Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam was wszystkich bardzo gorąco pozdrawiam 🌻dla wszystkich i ❤️i mam nadzieje że wszyscy zdrowi a zwłaszcza biedny złośliwiec ale ja też tak miałam gorączka 40 stopni a na polku piekne słońce:(ale mam nadzieje ze u ciebie już dobrze trzymam kciuki za zdrowie🖐️i słonecznie wszystkich pozdrwaiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego zdrowego dnia BP :D blanka 147🌼 – dziękuję już dziś lepiej przynajmniej gorączka mniejsza :D a co mi dało przez 3 dni te głupie choróbsko to nie da się tego opisać basiek 1 🌼 – w pierwszych dniach rzucania palenia- [należę do nerwusów]- byłem wrednym złośliwcem-zawsze śmierdziel był obecny przy rozwiązywaniu wszelkich problemow i tą agresję pozostawił w mojej podświadomości ale właśnie tu od WAS nauczyłem się żyć spokojnie normalnie bez peta dlatego tu jestem dość długo obecny i dziękuje Wam za wszystko amazonka – 🌼 Gadzinka47 – 🌼 Balbina 723 – 🌼 fado – 🌼 setunia – 🌼 ach ta fajeczka -śmierdzielka kominek – 🌼 sloneczkooo – 🌼 wiewioreczka33 – 🌼 jovik – 🌼 ika* - 🌼 nowaAga – 🌼 brawo za właściwą decyzje naprawdę jest warto nikt i nic za Ciebie nie rzuci palenia musisz Sama tego naprawdę chcieć rolf – 🖐️ graba BP :D tych co nie wymieniłem rowniesz pozdrawiam-i tych co po cichu nas podczytują za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ale juz zdrowa jestes, prawda?:)🌻 Zlosliwcze a niech sobie lezy:) On ano:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonio🌻:D kurcze co tak pusto?! ale to chbya dobry znak , ze wszyscy odpoczywaja od kompa i korzystaja z pieknej pogody:classic_cool: to i ja odpoczne🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, jak tu siedzieć w domu skoro na podwórku tak pięknie, aż żyć sie chcę, wszystko tak pieknie pachnie teraz, dopiero teraz czuje jak pięknie moze być wiosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostróżka
fiona jak cię dopada głód nikotyny to zrób kilka głebokich oddechów i póżniej pisz afirmacje Ja ( imie i nazwisko) aprobuję siebie 5 razy póżniej w drugiej osobie ty ( imie inazwisko) aprobujesz siebie 5 razy i wreszcie ona ( imie i nazwisko ) aprobuje siebie też napisac 5 razy Pozatym pisac trzeba po 5 razy na spokojnie jak nikt nie przeszkadza sposób pochodzi z kursu Silwy wypróbowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana......
ostróżka -> ale o co chodzi? poza tym fiona nie pali juz szmat czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
jeszcze jutro i do Was w środe dołącze z jednejj strony sie ciesze że to już a z drugiej sie boje jak wytrwam aj oby było dobrze oby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -> nie nastawija sie odrazu na najgorsze, myśl pozytywnie, zobaczysz, będzie ok. Wszyscy będziemy trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Amazonko ja tez teraz dopiuero wyraznie czuje ta wiosne!!nie to co za czasow palenia:o :classic_cool: dzis nawet przelamalam sie, pokonalam strach i sama do lasu poszlam!:) mmmmmmmmm jak pachnialo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko!!!!prawda!!!!! ja bylam pod wieczor to juz pachnial rosa:classic_cool: a ptaszki jak slicznie spiewaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie!!!!!!! gdy zakwitna jablonie albo biale bzy i \"pfioletowe\"!!!!!! :D:D:D mmmmmmm sie doczekac nie moge :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam amazonka🖐️ setunia🖐️ no pozdrawiam gorąco to słoneczko sprawia że nawet nie myślę o śmierdzielu już ptaszki mi za oknem rano tak ćwirkają jak w lecie:):):) zachwycona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi ściana
Powiedzcie mi proszę, czy bardzo uzależniona od fajek osoba, paląca kilkanaście lat ok. 20 papierosów dziennie ma szanse pożegnać się z nałogiem? Próbowałam już wiele razy, najdłużej udało mi się nie palić tydzień:( Czy te plastry i gumy na prawdę pomagają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌼:D🖐️ U mnie tez juz prawie wiosna dzisiaj byl maly przymrozek ale w dzien jest pieknie i jak tu siedziec w domu.Na ogrodku jeszcze nic sie nie da zrobic bo mokro ale..... amazonka..🌼 setunia...🌼 zlosliwiec..🖐️ Gadzinka...🌼 Balbina..🌼 blanka...🌼 fado...🌼 I dla reszty tez 🌼kwiatek]kwiatek] Zycze spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka mam nadzieje, ze mnie ptaszki rano obudza:) Demi pewnie ze mozna!!!!!Wszystko od nastawienia psych zalezy!:)ale mozesz sie powspomagac tabexem!wtedy moze poczujesz sie \"pewniejsza\":) Basiek jeszcze troszke i mozna siac warzywka:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi kwiatki wyszly 🌼🌼🌼🌼🌼 nowaAga dasz rade...🌼 demi sciana...ja naprzyklad nie wiem bo ja zucalam z Tabexem,proboj napewno Ci sie uda...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Setunia ja tylko na to czekam abym mogla wejsc na ogrodi cos robic...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka 🖐️ :D basiek 🌻 demi - ja paliłam 15 lat 20 fajek dziennie, jak kończyła mi się paczka, tzn. zostawało w niej mniej niż 5 papierosów dostawałam białej gorączki, to mija 2 próba i mam nadzieję że ostatnia, wspomagałam się tabexem i \"moimi \" przykazaniami rzucacza. Do dziś czasem je czytam :D Niepalę 127 dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ile dni nie opale juz:D ale w kwietniu 3ciego bedzie 5\"miesiacow\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja celebruje każdą chwilę bez peta :D nigdy nic niewiadomo, może jutro coś sie stanie i zapalę, trzeba być czujnym. Jestem dumna z siebie, że potrafiłam powiedzieć dość Muszę sama siebie chwalić, bo nikt inny tego nie zrobi, no może mąż czasem pochwali, reszta nie rozumnie, co to znaczy dla nałogowego palacza takiego jak ja rzucić palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kobietki za odpowiedzi, napiszcie jeszcze proszę co to jest Tabex? Jak się go stosuje, czy rzeczywiście pomaga Wam pokonać głód nikotynowy i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wszystki Gadzinko -> 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Złośliwiec -> 🌻🌻🌻 Kajka -> 🌻🌻🌻 Alfa -> 🌻🌻🌻 Kinia/ -> 🌻🌻🌻 Cometa ->🌻🌻🌻 Alleaffar ->🌻🌻🌻 Katia 13 -> 🌻🌻🌻 Wala Twist -> 🌻🌻🌻 Jerzys ->🌻🌻🌻 Fado ->🌻🌻🌻 Jelena -> 🌻🌻🌻 Rolf -> 🌻🌻🌻 Wrednykot -> 🌻🌻🌻 setunia ->🌻🌻🌻 Balbina -> 🌻🌻🌻 EMI78 -> 🌻🌻🌻 Zarazka -> 🌻🌻🌻 Gregia ->🌻🌻🌻 aurelia -> 🌻🌻🌻 blanka -> 🌻🌻🌻 basiek -> 🌻🌻🌻 słoneczko->🌻🌻🌻 Kto z obecnych i nieobecnych (przez przeoczenie, niechcący) na liście nadal nie pali proszę podpisać ową listę w celach aktualizacji danych :D Miłej nocy :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×