Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość famagusta
Ewelina* - to jeszcze zależy jak Ci się te włosy układają, bo fakt, że są kręcone niewiele mówi... Są do ogarnięcia w miarę? Drobne, czy grubsze loki? blimpilla - ja bym wybrała tę pierwszą i do tego jakieś fajne dodatki _rewelka_ - mam ten sam problem :/ Partnera 5 cm wyższego i 8 cm szpilki. Ale nawet nie mogę nic wykombinować, bo sukienkę mam długą i muszę mieć wysokie buty :| Ale wiesz co Ci powiem? Na taki wieczór nieciekawie wyglądają niskie (a tym bardziej płaskie) buty. Szpilki dodają seksapilu, elegancji i ładnie rzeźbią nogi i całą sylwetkę.. Może pogadaj z partnerem i zapytaj, czy nie będzie mu to przeszkadzać. Lolala_22 - szczerze mówiąc nie widzę takiej kiecki na studniówce... nelcia90 - to jeszcze zależy jaki masz kolor oczu, bo to też ważne :) laia - dziewczyno, nie denerwuj mnie :P ja za swoją dałam 550 i chyba żałuję :| nie dość, że wydałam kupę kasy (planowałam się zmieścić w 300), to jeszcze mam z nią milion problemów, bo jest kosmicznie długa (z trenem) i się boję, że się porwie w tańcu (tiul) :| W sumie ten tren nie robi problemu, bo mam specjalną tasiemkę, żeby na rękę założyć, ale gorzej z 2 pozostałymi 'warstwami', które są naprawdę do samej ziemi przy 8 cm szpilkach. Niedobrze... :/ A skracać się boję, że straci fason..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Ewelina* - to jeszcze zależy jak Ci się te włosy układają, bo fakt, że są kręcone niewiele mówi... Są do ogarnięcia w miarę? Drobne, czy grubsze loki? blimpilla - ja bym wybrała tę pierwszą i do tego jakieś fajne dodatki _rewelka_ - mam ten sam problem :/ Partnera 5 cm wyższego i 8 cm szpilki. Ale nawet nie mogę nic wykombinować, bo sukienkę mam długą i muszę mieć wysokie buty :| Ale wiesz co Ci powiem? Na taki wieczór nieciekawie wyglądają niskie (a tym bardziej płaskie) buty. Szpilki dodają seksapilu, elegancji i ładnie rzeźbią nogi i całą sylwetkę.. Może pogadaj z partnerem i zapytaj, czy nie będzie mu to przeszkadzać. Lolala_22 - szczerze mówiąc nie widzę takiej kiecki na studniówce... nelcia90 - to jeszcze zależy jaki masz kolor oczu, bo to też ważne :) laia - dziewczyno, nie denerwuj mnie :P ja za swoją dałam 550 i chyba żałuję :| nie dość, że wydałam kupę kasy (planowałam się zmieścić w 300), to jeszcze mam z nią milion problemów, bo jest kosmicznie długa (z trenem) i się boję, że się porwie w tańcu (tiul) :| W sumie ten tren nie robi problemu, bo mam specjalną tasiemkę, żeby na rękę założyć, ale gorzej z 2 pozostałymi 'warstwami', które są naprawdę do samej ziemi przy 8 cm szpilkach. Niedobrze... :/ A skracać się boję, że straci fason..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Czy uwazacie ze kolro niebieski na sukienke na studniowke4 jest tandetny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze niby drajwerka
dodunia00 zalezy, jaki odcień niebieskiego, ale myślę, że jeśli to nie jest jakiś rażący lub tandetny błękit to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Famagusta -> jak się ma kasę, to się wydaje. Życzę miłej samby :) W tym da się chodzić (sama chodzę w takiej długości w lecie), poćwiczysz i będzie dobrze:) Piszę to w przyjaznym tonie, naprawdę. Ironię zostawiam na inne okazje ;) Jeśli chodzi o buty, to rzeczywiście ładniej prezentuje się wysoki obcas (z tym, że facetom nie podobają się te mega wysokie raczej), ale trzeba umieć w tym chodzić! Ok, można się nauczyć, tylko żeby w międzyczasie nie zniszczyć butów lub nie skręcić kostki. dodunia-> niebieski jest jak najbardziej na miejscu, jeśli Ci w nim do twarzy i nie przesadzisz z dodatkami. Wczoraj mierzyłam jedyną w swoim rodzaju oczobitnie niebieską sukienkę- ogromne ilości tiulu od pasa do kolan (a'la wróżka na balu przebierańców), gorsetowa góra (bez wiązania) obciągniętą czarną koronką -160 zł. Tyle, że to na kogoś o wąskich biodrach. Tak swoja drogą, to czy jest jakiś kolor, który się nie nadaje na studniówkę? Każdy można oszpecić, ale też ładnie zaaranżować. Ja uważam, że tylko czarny na studniówkę się nie nadaje- cytując mojego przyjaciela "To jest studniówka, a nie wielki bal, mamy wyglądać jak 18letni młodzi ludzie". Mogę was wszystkie pocieszyć, że nawet najpiękniejsza kreacja jest po nic, jak się człek urządzi jak ja- naciągnęłam ścięgna, mam miesięczny zakaz tańczenia itd. Na szczęście studniówka pod koniec lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
ja za swoją sukienkę dałam 200zł i uważam że to wystarczający koszt,bo mówiąc szczerze to sukienka na jeden wieczór :) także nie ma co przepłacać,bo czasami taka sama sukienka jest w zwykłej konfekcji damskiej co w jakimś markowym sklepie a cena trzy razy wyższa!!! a co do oczu to mam niebieskie i naprawdę nie wiem jak się pomalować,a jak myślicie dziewczyny pasuje do borodwego różowy cień do oczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeyrose
mam mego problemo :/ ide z facetem na stduniówke i boje sie ubrac wysokich butow bo wiem ze bede od niego wyższa co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
honeyrose - taki problem,to nie problem,uwież mi ;) a wiem co mówie bo miałam taki sam dylemat z butami jak Ty! no i kupiłam eleganckie czrne buciki na 3 centymetrowym obcasie,tak abym nie była wyższa od partnera,bo wiem że najgorsze dla faceta jest to jak dziewczyna jest od niego wyższa ;) dlatego nie mogłam niestety pozwolić sobie na 10 centymetrowe szpilki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za kieckę dałam 270zł (trochę dużo), ale wynoszę ją, bo często zdarzają mi się jakieś imprezy i z tego tytułu mam jakieś 6 kiecek w szafie:O Na szczęście nie mam problemu jeśli chodzi o obcas, bo mój chłopak jest ode mnie wyższy o 13 cm więc nawet jeśli założę moje buciki z obcasem 9cm to i tak będę wyższa :D kobity, może Wy mi doradzicie... chciałam zrobić akryle albo żele (nie znam się), ale szkoda mi kasy i moich paznokci, bo szwagierka (lekarz) wczoraj mi odradziła (miała niedawno na ślubie i potem miała dziury w paznokciach). Zapuszczam moje, myślę, że w miesiąc urosną. Może więc założę akryl na swoje naturalne? I co z makijazem? czy do blondynki będzie pasować przydymione oko? mam okrągłą twarz trochę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Nelcia-> Gdzie znalazłaś takie buty? Nie wiem, czy przez kontuzję nie będę musiała takich poszukać, a nic niskiego i eleganckiego, ale nie płaskiego całkiem, nie znalazłam. Panna em- mam ten sam problem, do tego każdy paznokieć ma inny kształt. W ostatniej Vivie modelka miała przycięte wszystkie na króciutko i pomalowane lakierem pod kolor szminki. Całkiem ładnie to wyglądało. Chyba, że Twój chłopak lubi akryle ;) Witam sukienkowa siostro ;) Doliczyłam się u siebie pięciu sukienek i dwóch spódnic do ziemi. Pominę krótsze okazy;) Czy ktoś kompetentny wytłumaczy nam, ignorantkom, czym się różni akryl od żelu w użytku? Co do makijażu, to teraz w różnych miejscach są pokazy make-upu (np. w osiedlowym sklepiku niedaleko mnie), może profesjonalista Ci doradzi. Ja idę do koleżanki z Oriflame'u, umówiła mnie na konsultacje z kimś tam obeznanym w temacie. A teraz co powiecie na taki zestaw: brunetka w ciemnofioletowej sukience i czerwonych dodatkach, blondyn w bardzo ciemnoszarym garniturze i czerwonej koszuli? Krawat chyba też fioletowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
laia - może nie jestem osobą kompetentną i niestety na sobie nie wybówałam,ale dużo czytałam,ze akryl jest o wiele mocniejszy,trudniej ulega złamaniu niż żele. Żele natomiast nie są wskazane do paznokci tzw. "problemowych". Wiem również że jest różnica w cenie,ale nie wiem jak duża,może ktoś coś o tym słyszał??? A jeżeli chodzi o buty to kupiłam u siebie w mieście w takim mniejszym sklepie,dałam 110zł, bo w markowych są same na wysokich obcasach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HoneyRose
tez myslalam ze ubrac buty na niksim obcsasie.. ale czy wtedy noga ładnie wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
No to ja może najpierw zacznę od tego, że już jestem po studniówce:) bawiłam się naprawdę świetnie,buty i sukienka okazały się bardzo wygodne:) strasznie się cieszę bo trochę się bałam że coś nie wypali,ale było dobrze:) Zauważyłam też że większość dziewczyn miała proste sukienki,jakieś marszczenia tylko itp. Ogólnie bez większego przepychu. Kolory za to były różne,chociaż większość było stonowanych(tj.brązy i czerwienie) Tak przy okazji życzę wszystkim dobrej zabawy na studniówkach;) Apropo tipsów żelowych lub akrylowych. Ja osobiście mam żelowe od już dość dawna i jestem bardzo zadowolona. Nie umiem opisać czym różnią się ode od siebie(ale w necie jest o tym dość sporo). Wiem jednak na pewno,że można pokryć żelem swoje naturalne paznokcie(do wyrównania długości używa się formy czy jakoś tak) w każdym bądź razie wiem że tak można zrobić jeśli ktoś ma swoje naturalne długie pazurki. Chociaż osobiście polecam normalne tipsy żelowe. Mi jeszcze nigdy nie zostawiły żadnych dziur w paznokciach o których ktoś wcześniej wspominał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
Ja byłam dzisiaj u kosmetyczki zapisać się na paznokcie i kosmetyczka poleciła mi żele,bo ponoć bardziej niż akryle wyglądają jak naturalne. Boję się jedynie żeby nie zniszczyły mi paznokci :/ a jak uważacie pasuje różowy cień do oczu do bordowej sukienki??? bo nie wiem jak się pomalować,mam niebieskie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
Nelcia twoja kosmetyczka ma racje. Moim zdanie żele wyglądają dużo bardziej naturalnie. Niestety nie łudzmy się twoje paznokcie na pewno nie będą tak mocne jak wcześniej,ale używając odżywek wrócą na pewno do formy;) myślę że różowy cień będzie ok(oczywiście zależy od odcieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co myślicie o jakiś ładnych, śliskich lub koronkowych rękawiczkach do tego wszystkiego? Ciężko znaleźć takie cuda teraz w sklepach ale dzisiaj właśnie skombinowałam takie od babci:) (krótkie,koronkowe,czarne) Trochę się czuję jak z innej epoki, ale są eleganckie i stylowe. Chyba się zauroczyłam^^ Aha i co do niskich partnerów, to mój zapewnił, że będzie wysoko podskakiwał, haha;) Więc w płaskich na pewno nie idę;p Najważniejszy jest dialog;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam:)ja mam studniówkę za miesiąc.14luty:/heh.kupiłam już sukienkę i bardzo mi się podobała ale teraz nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam..u mnie w klasie wszystkie dziewczyny mają krótkie a ja długą..w sumie fajnie bo trochę się będę wyróżniać ale nie wiem..wszyscy trąbią na prawo i lewo że długie nie modne..:P http://www.trendylook.pl/sklep/ubrania/sukienki/1297 jest taka tylko że granatowa i długa do ziemi.co sądzicie o niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
sunniva186 sądzę, że sukienka jest w porządku i nadaje się na studniówkę ;) Ewela1290 myślę, że jest ok, ale musisz się w niej przede wszystkim dobrze czuć, to załatwia wszystko. A jeżeli chodzi o długość to zapewne nie Ty jedna na całej imprezie będziesz taką miała, natomiast w klasie się wyróżnisz, więc myślę, że lepiej dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Rewelka- ja też szukam rękawiczek. Zgadzam się, to jest styl! Będę szyć sama, bo w sklepie za taki kolor chcą 45 zł:/ Do tego te rękawiczki są brzydkie. Chyba będą długie (za łokieć) z ciemnoczerwonej satyny, bez palców, z ozdobną gumką u góry. Ewela1290-> Jak ładnie wyglądasz, to co się przejmować:) Sunniva- bardzo ładna, ale jeszcze pytanie jak na Tobie wygląda i czy rzeczywiście wygląda jak na zdjęciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaaaa
Czy to prawda ze teraz modne są sukienki krótkie i bombki ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Sunniva - sukienka b. ładna, ale słyszałam, że te z allegro są strasznej jakości i wcale nie wyglądają tak ładnie, jak na zdjęciach... Ewela1290 - modne jest to, w czym się dobrze czujesz :) Aniiaaaa - ja myślę, że to zależy od indywidualnych upodobań i predyspozycji :] jeśli dziewczyna ma zgrabne nogi to zakłada krótką lub bombkę, jeśli ma zgrabne nogi, ale chce wyglądać inaczej niż zwykle, zakłada długą, bla bla bla... milion przypadków, milion kiecek ;) Na pewno nie warto inwestować w suknie z 'kołem', reszta to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva186
No tak szczerze to mi jeszcze nie przyszła;/ Ale juz kiedyś zamawiałam i była bardzo ładna taka sama jak na zdjęciu. Zalezy na jakiego sprzedawce sie trafi. Też raz kupiłam 3 bluzki z czego tylko jedna nadaje sie do noszenia.. Wrrr.. Jak bedzie brzydko wygladała to pozycze od kuzynki a ta po prostu sprzedam, ale i tak sie w niej zakochałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna matyrzystkaa
hej dziewczyny:) ja mam studniowke za poltora tygodnia:) kupilam sobie sukienke do kolan z tafty kolorek ma hmmm zalezy jak na to patrzec rozowy wrzosowy a nawet zielony:) bez ramiaczek marszczona ukosnie od gory.lekka rozkloszowana. nie wiem czy jest ok? dalam za nia 250 i byla jedyna jaka mi siepodaobala ale nie wiem czy bedzie dobrze... studniowke mam w najlepszym holetu w miescie(teoretycznie-nie jestem z tego miasta gdzie mam) i wiekszosc dziewczyn(prawie wszystkie) z klasy idzie w czerni... moja sukienka jest krotka ale usztywniana-balowa. tylko ten kolor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incredibleee
sunniva186 sorry, ale na cuda nie licz... bo co to może być za sukienka, która kosztuje niespełna 50zł? :O Poza tym naczytałam się, że te japan style są ładne tylko na zdjęciu. Ale życzę Ci, żeby wszystko było ok, bo sama niedawno miałam podobny problem (nie miałam sukienki)i wiem, że to nie jest tak hop siup jak się wydaje, bo to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia90
tegoroczna matyrzystkaa - Twoja sukienka musi być urocza, dlatego nie przejmuj się że większość dziewczyn ma czarne. Nie każdemu jest dobrze w czerni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
tegoroczna maturzystka- widziałam bardzo podobną sukienkę, tyle, że marszczona w poziomie, ale dokładnie ten sam materiał. Jest cudna, na prawdę super! Co prawda była za 115, ale ta Twoja jest na pewno dobrze uszyta, czego o tamtej powiedzieć się nie da. Twoje koleżanki nie mają gustu wg mnie, mało kto dobrze wygląda w czarnym, w zasadzie tylko prawdziwe brunetki. Czerń nadaje się na pogrzeb, a nie studniówkę ;) Wrzucisz zdjęcie kreacji? Jakby ktoś po imprezie chciałby się pozbyć czerwonej sukienki do kolan, mogę być zainteresowana. Mam problem z dobraniem dodatków do mojej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×