Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ja już też miałam wiele podejść. Już sama nie wierzę w swoją siłę woli. Chyba takiej nie posiadam. Tak jak kafe, wytrzymuje góra 2 tygodnie, a potem wracam do nałogu. Postanowiłam kolejny raz spróbować i od dziś rana nie palę, ale aż nie wiem czy powinnam tu obwieszczać tą wesołą nowinę, w końcu tyle razy to robiłam a potem powracałam do nałogu... :( a i muszę dodać, ze już mnie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lwasnie poczytalam o tabex ze bardzo pomaga chyba zaraz pobiegne do apteki w2iem ze bez pomocy lekow soebie nie dam rady. Boje sie bo wiem jakl sie zachowuje bez papierosow smialo moge sie okreslic mianem wariatki, zawroty glowy to norma ja mam jeszce mroczki przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala ulala
Witam Mam pytanie jaka jest cena tego tabexu? moze sobie kupie ale nie wiem ile kosztuje ,wiecie to jest tak zawsze co dzień na ta paczkę fajek wykombinuje a tak zeby mieć jednorazowo kasę to nie bardzo i jesli ktos wie ile ten cudak kosztuje to prosze napiszcie mi:) z góry dziękuje pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kupilam zaplacilam 35 zl za 100szt ponoc jest na recepte ale babeczka z apteki nie robila problemow by sprzedac ten lek bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala ulala --- tabex jest w platkach a w nim jest po 20 szt na razie kup sobie jeden wyjdzie ci tyle ile kosztuje paczka fajek. nie musisz 100szt kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka80
Ja kazałam rzucić mojemu mężowi po przeszkadzało nie tylko mnie ...ale także połowie rodziny i dzieciom. Może to śmiesznie wygląda ale dobry sposób to lizak:-) Nie ma się wtedy uczucia braku papieroska:< No i ...taniej / zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala ulala
I jak smakuje?piszesz jest w płatkach,jesz to czy przyklejasz ,nic na ten temat nie wiem wiec nie naśmiewaj sie czasem:) dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 kochani no mam doła ,idzie czwarty dziec bez śmierdziela ,jem duzooo jem ,mąż mnie wkurwia z tym jego gadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się póki co trzymam, ale muszę sobie jakieś frapujące zajęcie znależć bo długo w tym spokoju za pewne trwać nie będę. Ja tyle razy rzucałam i nie brałam tabexu, naprawde działa? może tym razem kupię bo nie chce rzucać po raz kolejny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile nowych twarzyczek :) jak miło:) ulala ulala - Tabex jest w tabletkach, niestety nie kupisz go na sztuki, sprzedawany jest po 100 sztuk bo to jest cała kuracja i raczej w żadnej aptece nikt Ci nie sprzedadzą jednego listka :( Co do recepty to chyba nigdzie jej nie wymagają, sprzedawany jest bez problemu. Nadiya26l - pij melisę i dziurawiec, naprawdę pomaga. Pilar006 - nawet najlepsze tabletki nie pomogą jeżeli nie będziesz chciała rzucic palenia. Tabex pomaga na początku zwalczyć głód nikotynowy ale nad odruchem sięgania po fajka musisz już sama zapanować. kafe late - masz zawroty głowy, bo dostarczasz orgonizmowi teraz dużo więcej tlenu, Trzymajcie sie dzielnie dziewczyny:) trzymam kciuki Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonko w mojej aptece kupilam 80nszt bo ktos kupil tylko 20 mysle ze zalezy to od apteki, tabex jest w 5 listkach a na kazdym jest 20 szt tabletek Wzielam juz 2 tabletki i powiem szcerze ze specjalnej roznicy nie czuje ale moze czasu potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Nadiya 26l 🌼:D tu i teraz ONA 🌼:D kafe late 🌼:D Pilar 006 🌼:D ulala ulala 🌼:D Danka 80 🌼:D podpisuje się tez pod tym co – amazonka 🌼- napisała :D dziewczynki wierzę że na pewno Wam tez się uda pokonać śmierdziela trzymam za Was dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ BP pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona :D 🌼 🖐️ BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borowik82
"ulala ulala - Tabex jest w tabletkach, niestety nie kupisz go na sztuki, sprzedawany jest po 100 sztuk bo to jest cała kuracja i raczej w żadnej aptece nikt Ci nie sprzedadzą jednego listka " nieprawda jak w Krakowie bez problemu kupowalam Tabax na listki - apteka na Krowodrzy przy ulicy Zdrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, możliwe że są farmaceuci którzy sprzedają Tabex na listki ale to tak jak gdyby tabletki antykoncepcyjne sprzedawać na sztuki :) kafe late - działanie tabletek poczujesz po 2 - 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 No dzisiaj nawet fajnie ,nie czuje głodu,ale głowa mnie cos rozbolała i zapowiada sie na naprawde wielki ból:( ciesze sie ze wam jakoś idzie :):):) mi dzisiaj minie 4 dzien BP:):):) czytałam ze po 2 tyg. nie którzy zaczęli znowu palic,no jestem w szoku mi teraz szkoda tych 4 dni i nie zapaliłambym a po 2 tyg.zapalic...:classic_cool: jak wam smakowała fajka??? jak mogliście znowu zapalić ...??? tyle przeszliście a jednak potrafiliscie to zaniechać:(:( boje sie o siebie ,mam nadzieje ze mnie to nie spotka :) Pozdarwiam sle buzioleee 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadyia26--> to żaden problem zapalić po dwóch tygodnich, naprawde, po miesiącu też, obie sytuacje mam wypróbowane. U mnie to chyba wyglada tak, ze po miesiącu przytyje koło 5 kilo i ciągle jem za trzech i ciągle mnie ciągnie no i się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde prosze sie nie załamuj mnie,albo ja jeszcze nie wiem czym to pachnie albo jestem silna:) i mam nadzieje ze sie nie poddam ,a wam zycze tego samego kochani ,bo jesli juz podejmujemy sie ze rzucamy,to trzeba byc slinym! :):):)i nie poddawać sie !!!!! Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny, czy tez tak macie/miałyście, ze musicie sie zaciągnać powietrzem, bo czujecie ze jesli tego nie zrobicie, to sie udusicie? Bo ja tak mam i zaczyna mi to juz po 7 dniach delikatnie przeszkadzac;/ Nadiya---niestety z tym zapaleniem po 2 tyg to prawda, tez wyprobowalam:P NO i wciaz jestem spuchnieta,,,,,,,,ech, ratunku:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he i pomyslec, ze ja srednio slodycze lubie... kurcze muszę jakiś sport zacząć uprawiać bo już po tygodniu będę 5 kilo do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🌻 Faktycznie:):) nas to wiecej przypadkow ..kazdy inaczej sie meczy z tym nałogiem:)🌻 Ja byłam tym przypadkiem ..dwutygodniowym rowniez...ale pozniej wziełam sie w garsc i juz .:)..sie chwale 3 miesiac mi sie zaczął bez smierdziela... Kafe late ..🌻zycze wytrwania Nadiya🌻dasz rade trzymam kciuki Pilar🌻probuj do skutku napewno ci sie w koncu uda tez przytyłam ale cos za cos .....teraz bede sie odchudzac:) tu i teraz Ona🌻i tak trzymaj : amazonka🌻TY wiadomo juz weteranka i podtrzymujaca na duchu razem z gromadką złosliwcem 🌻 setunią[ kwiat]i wieloma innymi osobami jak zwykle dzieki wam.......🌻 lzej nam wszystkim🌻🌻👄👄 Borowik🌻 danka80🌻to mezowi chyba wsparcie potrzebne ty chyba nie palisz? ulala🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka----dzieki za wsparcie :P gratuluje tych 3 miesiecy:P nadiya---nie da sie przytyc 3 kilo w 3 dni, spokojnie:P:P:P zazdroszcze ,,weterankom\'\' tego forum ze juz tak wiele dni bp maja za soba.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o te palenie po dwoch tygodniach to jakos tak samo wychodzil, udawalam sama przed soba ze wytrzymalam 2 tyg i jestem na dobrej drodze a podswiadomie zaczelo mnie ciagnac w strone papierosa, zaczelam sobie szukac wymowki do zapalenia, prowokowalam klotnie o glupoty, a poniej to juz mialam wytlumacznie zapalilam bo sie bardzo zdenerwowalam, papieros smakowal strasznie, ale nastepnego dnia paierochy jak w tej reklamie lazily mi po glowie. Mowilam sobie przeciez rzucasz a poswiadome sobie odp jak zapalisz jednego to sie nic nie stanie. U mnie to jest juz schemat. Powiedzcie mi kochane czy jak braleyscie tabex to chodzilyscie rozdraznione wczoraj jak ta poj....na wydzieralam sie na meza sama nie wiem o co. Czy to mozliwe ze poprzez wypychanie z organizmu nikotyny przez tabex taka wsciekla chodze. Jak tak dalej pojdzie to maz sie wyprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu i teraz ONA -------- mailam tak jak ty tez musialam brac chaust powietrza bo mialam wrazenie ze sie udusze, mam nadzieje ze teraz sie to nie powtorzy. co do jedzenia stwerdzilam ze bede zapisywac wszystko co zjem jak bede widziala ile jem to moze bede sie kontrolowac. Mam duzo wody niegazowanej, kupilam sobie dwa kilo marchwi i zrobie sobie soczek, bede zapijac glod nikotynowy. Nie moge przytyc :D kupilam sobie 2 pary nowych rurek;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o I jak milo ,ze tyle nowych pachnacych twarzy na topiku ;) pozdrowka , dla Was i dla starej ekipy . ja nie pale , oczywiscie ale tyje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień drugi- i dalszy brak wiary w moją silną wolę. No ale zawsze do przodu. och ja tez zazdroszczę tym którzy mają już dłuższy niż 2 tygodnie staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×