Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość perrrfecta
Witajcie, możliwe, że wcześniej ktoś już wklejał, ale polecam Wam przejrzenie tej strony: http://www.gendai.pl/index.php?cPath=5 Dużo fajnych pomysłów na oryginalne sukienki studniówkowe. Niestety moja studniówka już za mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrrfecta
Witajcie, możliwe, że wcześniej ktoś już wklejał, ale polecam Wam przejrzenie tej strony: http://www.gendai.pl/index.php?cPath=5 Dużo fajnych pomysłów na oryginalne sukienki studniówkowe. Niestety moja studniówka już za mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrrfecta84
Witajcie, możliwe, że wcześniej ktoś już wklejał, ale polecam Wam przejrzenie tej strony: http://www.gendai.pl/index.php?cPath=5 Dużo fajnych pomysłów na oryginalne sukienki studniówkowe. Niestety moja studniówka już za mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Ostatnio zaczęłam myśleć o sukience na studniówkę, bo to już w styczniu. Jutro idę zobaczyć, co jest w ogóle w sklepach... ale póki co martwię się, czy znajdę coś dla siebie. Nie wiem, jaki krój wybrać do mojej figury. Będzie ciężko - mam 174 cm wzrostu i ok 73 kg. Do tego szerokie biodra (ogólnie duża pupa), masywne łydki i nieładne ramiona (problemy natury dermatologicznej), biust C/D. Czytam, jak Wy dziewczyny panikujecie i mi jeszcze gorzej, bo wszystkie takie szczupłe... Kolor nie jest bardzo istotny, chociaż mam kilka pomysłów w tej kwestii.. Macie jakieś pomysły? Proszę o pomoc, jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Famagusta myśle że jesli byś chciała sukienke krótką to idealna by była http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=418 bo jesli wstydzisz sie swoich ramion delikatnie ci je zaktyje, lecz beda one lekko widaczne, a grubymi łydkami sie nie przejmuj bo każda kobieta ma piękne kostki bez wzglądu na wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
O tak, ta sukienka jest śliczna, zwróciła moją uwagę, kiedy przeglądałam poprzednie posty.. Jednak w moim miasteczku (i podejrzewam, że w okolicznych również) zapewne nie znajdę podobnej, no i jednak chyba pewniej bym się czuła w dłuższej kreacji, przynajmniej do połowy łydki. Do tej pory chciałam sukienkę z gorsetem, ale zastanawiam się, czy mnie ona dodatkowo nie "powiększy" (biorąc pod uwagę m.in. wzrost), a może wręcz przeciwnie - gorset wysmukli sylwetkę, a rozkloszowana spódnica zatuszuje szerokie biodra? Nie wiem już sama... Póki co zaczęłam 'coś' robić w kierunku zrzucenia przynajmniej kilku kg - bieganie, może nawet się uda jakieś zdrowsze nawyki żywieniowe... zobaczymy, co to będzie. Mam nadzieję, że się uda. Trzymajcie kciuki ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dereserer
ja tez mam problem. Chcicalabym sama znalezc jakas, zeby krawcowa mi uszyla. Tylko jak wybrac? jestem niska, mam duzy biust, szerokie biodra chude nogi i ręce.. co zrobic ? dluga krotka z gorsetem bez ? pmozcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Famagusta pamietaj, że sukienka do połowy łydki optymalnie skraca nogi jak i całą sylwetke. Nie zastanawiałaś sie nad uszyciem sukienki? karwcowa napewno ci doradzi profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersi
Kozula--- śliczne są: model 1A,3A, 5A, 6A, 15 A,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Bardzo fajne sukienki , i przydatna ta stronka;d A ja juz zaczelam próby poloneza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oomadziaaaoo1
Ja tez mam ten sam problem co Wy..Nie wiem kompletnie jaką sukienkę kupić na studniówkę :( Jestem niska (156 cm), ważę ok. 53 kg, mam szerokie biodra i nie wiem jakie sukienki się nosi zazwyczaj na studniówki..długie czy krótkie czy takie średniej długości...A i jeszcze jakie buty byłyby odpowiednie.. Proszę pomóżcie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA**
HEJ:P mam w tym roku studniowke.mam wymarzona sukienke ale nigdzie nie moge jej znalezc.kolor czerwony,dlua,zeby miala cyrkonie pod biustem i zeby te cyrkonie przechodzily przez plecy i sie laczyly....bez materialu na plecach az do wysokosci pupy....POMOZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciak90
witajcie:* ja tez mam w styczniu studniowke. i mam problem, bo nie wiem nawet czego szukac. moze mi doradzicie? mam 171 i 48kg. jestem b. szczupla, wiec odpada czarny kolor sukienki. Ja myslalam nad brazem albo szaroscia. ale sama nie wiem ;/ Zalozyc krotka, czy dluzsza? dodam ze jestem brunetką na krotko scieta, mam brazowe oczy :) licze na wasza pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oomonikaoo
przejrzałam sobie to co pisałyście. moim zdaniem gorset i rozkloszowana spódnica odpadają! w sumie wiele zalezy od szkoły, bo w niekotrych rzeczywiscie dziewczyny tak sie ubierają, ale u mnie to by wyglądało conajmniej śmiesznie. Ja byłam z chłopakiem w tamtym roku na studniówce, miałam coś w stylu jak pisałaś MALA**, czyli do ziemi, czerwoną, dopasowaną, z tyłu z gołymi plecami, troche powyzej pupy, na biuście koraliki i cekinki i z tyłu tez taki pasek ułozony z cekinów i koralików. Moim zdaniem była idealna, w tym roku chyba ją nałoże ponownie, tyle, ze tym razem na swoją studniówke, uniknę tych nerwów związanych z szukaniem sukienek. Polecam raczej coś do ziemi, ale prostego, z klasą. Jesli chodzi o kolory to raczej nie czarne, nie czerwone, nie fiolet i nie brąz, no chyba, ze ktoś nie lubi się wyrózniać, bo tego koloru w ciągu ostatnich kilku late jest duuużo na studniówkach. Przeglądałam sukienki i trafiłam na to cudo: http://e.snobka.pl/sn65/c7e0d8d60020a55548d7530e/83be7988fcb542cdf1e59054f5735a39.jpg moim zdaniem cudna, tyle, ze powinna siegac do ziemi;) pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmika11
mam 190 cm...jestem trochę załamana bo w styczniu mam studniówkę. Nie mam pojęcia jakie buty założyć. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciak90
doradzi mi ktos? :( moj wątek powyzej :) z góry dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmika11
Nio...ta sukienka jest super tylko ze wiesz...chlopak by ze mna nie poszedl hehe. myslalm o http://www.stylistka.pl/zdjecie/forum/post/39587/7254_800x600.jpeg albo raczej ohttp://www.stylistka.pl/zdjecie/forum/post/42906/8046_800x600.jpeg lub jeszcze o http://www.stylistka.pl/zdjecie/forum/post/42907/8047_800x600.jpeg tylko zastanawiam sie czy mnie jeszcze bardziej nie wydluzą...:/ jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Bardzo łądne te sukienki i pasowały by do ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARTO PRZECZYTAĆ
Cześć dziewczyny ;) Tak czytam Wasze wypowiedzi i postanowiłam się włączyć ;) W tym roku również mam studniówkę:):):) JA sukienkę kupiłam dwa miesiące temu jak miałam wesele. NA początku miała być tylko na wesele, ale ostatnio stwierdziłam ze nigdzie tak oryginalnej sukienki nie znajdę.. NA weselu wyróżniałam sie bardziej niż młoda :) Przynajmniej tak wszyscy mówili. Sukienka jest złota plisowana na szyje z dużym dekoltem... Coś w po dobie Merlin Monroe. Mam inny materiał niż te wszystkie sukienki. Jestem z Warszawy a sukienkę kupiłam w Łodzi tylko za 150z(całkiem przypadkiem )i ostatnio byłam na zakupach w centrach Handlowych i rozglądałam się za sukienkami, NIGDZIE TAKIEJ NIE BYŁO:D A jak się okręcam w tej sukience to się kręci aż po sam tyłek, jest śliczna ;) Jeśli któraś z Was chciałabym zobaczyć tą sukienkę napiszcie nr gg bądź e-maila bardzo chętnie wyśle. A uważam,że sukienka na studniówkę powinna być zwiewna i wygodna. Na gorsety i i rozkloszowane kiecki będziemy miały czas o 30;) teraz jesteśmy młode piękne pokazujmy ciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARTO PRZECZYTAĆ
DO LMIKA 11 Moim ZDANIEM NAJŁADNIEJSZA JEST TA PIERWSZA ;) Krótka zwiewna słodka, w sam na studniówkę;) Troszkę ciała odsłonięte chodź wiadomo,że studniówka i z tym odsłonięciem nie można przesadzić... Ale jak każda kobieta chce być sexi!!!! Chce olśnić swoim wyglądem!!! A co do długiej, to tylko dla szczupłych dziewczyn obcisła na biodrach podkreślająca pośladki, i z dekoltem!!!! A dla bardziej puszystych dziewczyn za kolanka zwiewna na biuście opięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARTO PRZECZYTAĆ
MARZI ZAPOMNIAŁAM U MNIE W SZKOLE JUŻ BYŁY 4 PRÓBY :) W OGÓLE NAM NIE IDZIE> JESZCZE JA TAŃCZĘ W 1 PARZE. PRZECHLAPANE. A JAK TAM U WAS W SZKOLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
POwiem tak, cały polonez już przez nas jest ułożony, teraz tylko potoczne szlifowanie. Przed świętam chcemy zrobić próbe z osobami towarzyszącymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Dzisiaj miałam 2 próbę... Pierwsza była tragiczna, ale dziś już było całkiem fajnie :) Coś przeczuwam, że się jednak tego nauczymy :D Nawet mojemu "partnerowi" lepiej szło ;P A co do sukienki, to nadal tkwię w martwym punkcie... tylko się oglądam na witryny, jak jestem na mieście (; Trzeba będzie się wybrać i zacząć przymierzać, tylko tak się dowiem, w czym najlepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×