Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Balbina, widzę i czytam, że świnia robi się pulchna...Oj, jak ja zazdroszczę..., jakoś niczego nie udaje mi się odłożyć. Mam skarbankę-barana, to może coś tam wrzucę? Eeeee! Fajnie, że się trzymacie! BP rulezzzzz! Ania.B....- to jak? Jak widzisz armaty przyszykowane! Cometa :) Rolf - ja też musiałabym się cofnąć do onegdajszych postów, co by wiedzieć, ile to już? Złośliwiec :) Cometa :) lŁadnie się cieszysz! Rok BP - potrzebna tu Twoja mobilizacja Innych Wszystkich! Gadzina! :) Cieplutko pozdrawiam! Balbina, ty mi grupowo się nie wysyłaj ku rozweseleniu, wolę Ciebie pojedynczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś, asia, ksena - dołączajcie! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluś23
Najgorzej jest mi wytrzymać w pracy jak mi sie nudzi bo wtedy zawsze siegałam po papieroska ale nie dam sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluś23
Dla mnie największa motywacja jest wyglad skory i wlosow nie chce wygladac starzej za pare lat. No i chce pachnieć a nie byc chodzaca peta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluś23
Ale co najważniejsze nie mam jakiegoś wiekszego apetytu tylko zmieniła misie troche przemiana materii ale juz sobie z tym poradziłam i od pierwszego dnia jak rzuciłam piję dużo zielonej herbaty no i nawet schudłam 0,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś, miast nudzić się w pracy, chodząc na faję, moooooooooooooożna tyle twórczych rzeczy robić..., dawno zapomnianych! Pomijam tu fascynację samą pracą! Bądź dzielna, odkurz w miejsce śmierdziela zaległe pasje! Ot co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dodaj Yerba mate obok zielonej! Działa! :) To ja uciekam! Pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiom dzolchy ze slaska no i te z innych regionow jo jest hanys z rudy slaskiej. fado nie martw sie ze zapominasz ktory to dzien mysle ze to juz swiadczy o tym ze fajki zniknely z naszej glowy, hehe tak sobie tlumacze skleroze moze haha pozdrowka gadzina wracaj brakuje twoich postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolf ja też jestem z rudy Śląskiej co te ślązaki tak pożądnieją?? Ile juz nie palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ha, rolf, balbino dolnośląska, gadzino, no ja nie ze Śląska, ale od dłuższego czasu mam właśnie tam przyjaciół! Jacyś waleczni ludzie, naprawdę, o tych ze Śląska mówię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus ponad 3 miechy ale dokladnie nie wiem fajnie ze spotkalem ziomalke;))))mam nadzieje ze jeszcze ppogadamy,ida sie szykowacd do roboty 2-go zmiana niestety.milego dzionka dziolchy i dziewczyny.BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado no pewnie że waleczni dlatego tak dobrze idzie mi walka z papieroskiem :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo slazoki to zawsze byli fajnymi i pozadnymi ludzmi pamietej olus;))jaka ruda napisz jak mozesz pa.ja godula no prawie ehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się was czyta, hahahaha...oluś, rolf...No, dzielni, i tak trzymajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam rodzinke na Goduli:D i w Chorzowie i w Katowicach i Świętochłowicach. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych topowiczów🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, Gadzinko! No ja w tych okolicach mam swoją kobietę-życia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado :D to może losy nas tam kiedyś przywieją. Wprawdzie rodzinka woli przyjechać do mnie twierdą że lasy, grzybki i zapach drzewa w całym mieście jest wspaniały a ja nie wyprowadzam ich z błędu że to śmierdzi :D fabryka płyt wiórowych- bo myśle że u niejednogo z Was jest podłoga wykonana właśnie u nas:D tzw- panele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciała, tyle mi naopowiadanooooo.... Doszły Gadzinko te kulki pomocne, na zaś... ? Bo zacznę przeklinać pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozrowienia dla wszystkich. dziś jakis temacik regionalny ja tez jestem ze sląska heheh duzoooooooooooo nas tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zacząć przeklinać poczte:( ale ja jeszcze nie straciłam nadziei bo jednak odległość spora jedzie się do nas z Twojej miejscowości 9 godzin biorąc, poprawke na poczte to myśle że tydzień im wystarczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ! jezdem :-) z powrotem bo jakoś nie mogę się odizolować od tego magicznego miejsca:-D Fado jeszcze nie doszłam do sklepu ale poczyniłam poniekąd przygotowania minimalne do obiadu :-p Gadzinko moja kochana jakże miło Ciebie widzieć i słyszeć i .... no czuć nie powiem bo skłamałabym :-) wiesz, że ja dalej mocno w Ciebie wierzę moja droga :-D niepalaczka pozdrowionka dla cię 🌼 oluś23 moje gratulacje 🌼 :-) i tak trzymać!!! tak sobie pomyślałam, że po maluśkie zakupy wyślę chyba swojego dużego syna :-) a sama wyskoczę dopiero po obiedzie, może :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Czytam sobie Was od czasu do czasu, a dziś się przyłącze, bo tu wszyscy z okolicy widzę:) Ja co prawda nie jestem z samego Śląska, ale moje centrum życiowe jest w Katowicach. Oczywiście wciąż BP ;) Nie wiem nawet ile to dni już. Wszystkim nowym: POWODZENIA! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Wala Twist..., i też centrum w Katowicach..., Balbiny, Gadziny...Mnie sos beszamelowy wyszedł, a już myślałam, że nie potrafię! Heh... Miejcie się dobrze, trwajcie beznałogowo! Uciekam dalej się krzątać...tu i ówdzie... A ta poczta mogłaby być swoją drogą szybciejsza, zwłaszcza, ze priorytetowo poszło... Nic to cierpliwość zaletą, ale tylko dla cierpliwych pewnie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a syn, Balbina, to baaaaardzo przydatna \"osoba domowa\", ja dopiero to zauważyłam, poleci po zakupy..., na ten przykład, a teraz to ma ferie, więc wyręcza matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado 🌼 Sos beszamelowy to łatwizna:) Za często nie jadam, ale czasem się zdarzy, że przyrządzam go do lasagne:) A co do poczty, dziś dostałam kartke świateczną wysłaną 15 grudnia :o Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja..., ale ja siebie od zawsze podejrzewałam o brak jakichkolwiek umiejętności kulinarnych, więc się cieszę jak dziecko, gdy cośkolwiek mi wychodzi..., Wala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o lasagne wiem tylko tyle, że ją Garfield lubi, a że ja Garfielda lubię , to i może spróbuję zrobić? Eeee, topik o BP, a ja o głupotach piszę, sorki..., już milczę jak grób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fado :D Garfield to jest gość......, :D i warto o nim pisać przynajmniej uśmiech na twarzy mi się pojawił,że nie jestem odosobniona.Szkoda że tak mało mam dostępu do polskich wersji. Balbinko śmierdzi jeszcze niestety:( Złośliwiec mam nadzieje, że dostałeś się dzisiaj na działeczke bo to nasze wczorajsze słoneczko może u Ciebie zaświeciło Cosik nam amazoneczka zamilkła. Pozdrawiam mocno po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×