Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Go艣膰 leloof85
A偶 tu nagle wtem przychodzi jak cie艅 s艂oneczny dzie艅 Niepewno艣膰 straszna jak koszmarny sen Ogarnia tak mnie, ogarnia wci膮偶 mnie Ogarnia, gdy o nim my艣le 偶e nie wiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leloof85
prosze socio...loszko:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lelf ch艂opie we藕 si臋 w gar艣膰..oddychaj h hi hu...kilka razy pod rzad w ten rytm iprzejdzie..marchewe w 艂apke we藕 pogryx sobie,zjedz jab艂ko,,pocwicz,no cokolwiek ale nie mysl!!!!!!!! albo jed藕 do dziewczyny,wyjd藕cie gdzies,albo wiesz zajmijcie si臋 sob膮:P dasz rade,wiesz w siebie..pokonasz g艂od,jestes twardy,mocny silny...trzeba by膰 twardziochem a nie mi臋ciochem:P:P:P to ja stara rura:P:D daje rade a Ty nie dasz??no wstydzi艂 bys sie!!!!!!!:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leloof85 st szeregowy hehe
monika i jak pomyslisz ze tacy ludzie bronia Twojego kraju to az drzysz pewnie hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leloof85
ej te ataki sa okrutne nalykalem sie tych swinstw i mi przeszlo i znowu spac nie bede moogl;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
taki mi臋cioch???i kto Ci臋 do wojska przyj膮艂??:P:P:P heh;) nie no ch艂opie uwierz w swoje mo偶liwosc!!! masz 23 lata tak? zawodowy 偶o艂nierz podejrzewam,a mi臋kk膮 dupe masz strasznie...do Iraku to Ty chyba nie pojedziesz:P (wszystko odbierz z przymr贸偶eniem oka oczywi艣cie:P) jak juz podkresla艂am nieraz rzuci艂a palenie z problemami,wyla艂am hektolitry 艂ez, isi臋 nie podda艂am,targa艂o mn膮 nieraz,nieraz mia艂am fajki ko艂o nosa,czulam je,do tej pory mam ta mo偶liwo艣c..ale jak ja je widze,to mnie "cofa" owszem my艣le o nich,ale w zyciu ich nie zapale...ch艂pie jutro albo po jutrze bedzie ci lepiej kawa smakowac, baaa zupa,a nawet ziemniaki maj膮 inny smak,lepszy!!!!!:) a za tydzien,dwa bedzie Ci dym papierosowy przeszkadza艂,艣mierdzia艂!!DAJ SOBIE T膭 SZANSE POCZUC I POSMAKOWAC!!!!!!!!!!! jeszcze mam pisac??mam czas moge Ci tu zaraz kazanie waln膮膰:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leloof85
za przeproszeniem zesraj sie a nie daj sie tak??:) pisz pisz chetnie poczytam:D wogole lepiej mi ale napewno jeszcze nieraz nie dwa wyskocze tutaj ze krucho ze nie dam rady ale dam mam taka nadzieje:D i wogole to ja len jestem a to wysilek straszny jest ja to bym chcial tak pstry i nie palic a tu sie nie da trzeba walczyc tego mozesz byc pewna walczyc bede

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leloof85

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leloof85
a sociaoloszka ile nie pali?? nie pali prawda??:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ladny mam nick taki czarny hehe;);p to jest troche zamierzam wam tu potruc kochani:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich BP !!!! melduje sie Nie pal臋 ju偶 23 dni (+ 08g33m11s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 467. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 3 dni (+ 13g38m24s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 163,49 z艂! lelof trzymam za ciebie kciuki!!!!!!! widze 偶e potrzebujesz du偶偶偶偶o wsparcia .wymy艣l co艣 i pokonaj g艂oda przecie偶 TY jeste艣 silniejszy .my艣l pozytywnie przecie偶 wiesz 偶e te ataki s膮 coraz rzadsze mo偶e popijanie wtedy zimnej wody z lodem pomo偶e ,pokrzycz troche ,,zgi艅 przepadnij i tak nie b臋d臋 pali艂 ,, g艂o艣no i z przekonaniem (hihihi mnie to krzyczenie dodam niecenzuralne na g艂oda pomaga艂o) a potem pooddychaj g艂臋boko i spokojnie .. znajd藕 spos贸b na siebie bo wspomagacze trzeba ogranicza膰. NIe daj sie g艂odowi wszyscy tu wierzymy w Ciebie ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
my艣l臋, 偶e tu nie chodzi o to, co b臋dzie za 2, 3 dni ale..tu i teraz ch艂op czuje g艂贸d tu i..teraz..wi臋c ma ca艂y arsena艂 mo偶liwo艣ci (niekt贸re sama wykorzysta艂am): - spacer z futrem ..cho膰by futro sie zapiera艂o zadnimi 艂apami ma i艣c i ju偶 bo pa艅cio ma g艂oda ;) (dzia艂a..ale ja gadam do futra o pogodzie, tudzie偶 o problemach osobistych) - pastowanie but贸w - wycieranie z kurzu p艂yt CD z okrzykami..oo to musz臋 obejrze膰..wycieranie p贸藕niej, ogl膮danie teraz ;) - ch艂op przypl膮ta艂 si臋 do kuchni..mo偶e je艣膰 wszystko, wci膮ga膰 jak odkurzacz (tego akurat nie testowa艂am) - chlop siedzi zmartwiony -> je艣li posiada kobiet臋 sztuk 1 kobieta Go pociesza :P w spos贸b wiadomy, je艣li posiada kobiet臋 sztuk 2 (mamusia) to pomaga mamusi upiec pyszne ciacho, kt贸re ch艂op po偶re :D (testowa艂am w konfiguracji: m贸j narzeczony..dzia艂a :D ) i ch艂op ma pisa膰..dziewczynki r贸wnie偶 :D 馃憚 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lelof,ale kto Ci kaza艂 zapali膰?zapewne rodzice dla rozrywki nie??bo si臋 strasznie nudzi艂es... jedynie co za Tob膮 sta艂o to taki diabe艂,kt贸ry Cie kusi艂...wiem wiem by艂es m艂ody i g艂upi,znam ten b贸l,bo ja wcale nie by艂am lepsza...14 lat,to chyba by艂o za wcze艣nie na takie imprezy,a jednak...6 lat pali艂am...do 3 lat mi sie to podoba艂o,potem ju偶 nie...a ostatnio to pali艂am i rzyga艂am za przeproszeniem...dzienie ok25 papieroch贸w,a na wiecz贸r smo艂膮 sra艂am i kas艂a艂am...no sory,ze tak ostro,ale taka prawda!!! ale taki le艅 mo偶e ko艅cu zej艣c z ttych plec贸w...ja go zaraz moge zegna膰,kija wezme strzele raz drugi i po k艂opocie:D:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lelof no wreszcie nie razisz w oczy pomara艅czem......pi臋kny nick nale偶y Ci si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mumi Monia dzieki:) :* futro nawet z podworka sobie do domu wziolem drugie niechce bo mu w domu strasznie goraco(kaukaz):D i patrzy na mnie jak na debila tak glowe na bok przechyla wiecie jak hehe :D no zapalilem bo bylem glupi bo to bylo takie dorosle leh eh Monia a duzego masz tego kija bo niewiem czy dasz rade hehe??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Leoo omoz mi jeszcze ra:) jak to zrbiles ze ualo Ci sie wypelnic ankiete, bo jak ja na ten nieszczesny link klkam to mi sie od razu wyniki pokazuja, wiec pwnie i inni tez tak wiza:o pierwszy raz sie bawie w robienie netowj ankiety i nei moge nad nia zapanowac:o nerwa mam tylko:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wogole wszystkim tutaj jeszcze raz dzieki juz rachube zgubilem ktory to raz w ciagu tych paru dni:D zaczynam sie uzaleniac od tego forum od was jak nie juz hehe:D al e to takie zdrowe dobre uzaleznienie:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ludzie obud藕ta si臋 ka偶dy z nas by艂 NA艁OGOWYM palaczem ja te偶 mia艂am problemy co pocz膮膰 z r臋cami, jakie to b臋dzie straszne itd dupa jasi贸 ;) da rad臋 :D wiem co teraz se my艣licie..tej to 艂atwo, sie wym膮drza....dupa jasi贸 rzekn臋 po raz wt贸ry ;) ja te偶 mam 偶ycie..jakie艣 tam swoje problemy, prawie 40 dychy na karku, dziwna prace za 艣mieszne pieni膮dze, exa w Szkocji (teraz to ch... wie gdzie) nie p艂ac膮cego aliment贸w, mam motywacj臋: w tym roku sko艅czy艂am studia, czas na zmiany..zaczn臋 od siebie ka偶dy z nas ma jakie艣 prze艂omy 偶yciowe, lub te偶 chce by膰 lepszym nie tylko dla siebie..ale dla kogo艣 a 艣rodki jakimi dojdziemy do 偶ycia BPs膮 r贸偶ne, wa偶ne 偶eby skutkowa艂y :) w ko艅cu tyle os贸b bp jest 艣wiadectwem 偶e..da rad臋 luz..偶aden 艣mierdziel nie b臋dzie WAMI rz膮dzi艂 !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kochana bo to taka jednorazowa ankieta hehe:D mi teraz tez juz tak wyskakuje bo wypelnilem i Ty tez jest dobrze:) inni moga wypelniac:)gratuluje DBP

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Leo no dzieki:) mam nadzieje, ze wlasneiw tym problem jest:) ale jak sis wyslalam tego linka t tez tak jej sie pokazalo:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale mumi ja sobie jaja robie,co zeby ch艂opa rozweselic,bo nam tu na zawa艂 padnie bo nie pali..a swoja droga,to jak facet chory ti juz koniec 艣wiata nie ??:D::D:D:D:D:D:D: (bez obrazy:P) a kija mam wystarczaj膮cego..dosi臋gnie nie b贸j 偶aby :P mumi no to gratuluje zmian...a s艂uchajcie wszystko jest dla ludzi i do przezycia..nie taki 艣mierdziel strszny jak go maluj膮..a raczej jego rzucanie;):P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no mi dzialala bralem z tej pierwszej poprzedniej strony a teraz pisze ze nie moge bo bralem juz udzial

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×