Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Miłego dnia wszystkim pachnącym 🌻🖐️ Czasami wychodzą zabawne sytuacjie z tymi pomarańczami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
zrób się na czarno pozdrowionka Cometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia...zafarbuj się kobieto:classic_cool:!!!święty spokój...na wieki wieków amen;) u mnie 40 dzeiń BP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkim gratuluje wytrwałości. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w ten zimny i biały dzień a bbrrrrr :-) Chce się pochwalic że dzięki Wam też nie palę :-) wprawdzie dopiero trzeci dzień ale już teraz idzie do przodu :-)) może wytrwam :-)) na pewno tak będzie jak będę sobie tutaj codziennie zaglądała ;-) trzymam kciuki za Was wszystkich a Wy trzymajcie za mnie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awenida - brawo , obiecuje ,ze bede trzymala kciuki ! nie daj sie smierdzielowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się pochwalić, że mój mąż też nie pali od 3 dni :-)))) walczymy z tym oboje, więc chyba mogę być podwójnie dumna, co ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella01
Ja paliłam 27 lat i nie palę już 5 lat z półrocznym powrotem do palenia.Najważniejsze jest psychiczne nastawienie. Ja przygotowywałam się 3 miesiące (afirmacje, pozytywne nastawienie itp.) i prawie wczle nie czułam głodu nikotynowego.Dużo trudniej jest rzucić palenie drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella01
Trzymam za was kciuki.Kiedy bardzo chciało mi się palić piłam wodę niegazowaną bo woda wypłukuje szkodliwe substancje jak nikotyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ella01 nie strasz mnie ;-) dwie myśłi mi wlazły do głowy....po pierwsze już raz rzuciłam palenie na 4 lata, wiec chyba będę miała przerąbane teraz :-))) (ale się nie poddam !! ) a druga to taka, że i tak spijam multum wody i jak zacznę pić więcej to chyba mi się żaby zalegną!!! :-) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelena ---------------------------------------------------------------------- bez komentarza szkoda zacznij walczyć zeruj licznik i od nowa warto mam pytanie: Dało to ci coś że się uścisnełaś ze śmierdzielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w piecu :P Cometa sorki ale nie mogłam się powstrzymać :D zawsze chciałam zrobić taki dowcip ;) dziś rozpoczęłam sezon grzewczy :) i nadal BP [:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP dis jest 22dzien bp sam normalnie nie wieze huhuurrrrrra!!!!!! dziekuje wam topowicze i tym co wynalezli TABEX. jelena dobry zart oby tak zawsze czego zycze sobie i wszystkim {nalogowcom PALACZOM}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepaląca
Ten dupek co sie podszywa pod cometę i złoślwca to duze dziecko -czyli voytas. Wejdzcie na stronę : http://kafeteria.pl/drukuj.php?id_obiekt=201&typ=2 Teraz jest tam Rafałem..zmienia tez pleć;) był Martą i innymi kobietami na tym topiku.jakiś śmieczny facio z niego..taki homo niewiadomo:))) Wejdzcie tam ..sami zobaczycie..nietrudno wychwycic jego teksty..sa takie na niższym poziomie. i z błedami.Jest strasznie zazdrosny , ze innym sie udało rzucić, a jemu nie i staje się zlosliwy..wulgarny. Pozdrowionka dla wszystkich niepalących:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepaląca 🖐️🌻 nie reaguj...OBOJĘTNOŚĆ jest naj;epsza w tym ,jakże beznadziejnym ,niereformowalnym przypadku! papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie w ten zimny poranek. 47 dzień BP. Pozdrawiam Was wszystkich mocno, a zwłaszcza tych najbardziej potrzebujących, WYGRAMY NIE PODDAMY SIĘ JEST PIĘKNIE A BĘDZIE JESZCZE PIĘKNIEJ. WALCZYMY RAZEM I TO JEST NASZA SIŁA KONIEC ZE ŚMIERDZIELEM NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czasem mam kryzysy ale nie ulegnę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella01
awenida dasz radę myśl o pięknych i miłych rzeczach, wyobrażaj siebie w miejscach gdzie było Ci dobrze, wyobrażaj siebie bez papierosa.Pomyśl tylko jakto jest kiedy papierosy nie rządzą Twoim życiem. A żaba to bardzo miłe stworzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia za tydzień -delegacja spotkamy się napewno BP Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! łooooooo..matulo......co się porobiło!!!???cały sztab weteranów walki z nałogiem gdzieś wcięło....hmm....Wracajcie prędziutko...!!!🌻 papa pozdrawiam obecnych i nieobecynych👄całusy przesyłam..jak wrócą to przeczytają....;-) wiewiórrrrrrraaaaaa🌻 słoneczkooooooooooo🌻 wesolutka🌻 kinia🌻 jevel🌻 jerzyss👄 cometa👄 cygaretka👄 avenida🌻 alleaffar👄 i wszystkim niewymienionym imiennie🌻👄..przesyłam;-) papa🖐️....42 dzień BP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! złośliwiec.......👄!!!!!!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×