Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witaj Barbe, ja 4 tygodnie temu kupiłam Tabex w aptece bez recepty, zapłaciłam 31.50zł.To nie jest lek refundowany i na receptę też niema zniżki.Ja nie miałam kłopotu z zakupem.Jeszcze Ci powiem, że po 30 latach kopcenia, nie palę 4 tydzień.Dużo pomógł mi właśnie Tabex ale i potrzebne samozaparcie.Nie przejmuj się tymi przeciwwskazaniami na ulotce, jeżeli będziesz stosować wg zaleceń to nic złego nie powinno się dziać.Trzymaj się mocno swojego postanowienia i często zaglądaj na ten topik, bo tutaj są naprawdę życzliwe osoby, które pomagają wszystkim rzucającym śmierdziuchy.Ja właśnie dzięki tym osobom zdecydowałam się i nie żałuję chociaż są momenty, że ssie mnie okrutnie to zaraz przypominam sobie tych bohaterów z topiku, którym się udalo i ja też nie mogę być gorsza. Wiosenne Pozdrowionka dla Wszystkich.Przesyłam Wam krokusiki z mojego ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku......:) Milych snow zycze....:) 🖐️🌼:D🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kominek -> 🌻 chyba nie mialyśmy jeszcze przyjemności :D pozwolisz więc że sie przywitam 🖐️ dawno nie zaglądałam na topik i mam troszke zaległości :P niestety siła wyższa :( Masz rację co do tego, że jak się che to można rzucić, oczywiście sam Tabex nie wystarczy, bo byłoby to zbyt pieknie, ale można naprawdę przestać palić. Jesteś przeciez doskonałym przyładem tego że nawet po tylu latach można. Gratulacje. Dziękujemy za piękne kwiatki, wstawię sobie do wazonku i niech mi pieknie pachną w calym domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, amazonko! :) wstawać, u mnie śnieg z deszczem... łapki za \"walczących\" trzymam, moooooooooocnooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknym popołódniem, ale tu cisza:( pozdrawiam dziś obecnych :p fado 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam w ten śnieżno - deszczowy dzionek. Kiedy zawita wiosna taka piękna i radosna??:( Mówiłam, że jak Amazonka wróci do nas to od razu ruch się zrobi na topiku 🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich wytrwałych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko -. jak miło że wpadłaś do nas👄 👄 👄🌻 bo ja niestety bezrobotna i pisanie na topku to moje jedyne ciekawe zajęcie poza oczywiście wychowywaniem dzieci, praniem sprzątaniem i gotowanie :D:p a wiosenka zawita, napewno już niedługo a u na na topiku juz pięknie kwiatuszki kwitną o proszę jak miło :D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorkiem🖐️🌼 Pozdrawiam wszystkich i milych snow zycze....:D Amazonko piekne te kwiatki u mnie na ogrodku tez pieknie kwitna kwiatki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🖐️🌼:D🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranocnie miejcie się...🌼, gadzinka, basiek, amazonka :) Dla tych, którym dzisiaj nie udało się zajrzeć - duuuuuuuużo samozaparcia... Nie dawajcie się przeciwnościom losu... i tyle... :) Oooo, wcale nie łatwo to rzec, wręcz przeciwnie, no ale przecież damy radę..., jak mówi bob budowniczy... Zawsze można zacząć od jutra..., hmmm, a jutro wcale nie poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Witam wszystkich gorąco ja od 6.03 BP i jakoś trwam 🌻dla wszystkich i życze miłego dnia Do zdrowia prwie że wróciłam tylko kaszel został no to raz jeszcze pozdrawiam wszystkich i życzę pachną cego 🌻dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka-> 🌻 👄zdrowiej szybciutko, ciepełko się zrobi na podwórki i w sam raz na romantyczne spacerki bedzie można chodzić :D basiek 🌻 jeszcze jeden do kolekcji :D 👄 Gadzinko 👄 wielki dla Ciebie, za to że jesteś z nami 🌻 fado -> pweno ze można zacząć od jutra ale po co, jezeli się chce czegoś bardzo trzeba to zrobić teraz, zaraz, napewno da ię radę. 🖐️ 👄 to dla reszty rzucaczy czytających w ukryciu i nie piszących :) Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼, fakt, lepiej od zaraz..., nie od jutra... 🌼 Dla wsystkich nie-upadania-na-duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, biedactwo Ty moje :( mam nadzieję że się nie obraziłeś ;) to miał być taki żarcik :( zdrowiej na szybciutko, bo kto kciuki bedzie trzymać za potrzebujących :D pewnie na działeczce za długo się pracowało, co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko :D myślałam, że zaczarowałaś pogode wczoraj wieczorem tymi niezapominajkami w takiej ilości:D, bo dzisiaj rano wstałam i piękne słoneczko mnie przywitało. Ale niestety było to tylko chwilowe:(. Teraz niestety leje.🌼 Złośliwiec szybkiego powrotu do zdrowia. 🌼 Fado :D 🌼 blanka🌼 kominek🌼 basiek🌼 balbinka🌼no i znowu nasza wesoła dziewczyna zamilkła Pozdrawiam Wszystkich wytrwałych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny złośliwcu rozumie cie jak nic:)ja też to przeżyłam ale goraczke miałam 40 stopni oj ciężko było pij dużo rumianku i lipy pomaga.taka goraczka odwadnia. masz tu 🌻🌻🌻to dla ciebie nie daj sie jest ciężko trzymaj sie cieplutko i wygrzewaj sie pozdrawiam🖐️:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado🌻 amazonka🌻dzięki ci za słowa otuchy:) Gadzina🌻miejmy nadziejeże w końcu wyjdzie słonka :) i wszytkim dużo🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I dużoooooooooo SŁONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące, cieplutkie, słoneczne, wiosenne pozdrowionka dla całej wytrwałej kompaniji!!! 👄 🌼 :-) mimo, że na dworze jest wręcz przeciwnie i panuje wszechogarniająca nostalgia niczym w jesienne dzionki:-( Mam nadzieję, że to już ostatni taki wredny dzień i od jutra będzie nam tylko słoneczko przyświecało czego sobie i Wam życzę Fado 👄 nie zapomniałam pisać ino nie mam czasu Gadzinka 👄 o Tobie też pamiętam całymi dniami i nocami:-) Kominek 🌼 :-) basiek1 🌼 :-) Amazonka 🌼 :-) dorzuć no jeszcze drugie tyle tych kiwatuszków to może zachęcisz wiosenkę do ujawnienia się w całej oklazałości:-) blanka147 🌼 ;-) zdrowiej szybko kobito bo lada dzień się ociepli i trza będzie powdychać świeżynkę wiosenną a przecież chorzy ludzie siedzą w doma Złośliwiec :-) no chłopie, Ty to masz siłe bo nawet w chorobie ściskasz potęzne kciuki i tak trzymaj:-) KIEDY BĘDZIE CIEPEŁKO bo ja już wysiadam przy tej pogodzie!:-( Jest mi źle, mam po prostu doła :-( :-( :-( :-( ło matko ale kanał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 A ja wczoraj wysiadlam i poddalam sie pokusie,bo tak sie wnerwilam na mojego starego.Wyobrazcie sobie ze sprosil mi do domu pol wsi na jakies zebranie no to ja za kurtke i na dwor.Wsadzilam rece do kieszeni i wyciaglam smierdziele no to za jednego i do geby hop.Jak se nie pociagne raz ,drugi i pozniej przyszlo opamietanie przecia ja nie pale. Nagle wyobrazcie sobie ja sie budze i az sobie siadlam bo okazalo sie ze byl to sen,o matko jak ja sie wystraszylam ze mnie diabel skusil. Dobrze ze to tylko sen a nie jawa bo mi bez tych smierdzieli jest o niebo lepiej i tak trzymac.....:D Dziewczyny i chlopaki nie dawac sie chorobom i dolom podnosic sie i zakopywac te doly(latwo powiedziec wista wio) u mnie dzisiaj wyszlo jak na razie piekne sloneczko po wczorajszej ulewie...:) Zycze wszystkim bez wyjatku milego i pachnacego dnia...:D Ja oczywiscie nadal pachnaca bo to byl tylko sen...:D 🖐️:D🌼:)❤️:D🌼:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w teN piękny słoneczny wiosenny dzień :D 🖐️ 👄 🌻 basiek -> ale mnie poniosło, myślałam że po kablach Ci nakopie, ale to tylko sen.... masz szczęście :D zlosliwiec jak zdrówko? lepiej? czy lepiej nie mówić? Balbinko -> wiosna zawitał chyba na dobre u mnie to i do ciebie przyjdzie :D a ja tak jakoś od rana podminowana chodzę, wszystko mnie wkurza i wogóle w szczególe piękny dzień a ja za grosz energii :( no nic, lecę na śniadanko, może po nim chumor mi się poprawi Pozdrawiam całą resztę 🌻 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim u mnie słonka niestety dalej nie ma:(ale cóż może kiedyś w końcu wyjdzie złośliwiec{kwiat]dużo zdrowia amazonka🌻zażywaj słonka nie wszyscy bają basiek🌻no no to faktycznie śmierdzący se:D:P fado🌻 Gadzina🌻 I dla wszystkich{kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek, ty to dramaturgię tworzysz malowniczą, heh, na szczęście sen..., ale ten sen, tak fabularnie, był mocny... amazonka, uwaaaaaaaaaaga..., saper odgarnął miny, możesz wejść, nie wybuchnie... balbina, no ja wiem, że czas to względna rzecz..., a jakże... Natomiast twoja obecność rozświetla niejakie mroki...:) gadzinka, wiooooooooosna..., gadzinka i wiosna, nawet, jeśli nie-wiosna, to i tak wiosna... , bo gadzina... blanka 🌼 złośliwiec, wyzdrowiałeś? :) taaaaaaka wysoka gorączka..., ale to dobrze, organizm się broni...:) Sobotnie dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, blanka się pojawiła...:), a jednak wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Takie wiosenne uśmiechy dla wszystkich walczących:D. Basiek taki mały horror nam zafundowałaś. Uffff dobrze że to tylko sen:D Fado wiosennie 🌼🌼 balbinka 🌼 amazonka 🌼 złośliwiec 🌼 szybkiego powrotu do zdrowia blanka 🌼 trzymaj się dziewczyno Pozdrawiam wszystkich wiosennie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×