Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

mmm757 Może się okazać,że do końca naszych dni tylko nasilenie może być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak na pewno nie kiedys w koncu przejdzie tylko kiedy:O zapomina sie o wszystkim...nawet o nalogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem,że może.Ludzie po 9 latach wracali do nałogu(znam taki przykład osobiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam🖐️normalnie czuję jak z naszego topiku ulatnia się piękny nieskazitelny zapach BP :D:D:D pozdrowionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 8 dniu abstynencji ;) Julka ja mam 30 lat i jesli moge prosić to nie pisz do mnie \"pan\",bo jakos staro się czuję :D Pozdrawiam wszystkie pachnące kobietki i nie śmierdzących fajami facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucającu-- z tym Pan/Pani to oczywiście były jajca bo się nabijałam z takiego jednego topiku gdzie pewne kobiety sobie zastrzegly ze 23 latki powinny mowic do 30 stek Pan/Pani. :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze będą chciały aby mówić im per ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miły początek dnia wszystkim wam gorąco i serdecznie pomachuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dopiero po 10 a ja już drugiego hamburgera wpierdzieliłam .Mam nadzieje, że jeden pojdzie mi w jedną pierś a drugi w drugą hehe :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam taki hamburger gdzie ma się ulokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki i mezczyzny:) no to zaczynamy od nowa!! uda sie w koncu no nie?? musi!! a mam pytanie a jak uwas z apetytem ktos przytyl?? ja to chodzena aerobik ale mam nadzieje ze nie przerzuce sie na jedzonko zamiatst fajek:O pozdrwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka takie duże czy takie małe masz te piersi że hamburgery w nie pakujesz? :D Do Gdańska nie daleko,chyba najlepiej będzie jak sam sprawdze :D:D Daj mi swoje GG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę humor od rana wszystkim dopisuje :) Super! JA ma dziś MIESIĄC bez faja :) normalnie szok I jestem na dietce, zresztą tu na jednym topiku :) i już wróciłam do wagi sprzed rzucania. Jupi!!! Ale, że teraz czuję się jakas taka silniejsza więc zamierzam się jeszcze bardziej za siebie zabrać. Tak jak Cral chyba. :) Czy Wam też to całe niepalenie dodaje sił? Ja zaczynam bardziej wierzyć w siebie :) i to jest piękne. mmm757---he he do końca życia, tak myślę, tylko z różnym natężeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic-super! Decyzja podjęta a to już dużo. CO do przybierania, zobacz mój poprzedni wpis :) Nie wiem ile paliłaś/łeś ale ja 10 latek :) w porywach 1,5 paczki czerwonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka classic:) Ja Ci powiem tak, ze w pierwszym tygodniu spanikowalam tym, ze non stop krece sie kolo lodoweczki :-D (przez pierwsze 3 dni zwlaszcza). A teraz po 2 tygodniach niepalenia mam normalny apetyt -jem ile jem (patrz post powyzej) haha :-D no ale na szczescie mam mega szybko przemiane materii ;-) Wiec classic nie warto sie przejmowac tym, ze na poczatku bedziech cos tam podjadala bo to pozniej sie unormuje -ja zaczelam sobie kupowac pelno cukierkow nimmmmm2 i jakies dania metody na glody i jadlam przez pierwszy tydzien jak mnie do lodowki ciagnelo . Ale teraz sie z tego smieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze byłam zarłok. mam takie napady głodu ale to zalezy od sytuacji balam sie jak rzucałam ze przytyje a na to sobie ni moge pozwolic a tu prosze 1,5 kg do tyłu. biore sie za nauke bo polozylam sie o 4 a miałam nie spac i sie uczyc.juz bym była pewnie przy koncu:( nie wiem czy to zdam jutro. tak w ogole dzien doberek BP, jutro bedzie 3 tygodnie 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8494572 Pilar006 wczesnie dzisiaj wstałaś:) Najlepsze było to jak ja wstałam rano po 3 w nocy i przeczytałam ten Twój wpis, że zaraz wstane :P a kocurek jeszcze pewnie śpi :) . Kurcze a ja mam taki stres bo ciagle sprawdzam strone internetowa mojej szkoly czy sa juz wyniki -a jak beda to od razu z 3 egzaminów walną. A widok trzech dwój pod rząd mnie dobije hehe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochani ja biorę przykład z kocurki i też biorę się za nauke. Kocurka ja tez nie wiem czy to zdam jutro bo nie moge sie skupic i wkurza mnie 100000 odswierzanie strony internetowej mojej budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic Cie nie dobije, dobijac Cie jedynie moga fajki. nie ma takiego egzaminu którego nie da sie poprawic poz tym na razie nie wiadomo wiec mozliwe ze wszystko pozdawałaś. nie warto przejmować się czymś co ma być, skup się lepiej nad materiałem na jutro. ładne flirty ty tu uskuteczniasz na forum:) ale jakas śnięta jestem:( a tu tyle nauki. jakaś masakra. czemu człowiek jest głąb i się nie uczy z wykładu na wykład a już wiem...bo w drugiej szkole ma sesje ciągłą i nie ma kiedy :( jakiś czas temu prosiłam Was na forum że jeśli nie zapale przy tym materiale to napiszecie prośbę do moje profesora o podniesienie oceny, np. do piątki. i nic. ja nie palę, Wy nie wyrażacie chęci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tez sie czujecie tacy zmeczeni? Bo ja juz trzeci raz w ciagu dnia położyłam się do łóżka. Ide zrobic kolejna kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś zna jakieś skuteczne sposoby na pobudzenie to niech mi napisze. Będe wdzieczna do konca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja znam tylko nie będę pisał tak otwarcie na forum :D U mnie w Elblagu też strasznie sennie,pada deszcz i w ogóle lenistwo mi w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mi dziewczyny nie kus rzucajacy ty wezu ;) u mnie tez sennie, chyba ze dynamika atmosfery jest taka usypiajca. ale jest niskie cisnienie i pada w łódce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA to z Elblaga jestes ;) mam wielu znajomych z Elbląga, ktorzy codziennie dojezdzaja do gdanska :). Rzucajacy a oprocz tego, ze tez Ci sie chce spac to ciagnie Cie do fajeczek? bo ja nie powiem, ze bym sobie nie zajarala ale oczywiscie trwam, trwam i bede trwala w abstynencji anty nikotynowej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka 85 nie idz do nauki ! poromansujmy sobie! bo mi sie tak nic nie chce dzisiaj . Ty czytasz jakas kasiazke? bo ja musze wkuwac z notatek a do ksiazki sie nawet nie dobieram bo bym od razu zasnela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jakoś mnie dzis nie ciągnie.Po ostatnim zwariowanym dzionku gdzie ciągnęło jak cholera i pachniało wszędzie jak wanilią,dziś mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sama nie wiem czy mnie ciągnie czy nie ciągnie :-D Chciałabym już tylko, żeby ten tydzień się skończył bo nic mi się już nie chce.Żebym chociaż tak jak złośliwiec miała jakiegoś zwierza to bym chociaż mogła z nim marszobiegiem nad morze pomaszerować. A tak to mi nic oprócz ostatniego hamburgera w lodówce nie pozostało. Ide chyba na dwór poszukać jakiegoś futrzaka i go przygarnąć. Ostatnio takiego zajebistego kota na śmietniku widziałam(tzn on sobie siedział dupskiem na śmietniku -nie to zeby leżał w śmieciach :-D)który zawsze sie na mnie gapił jak chodziłam na balkon na fajke. Może jego przygarne? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×