Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość fgffg
Ja też się zastanawiam nad sukienką, chciałabym ktrótką (tj. za kolana, po przed chyba nie wypada?) Ogólnie jestem drobna, mam 160 wzrostu. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
Marzi - coo ty przy 54 kg masz za duzo tu i ówdzie? Zobacz moej zdjęcia na dole 19 strony. mam 172 cm i waże 6o kg na dzień dzisiejszy. Nei jestes super szczupła ale mój facet nawet grama mi nie pozwala schudnać. mogłabym ważyć te 54 kg. Nie wierze że masz tu i ówdzie! na bank masz śliczną szczupłą figure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
w poście powyżej miało być nie JESTEM super szczupła. sorry za literówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
do orangemisia i ewelson jęsli wy jesteście grube to nastał juz czas apokalipsy ... cokolwiek wybierzecie bedzie ładnie wygladać. ja optowałabym za prostą sukienką długości za kolano. kroje wszystkie prócz bombki będą świetne. i biust bym podresliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
ta mi się podoba i myślę, że i jednej, i drugiej będzie pasować. tylko kolor może nie turkusowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
dla tematu aż się zaczerniłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Do już po studniówce wiem, ale zawsze bede miałą jakieś komplekcy bo nie ma ludzi doskonałych. Wracając do tematu to ja nadal nie wybrałam czy długa czy krótka sukienka poprostu musi miec w sobie to coś. Obiecacie mi ze wrzucicie fotki swoich wybranych sukienek po studniówce??:) Macie jeszcze jakies dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaoa
cześć:) też mam w styczniu studniówke i zastanawiam się nad sukienka. chciałabym czerwona i w takim kroju http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.exposay.com/celebrity-photos/christina-aguilera-13th-annual-elton-john-aids-foundation-in-style-oscar-party-JOTPos.jpg&imgrefurl=http://www.exposay.com/christina-aguilera-13th-annual-elton-john-aids-foundation-in-style-oscar-party/p/3452/1/%3Ff%3DChristina%2BAguilera&h=620&w=394&sz=32&hl=pl&start=12&um=1&usg=__xgRv6RWaJgSgZtOCrXoJmwLI-Fg=&tbnid=Goj5F8_YTqBj5M:&tbnh=136&tbnw=86&prev=/images%3Fq%3Dchristina%2Baguilera%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN tylko mam 173 i nie wiem czy pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaoa
na 7 zdjęciu jest ukazana w calośći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
do mała stopa: ewelson jest szczuplutka,ale ja naprawdę jestem gruba i nie w każdej sukience będzie mi niestety ładnie,ale podoba mi się nawet ta turkusowa którą pokazałaś(coprawda wolałabym czarny kolorek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
Tam jakaś panna mówi, że ma 54 kilo przy 170 i ma za dużo tu i ówdzie, a mi mówicie że jestem szczuplutka? No proszę Was. 63 kilo! Aaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Nie jakaś panna, tylko Marzi:P I to dlatego że się tłuszczyk potrafi nierównomiernie układać za mało w biuście za dużo w brzuchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane.... ja ważyłam kiedyś 49 przy 166 i uwielbiałam się. teraz 54 i... mąż mnie uwielbia. tak że wynalazł dla mnie białe, skąpe bikini na wakacje. wychodzę z zalożenia że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. każda może ubrać się świetnie, niezależnie od wagi. PS. ja poszukuję sukienki na ślub znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gburia furia
oj dziewczyny przestancie, ja waze chyba 72 przy wzroscie 177 a nie wygladam. fakt ze biodrowek nie nosze bo wyplywaja boczki ;p ale naprawde ludzie ktorzy mnie znaja daja mi max 65 kg. gorzej jak ktos chce mnie podniesc ;p no dobra, nie wazne, powracajac do sukienek to moze ktoras z Was orientuje sie w trendach, gorset i dlugi dol odpadaja i wszelkiego rodzaju krynoliny czy jak to tam sie zwie (http://allegro.pl/item439556246_wspaniala_suknia_wieczorowa_pati_collection_42r.html ) osobiscie podobaja mi sie takie do kolan (http://allegro.pl/item442577821_a296_definitions_piekna_satynowa_sukienka_46.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gburia furia
ciag dalszy bo ucielo :< ale zastanawiam sie czy takie sukienki nie sa za letnie :P w sensie fasonu. i kolor. bo ostatnio upatrzylam sobie sliczna zielona sukienke, zwiewna, delikatana, z kola ale zielen nie butelkowa a taka jak liscie na wiosne, takie mlodziutkie. wiec jak z tym czy cos jest odpowiednie fasonowo i kolorowo na styczen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na studniówkach powoli
odchodzi sie od przepychu, wiem z wlasnego doświadczenia:D bylam w tamtym roku na 2,a w tym roku mam swoja;) skłaniam sie ku prostej,zielonej,wiazanej na szyji,do kolan. Sukienki z gorsetem nie nadaja sie do przetanczenia całej nocy;) i rzadko sie juz takie widuje,a naogladalm sie mnóstwo filmów studniówkowych,bo mam jeszcze o rok starszego brata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Super, że podałyście tyle fotek, pare mi sie podoba:D Co do balówek to faktycznie wychodzą z mody (raczej już wyszły) ale to kwestia gustu:) Te sukienki co pokazałyście podobają mi się ale oczywiście ja musze znaleźć coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekina
Ja chyba będę szyć, bo te kiecuszki ze sklepów są przerażające. Dominuje kicz i złe kroje. Kupiłam narazie torebkę z satyny, taką pomarszczoną z kwiatkiem i klipsy czerwone. Wiem ze długie suknie moga sie wydawać matronowate, ale ja uszyję sobie czarną i długą kiecuszkę, ale moja bedzie zwiewna i lekka. Jak kiecuszka jest lżejsza to dobrze wygląda nawet jak jest po kostki. Zresztą mnie osobiście wydaje się elegantsza niż "mała czarna" - jest bardziej stylkowa i z klasą. Co o butów myślałam o czarnych sandałkach - do tego dkupię seksowne pończoszki i obowiązkowo czerwoną podwiązkę:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica5
mam 164 cm wzrostu ciemne włosy do ramion i drobną budowę ( także i małe piersi). W styczniu mam studniowkę a kompletnie nie mam pojęcia jaką sukienkę chcę. Wydaje mi się ze lepiej by było krótka tzn. w do kolan. Co poradziłybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości3122
luknij na tą stronke www.cloree.pl moze znajdziesz coś dal siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piniusia
kurcze... mi sie zawsze marzya taka długa piękna suknia... ehh.... i nawet juz ją kupiłam- z gorsetem. teraz sie boje, ze bede zalowac..... bo gorsety to....przezytek :( jak gadałąm z kumpelkami z klasy.... to 3 powiedziały ze ubieraja wlasnie dlugie... z gorsetem...... ale ja chyba zaczynam zalowac swojego wyboru. Hmm... co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkia
Witam dziewczyny:) Może polecicie mi jakąś sukienkę na studniówkę..Moje wymagania są mniej więcej takie:P : najlepiej długa..chciałabym coś ala gorset coś takiego co wyeksponowałoby talię i podniosło do góry biust..na dole delikatnie rozkloszowana..mam jasną karnację ciemny blond włosy 168cm wzrostu..Radźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km.........
jake 2008?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km.........
jake 2008?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkki100
a ja mam taki problem: jestem bardzo wysoka(178) i nie wiem jakie buty założyć...;/ chciałam coś w stylu balerinek ale nie wiem czy to dobry pomysł bo potem znów ktoś powie że to wieśniacze...;/ pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×