Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość jaakasia
Hej dziewczyny! Ja idę w tym roku na studniówkę, jako osobo towarzysząca. Uważam, że gorsety ze spódnicami są strraszne! Postanowiłam kupić jakąś skromną, prostą, czarną, do kolan i delikatne dodatki. Mam większy problem jeżeli chodzi o poprawiny. Kompletnie nie wiem co na siebie włożyć. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość middlefinger
uważajcie na sukienki z Japan Style.. na aukcjach dają zdjęcia katalogowe, a niektóre w rzeczywistości o wiele się różnią, są o wiele brzydsze, a materiał wręcz ohydny. Jeżeli chcecie kupić proście o inne zdjęcia i jeżeli będzie ok to dopiero zamawiajcie. Oczywiście nie w każdym przypadku sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Dzięki za info ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaq17
Boże dziewczyny, własnie się dowiedziałam ze jednak będe szła na studniówkę!! Jest ona 9.01 czyli mam 3 tyg na kupno jakiejś sukienki! na modzie sie srednio znam, mam 1,7m, mały biust no i troche grube nogi ale jednak chciałabym krótką sukienkę bo pasuje do mojego charakteru no i dobrze się w takiej będe czuła :) błagam doradzcie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Mi się podba sukienka jaką miała Magda Socha w "Brzyduli".. gdyby była ciut dłuższa byłaby idealna.. Kolor mnie zaczarował. Do tego srebrna biżuteria, gruba bransoletka, srebrne szpilki.. Mam podobą urodę i figurę do Magdy, też będe miała loki... http://m.onet.pl/_m/31b815b8029efe08966d5dc85db8a8db,14,1.jpg tylko nigdzie takiej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
Śliczna sukienka. Gdzieś chyba widziałam podobną,ale nie pamiętam gdzie;/ p.s.Ja zdecydowałam się na krawcową. Jak na razie kupiłam materiał-satyna i żorżeta(nie wiem czy tak to się pisze;P) kolorek malinowy. Myślę,że będzie mi pasować. Mam przynajmniej taką nadzieje;) niedługo idę na pierwszą przymiarkę;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to ma do
orangemisia a moglabys sobie przypomniec? bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaaaa
witam wszystkie dziewczynki;) za miesiac mam studniowke sukienka juz kupiona czarna ze srebna wstawka dluga plus bolerko,a moj problem to mianowicie to ze mam 173cm moj partner ma 175 nie chce byc wyzsza od niego poradzcie mi co do butów jakie ubrac ? bo na plaskim to raczej nie wypada...a na szpilkach chodzic nie umiem;/ nie mam pojecia co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaaaa
witam wszystkie dziewczynki;) za miesiac mam studniowke sukienka juz kupiona czarna ze srebna wstawka dluga plus bolerko,a moj problem to mianowicie to ze mam 173cm moj partner ma 175 nie chce byc wyzsza od niego poradzcie mi co do butów jakie ubrac ? bo na plaskim to raczej nie wypada...a na szpilkach chodzic nie umiem;/ nie mam pojecia co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Załóż butki na małym obcasie? Innej opcji nie widze. Ja też kupiłam sukienkę. Kolor chabrowy, do kolana, na cienkich ramiączkach, z dużym dekoltem. W talii srebrno czarny pas z koronką. :) Piękna jest. Do tego cieliste pończochy, srebrna biżuteria, srebrne szpilki i blond loki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
Ja jestem osobą towarzyszącą i jedną sukienkę zamówiłam przez allegro -czerwona do kolan dekolt z satyny, rozszerzany dół z szyfonu na podszewce. Ale niestety musze ją nieznacznie przerobić, bo dekolt ma mocno zabudowany, a, że jestem drobna osobą to wygląda to marnie :O Ale cos postaram się skombinować :D Do tego czarne dodatki i jakoś to bedzie ;) Sukienka pod biustem ma delikatny, biały paseczek z czerwonym motywem kwiatowym. Zastanawiam sie, jaką koszulę powinien ubrać mój chłopak - czarną czy białą (nie wyglądalibyśmy zbyt... patriotycznie? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Kamilciaq17-> Na pewno masz grube nogi? Może tylko Ci się tak wydaje przez to, że pasują do wzrostu (tzn. jasne, że przy 170 powinnaś mieć grubsze nogi niż przy 160). Jak tak, to ja niestety też, bo mam po mamie masywne uda. Do tego umięśnione łydki, bo dużo chodzę i tańczę. Odkryłam, że świetnie wyglądam w rozkloszowanych sukienkach do kolan (nigdy za!), po prostu boskie dziewczęce łydeczki :P Mam na myśli coś w stylo rock\'n\'roll. Grunt, żeby rozszerzało się mocno ku dołowi i kończyło w połowie lub tuż nad kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Teraz proszę o poradę sukienkową. Uwielbiam swój wygląd:D Mam 165cm, ważę 61 kg, noszę 36/38 i buty 39 i bardzo dobrze mi z tym. Co jednak najważniejsze, mam orientalny typ urody, nieraz pytano mnie, z jakiego kraju jestem :P Mam brązowe oczy, czarne mocne brwi, i ciemnobrązowe (wręcz czarne) włosy, raczej kręcone. Ubieram się bardzo kolorowo, noszę dużo biżuterii i zawsze wygodne buty. Problem jest w tym, że idę studniówkę na drugi koniec kraju i nie mam pojęcia, jak ubrać się w moim stylu i jednocześnie nie przesadzić. Zaprosił mnie blondyn z zielonymi oczami :), więc myślę o zielonej sukience w stylu rock'n'roll . Nienawidzę koloru czarnego, granatowego i szarego, natomiast uwielbiam fiolet, czerwień, zieleń. Także proszę Was o propozycje nt. koloru, wzoru, stylu... ->Lokoloko-jak coś znajdziesz, daj znać :) DZIEWCZYNY! MAM ŚWIETNY POMYSŁ NA BUTY!!! Planuję kupić sobie buty w sklepie tanecznym i po prostu obszyć je wstążką w kolorze pasującym do sukienki. Jest to niestety dość drogie, takie buty na allegro to co najmniej 150 zł :/ Za to efekt murowany i mogę tańczyć cała noc :D Wcześniej odzywała się jakaś tancerka, proszę o korektę tego, co nabazgroliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veV_
Wg mnie się nadaje :) Ja też będę miała czarną sukienkę. Piękna, długa, tiulowa wyszywana cekinami, które pięknie się mienią... na plecach krzyżują się ramiączka, ma głęboki dekolt z tyłu i tren, z przodu ma dodatkowo dość duże rozcięcie. Śliczna. Skromna (bo czarna), ale elegancka i seksowna. Chciałabym do tego srebrne (kryte) buty i srebrną torebkę.. Tylko nie wiem, czy to będzie pasować, czy się nie będą rzucać w oczy za bardzo (noszę rozmiar 41, a w butach z wąskimi noskami i w srebrnym kolorze mogłoby to niezbyt dobrze wyglądać)... No i jeszcze nie wiem, czy upiąć włosy, czy rozpuścić (czy dodatkowo zrobić delikatne loczki).. No i się zastanawiam nad bielizną, bo w tej sukience nie mogę mieć stanika (głęboki dekolt z tyłu), myślę nad plasterkami albo silikonowym (tym przyklejanym) staniczkiem. Któraś tego używała? Te plasterki takie niepewne trochę, a o staniczku słyszałam, że się odkleja... :| Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari 1990
Ja również mam ogromny z tym problem. Mam 170cm wzrostu, waga 75, obwod w klatce piersioewj 102cm, talia 80, biodra 96. Dodam że kupno czego kolwiek bluzy koszuli T-shirt itp to dla mnie wielki problem bo w sklepach młodzieżowych nie ma nie ma dla mnie fajnych ubrań. Chodziłam po calym mieście (dodam,że to miasto wojewódzkie) i weszlam w dosłownie 2 sukienki i to przez mój duży biust musze szukać sukienek na grubych ramiączkach albo na szyje bo nie wyobrazm sobie siebie bez stanika albo zeby mi bylo go widac,a do tego sukienka długa bo krótkie nie maja takiego rozmiaru jaki byłby dla mnie dobry rozmiar 44/46 Bardo podoba mi sie ta http://www.allegro.pl/item512363755_piekna_elegancka_koktaliowa_czarna_sukienka_male_s.html ale nie ma rozmiaru ta http://www.allegro.pl/item514921228_promocja_wyjatkowa_suknia_3_kolory_r_36_52tu_40.html i ta http://www.allegro.pl/item516081174_ostatni_raz_34_44_tu_38.html a to sa moje buty http://www.goodin.pl/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari 19901
buty w zeczywistosci sa ładniejsze. Sukienke chciałabym mieć czarna albo taką fioletową sliwkowa prostą bez zadnych cekin hawtow itp. bo uważam ze taka jest najładniesza i skromna. Aaaaaaaa jestem blondynką o niebieskich oczach. Powiedzcie mi jak upiąć włosy mam do ramion i czy sukienki w takich fasonach byłyby dla mnie odpowiednie jaka biżuterie do tego dobrać?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari 19902
a fason butów to karnawałowe Model: GD-A0022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to materiał. Strasznie nie lubię tafty ;) ale to kwestia gustu. Krój bardzo fajny :) A jaki kolor... to już musisz zdecydować sama, w jakim się najlepiej będziesz czuła :) Ja mogę jedynie zasugerować, że brunetki zawsze ślicznie wyglądają w czerwieni (z tych z aukcji fajnie wyglądałby też róż albo amarant); raczej nie wybierałabym zieleni, fioletu i ciemnych kolorków.. No a wybór już należy do Ciebie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulusienka
heja dziewczynki! Nigdy nie byłam na studniówce i w tym roku mam iść jako osoba towarzysząca... jak to wogóle wygląda? To taka normalna zabawa? Studniówka jest dopiero w lutym...są jakieś próby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulusienka
heja dziewczynki! Nigdy nie byłam na studniówce i w tym roku mam iść jako osoba towarzysząca... jak to wogóle wygląda? To taka normalna zabawa? Studniówka jest dopiero w lutym...są jakieś próby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
veV_ ---> jeżeli chodzi o silikonowy stanik to ja czasem taki noszę i się nie odkleja, zamawiałam go na allegro i jest spoko, musisz tylko mieć rozmiar większy niż nosisz zwykły stanik ;) aaha.. i jeszcze jedno do tego stanika nie możesz mieć raczej mega dużego dekoltu, bo niestety go widać ;p pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Cześć wam moje miłe:D No nareszcie wróciłam i powiem wam jedno KUPIŁAM SUKIENKE:D Wiem, wiem tyle mówiłam i różnych kieckach a w końcu olśniła mnie ta jedna. Szukałam sukienki w 4dużych miastach a swoją znalazłam pod nosem w "Złotym Kufrze" (może kojarzycie sklep, polecam u mnie niedawno otwarli a suknie boskie!) Ok, to powiem jaka moja suknia jest. Długa do ziemi, bez gorsetu itp. duży dekotl na plecach (praktycznie plecy mam ocłonięte do części lędźwiowej krędosłupa:P) Hmmm kurcze cięzka jed do opisania bo suknia jest dość wymyślna. Kolor pomarańczowy ze złotymi wykończeniami. Coś ala greczynka, czy afrodyta. Materiał satyna. Za suknie zapłaciłam 290,- , do tego poprawki krawieckie i makijaż gratis. Jak znajde sposób to wam prześle fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa2009
na studniówkę można wygrać kieckę według własnych "widzimisię" na www.papavero.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy_ptak
Witajcie, ja mam wielki dylemat. Jestem wysoką szczupłą brunetką i też idę na studniówkę. Mój styl cechuje przede wszystkim umiłowanie nasyconych barw :) Nie chcę iść w "balowej sukni", dlatego poszukuję czegoś na prawdę oryginalnego. Znalazłam takie sukienki i nie wiem która nadawałaby się na studniówkę najbardziej, może mi doradzicie? http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=549&osCsid=221846fee370e97ddb4ffc84721566f7 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=487 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=332 ostatnia oczarowała mnie swoimi odsłoniętymi plecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecka
kolorowy_ptak wg mnie najlepsza będzie ta druga :) jest urocza !! Mam prośbę ! Mam sukienkę długą prostą czarną ... mam 158 cm wzrostu jakie buty do niej moge ? zaznaczam ze nie moze to byc zbyt wysoki obcas gdyz mam uraz kolana... ;/ Jaki kolor butkow ? I jaki krawat dla partnera ? Jakieś dodatki z innymi kolorami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavamufffin
Zdaje się ja też będę musiala 'pojezdzic' troche za sukienka, u mnie w miescie nie ma zbyt wielkiego wyboru, a na allegro nie znalazlam nic ciekawego... ;/ eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×