Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość stixa
zuj caly czas gumy... to troche odcaiga od palenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny [ i chłopaki] 🖐️ 🌻 👄 fado, oj chyba dziś mam sądny dzień, nasmarowalam e-maila na 3 strony a tu masz babo placek komp sie zresetowal i wszystko poszło....... w kosmos 😡 o ja pier..... no i po wenie twórczej, idę na podwórko, powrzeszcze na gołegie troche, może pomoże :D trzymajcie sie cieplutko i bez papiersków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozrawiam wszytkich wiosennie starych bywalcow i nowych bp.oczywiscie apropo wiosny najlepsza pora na zucanie niektozy nawet obiecali ze od wiosny.....:))pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP amazonka – 🌼 Gadzinka 47 – 🌼 blanka 147 – 🌼 Balbina 723 – 🌼 basiek 1- 🌼 fado – 🌼 kominek – 🌼 jovik – 🌼 ika* - 🌼 sloneczkooo – 🌼 rolf – 🖐️ graba dziękuję za słowa otuchy 🌼 🖐️ trochę lepiej gorączka mniejsza tych których nie wymieniłem i tych co po cichu podczytują również serdecznie pozdrawiam za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
czytam was od dawna ale palę od jakiegoś czasu nastawiam sie by przestać i dzis umówiłam sie na tzw. blaszki i od środy dołącze do was. Mam nadzieje że wytrwam w postanowieniu i nie zapalę już ale zobaczymy. Pozdrawiam i napewno bede tu teraz częściej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- jak sie zaprzesz to dasz radę:) setunia:D gdzie byłaś jak cię nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko a Ty gdzie bylas jak Cie nie bylo?:P🌻;) dzis pogoda super gdyby jeszcze tak nie wialo! poszlabym na spacerek ale cos mnie boli szyja i kosci niektore:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu -> byłam tam gdzie diabł mówi dobranoc. pamiętajcie ludki aby ZEGARKI PRZESTAWIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 Bardzo przepraszam ze Was przestraszylam ale ja sama sie wystraszylam...D Dziewczyny wezcie sie w garsc i nie poddawajcie sie tak latwo...:) Ja tez czuje sie nie ciekawie ale mam nadzieje ze to minie..:) Amazonka>>> nawet moze i dobrze by bylo jak bys nakopala mi troche wtedy bym sie lepiej poczula hahaha🌼 blanka>>>>duzo zdrowka i sloneczka Ci przesylam🌼 fado>>>postaram sie nie tworzyc wiecej horrorow🌼 Gadzinko>>>>serdecznie Cie pozdrawiam i postaram sie wiecej ni fundowac duzo zdrowka....:)🌼 rolf>>>>pozdrawiam 🖐️ zlosliwiec>>>>wracaj szybciutko do zdrowia 🖐️ nowaAga>>>dolaczaj do nas🌼 setunia>>>siemanko🌼 zycze wszystkim kolorowych snow ......:D 🌼:D❤️:)🖐️:)❤️:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo! Kogo ja tu widzę????!!!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórka, słoneczko, miejcie się pachnąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka, rolf, setunia, balbinka, basiek, złośliwiec, blanka, gadzinka, kinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
oj dołącze do Was napewno od środy tylko boje sie czy wytrwam ale bardzo chce musze wytrwać Myśle że będzie dobrze tak sie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaAga🌻 a w srode nie obejdzie sie BP?:). Kiedykolwiek sie zdecydujesz, to ja caly czas trzymam w kciuki za Twoje rzucanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaAga, tak wielu ludzi, chciażby stąd, wytrwało, sama spójrz...:):):), trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻wiatm was hura wreszcie mam słonko setunia🌻 fado🌻 złośliwiec🌻jak tak chorubsko pogoniłeś już dużo zdrówka ojoj wiem co przeżywasz ale bedzie dobrze:) Gadzina🌻 amazonka🌻 nowaAga🌻nie czekaj żucaj od razu basiek1🌻 rolf🌻 słoneczko{kwiat] ika*🌻 Balbina723🌻 jovik🌻 kominek🌻 jeśli o kimś zapomniałam to też 🌻i[serce dla wszystkich, a ja zmykam na słoneczko może mnie opali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
ale ja w środę idę na blaszki które mają mi pomóc by pozbyć sie tego cholernego nałogu, bardzo chce przestać palić jej jak żaluje dnia kiedy pierwszy raz zapaliłam aj ale teraz będę cieszyć sie każdym dniem bez papierosa musze wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 No to dzisiaj cisza tutaj widac do wszystkich zawitala wiosenka napewno🌼🌼🌼 Wiewioreczko....jak milo Cie znowu zobaczyc🌼 Sloneczkoo...Ciebie tez milo widziec🌼 setunia..🌼 fado ...🌼 blanka...🌼 nowaAga....czekamy na Ciebie bedziemy Cie wspierac w trodnych chwilach🌼 Gadzinko....🌼 zlosliwiec...mam nadzieje ze jest juz lepiej zdrowka Ci zycze🖐️ amazonka..🌼 Balbina...🌼 Oczywiscie wszystkim przesylam kwiatki z mojego ogrodka🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️:D🌼:)🖐️:)🌼:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny to znowu ja czy wy tez jestescie wredne wobec swoich bliskich.Nie wiem juz jak ja mam postepowac z tymi moimi wybuchami zlosci i agresji .Nie nie ciagnie mnie przytym do zapalenia po prostu wyzywam sie ze zlosci. Zlosliwiec Ty wiesz najlepiej bo ty juz dlugo nie palisz powiedz mi ile ta zlosc u Ciebie trwala? Bo ja juz sobie mysle ze ze mna cos nie tak i trzeba moze do zkladu zamknietego mnie zamknac abym komus krzywdy nie zrobila. Moze i wiek juz moj taki i zbieglo sie to zucenie smierdzieli i moja meno..... Sorki ze Was zanudzam ale mam nadzieje ze mi wybaczycie te wylewnosc jestem prosta dziewczyna no i tyle...:D A propo chyba jeszcze 29 dni i bedzie setuchna...:) Jeszcze raz Was pozdrawiam, kolorowych i pachnacych snow zycze paski🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka🌻:) Basiek:) Fado🌻:) Aga🌻:) ja juz nie mam tych napadow zlosci takich jak kiedys :D ale bylo ciezko tzn jak cos mnie zdenerwuje to bywam wybuchowa krzyknac potrafie:o ale juz rzadziej ja na dwoch spacerkach bylam dzis:classic_cool: moze rano pobiegam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×