Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witajcie kochane wiecie co? dzis bylam na uczelni,i znow czulam ten smrod!! kolezanka moja dosiadla sie na wykladzie kolo mnie-i normalnie NON STOP czulam te peciska,przesiakniete ubranie jej. i pomyslec,ze ja tego wczesniej nie czulam, no niby wydawalo mi sie ze czuje mimo palenia-ale GUZIK PRAWDA-teraz to wiem!! julka.......-wiesz co, spotkalam tez inna kolezanke,ktora pol roku temu rzucila fajki... z raz,moze dwa razy w przeciagu tego semestru widzialam ja z fajka,ale ona twierdzila to co ja niedawno pisalam-ze tak tylko zapalila,ze wcale jej nie smakowalo... a co widze dzis??????? wyciaga paczke z torby,i pali... ale jak to glupi palacz-twierdzi ze to \"\"tylko\"\"mentolowe,,, hehe.. jakby to nie papierosy byly:D jestem czysciutka i pachnaca i cholernie DUMNA Z SIEBIE:) DZIEKUJE ZA WASZE WSPARCIE..no i za kopniaki nawet:) czasem trzeba kopnac,zeby pomyslec!! bo inaczej to sobie tak bedziemy tlumaczyc jak nam wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam KAPI84:) ............trzymaj sie nas bo to pomaga... mamy tu lagodnych straznikow i takich z siekierkami tez:) ale kazdy zyczyc bedzie jak najlepiej:) tonia...... a co u ciebie? to juz konczy sie chyba trzeci tydzien... ?? 30 latko-... oby tak dalej:) zobacz to juz 5!!!! dni:) AZ PIEC DNI:) a ile sztuk niewypalonych... hoho. tymula❤️ mordusiak❤️ pozdro❤️ dudka❤️ no i ktora to jest kika12?? sorki.. cos mi chyba umknelo.ale 30latka pozdrawai:):P:P 🌻 Nie palę już 50 dni (+ 08g07m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 704. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 09g12m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 197,32 zł! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi84 powiem ci tak od serca co czuję, od pierwszego dnia sie uparłam i miałam wciąz jakies zmiany nastroju, głód dawał znać, ale że brałam nikoretki to nie czułam fizycznego tylko ten wołający głos, \"zapal\" ale nie ugiełam się, to mój piąty dzień bez fajki i mam takie napady że siedze i mój mąż na dworzu oczywiście:) wyciąga fajki i podpala. On pali przy mnie na dworzu. Jakoś mnie to nie rusza bo ja się zaparłam na wszystko co mam że ja nie zapalę. Ale juz en dzisiejszy dzień jest jakis lajtowy tzn. ni ebiorę wspomagacza i super się trzymam. Właśnie wróciłam z rowerów:):):)): Aha czasami mam wachadełko w głowie czy aby palenie aż tak skzodziło ii czy dobrze robie że rzucam, ale momentalnie musze kontrolowac myśli i wiem że decyzja o nie paleniu jest słuszna. Muszę cały czas mieć dystans do siebie a to trudne:):) buziaki Kapi84 jak się masz jak tam? Tymulcia co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Trzymam się, trzymam......ale jest strasznie ciężko, im bliżej wieczorka tym gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? I co? Wytrzymały wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, poranna kawa:) no i klikanie:) Kurceeeeeeeeee źle znowu spałam:( o 3 rano, kurce byłam w lodóweczce i szamałam kanapki z serkiem:), kurce, jak tak będzie dalej to będę całą swoją szafę wymieniała z ciuszkami;) Aj apetycik mam jak nigdy, wczoraj jak mąż przygotowywał kiełbaskę to stałam nad nim i nad tym jedzonkiem jak jakiś semp:) czekałam i podjadałam jak dawniej kiedy byłam małym dzieckem i z głodu nie mogłam ustać:) Gdybym wiedziała ż epozdro600 jest tu o 3 rano to bym pogadała:). Kapi84 jak sie masz jak się trzymasz??????? Myślę to Tobi ei wierzę w Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Buziaki i miłego dnia bez PP: kapi84 pozdro600 julka85----- julcia coś milczy, chyba że weekend i odpoczywa od kompa bombasti (kika12 to była kobieta która 2 dni nie paliła ale coś zamilkła) Tymulka 🌼 zaraz córcie budzę jedzie do kina dzisiaj z klasa na tego słonia i jaszczurkę:):):):):) ps: ja też uwielbiam kreskówki, moja ulubiona to król lew:)miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam kolejne tapiące mnie pytanie, bo wiem że tylko tu dostane prawdziwa odpowiedz. Pozdro600 nie palisz juz od stycznia pamiętam od 16 stycznia, czy moge zadać to okropne jedno pytanie----------------------ILE PRZYTYŁAS:)??????????? Dziewczyny Bombasti, julka85 wy nie palicie już we 3 długo, jak wasza waga. Mysl mni enaszła bo duda napisała coś że jej waga spadła i lapka mi się zapaliła, bo ja juz jestem zupełnie bez wpomagaczy i mam apetycik jak dziecko........hmmmm ciekawe ile przytyłyscie, tak np: po miesiącu. Jak nie chcecie to nie piszcie, wiem że waga dl akobiety to jej waga , ale jak mi napiszecie to może uniknę tego:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 6 dni (+ 07g28m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 252. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 22g17m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 85,20 zł! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ps. zmeiniłam godzine nie palenia, bo przeciez ja wstałam 22 kwietnia o 8,45 a nie palę od dnia poprzedniego więc wzięłam 22 kwietnia 00,00 godzine i teraz jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-latko najpierw odpowiedź na twoje pytanie: przytyłam 3 kilo przez pierwszy miesiąc a nie pale już 2,5 m-ca. Teraz waga stoi w miejscu i biorę się za zrzucenie przynajmniej tych 3 kilo. Niestety coś za coś, ale myśle że te moje 3 kilo no nic w porównaniu z pochłanianymi 30 papierosami w ciągu dnia. Odpowiedż sobie na takie pytanie: jak myślisz czy twoja córka wolałaby aby jej mama była 5 kilo szczuplejsza czy żyła 10 lat dłużej? Wiem co odpowiesz więc nie przejmuj się tak wagą:) Jak rzucisz palenie to chyba ze wszystkim już sobie poradzisz?? Ważne żeby jednak kontrolować to co się je i zamiast ciastek czy chipsów schrupać jabłko itp. Buziaczki odezwe się później bo klikam z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak wiedziałam ż ekogoś mi brakowało jak pozdrawiałam:):):):) buziaki dl aCiebie za odpowiedz, 3 kg to nie jest dużo, teraz lato to te 3 kg spadna momentalnie:) Ja na dzień dzisiejszy nie przytyłam,ale odkąd nie biorę wspomagacza tylko jadę na czysto, to jem dużo i widze że lubie moją lodówkę, zaczyna mnie fascynować kupowanie produktów:) do lodóweczki. Ale też kupiłam pieczywo ryzowe i jak mam głoda nie wiem co to za głód :) chyba nikotynowy ale jest tak mały że jak zmjem chlebeczek to mi mija:) Od teraz nie palę i zaczynam pilnować brzuszka czyli to co jem musi byc mało kaloryczne. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-tka spoko ja nie pale i dupa nie przytyłam a chciałam chociaz ze dwa kg no ale cóz taką mam przemiane materii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dymka
Witam jestem tu pierwszy a palenie rzucam od lat. Jednak przyszedł kres mojego ukochanego palenia bo mój organizm juz nie lubi tego dymka. Dzieja sie ze mna jakieś dziwne rzeczy. Oczywiscie dzis rano w pracy zrobiłam sobie kawke , ale taką cieniutką i zapaliłam papieroska. Jak skończyłam poczuła,ze nogi się pode mną uginają, jakaś słabość w całym organiźmie i miałam wrażenie, że nie dojdę do swojego pokoju. Myslę , że to znak , że musze z tym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dymka
Potrzebuje więc wsparcia więc chce sie zapisac do waszego klubu , czy grupy wsparcia dla nie palących lub rzucających , mam nadzieję, że uda mi się przestac palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymula --------- ale ci dobrze, też bym chciała mieć taką przemiane materii, ale cóż trzeba się wybrać dziś na aerobik żeby wspomóc spalanie..... 30-latka------- nie było mnie w weekend bo sobote spędziłam na uczelni a niedziele z mężem na zakupach i odpoczynku.... Pozdrawiam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez dymka---------- Witam cię w gronie osób nie palących. Bierz się ostro do roboty i rzuć do dziadostwo. W razie czego jesteśmy tu po to żeby cię wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymula ---------- kupiłam sobie świetną bluzkę, nie żeby droga była ale od razu w oko mi wpadła i super w niej wyglądam, za top mój misiek ubrał sie od stóp do głów:) dużo częściej robimy wypady na zakupy bo więcej kasy w portfelu dzięki rzuceniu palenia:) co do sporadycznych omdleń to u mnie też tak było, szczególnie kiedy wypaliłam tuż przed podróżą środkami lokomocji a teraz przeszło jak ręką odjął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-tka---> 🖐️, ja nie przytyłam ani kilograma, bo niestety, albo stety mam taka przejmiane materii, że czasem zastanawiam sie , czy nie mam tesiemca:D Gdzieś tylko 2 tygodnie po odstawieniu petów, mialam problemy z zaparciami przez jakiś tydzien, ale szybko przesżły. Piłam dużo zielonej herbaty i jadłam dużo owoców. Zauważyłamminimalny wzrpst apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 stka🌼 --- ja równiez podobnie jak pozdro 600 nie przytyłam wogóle. Owszem w 1 tygodniu wariowałam jak Ty jeśli chodzi o jedzonko;) Rzucałam się na wszystko co miałam w lodóweczce i jadłam nawet jak nie byłam głodna.Też piłam dużo zielonej herbaty i kawy i one przyspieszały moja przemiane materii. Jak tak bardzo boisz się przytycia to może zaopatrz się w jakieś tabletki przyspieszające przemiane materii albo jakieś hamujące głód. A takich to pełno w aptekach jest;) Piłam też figure i brałam silnie przeczyszczające tasbletki radirex-za 3 zł w aptece(ale ostrzegam , że brałam je tylko w sytuacjach \'awaryjnych\' kiedy nic nie mogło się we mnie ruszyć:D ) Nie przejmuj się więc tym objadaniem. Dużo ruchu, zielona herbatka i bedzie git;) mordusiak🌼 pozdro600🌼 tymula🌼 bombasti🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała księżniczka🌼 i Ruca kocurka🌼 zbliża się małymi krokami MaJ ;) Weekend majowy już niedługo --może warto nowy miesiąc rozpocząć bez dymka? Wracajcie do nas Kobietki bo same dobrze wiecie, że nie warto Tego naszego Szalonego Życia tak przepalać smrodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej tą zaoszczędzoną kasiorke zainwestować po prostu w siebie ;) Nakupować sobie jakies nowe ciuszki, kosemtyki, kupić jakiś fajny perfum, do fryzjera wyskoczyć. Ja tak własnie zrobiłam. Czuje się o wiele piękniejsza:D Fajnie, że stać mnie teraz na takie pierdółki , które zawsze jednak kobiecie chumor poprawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 haha ,, nie martw się ja też żałuje , że nie przepalałam więcej patrząc na te wszystkie liczniki....hahah :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhhhhh wkurzyłam się ajjjjjjjjjjjj.. ale spoko dałam radę:) nie zapaliłam:) ale już miałam łapkę wyciagniętą do fajek męża, lecz uciekłam do Was tu na kafejkę:):):) jem chlebek ryżowy pije melisę, uffffffffff juz mi lepiej:)ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Dzięki za rady co do wagi i nie utycia:) zielona herbata górą:) i coś na przeczyszczenie. Wiecie c o na mnie super działa - skrzypowita- po niej latam na kibelek jak po niczym,,,, nie wiem czemu, ale pazury mi wzmocniła;) Czyli dwie zalety w jednym:) kupiłam 3 opakowania chleba ryżowego, mam nadzieje że on nie tuczy;) te wiecie takie prazone okrągłe. buziaki ps: ciśnienie mi już zeszło, byłam zła jak nigdy :) ale juz spokojnie mi na duszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, mam kolejny etap, wszystkim się przejmuję, tak mocno że gdyby ktoś płakał to bym z nim płakała żeby mu było lżej;) dziwaczna sprawa.... ale obiecałam pisanie o moich dziwnych objawach, mam ogromny dar przejmowania się wszystkim, taki ejst dzisiejszy dzień.:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×