Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

spakowalam rarem i wyslalam,teraz powinno ci wejsc bez problemu ja mykam do lozia dobranoc moje sliczne pachnace dziewczyneczki :D 😘 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo Lalunie ja dzisiaj mam mala rocznice czyli 50 ;) Nie palę już 50 dni (+ 14g41m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 506. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 20g47m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 189,79 zł! nieźle co Aga a jak bedzie ci sie bardzo nudzic to pomieszasz moje zdjęcia :) please bo ide do fotograf ai chce kilka wywolać prosze prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anania
hej dziewczyny drogie!! ale mialam dzis sen... zapalilam w tym snie jednego faja i bylo fajnie ale potem sobie uswiadomilam ze na nic poszlo tyle dni niepalenia i ze moj licznik sie wyzerowal... :( na szczescie to tylko sen :) a wczoraj wytrzymalam dzielnie spotkanie z kurzaca znajoma :) i tyle chwalenia :) pozdrawiam Was slonecznie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallu dzien dobry! dodob no pieknie - 50 dni - brawo! anania - fajnie przekonac sie ze to tylko senny koszmar aga dzieki za heroizm w dostarczaniu mi licznika, zainstalowałam w koncu ale co sie bede chwalic jak na nim marne 3 dni bp są buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola kazdy dzien kazda minuta jest super smieszne jest to ze mi pierwszy raz zabrakło do pierwszego bo tak zawsze musialam miec na fajki a w tym miesiacu kosmetyczka avon oriflame itd ... ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dodob swieta racja_____a przy moich zapedach na kupowanie dwoch paczek dziennie to zostaje w portfelu bagatelka 480 zł!__________oczywiscie moj głod jest przebiegly i mowi mi zapal jednego , kup jedna paczuszke na kilka dni to nie bedzie szlo tyle kasy___________a wtedy rozumek oponuje: wiesz dobrze ze i tak skonczy sie na 2 paczkach dziennie bo tyle wlasnie \"potrzebujesz\"_________no i narazie słucham sie rozumka;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki moje ❤️ dodob gratuluje rocznicy,kazda taka oraglutka rocznica cieszy :D galaretko rozpyckana jakas nawet mnie nie nerwuj bo tym razem to licznik nie na zero a na minus powinnas cofac :P ale dobrze ze sie spamietalas :D ty sie jednak troche boisz tej bliskosci gliwic :D i bardzo dobrze a ;powiem wam cos jeszcze teraz to ja juz nie wyobrazam sobie ze mogloby was nie byc ;/ i niech mi tu zadnej nie zabraknie :D monia jak twoja wena?? 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie a gdzie 30stka moja sąsiadka z jasienia czyzbym czegonie nie doczytala czy ma jakies wakacje ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie...🌻 No ja olilczam nastepnt roczek...i teraz beszie na kazdej pzczce troche wiecej kasy...i napewno wiecej kasy nam dziewczyny zostanie A jeszcze czytalam ze za pare lat bedzie wogole zakaz produkcji papierosow ..w ogole bedzie tylko czarny rynek ...szok ..a wyobrazcie sobie jak to wyglada jak nam ktos kaze zycic palenie....my musimy chciec ...a nie ktos nam kaze rzucic ...bedzie tragedia dla niektorych.. wiem i kazdy z nas wie ile przeszlismy zanim udalo sie pozbyc tego nalogu...i wiekszosc ludzi co pali chcialby to rzucic a nie moze ...takze dziewczyny rzucilysmy w samą pore :):):)bo i drogie jak nie wiem co i w ogole szkoda slow...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje dudka :D jestes wielka :D to co dziewczynki robimy z licznikami??wprowadzamy nowe ceny??czy jakas srednia cen??czy zostajemy przy starych??zebysmy wszystkie mialy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wygladam ze stara cena Nie palę już 152 dni (+ 23g35m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 3059. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 08g56m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 055,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem za średnia z cen....tak bedzie najprawdziwiej.Jak wpiszemy nową cene, to se ostro zawyżymy tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po usrednieniu wygladam tak :) Nie palę już 152 dni (+ 23g39m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 3059. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 08g56m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 155,04 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pale 370dni zaoszczedzone 3 597 63 nie wypalilam 8881sztuk dluzej bede zyla o 67 dni dalam papieroski po 8.10 a sa po 9.20 ..i poprawilam bo troche wiecej palilam ja paczke ok 26 szt dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz 3 tysiace puscilabys z dymem szok chwalcie sie dziewczynki jak po usrednieniu wygladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Dawno mnie nie było, ale trochę pracuję trochę wakacjuje się :), ale cały czas czytam. Niestety od jutra już nie bede miała nata przez najbliższe dwa tygodnie wiec szybko nic nie napisze, także już dziś się chwale: Nie palę już 69 dni (+ 11g54m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 1806. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 19g15m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 609,82 zł! Ja Wam powiem, że ostatnio nie wiem co się dzieje ale strasznie mi się palić chce - nawet na początku mi nie było tak cięzko. No ale nic trzymam się twardo. I Wam też tego życze. Oki zmykam dalej do pracy bo sie musze do 16 wyrobić i na URLOP!! :) Buziaki Piękne i Pachnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemooo ja tez nie dawno mialam takie dni moze to wplyw wakacji imprez itd rok temu przeciez palilysmy nawet zdjecia z zeszlego roku mam z fajkami w lapach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemoo na poczatku jest łatwiej bo motywacja jest wieksza______z biegiem czasu nam sie wydaje ze juz jestesmy bezpieczne i wolne od nałogu____________ i ze jeden nie zaszkodzi___________pisze do z autopsji_________niestety__________ a wczoraj sobie wyobraziłam wiecie co dziewczynki? _________ pułapke na myszy_______tylko że zamiast serka papieros____________skusze sie na jednego i trach__________mysz nie zyje__________to znaczy ja - galaretka nie żyje;-P__________rany widzicie co ja musze wymyslac ;-P aga twoja rozpackana galaretka sie trzyma i tęzeje;-P a propos licznika to ja daje nowa cene bo na nowo oszczedzam;-P nie pale od 3 dni 7 min 51 sek nie wypaliłam 106 papierosów zaoszczedziłam 42,66 PLN ale dorobek nie ma co.... ale i tak sie ciesze ze na minus sie nie da ustawic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie załamuj mnie plisssssssssssssssss;-P a teraz to ja siebie sama załamie : gdybym nie była taka głupia mogłabym miec juz dzis 123 dni na liczniku buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Macie obie racje. Marolcia to ja Cie pociesze ze gdybym sie za pierwszym razem nie złamała to 13.07 było by 9 miesięcy :( No nic teraz sie ciesze z 69 dni a to ponad dwa miesiące ;) huraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie galaretko pewnie ty wogole jestes myszowata galaretka to dawaj licznik na minus 123 dni :P wrrrr teraz juz sie trzymaj ciooo glupio ci z tym calymi 3 dniami zamiast 123 nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci zjadłam jedno o vilemooo;-P no i z tym własnym poczuciem genialności zbieram sie do pracy.... buziaczki narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×