Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

gratuluję Wam wszystkim niepalenia :) Sobie też:) muszę się jakoś wspierać bo mam czesem ogromną ochotę zpalić. Ale ... mam nadzieję, że zawsze zdążę sobie w porę powiedzieć : NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda spoko pogratulujemy sobie wszyscy za rok jak wytrzymamy w nie paleniu :) p.s widze ze jestesmy podobne stażem w niepaleniu -dzisiaj moj 12 dzien :) wiataj nowa forumowiczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest własnie odpowiednie podejście do sprawy i az miło się na sercu robi jak się czyta że \"nie palę bo śmierdzi,bez palenia czuje sie lepiej ,za zaoszczędzone pieniądze kupię sobie.......lub wydam na........\".U kobiet z tego co czytałem w sieci (moja kobieta nie pali więc nie pytałem) po odstawieniu fajek zmniejsza sie również kwrwawienie w czasie cięzkich dni ;) Pozytywy nie palenia mozna by wymieniać długo,palenia raczej krótko i to na zasadzie \"bajka bajkę popędza\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze tym no wiesz :)to jest prawda!!!własnie sie dziwilam ostatnio co jest:) a tu nagle facet mnie na forum uświadomil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucajacy -do mnie wlasnie takie racjonalne argumenty docieraja. A rzucam faje ze wzgeldu na to, ze nie chce wygladac jak stara palaczka(bo widok taki mnei strasznie odrzuca-smierdzacej kobiety) Pozatym wiem -ze predzej czy pozniej i tak bede musiala skonczyc z tym gownem . Wiec lepiej to zrobic jak najwczesniej :) Pozdrawiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tyle już napisałam i skasowałam:( szok !!!!!!!! ruda kocurka85^^^^^^normalnie obłęd z tymi twoimi nickami - przestań szaleć bo mi się kiełbasi wszystko:D witam nowo przybyłych i chętnych do życia BP:) no musicie/my/wiedzieć że wspólnymi siłami można osiągnąć dużo, dużo więcej niż samemu w pojedynkę:) dlatego sądzę że nasz topik jest jedyny w swoim rodzaju, jest niepowtarzalny :D:D:D Hura, hura, hura👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczko bo mi tutaj albo kasują albo mają podobne:)ja tez juz sie gubie:)ale ja to ja :) dopoki nie pojawi sie jakis rudy kocur85 to bede miała taki nick :D miau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ruda kocurka :) zrozumiałam i przyjęłam do wiadomości🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie jestem po obiedzie na który składały się już resztki jedzenia z mojej studenckiej , rozpadającej się lodóweczki:-D i wiecie co ? właśnie sobie uświadomiłam, że całkowicie oddałam się myśli jedzonkowatej.tzn zjadłam ten obiad nie mysląc tak jak dawniej, że \'szybciej szybciej musze go zjesc zeby zapalic po obiedzie\'. Jak mieszkałam kiedyś z lokatorkami (tez palily) to one zawsze mówiły : \'Każdy Polak po jedzeniu nie zapomni o paleniu\' :-D i ja mimo, ze nie odczuwalalm potrzeby zapalenia to i tak szlam z nimi. I tak sobie pomyslalam teraz ze czlowiek ledwo co zdazyl przelknac cos do jedzenia to juz to dymem dusil . Wogole wiele czynnosci wykonywalalam z mysla taka zeby je zrobic jak najszybciej bo chce zapalic. Faja rzadzila mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie też tak miałem a teraz dziwię się ile dzięki nie paleniu mam wolnego czasu,jak smakuja potrawy,ile moge kilometrów dziennie przejść bez zadyszki,jak wygladają moje pół roku temu wybielone zęby oraz to jaka barwę zaczynaja odzyskiwac paznokcie.Co prawda paluchów nigdy nie miałem żółtych bo wyjątkowo dbam o higienę ale w ogóle plusy nie palenia dostrzegam na każdym kroku.Ja facet,a u Was kobitki to już całkiem tych plusów musi być nie zliczona ilość.Bo przyjemnie jest przytulić kobietę a nie popielniczkę i wiecie co? Odkąd nie palę sex też lepiej smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ siemka bp :) pozdrawiam cale pachnące grono BP :D wszystkim pieknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba bp Julka85 🌼 ruda kocurka 85 🌼 pozdro600 🌼 clapp 🌼 Pilar600 🌼 zabka 🌼 po 40stce 🌼 Ruda 🌼 rzucający inaczej 🖐️ zupek 🖐️ mmm757 🖐️ BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ siemka bp :) pozdrawiam cale pachnące grono BP :D wszystkim pieknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba bp Julka85 🌼 ruda kocurka 85 🌼 pozdro600 🌼 clapp 🌼 Pilar600 🌼 zabka 🌼 po 40stce 🌼 Ruda 🌼 rzucający inaczej 🖐️ zupek 🖐️ mmm757 🖐️ BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDROWIENIA PROSTO Z GDANSKA DO ZŁOŚLIWCA WŁAŚNIE LECĄ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec-------> Czy marszobieg był już dzisiaj z psinką ? ;)Wczoraj chyba pisałeś, że codziennie ze swoim skurczybyczkiem(psinką) wieczorami maszerujesz. Naprawde podziwiam Twój zapał . rzucający inaczej-----> można powiedzieć, że po wielu zasmrodzonych dymem latach , zaczynamy żyć na nowo. Dużo wolnego czasu mamy, czujemy piekne zapachy wokół siebie, które dawniej zakłócalismy smrodem. No i przedewszystkim mózg w końcu dotleniony porządnie jest:) Masz racje, że kobietki bardzo wiele zyskują rzucając nałóg. Zauważyłam w końcu , że moja cera nabrała kolorów, czuję waniliowy perfum, którym się codziennie psikam;) Wdycham tak te wszystkie zapachy jak ten bohater filmu 'Pachnidło' hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko tylko zebyśmy nie skonczyli jak ten bohater:) takie psycholki. j tez wszystko obwachuje jak pies. niedlugo zaczne obsikiwac latarnie i mnie wtedy zamkną w kochanówku. to takie miejsce u mnie w centrum Polski gdzie zamykaja ludzi ktorym sie wydaje ze sa elvisami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale się uśmiałąm z tego obwąchuje :-D :-D Też o tym pomyslalam-zebys tak nie skonczyly jak ten koleś :P Kocurek no to gratulejszyn za ten egzamin. ja niestety jak glupia ciagle sprawdzam czy sa juz wyniki z moich egzaminow -a czekam na 3 wyniki z 3 egzm;) ok . Ja jakby co to bede cos kolo 22 -bo ide sie zmusic po raz 1000 czny do nauki. Kocurek👄😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka do zobaczenia póżniej a teraz Ci gorąco i z chusteczką w ręku pomachuje hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄- juleczko ja tez sie zmuszam :) do nauki!!! dzisiaj ju wypiłam kolo 4litrów kawy :) oczywiście bez fajki, nie mam potrzeby palenia do kawki, wczesniej juz by pekła paczka 6 zł dla raka dziennie. niuch niuch ale ja ładnie pachne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 85 🌼 wielkie dzięki za pozdro….:D właśnie szykuje się na spacer ze swoją psinką bp mieszkam nad jeziorem 100m do wody i promenada wzdłuż jeziora sobie maszeruję ha ha ha :D ruda kocurka85 🌼 – węch mam wyostrzony jak moja psina nie musze obwąchiwać bo z daleka już czuję co jak pachnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwcze jak mam taki węch i wyczuje coś miłego to źrenice mi się robią wielkie jak u wilka a z kłów kapie ślina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucajacy- ja Ci dam do juleczki!!!! nie zapominaj ze chodze na areoboxing!!! człowiek sie kurde uczy a ktos mu dziewczyne z pod nosa zgarnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
to się napisałam iwszystko wcięło:) buziaki i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×