Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kekekeke
a co wy tacy powazni dzisiaj, przeciez to zarty. motywuje sie w ten sposob :D wiecej loozu moi drodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
a i nie obrazam nalogowcow bo sama wciaz nim jestem..... tylko ze w stanie spoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była palaczka25 -> tylko pozazdrościć i ciesz że poszło ci tak łatwo, ludzie naprawę latami nie potrafią zapomnieć o papierosie i każdy dzień bez niego jest dla nich ogromnym sukcesem... dlaczego tak to tak trudno zrozumieć, to jest tak jak z przeziębieniem jeden człowiek wyzdrowieje szybko inny ze zwykłego przeziębienia dostanie zapalenia płuc. kekekeke -> oczywiście więcej luzu ale, ja sama przechodziłam przez tego tupu komentarze wiele razy, kilkoro moich znajomych rzuciło palenie wcześniej i ciągle mnie szykanowali tego typu tekstami, dlatego teraz jest to dla mnie drażliwy temat. Poza tym to moja 2 próba i doskonale wiem że nigdy nie powinno się być zbyt pewnym siebie. A palaczami niestety wszyscy juz będziemy do końca życia, tak jak to jest z alkoholokami. blanka 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
udalo i sie jakoś wytrwac w pracy bez peta przyszłąm do doimku obiadek teraz pranko nastawiłam zaraz by nie myśleć o pecie pozmaitam podłogi, a co tam za czysto nie bedzie a potem napewno pojde na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
oj musze wtrwać do papierosa mnie niby nie ciągnie ale dziś ogólnie czuje sie zmęczona głowa mnie boli . Ide sie dotlenić jak troszke pospaceruje to myśle że będzie lepiej. Mam nadzieje ze jutro już tak źle nie będę sie czuła Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kekekeke może określe to tak żucam palenie poraz trzeci i nie jest łatwo bardzo dobrze czuje sie na tym topiku ponieważ nikt mi tu nic złego i nieeleganckiego nie powiedział nawet jak zaczełam od nowa i czuje sie tu bezpiecznie z moim nałogiem nikt mnie nie krytykuje dlatego mam prośbe luz luzem ale nie pisz w ten sposób bo zarówno mnie jak i innych może to urazić.Cieszę sie że też należysz do grona pachnących🌻i tak trzymaj życze ci wytrwałości i mocy aby wygrać ze smierdzielem:) amazonka:D🖐️🌻❤️ nowaAga🖐️jejku jestem z ciebie dumna i trzymam kciuki🖐️ja sprzatam w kazdej wolnej chwili jak nie mam co zrobić z rekami hihi ma to swoje plusy odsprzatasz przed świetami:P:D Złośliwiec:Dzdrowy już? balbina🌻 gadzina🌻 fado]kwiat] rolf🌻 basiek🌻 kominek🌻 kinia🌻 cometa🌻 setunia🌻🖐️ i witam wswzystkich🖐️których pominełam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Odstawilam tabex . 7 dzien bez fajka :d nowaAga: spróbuj biorezonans, bedzie Ci o wiele wiele łatwiej, wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
ale ja byłam wczoraj na biorezonansie tylko oprostu mąż pali w domku wygoniłam go niby na balkon hihi ale będzie dobrze Nie poddam sie i napewno nie pociągne bo wiem że to nie pomoże a zaszkodzi. W domku sprzątam robie coś i tyle by nie myśleć a w pracy jakoś mi minął dzień. Tylko ja dziś po tym biorezonansie to ospała byłam nic mi sie nie chciała Myśle że jutro już tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kekeke, nie odstawiaj tak szybko tabexu, to złudne uczucie, bierz tak jak jest na ulotce napisane, naprawdę nie warto ryzykować. Ja za pierwszym razem tez szybko z niego zrezygnowałm, czułam że juz jest super i go nie potrzebuję, potem było juz za późno :( ps/ mam nadzieję że się ie gniewasz ale tutaj naprawdę nie potępia sie palących, staramy sie raczej wspierać te osoby, które nie potrafią sobie poradzić z nałogiem. Ty też poczytaj to co podała wcześniej dla Agi. Gadzinka:) zlośliwiec:) setunia:) balbinka:) kominek:) fado:) blanka:) cometa :) rolf:) sloneczkooo:) poświeć nam na topiku bo smutno tu dziś i nerwowo sie zrobiło, rozgoń te chmury :) zarazka, gregia :)razem pojawiły się i razem zniknęły :) Wala Twist :) odezwij się!! jerzys :) gdzie Cię wcieło, daj znak alleaffar :)żyjej, nie palisz:) ?????? odezwijcie się Niucha :) jak samopoczucie??? odezwij się:) Całą resztę też cieplutko pozdrawiam :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka🖐️a ja jakaś śpiaca jestem od dwóbh dni i tak dziś jakaś dziwna cos mnie teraz myśl o śmierdzielu naszła jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
to idź na spacerek lub zajmij sie czyms w domu by nie myśleć o śmierdzilu Wtrwalości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
nowaAga: u mnie w domu mama pali i drazni mnie to troche, takze wiem co czujesz, jedz slonecznik i staraj sie czyms zajac rece... po biorezonansie tez bylam jakas ospala , dzisiaj tez mi sie cos ziewa caly czas. jak sie w ogole po tym czujesz? amazonka:ja nikogo nie potepiam, a zreszta ok ok przesadzilam nie chcialam nikogo urazic Co do tabexu to myslisz ze powinnam go brac wspomagajaco po biorezonansie???? myslalam ze rezonans sam w sobie ma pomoc hmmmm zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
nowaAga: Aga Ty bierzesz tabex po biorezonansie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
nic nie biore jest ok szukam zajęcia sobie i nie myśle o petach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
kekeke z tego co wiem to tabex czy inne mają pomóc w zlikwidowaniu głodu nikotynowego w oczyszczeniu sie organizmu z nikotyny a to robi biorezonans i dkatego ja nic narazie nie biorę, PPani mi nie kazała tylko po biorezonansie przez 24 godzinki pić kawy herbaty itp. Miałam wypić 4l wody minimum wypiłam Jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj zaczelam brać tabex i po poludniu fajki mi juz nie smakowaly. Dzis juz gorzej- spalilam z 10 szt. Cos czuje ze bedzie mi bardzo trudno. Ale nie popuszcze. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka -> co z tobą, nie daj się kobieto 🌻🌻🌻 popachnę Ci troszke kwiatuszkami żeby ochota na śmierdziela Ci odeszła:D kekeke - nie wiem ja bym nie rezygnowała z tabexu, napewno Ci nie zaszkodzi nie ma w nim nikotyny, ale zrobisz jak bedziesz chciała, Niucha -> to dopiero początek, zobaczysz będzie lepiej, musisz jednach zmobilizowac troszke siły i nie myśleć że jest żle, myśl pozytywnie :D To jest 16 punkt z 37 bardzo dobrych zasad, które każdy palacz powinien znać - Najgorszym efektem palenia nie jest ubytek na zdrowiu,czy pieniędzy,ale upośledzenie psychiki - sam palacz za wszelką cenę szuka przekonywającego tłumaczenia,żeby móc dalej palić. Z uporem maniaka będę Was do tego przekonywać:D Spokojnej nocy👄 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
nowaAga: Kurde ja wypilam tylko litr ;/ mi Pani tez nie kazala pic kawy a dzisiaj wypilam...... zapomnialam ze nie wolno ..... ale nie ciagnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Dzien dobry, czesc i czolem . wlasnie zaczal sie 8 dzien bez peta ...... Przed chwila wrocilam z badan, nic szczegolnego, krew, mocz i takie tam, ale bardzo mila Pani doktor zlecila zrobienie mi EKG serca i co ....... no wlasnie , otoz okazala sie moi mili ze po 8 latach palenia w wieku 24 lat dorobilam sie niedotlenienia miesnia sercowego . Brawo!!! Nic tylko przynac mi dyplom, nie, lepiej medal za porazajaca glupote i debilizm bo w tym wszystkim najlepsze jest to ze sama to sobie zrobilam jarajac ten schit tyle czasu. Przebadajcie sie lepiej i leczcie serducho :) a Ci co pala nadal, niech lepiej przestana. Odrobina checi, silnej woli, troche tabexu i dacie rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼, a teraz następne okno...czyszczę... ke... - dzielna babeczko, to trzymaj tak dalej, a i serducho się szybciutko oczyści i dotleni... Rewelacja, ze tak trwasz w postanowieniu...z pełną świadomością ... amazonka...- witaj z rana :) reszta gdzie? lecę sprzątać..., będę zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo kekeke za upor i wytrwalosc teraz juz z gorki a i oranizm z czasem sie wyczysci z tego shitu pewnie juz ci sie lepiej dycha;) pozdrowka wszystkim starym i nowym bywalcom milego dnia zycze BP🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke -> tak trzymać 🌻 foado🌻 ale będzie czyściutko, na topiku też posprzątamy? :D rolf 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahojjj!!!!!!🖐️🌻👄:);) Ja dzis krew oddalam:classic_cool:pierwszy raz jako niepalaczka !:) Alem spiaca💤:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻witam wszystkich i posyłam mnóstwo pachnących🌻 dzieki amazonka za wsparcie pozdrawiam was wszystkich JA 24 dni BP hura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×