Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ania.B :) Blanka - pojawiaj się, pojawiaj... Domek cały mam nadzieję... I zazdroszczę, żeś z Krakowa... :) A w radiu melancholijne rytmy fado, stąd moje \"fado \" właśnie, a jak ładnie po portugalsku niesie się śpiew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina, zaraz to ci się orkany na głowę posypią i dopiero zawieją, odejdź na kilometr i jeszcze dalej od fajek... A kysz, zła myśl... Ja tam trzymam łapki za Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Balbinko ładnie straszysz;)że po tylu dniach BP jeszcze takie ataki nadchodzą ??? Bożesz czy ja się zdecyduję??? :P Ech dziś jak tylko uśpię po południu mojego 2-letniego szatanka, to biorę sie za czytanie nowej lektury;) bo inaczej ni da rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Balbina nie świruj i nie dawaj się mowy nie ma no co ty wstydz sie tak myśleć głowa do góry i ani się waż śmierdziel fuj fuj fuj fuj bleeeee. Ania.B a czytałaś pachnidło? niezłe super ja sie teraz na film wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zakręć odpowiednio 2. latkiem i czytaj, czytaj..., noooooooooooo...., masz na końcu języka \"tę trudną decyzję\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka super, ale film? Oj, nieeee.... Nie podołał film fabule... Dobra, zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado 👄 :-) rantunku! Mam nadzieję, że Twoje łapki okażą się pomocne dla mnie ! AniaB ;-) wcale nie miałam zamiaru straszyć nikogo :-( ale te dziadowskie myśli właśnie ze zdwojoną siłą zaczęły mnie dopadać teraz, po tylu dniach...😭 O matko i córko z którego bądź kościoła pomocy! Melancholia jest obrzydliwa, destrukcyjna i powoduje \"odkopywanie\" dołów No to chyba se polezę i zrobię błysk w chałupce - jak się zmęczę to zacznę myśleć o bolących łapkach i \"połamanych kolanach w nadgarstkach\" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina dasz rade mocna kobita jesteś ja w ciebie wierzę dasz rade zobaczysz uśmiechnij się pomyśl o czymś miłym. Albo poczytaj coś miłego jak Ania.B albo wez się za błyski tak jak ja latam za kurzami odkurzanie pranie i błysk jak znalazł. trymaj sie mocno jeste z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, miałam zmykać już... Co by robić ten błysk w mieszkaniu, Balbina...? Balbina? Ech, ile to razy mnie tak napadało..., ale? Aleeee? Ummmmmmm...., \"silna-nie-silna\" Babeczka z Ciebie... A takie są najlepsze... Ale decyzję już podjęłaś...:) Nieeeeeeeeeeeee ma odwrotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich z wietrznego slaska fado-trzymom sie a jakze dzieki za pamiec kwiatek dla ciebie. olus-gdzie jestes? gadzina..... milego dnia wszyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie 🖐️ Życzę spokojnego miłego dnia BP :D Pozdrawiam- 18 nastki 🖐️- małgoś1 🌼 –marweh 🌼 –asia23🌼 BP fado –🌼 blanka 147 –🌼 Balbina 723-🌼 ja tez miałem te śmierdzące myśli przez 9 miesięcy nie dawały mi spokoju ale ta śmierdząca pokusa nie jest taka silna jak z poczadku [ wiem ze da rade z tym żyć bp ] postaraj się odpędzać śmierdzącego wroga bo on będzie atakował do końca zycia :D:D:D:D:D:D:D:D gadzinka 47 🌼:( Ania B [kwiatek :( mmm757- 🖐️ rolf – 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was kolejny dzień BP jest coraz lepiej jest super Trzymam za potrzebujących 14 lutego będzie 150 dni BP u mnie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Widze że tu milo się pogawędka kręci na topiku, ale czasem ktoś zapoda krew w żyłach mrożącą myśl o pecie...Balbina, nie bądz frajerka, to Ty musisz peta wykiwać. Trzymam kciuki🌼 Fado, zgdzę się że nie ma to jak pieśń po portugalsku, b. lubię bossanovę...:) Pozdr. dla dziewczynek i chlopaków :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP!!! 100 dni walka coraz latwiejsza hura hura!!!!!hura!!!!!!!! fado🌼 setunia🌼 Balbina🌼 blanka[kwiatek zlosliwiec🖐️ cometa🖐️ rolf🖐️ i dla wszystkich wielkich obecnych duchem 🖐️!!!!!!!! za potrzebujacych trzymam kciuki , mocno!!! narka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marweh
dziś już 19-stka :) ...ale strasznie ciężko przez te ostatnie 3 dni :( nie wiele brakowało Mam nadzieję, że małgoś1 i asia23 i wszyscy "walczący z petami" lepiej sobie dziś radzą. Fodo dzięki i również pozdrawiam :) Aniu B. dzięki za pamięć Też tu na Ciebie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marweh
sorki nie fodo lecz Fado i pozdrowionka dla Złośliwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Pozdrawiam Wszystkich bardzo mocno. Ciesze się że tak dużo ludzi nowych na topiku. Balbinko ja nie mam ochoty na stresik tak,że kochana trzymaj sie, nie wiecie co się dzieje z Amazonką coś ostatnio nas nie odwiedza. Fado nie mogłam się wcześniej zameldować bo siedziałam bez prądu(wiaterek).Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich cieplutko. Amazonka🌼 odezwij sie Fado 🌼 Balbinika🌼 Złośliwiec🌼 blanka147🌼 rolf🌼 małgoś1 🌼 marweh🌼 asia23🌼 mmm757 cometa🌼 setunia🌼 Wala Twist 🌼 jerzys🌼 maniusia🌼 basiek🌼 ania 🌼 aurela🌼 rok BP🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado🌼,AniaB🌼,blanka147🌼:-),rolf🌼,złośliwiec:-)bohu dzięki że mnie rozumiesz bo to jest budujące:-),cometa🌼, setunia 🌼, Wala Twist cześć]🌼sorki za wprowadzenie nerwówki:-(i .....staram się być twardą a nie miętką :-p, jerzys :-) i moje ogromne gratulacje :-) :-) -mam nadzieję, że ja też za jakiś czas będę mogła pochwalić się taką okrąglutką liczbą:-D, nio MaNiUSiA2311 -0 jesteś po prostu wielka :-), marweh 🌼 nio nio nio pięknie oby tak dalej i oczywiście bez kosmatych myśli:-p! Z wieczorkiem zrobiło się mi trochę lepiej:-) i mam nadzieję, że tak już pozostanie:-D ło matko a u mnie znowu wieje ten \"lekki zefirek\":-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok BP
Zaglądam tu do Was, bo strasznie miła atmosfera tu panuje, poobserwuję sobie jak dzielnie walczycie i jeśli pozwolicie to wtrącę słówko od czasu do czasu :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich BP i ZP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka 🌻 to ja nie wiedzialam , ze Ty juz TYLE BP!!!!!Upooralas sie z tym \"glodem\"???????;)Mam nadzieje, ze tak:) Maniusia 🌻:) Kurcze u mnie pada i az sie smutno robi czlowiekowi jak tak sam przed kompem siedz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadina 47
To walnij sobie budującą tapete na kompa. Jak mi smutno to sobie wybieram jakiś fajny obrazeczek np. dolina kwitnących krokusów. Przynajmniej od czasu do czasu można wzrok nacieszyć. Setunia dużo Ci egzaminów zostało??Synkowi jeszcze 2 i zdać dwa projekty twierdzi,że to już z górki. I mam nadzieje że u Ciebie też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko kochana🌻 dziekuje za rady ale ja potrzebuje chbya silniejszego bodzca , by pojawil sie u mnie \"rogal\":D ale powiem Ci , ze juz mi lepiej troszke:) No to zycz powodzenia Synalkowi!:)Na ktorym On jest roku??? Ja juz praktycznie mam sesje za soba w tym roku blyskawnicznie nam to poszlo, jak nigdy!:D Jeszcze tylko seminarium mi sie zostalo do zaliczenia, czyli trzeba cos napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunie nie pytaj tylko dwa dni ale musialem jeszcze troszke musze rozwiazac duzyyyy problem pozdr🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek wszystkim :) Dziś nie pozdrawiałam jeszcze ;) Setunia 🌼 Gadzinko 🌼 Rok BP 🌼 ---> fajnie że jesteś:) zrób się \"na czarno\" hihi Mmm 🌼 ----> witaj w klubie ZP :) z tego co się orientuję jest Nas troje :P Swoją drogą ciekawe które z Nas pierwszy podejmie kolejną próbę walki ZP;P Blanko 🌼 ---> zaczęłam czytać książkę Allen\'a o rzucaniu palenia , fajnie napisana - dobrze się ją czyta:) jestem dopiero na początku bo przy dwójce dzieciaków to brak czasu,ale jest ok. A \"Pachnidło\" które polecasz to mówisz extra książka ? Patrzałam na Allegro są po ok.22zł:) wszystko fajnie tylko ten brak czasu na czytanie:P 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×