Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Balbinka gdzie ten urlop planujesz bo zapomniałam?? Ale coś egzotycznego?? o ile pamiętam. To tak to laseczka musisz być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost - jak to jak po prostu na wznak! Mówisz i masz i już! Nie kupujemy faj bo są be, nie kontaktujemy się w ciągu najbliższych dni ze śmierdzącymi znajomymi, mamy na podorędziu marchewki, kupujemy w aptece TABEX, zapisujemy się do siłowni albo na inną salę ćwiczeń i tortur i machamy giczałłami do bólu żeby myśleć o tym co zrobić żeby przestały nas boleć kończyny - wtedy zapominany o innych pierdolotach ! I obserwujemy czyj koniec nastąpi pierwszy - naszych obolałych i zmasakrowanych częśi ciała czy ogóolnie nasz !!!! no to tak trochę z humorkiem bo tak lepiej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost -> pytasz jak, normalnie, rzuć to ścierwo i nie pal, wiem, łatwo powiedzieć, trudniej wykonać:( poczytaj topik na 194 stronie, tam sa \"przykazania rzucacza\" ja tak to nazywam, moze one Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się objadłem ze nie mam siły się odezwać :( jestem łasuchem na takie pyszności dziewczynki teraz przydało by się jakieś ziółko na szybkie trawienie i wzdęcie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko plany uległy małej korekcie gdyż ponieważ jadę nad nasze fantastyczne polskie morze na całe 3 tygodnie i BĘDĘ miała cały czas sonce i ciepełko i wyleżę się i wygrzeję na plaży jak foka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina: :) ja musze na rower.. Wtedy mi bedzie łatwiej. Niestety, na sezon zimowy odstwiłam go do mamy, pogody jak na razie nie ma, ale jesłi wiosna przyjdzie prędko to przeczuwam koniec fajek....:) Na razie zaden wysiłek fizyczny niejest chyba dla mnie wskazany, fajki jak wampirki, wyssały ze mnie wszystko..... Krew, h ahaha, między innymi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get :-) nigdy nie jest tak żle żeby nie mogło być gorzej! Przeflancuj się może na stacjonarny rowerek z odpowiednią muzyczką w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec, miętka, albo rumianek, najlepiej razem:D wypite, lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę nas opuścić z ogromnym bólem serca na jakieś 2 godzinki ale ja tu wrócę !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie. Uspokoiłam sie, naprawdę. Nie wiem co będzie jutro, ale o jutro zamartwię sie jutro....:) Dziś już dzień sie kończy, jeszcze tylko pare godzin do przetrwania.... I drugi dzien za sobą... Czyściutki! Czy mozna robic sobie jakies nagdrody za kolejny dzien bez fajki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka ok. już zaparzyłem miętę get lost – rób co chcesz tylko nie pal trzymam za Ciebie kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możesz, najlepiej odkładaj sobie kaskę za niewypalone fajki a potem kupisz sobie coś fajnego :) ja też sie zmywam, dzieciaki do spanka przygotować (nareszczie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mrozy minęły to dla odmiany napadało śniegu i zrobiła się prawdziwa zima :D a z rana była wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwec- co znaczy rób co chcesz...???? :) przeciez własnie kłtopot w tym że trzeba rzucic a jednoczesnie zachwowywac sie jak cywilizowany człowiek... pracuję w szkole, wyobrażacie sobie..???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost – [rób co chcesz]to znaczy żebyś np. nie myślała o paleniu żebyś zajęła się czymś przyjemnym co bardzo lubisz wytrzymałaś 2 dni to na początek jest bardzo dużo uważam ze do słabych kobiet nie należysz wierzę ze i Tobie tez się uda pokonać śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost - jeśli w szkole pracujesz, to tym lepiej... Dobry i mocny przykład będziesz dawała naszej kochanej młodzieży, czyż nie??? Powizualizuj siebie pachnącą, pooddychaj właściwie i głęboko, wiem, wiem, takie rady-porady tylko..., ale...nie ma innego sposobu, jak przesterowanie swojej świadomości na siebie inną, lepszą, zdrową..., słowo, myśl, to czyn...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeestem i baaaaardzooo Wam dziekuje za wszystko. jovik-->dziekujeto dla Ciebie 🌼❤️ setunia-->dzieki za wsparcie dla Ciebie 🌼❤️ Gadzinko-->jestem i napewno bede nadal pachnaca 🌼❤️ chce Wam wszystkim jeszcze raz podziekowac naprawde wszystkim bez wyjatku. dzisiaj nie mialam czasu na nic taki dzien zaganiany to i dobrze. widzialam ze maieliscie niezla uczte tutaj nastepnym razem prosze nie zapominac o mnie hahahaha :D Gadzinko odezwe sie do Ciebie na gg tylko nie wiem kiedy...:) zycze spokojnej nocki i niech Wam sie Aniolki przysnia tak zawsze mowila do mnie mama :D 🌼 :D 🖐️ :) ❤️ :D 🖐️ :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, basiek, że jesteś \"zaganiana\", przynajmniej mniej głupich myśli...:) Walcz o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jeszcze mam ciacho wiec ewentualnie do kawy na rano sobie zjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dorzucę..., z tym mango , oczywiście, ciachoooo...i buziaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja serdecznie przywitam wszystkich z rana, Oczywiście pozdrawiam wszystkich bez wyjątku, Mam pytanie od kilku dni z rana ma w nosie zakrzepnętą krew,Niewiem co to może być,Może ma to związek z niepaleniem i ktoś z was też tak miał Ja już sobie wkręcam że to rak jakiś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podrzucam poranne witanie :) lusi - nie gadaj głupotek, organizm się oczyszcza, może z lekka jesteś osłabiona..., a może to tylko jakieś naczynka popękały..., zdarza się tak... Wiosna idzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechybnie sobie wkręcasz, co by nie mówić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado nie wkręcam naprawde tak jest,,I szukam przyczyny narazie radze sie was,ewentualnie lekarz zostanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi, wierzę, ale wyluzuj, hmmm..., dzielna jesteś jako BP, podziwiam, a wszelkie tego typu wątpliwości niech rozwieje lekarz... Rozumiem, człowiek wariuje od takiej zmiany w organizmie..., ale dobrej zmiany, zdrowej... Jak jakieś toksyny wyłażą, to i dobrze..., wariant optymistyczny wielce na potem i zaś... Jesteś w okresie \"pomiędzy\"..., skończy się ten etap, wierz mi, jak wszystkim, którzy tu piszą i podobne rzeczy przeszli... Czule pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gest mąż też pracuje w szkole i to spowodowalo właśnie że rzucił papierosy .Nie było palarni i stwierdził, że nie zrówna się dzieciakami i po ubikacjach nie będzie palił.Nie pali już 6 lat. I teraz ma atut w ręku jak goni dzieciaki. A jak pochyli sie nad kompem a taki palący delikwent siedzi to mówi, że go wprost odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pachnidełka kochane :D get lost -> mam nadzieję że dajesz radę i nie palisz? Prosze listę podpisać :D basiek1 -> dzielna kobieta jesteś :) fado-> jakie ciasto dzisij masz? bo ja tylko budyń czekoladowy :( ale i tak go nie zjem:( bo nie mogę czekolady :D lusi_24 -> ta krew to napewno nie dlatego że niepalisz, przyczyną może być,tak jak pisały dziewczyny osłabienie, popękane naczynka ewentualnie może brałaś ostatnoi polopirynę na przeziębienie? po niej często są niewielkie krwawienia z nosa. Gadzina47 -> ja teraz na kilometr wyczuję że mąz naprawiał komputer u palącej osoby, taki mam węch :D:P A tak na marginesie dzisiaj mam studniówkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×