Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

nie wiem ja nie stosowalam plastrow a ty kastanieta spoko mnie tez bolaly bo nikotyna z nich wychodzila,pobola i przestana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sie udało!mi na sam widok tego odechciewa sie palić,jak patrze sie na tych co idą z fajką w buzi to aż sie żal ich robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastanieta to obrzydlistwo ale nie przepraszaj moze te ktore sie jeszcze chwieja jak to zobacza to od razu beda stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ten film to masakra i tak sie trulam tyle lat a wypalilam w zyciu wiecej niz 400 fajek szok jak wygladaja moje wnetrznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻pachnace grono juz 326 dni mam za soba bez papieroska...a te zdjecia kastanieta24🌻az mi cos w załadku zakreciło ..okropne powino to byc na kazdej paczce papieroskow ..pewnie wiele osob zrezygnowałoby z zapalenie takiego czegos.....:):) trzymajcie sie mocno w swoim postanowieniu ....kusi wiadomo ze kusi ten smierdziel ale kto jest madrzejszy .myyyy juz zaraz u mnie roczek ale jeszcze troche musze poczekac na rocznice....trzymam kciuki za wszystkich pachnacych i tych co sie czają jak to zrobic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja też się trzymam. Mam już dwa dni. Hurra. Zaraz obejrze sobie co tam macie odpychającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety! witam serdecznie nowych i starych i powracających i moje idolki oczywiście! no i oczywiście bp was witam! ale dzisiaj nie było znów łatwo: mój głód widocznie zdycha w cięzkich męczarniach bo podsuwa mi wciąż te błagalne jęki o papierocha___ a ja dzielnie znów sie denerwowałam bp potem wyluzowywałam bp i tak w kółeczko*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbb____plastry są dość drogie haha_____dodałam haha dlatego że ja akurat wydawałam dokładnie tyle samo na fajki co na plastry tygodniowo tj około 69 zł____ ale o fajkach jakoś nie myslałam że są drogie____ a więc po 18 latach palenia rozpoczełam kończenie razem z plastrami____plastry pomagają przetrwać gorsze chwile, łagodzą skutki głodu , zero nerwów i frustracji z powodu braku fajek, jedyna wada akurat dla mnie to fenomenalnie wiarygodne koszmary senne____ nie ma sie jednak co oszukiwac ___plaster nie zerwie z nałogiem za ciebie___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbb____plastry są dość drogie haha_____dodałam haha dlatego że ja akurat wydawałam dokładnie tyle samo na fajki co na plastry tygodniowo tj około 69 zł____ ale o fajkach jakoś nie myslałam że są drogie____ a więc po 18 latach palenia rozpoczełam kończenie razem z plastrami____plastry pomagają przetrwać gorsze chwile, łagodzą skutki głodu , zero nerwów i frustracji z powodu braku fajek, jedyna wada akurat dla mnie to fenomenalnie wiarygodne koszmary senne____ nie ma sie jednak co oszukiwac ___plaster nie zerwie z nałogiem za ciebie___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zdenerwałam!!!ten mecz to jakieś oszustwo!!!dobrze,że nie pale bo całą paczke bym spaliła i do tego sie napiła:(ale tabex działa i nie zrobie tego swemu serduszku.--a jak filmiki?podobały sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś mi się tu dwoi *-) a teraz od 12 dni nie pale, wydłuzyłam swoje życie o 3 dni , zaoszczedziłam 152 zł, nie wypaliłam 451 papierosów o qrcze ale rekord*-) a jeszcze dodam że tym razem również te 12 dni są bez żadnych wspomagaczy (plastrow) czyli ze zero nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wczoraj ostatnia dziś pierwsza*-) rozpoczął się mój 13-dzień bp pozdrówka i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczuny nie wiem czy po 9 dniach niepalenia to mozliwe ale spojrzalam ranow lustro i mam jakas ladniejsza cere moze to zasluga skrzypu ale jakos mi tak fajnie i taka pachnaca jestem caluski BP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob to całkowicie możliwe! ja np odkąd niepale przestałam mieć wiecznie podkrązone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Kapiszonem film ogladnela czemu jej nie ma ???? czyzby znowu palila ? on to gowno zniewala umysl i cialo oj niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze masz racje sadny dzien takie filmy powinny byc reklamowane w szkolach kinach i nie wiem gdzie jeszcze ja oczywiscie jade na tabexie w niedziele zmniejszam dawke do 4 tabl. i jakos to bedzie nie mam glodu nikotynowego tylko czasem odruchowo otwieram piwko albo siadam na fotel i se mysle no tak niedowno szlam na fajke na balkon a teraz ...... np maluje sobie pazury albo robie maseczke na gebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej obejrzałam filmik,,,,,,masakra...............szok, boze jak dobrze ż eja nie pale Nie palę już 52 dni (+ 09g40m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 2096. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 00g17m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 707,44 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlugo jeszcze sie lapalam na tym ze reka sama wedrowala tam gdzie zawsze fajki lezaly i od razu sobie przypominalam ze przeciez ja nie pale,takich odruchow trzeba sie wyzbyc,oduczyc bo one sprawiaja ze mamy uczucie ze nam czegos brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 110 dni (+ 21g55m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 2218. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 22g40m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 776,39 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×