Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam🌻 Dzisiej mam 200 dni bpiv troche kilosow wiecej niz powinnam.... I noworzuczacze wiece co ...uwazajcie na to aby sie nie objadac za duzo.. Ja teraz walcze z wagą ...złosliwiec 🌻 mi mowił ze waga mi spadnie ...o niczym innym nie marze ...i wiecie co fajnie sie wspieracie ...ja mam sentyment do tego tpoika i wchodze tu od czasu do czasu ...trzymam za wszystkich kciuki....🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 dni!!!! Gratulacje dudka :) ja mam o 187 dni mniej niz ty ;). No mam nadzieje, ze z waga bedzie wszystko ok bo piszesz ze cos tam Ci przybylo :P.3 maj Sie 🌼 for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przytylme ale mam to gdzies wazne zeby nie jarac z waga bedzie mam nadzieje łatwiej niz z fajkami pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No JULKA🌻wiesz ze trzeba sie pilnowac bardzo aby nie zapalic ...jak to dziewczyny piasły kiedys.... licho nie spi...ale teraz juz lepiej zapanowac nad nałogiem ...a i radze wszystkim z daleka od lodowki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 dokladnie. A pozatym chyba az tak mega duzo sie nie przytyje.Pare kilosow, ktore sie szybko zgubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka ja tam kocham moją lodóweczke :-D A tak na powaznie to zelezy mi na razie tylko na rzuceniu fajek a pare kilogramów więcej jakoś mnie nie dobije ;)Najważniejsze to pieknie pachnieć przez cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka super ekstra wynik!🌼 dla Ciebie za odwagę juleczko- ucze się ze slajdów z wykładów, z książki sobie coś tam doczytam, no i musze jeszcze przejrzec notatki, strasznie tego duzo, najlepsze jest to ze jestem na klimatologii a ten przedmiot który nazywa sie meteorologia mam z profesorem fizyki i wkuwam jakies zcałkowane wzory bo wykladowca sie w tym lubuje. zatem nie umiem połowy podstawowych pojec a wkuwam sobie wzory na jakies sily i fale:/, zycie, a ja mam wage gdzies, jem mało, mam tendencje do tycia i jak przekrocze 700 kcal to jade z waga w gore ale cwicze i dzisiaj mam step o 20 i troche sie pomecze i ostresuje. a fajki mam gleboko w dupsku tam gdzie one miały moje zdrowe jak mnie truły małpy w pudełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Ja jak na razie nie tyje,może jeszcze za wczesnie ;) A tak poza tym to dziś idąc przez centrum miasta rozmyslałem sobie troszkę i cieszyłem się że nie jaram,nie śmierdzę jak Ci ludzie skuleni na przystanku z załzawionymi oczami od dymu,że nie musze płacić własnej cięzko zarobionej kasy za te świństwo?Bo jaki to luksus? Żeby to np dodawało zdrowia i urody to co innego,luksus kosztuje ale w tym przypadku mam płacić za coś co zamiast dawać jeszcze mi zabiera i niszczy? Nie zarzekam się że już nigdy palił nie będę bo jest powiedzenie \"nigdy nie mów nigdy\" ale wiem że będę robił wszystko co w mojej mocy żeby do tego nie wracać.8 dzionek dziś już leci,ale ten czas goni.Nie wypaliłem około 160 fajek,zaoszczędziłem ponad 60zł,dodatkowo czuję się jakiś bardziej pewny siebie,dowartościowany ;) Nie wiem gdzie się podziewa cała ekipa rzucaczy,złośliwiec też ograniczył swoje wpisy ;) Jaracie czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurko--no ja tez ze slajdow z wykladow.Ale nie potrafie sie skupic bo nie nawidze wkuwac bzdur ktorych nie rozumie na pamiec. Najgorsze jest to, ze tyle tego jest a ja jak zwykle wszystko na ostatnia chwile :o rzucajacy--- ja tez pare dni temu widzialam taka laseczke, ktora na skm odpalala fajeczke i nie mogla sie odpowiednio ustawic bo wiatr wial z kazdej strony :-D i to tak komicznie wygladalo jak ona sie na swojej nodze obracala raz w ta strone a raz w druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo tego pachnienia przez cały dzień to właśnie usuneli reklame z ta gołą dupą i postawili teraz na perfumy Spirit :-D Ciekawe czy jakis waniliowy tez maja w kolekcji ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ucze sie jednym okiem a drugim czytam forum i pisze swoje posty. ale będę sexy jak dostane zeza rozbieżnego:D 🌼 za odwage rzucajacy i za te słowa i oby tak dalej. dla mnie tez teraz palacy na ulicy ludzie smierdza! i zauwazam ze 3/4 z nich to jacys menele nie myci, serio, ciesze sie ze ja juz nie wydaje ostatnich pieniedzy na fajki bo to jest obrzydliwe. majac na 1 roku 10 zł na dzien kupowałam faki i cole litrowa i na caly dzien chinska zupke :) troche kiepsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Kocurka no skad ja to znam ! ja tez mialam 10 na dzien :P i podobne 'menu' jak Ty :-D Tyle, ze faje kupowalam co 2,5 dnia. Zuwazylam, ze teraz kasy mi starcza -pod koniec miesiac to 'nawet 1 złotówke miałam' haha bo zawsze pod krecha byłam :-D. Nie wiem czy u was tez tak jest ale u mnie pod buda to laseczki pala teraz takie cieniutkie fajeczki 'tak dla mody' -smakowe nawet sa. A niektore to nosza w torebce i grubsze i te chude fajki :-D. ja tam nigdy nie przepadalam za tymi cienkim -bralam L&M albo Wetsy -boze jak tak pomysle, o L&M to az łezka w oku się kręci .... hahahah żartuje off course ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłem Goldeny 25 które teraz kosztują 6,40-6.80zł i tak 20-22 szt/dzień.Łatwo policzyć ile już mam zaoszczędzone przez 8 dni :) Nie tęskno mi do tego i tak sobie własnie uzmysławiam jakim to ja byłem frajerem płacąc tyle szmalu co miesiąc.I to za co płaciłem :( A jak czuję teraz jak ludzie pala te ruskie szlugi to już mnie na wymioty zbiera.Najgorsze ścierwo (koziołki) na rynku u nas kosztują 3.80zł tj 3 bochenki smacznego chleba.Buuuuuuuuuuu,zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam 6 zł do niedawna paląc l&m , od niedawno 5,85 red whity mentolowe, innych fajek dla mnie nie bylo oprocz mentoli nie pale prawie 3 tyg zatem okolo 140 zł mam w kieszeni, licze tyle bo jest sesja wiec by szło kolo 30 papierosów dziennie:/ wczora dolozylam troche i kupilam reeboczki nowe na fitness:) ładnie pache i ladnie bede dzisiaj wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruskie koziołki? hmmmm tego jeszcze nie palilam. Musze sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
grabka🖐️wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam pachnaco.Jak juz pisalam minal rok od rozstania sie ze smierdzielem.Pokonalam go,a nadwaga 14 kilo pokonala mnie.Probowalam dietek herbatek,octow i inyych rzeczy i bez rezultatu,juz niewiem co robic.Bardzi zle sie z tym czuje,szybko sie mecze,wszystko mnie boli.Moze ktos znalazl jakis sposob i mi pomoze,musze cos z soba zrobic,bo pomalu siada mi psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcia Żabciu Zielona Zabka a ty jak sie czujesz? Ciagnie Cie jeszcze do fajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipek no ja nie mialam i nie mam z tym problemu wiec nie za bardzo moge Ci pomóc.Ale moze inne osóbki się wypowiedza i Ci doradza;) Dzielna jesteś, że już rok nie palisz 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujiza
Ja też chcę rzucić! Palę już 25 lat. Pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lujiza-jak zostaniesz z nami na forum to obiecuje, ze bedziemy Ci wspierali tak mocno jak tylko potrafimy.My tez zmagamy sie z nalogiem i przezywamy rozne kryzysy ale razem na forum dajemy rade :) Tobie też się uda :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lujiza- na dobry poczatek to wez sie zaopatrz moze w te plastry gumy nicorette itp. One pomoge Ci zwalczyc glod fizyczny bo od glodu psychicznego(a on jest najgorszy) to juz jest to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko 🖐️ pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczorku BP :D dudka 🌼 wydaje sie tak ze to nie tak dawno a juz200dni i z tej okazji życzę Ci wszystkiego naj naj bo nie palić to cos pięknego :D Julka85 🌼 połamania pióra :D ruda kocurka85 🌼 tobie również połamania pióra Pilar006 🌼 gratulacje miesiąc bez fajki bp połamania pióra Pozdro 600 🌼 23 dni czas szybko mija nie obejrzysz się a będzie rok bp:D po 40stce 🌼 36 dni super a waga sama wróci do normy trzeba trochę czasu bp classik 🌼 witam w pachnącym gronie bp lujiza 🌼 bp to naprawdę inne życie :D mala ksiezniczka 🌼 przyłącz się do nas naprawdę warto bp zupek 🖐️ graba czas szybko leci przekonasz się sam BP :D rzucający inaczej 🖐️ graba caly czas tu jestem po cichu Was podczytuje jest super :D mmm757 🖐️ graba carll 75 🖐️ graba Ps spadam z psiną na spacerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO PRZYJEMNOGO MARSZOBIEGU!!!!!!!!!! ZŁOŚLIWIEC 🌼 PSINA MARSZOBIEGUJĄCA 🌼 złośliwcze wciągaj za mnie pełną para powietrze mazurskie bo ja jestem niedotleniona strsznie dzisiaj (nigdzie nie wychodzilam) i spac mi sie chce sssssssssstrasznie :)) GGGGGGGGGGGGGrrrrrrrrAAAAAAAAAbbbbbbbbAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek03 dziś własnie rozmawiałem ze znajomą,ona już nie pali 2 lata,jest po 40 i też miała duży problem z nadwagą i niską przemiana materii.Mówiła że pokonała to jeżdżąc na rowerku stacjonarnym w domu,ograniczyła węglowodany i nie jadła kolacji później niż do 18. Julcia 🌼 Złośliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po tej 18 bez kolacji zrobic sobie spacerek:)moze byc bez psiny jak nie masz:) a jak masz to bedzie szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka ja tez:( Jestem taka spiaca i zmeczona! kurde nic nie umie ! znowu bede szalala cala noc z tym gównem.Spac mi sie chce cholernie -wypilamkilka kubkow kawy.Zaraz dam bratu laptopa bo ja nie moge miec go tu bo ciagle sie gapie w kafeterie albo w cos innego i nie moge sie skupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy kocurek 85😘😍🌻😘😍🌻😘😍 rzucający inaczej 😘😍🌻😘😍🌻😘😍 złośliwiec+skurczybyk (psina)😘😍🌻😘😍😘 papapapapaptki -bede cos kolo 22 a teraz juz na powaznie ide sie zmusic do czytania bo malo czasu a naprawde jestem jeszcze z tego zielona ;)3 majcie sie Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×