Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość andżela.......
A wiecie co ja wam dziewczyny powiem? Teraz jak oceniam z perspektywy czasu (od studniówki minęło 5 lat) to śmieje się z tych wszystkich lasek w gorsetach, ze stelażami pod spódnicami :D Kiece jak na bal u Ludwika XIV :D I teraz najlepsze: na mojej studniówce była córka jednego z najbogatszych businessmenów w PL i wiecie jak się ubrała?? Zwykła czarna sukienka za kolano na ramiączkach, i powiem wam, że wyglądała najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala czerwona, prosta sukienke do ziemi w stylu empire, odcinana pod biustem. Zadnych gorsetow, cekinow itp. Chce zeby byla prosta ale za to dobiore do niej jakas piekna bizuterie, naszyjnik i kolczyki. A wlosy rozpuszczone, zakrecone w grube fale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
OKi powoli zaczynam chodzić i przymierzać sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
odwazna jak na studniówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańszczanin56
to się na studniówkę nie nadaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Dzisiaj pierwsze podejście do poszukiwań, parę godzin nam to zajęło... Znalazłam kilka fajnych sukienek... Podoba mi się taka fioletowa na ramiączkach, do ziemi. Ślicznie się mieni, ma wszyty nieco jaśniejszy pas, który podkreśla talię, a z tyłu wiąże się na kokardę, do tego delikatny tren... Póki co mój typ nr 1 :D I jakoś się zniechęciłam do sukienek z gorsetem i takich ze "sztywnego" materiału, zupełnie mi nie podchodzą... Chyba nabieram chęci na tę studniówkę :D //Tylko "partner" kompletnie nie czuje rytmu i nie wiem, co z nim zrobić, bo chyba będę z nim tańczyć na studniówce poloneza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666664
ja juz kupiłam w zarze taki kolor zielony-butelkowy jest super i jak się kręci,taka zapinana na szyi ,dopasowana w tali ,a nizej taka szeroka ,z haleczka jest super;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty11
Witam wszystkich :) Mam problem związany z kupnem sukni na studniówkę.Zacznę od tgo,że jestem bardzo niskiego wzrostu: 153cm,jestem szczupłą osobą,jednak mam mały biust :) Myślę,że odpowiednia będzie krótka sukienka (zaraz przed kolano),bo długa dla niskiej osoby może dziwnie wyglądać.A wy jak myślicie? Myślałam,żeby moja sukienka była opięta na biuscie i marsczona,a zaraz pod biustem sćiągnięta np,paskiem z satyny i puszczona.zastanawiam się nad takimi sukienkami http://allegro.pl/item496487179_japan_style_sliczna_czarna_sukienka.html http://allegro.pl/item498320595_21_sliczna_wyjatkowa_sukienka_japan_style.html http://allegro.pl/item499439259_japan_style_sukienka_idealna_na_sylwestra.html Jak myślicie,która by była odpowiednia? Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka-1988
witam i prosze o szczera odpowiedz. w styczniu ide na stodniowke. niestety jestem bardzo niska (147 cm) waze 41 kg i ciezko bylo mi znalezc sukienke. jedyna jaka była dobra to biala suknia z gorsetem wygladajaca jak slubna. nie mialam wyboru. jak sadzicie czy biala suknia nadaje sie na studniowke czy raczej bede posmiewiskiem? dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Moim zdaniem biała sukienka typu gorsetowa, nie będzie wyglądała najlepiej. Moze skomponuj cos takiego,ze biały gosret a dol zielony, brazowy , w zaleznosci od upodoban .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmika11
tez myśle ze biala nie bedzie dobra...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka-1988
hej dzieki za odpowiedz. na szczescie udało mi sie dzisiaj wymienic suknie na śliwkową. ma inny fason jest bardziej prosta łatwa do przeróbki no i nie będę już musiała sie wtydzic bo fiolety sa modne w tym sezonie. dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokoloko
szukam sukienki w stylu rock and roll ... możecie podać linki :D? już dziękuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciocha
hej!zastanawiam się jajkie dodatki pasowały by do ciemnej fioletowej sukienki...albo do czekoladowej...w niedzielę idę polować na nią bo już niewiele czasu zostało do 16.01:-)i jakie buty by pasowały,bardziej całkowicie zakryte czy peep toe?i czy do peep toe wypada włożyć pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becius
No właśnie, jak to z tymi butami? Bo wiadomo, że jeśli to zakryte to z rajstopami nie problem, ale jeśli sandałki albo peep toe?A i co lepsze: rajstopy czy pończochy samonośne? Bo w perspektywie odsłaniania czerwonej podwiązki pończochy się mi nie uśmiechają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaKA
Hej! Ja swoją sukienkę już kupiłam :) W ten weekend! Jest na cienkich ramiączkach, do połowy łydki. Góra jest przyległa, wiązana z tyłu na całej długości pleców, od pasa jest rozszerzana, tak, że ma szeroki dół. Jest czerwono - czarna w kratę :) Materiał jest taki trochę sztywny, ale lekki i niebłyszczący :) Do tego myślałam żeby założyć czarne kolczyli, jakiś delikatny łańcuszek srezbrny z czarnym wisiorkiem i czarne buty. No i czarną, małą torebeczkę :> Aha, mam pytanie. Jak sądzicie, jak wepnę we włosy żywą róże, wytrzyma mi ona całą noc? Chciałabym wpiąć białą albo czerwoną, żeby było tak romantycznie... Mam ciemnobrązowe, kręcone włosy, więc myślałam, że ładnie by to wyglądało... NAPISZCIE PROSZĘ CO O TYM MYŚLICIE! CZEKAM NA ODPOWIEDŹ I RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaKA
Hej! Ja swoją sukienkę już kupiłam :) W ten weekend! Jest na cienkich ramiączkach, do połowy łydki. Góra jest przyległa, wiązana z tyłu na całej długości pleców, od pasa jest rozszerzana, tak, że ma szeroki dół. Jest czerwono - czarna w kratę :) Materiał jest taki trochę sztywny, ale lekki i niebłyszczący :) Do tego myślałam żeby założyć czarne kolczyli, jakiś delikatny łańcuszek srezbrny z czarnym wisiorkiem i czarne buty. No i czarną, małą torebeczkę :> Aha, mam pytanie. Jak sądzicie, jak wepnę we włosy żywą róże, wytrzyma mi ona całą noc? Chciałabym wpiąć białą albo czerwoną, żeby było tak romantycznie... Mam ciemnobrązowe, kręcone włosy, więc myślałam, że ładnie by to wyglądało... NAPISZCIE PROSZĘ CO O TYM MYŚLICIE! CZEKAM NA ODPOWIEDŹ I RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Hej no chwile mnie nie ma w tu tak temacik sie rozwija:D TinaKa co do żywej róży to szczerze wątpię czy wytrzymałaby całą noc. Mogłabyś spróbować spryskać ja lekko lakierem do włosów, ale nic nie gwarantuje. A pozatym pomyś, że kwiat we włosach może być w tańcu nieco uciężliwy. Ale na dobre wejscie czemu nie:) beaciocha jeśli chodzi o dobranie butów to nie tylko kolor jest wazny ale materiał, i kruj. Jeśli sukienka est lekka i zwiewna pasowały by w dobranym kolorze sandałki. A w pytaniu rajstopy czy pończochy to wogóle nie wiem moje miłe nad czym wy się zastanawiacie. Każda z nas czuje sie atrakcyjniejszą mając na sobie seźi bielizne. To już same oceńcie czy są to pończochy z wykończeniem koronkowym i delikatnym blaskiem, dające komfort, czy rajstopy które niestety ale opadają w kroku, i nie raz trzeba je krępująco podciągać. Ja widze tu jasno co wybrać i zresztą co sama wybiore:D Ps. poszukiwania sukienki trwają, w czwartek przychodzi kamerzysta, a juz w piatek proba z osobami towarzyszącymi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Jak fajnie że jesteście chętne do pomocy :) Super!! Mam pytanko czy według Was sukienka w kolorze szafirowym i srebrne buciki (właśnie tylko jakie?? (O_O)??) i w ogóle srebrne dodatki pasują?? Sukienkę będę szyła na razie poszukuję materiału. Będzie długa z satyna z lycra (podobno fajnie sie wtedy układa). Krawcową mam dośc dobrą zobaczymy co z tego wyjdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becius
Ja myślę, że szafirowy i srebrny będą świetnie współgrać:) A taka sukienka wydaje mi się doskonała. Ile zapłacisz za jej uszycie? Ja bym chyba sandałki na obcasie założyła. Ponawiam swe pytanie dotyczące pończoch i podwiązki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka1990
A czy sukienka do kolan czerwono czarna, prosty krój się nada? Czy nie będzie za skromna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becius
A i jeszcze mam prośbę... Jestem z małego miasta i myślę, czy się nie wybrać do Warszawy na poszukiwanie sukienki. Interesują mnie raczej długie, do 400 zł. Znacie może jakieś sklepy warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillypop
dziewczyny mam oczywiscie ten sam problem, nie wiem jaka sukienke wybrac... mam 165 cm wzrostu, raczej szczupla, wlosy sredniej dlugosci bardzo ciemne. Zastanawiam sie czy taka sukienka bedzie do mnie pasowac: http://www.allegro.pl/item508543029_sukienki_w_stylu_lat_50_sylwester_studniowka_36.html myslicie, ze sie nadaje na studniowke? myslalam o bialych dodatkach, albo srebrnych... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Dzieki za odp :)) Jesli chodzi o rajstopy czy podwiązkę. Też wydawało mi sie ze dziwnie to wygląda jak się podnosi sukienke i pokazuje czerwona podwiazke jednak myslę ze rajstopy to pewien klopot z ich ciaglym popdciaganiem/opadaniem. Ale jednak ja zdecyduje sie na ponczochy samonośne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oomadziaaaoo1
Ja kupiłam sukienkę czarną, nie długą, ponieważ ide jako osoba towarzysząca. Mam problem jednak z jedną rzeczą...Czy musze ubierać jakieś podwiązki czy coś w tym stylu jesli ide jako osoba towarzysząca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Nie, nie musisz :) Podwiązka (bądź czerwona bielizna) wg tradycji ma przynieść powodzenie na maturze, skoro idziesz jako osoba towarzysząca, to Cię to nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×