniowce kilka dni temu i mialam dluga zlota sukienke z rozcieciem:Pdziewczyny mialy przerozne sukienki..jedne slisczne a drugie nie bllleee:)swoja studniowke mam juz niedlugo:)kupilam krotka sukienke czrna z srebrna broszka:)sukienka jest sliczna tylko zastanawiam sie czu nie zalozyc tej zlotej co mialam na studniowce u kumpla??:Pjak myslicie laski??:)z gory dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Justyna && famagusta - wydawało mi się, że niebieski może zginąć w tej czerni, ale racja, buty czarne. Do tego to srebro, będzie ładnie:) Dzięki wielkie za link do taśmy, w pasmanterii chcieli od mojej mamy 40 zł za METR taśmy silikonowej :/ Co do staników, polecam Reserved. Mam stamtąd stanik bez ramiączek na silikonie- świetnie się trzyma, nie odkształca nawet po wielu praniach i nie szarzeje. Kajka- złoto mogłoby być, ale może być ciężki efekt. Delikatny łańcuszek z bordowym wisiorkiem i lekkie kolczyki jak już. Srebro... nie wiem czy się nie kłóci z tym, że bordo jest ciepłe. Z kolei bordowa biżuteria może się zmulać z resztą... Czy sukienka jest mocno błyszcząca? Jaką masz karnację i włosy? Czy mowa o sukience z czarnym kwiatkiem z Reserved? Ewelina :D Idź w czarnej, trzeba wykorzystać okazję ;) Chyba, że w złotej bardziej Ci do twarzy, ale wtedy po co kupowałabyś czarną? Zapadła Ci tam jakaś kreacja w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Kajka - a może perełki? Krótsze, albo jakiś dłuższy sznur? W ogóle powiedz nam może coś więcej o swoim wyglądzie i o sukience... Pochodź może po sklepach z biżuterią, dodatkami, może akurat coś Cię zainspiruje, czy się spodoba... W niektórych sklepach można dobierać biżuterię już w sukience, żeby było dokładnie widać efekt, to też mogłoby być dobre wyjście ; ) A ja nie wiem, jak się pomalować :| Kreację mam czarną, dodatki też... nie wiem jednak na jaki kolor zrobić oczy (mam zielone). Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka22
Sukienkę mam bordową z bordowymi cekinkami na ramiączka ;) jestem ogólnie brunetką i jedyne nad czym się zastanawiam to ta biżuteria. Zauważyłam,że srebro odpada,może właśnie jakieś delikatne złoto... sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×