Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kekekeke
setunia : nie, to jest jednorazowa sprawa. ja zaplacilam 60 zł..... jesli jeszcze bedzie Cie ciagnelo to mozesz zrobic drugie podejscie i to jest w polowie ceny, warto sprobowac. Trzym sie , piateczka 🖐️ a ile nie palisz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
biorezonans jest jedna wizyta i u mnie kosztuje 60zł ale po niej jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
jej mi ta pani mówiła ze jest jedna wizyta najwyżej jeśli by ciągnęło to można po miesiącu powtórzyć kurcze sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Aga to Ty moze z Wroclawia jestes i w tym samaym punkcie bylas co ja :D Trzymaj sie dziewczyno nie daj sie smierdziuchowi 🌼...... czy ktos moze wie jak sie jakies inne obrazki robi bo ja umiem tylko dwa i to tylko dlatego ze na bezczelnego podgladnelam rozmowe Agi i amazonki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaneczko🌻:) Amazonio🌻:) Fadus🌻:) Basiu🌻:) Gadzinko🌻:) Kominek🌻:) Niucha🌻:) Cometa🌻:) Zlosliwcze🌻:) Rolf🌻:) Keke🌻:) Aga🌻:) MMMM🌻:) 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️👄❤️🌻❤️🌻 staci:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiscie sie \"oplaca\"!!!!!!!!!! Mnie 3ciego kwietnia \"stuknie\" 5m-cy:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Aga dobrze mowi. mi ta Pani tak samo mowila. Takze zabieg robi sie raz a jakby Cie jeszcze ciagnelo to w ciagu miesiaca mozesz powtorzyc 2 raz..... Mnie tam raz wystarczyl poki co..... i mam nadzieje ze tak zostanie qrde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no cóż na mojego mężą nie działa nic ani prośby ni groźby ani to że brzydko pachnie też nie działa:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ale zakwasy jutro beda:D:D!!!!Super!!! , ze sobie pojezdzilas:) nie ma to n\\jak ruch!!!Tak poprawia humoer!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia długo nie jeździłam jutro rano z M zmykamy gdzieś zamiasto na cały dzień uwielbiam tak rowerek i wio w górki doliny :D:D:D:D zakwasy to może nie ale d.... to bedzie boleć oj bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanko i piknik sobie zrobcie gdzies na lonie natury!:classic_cool::) fajowsko bedzie!!!!:D tez tak kce:o a jutro okna mytc planuje:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj setunia ja umyłam w środe po pracy więc uff mam spokuj:):D a jutro 🌻i wolność ale na piknik to zazimno na trawce jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
No to dobranoc drodzy towarzysze doli i niedoli..... Aga trzym sie dziewczyno bo sama tu jako nowa zostane. blanka147: wygon meza z sypialni, zobaczysz jak szybko zmieknie i zmieni zdanie :D setunia: mam pytanko.. nie jarasz juz prawie 5 miechow i dalej ciagnie?? Moze idz kobieto na ten biorezonans, nie mecz sie co ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
w sumie Ty wiesz lepiej :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może kiedyś żuci tak myśle narazie ma stresująca pracę i nie ma dla niego dobrego momentu u każdego musi taki moment nadejść w odpowiednim momencie i tyle może kiedyś:)sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka na upartego , to daloby rade z tym pikniekiem:P;) KIeke nie, nie ciagnie, rtak z ciekawosci tylko pytalam:D:)Spiuj smacznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Zgadza sie, nie ma nic na sile, musi sam chciec i to musi byc jego decyzja.... zadnego z nas tez nikt nie zmuszal to byl nasz wybor . Ale poki co to przesylam mu 🌻 :) powiew siezosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje kekeke setunia dobra sprubuje w takim razie lece coś przygotować wruce zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie żegnam dokończe przygotowania i id lulu bo 😴oj juz nie moge zmeczenie duże poapa🖐️ setunia i reszta🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz padam normalnie i te okna jutro i inne porzadki :D mam nadzieje, ze na las znajdzie sie czas;) Branoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja kekekeke i nowaAga jesli juz jestescie w naszej paczce niepalacych to zmiencie sie na czarno to tak dla bezpieczenstwa. Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
hmmmm. ale jak to sie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wchodzisz w preferencje i wpisujesz tam hasło i sie zaczernisz no dawaj prubuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️[kwiatek[ witam wszystkich wiosennie i pachnaco...👄[:D Balbina...nie wiem czy tak sie nazywasz ale dzisiaj jest Twoje swieto i dlatego zycze Ci wszystkiego dobrego i wytrwalosci w niepaleniu...a to sa kwiatki dla Ciebie🌼🌼kwiatek] Setunia tak sobie wczoraj czytalam wasze wpisy i doszlam do wniosku ze Ty nadal palisz ale to jest Twoja sprawa ale mielismy na tym topiku pisac prawde,o wpadkach i sukcesach mimo to pozdrawiam Cie i milego dnia Ci zycze🌼 Ja sie ciesze kazdym dniem zakonczonym sukcesem ze nie zapalilam.Tak jak napisala tu juz pary razy Amazonka ze nie wiadomo co moze sie wydazyc jutro i nigdy nie mow nigdy....:D Pozdrawiam wszystkich i zycze milej soboty oczywiscie BP...:) 🖐️:D🌼:)👄:)🌼:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️no teraz sie witm ze wszystkimi gorąco🌻i pachnąco za tem także i sie żegnam🖐️i pomykan na piknik z M🖐️❤️ dużo słońca wam zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
ciekawe czy sie udalo hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×