Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Aniu takie momenty najgorsze w naszym zyciu są najlepsze do pożegnnia się z nałogiem,wtedy jest większe zawzięcie, ja teraz rzuciłam kiedy mam sesje,egzaminy mi nie idą,do tego problemy sercowe,prakycznie najgorszy moment....ale się trzymam,chociaz dzisiaj juz mało brakowało,baaardzo mało,(znowu mnie wqrzył)qrde mam dotęp do papierosów rodziców:/ ale powiedziałam sobie ze jestem silniejsza niż jakaś słabość-nie nie nie i udało się Tobie też się uda-trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too be
setunia jeszcze jedno piwo i dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje! juz nie pije:P ;) a tak serio to dzis tylko pol piwka wypilam;)podczas meczu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam szanownych państwa🌻 pojawiam się i żyję i nie pale nadal nie licze ile ale gdzies od 3 stycznia no to ok miesiąca:) Pozdrawiam wszystkich stęskniłam się za wami no ale trochę mnie nie było. Mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałabym wszystki miłego i pachnącego dnia🌻🌻🌻 Dużo radości i szczęścia w nowym dniu oczywiście pachnącym🌻 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnja wszystkim pachnącym🌼 Złośliwiec🌼 setunia🌼 przez ten mecz to omało zawału nie było Blanka gratulacje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :D 🖐️ 🌻 A oto zwycięzcy naszego topiku :p proszę nanieść poprawki (robione to było o 4 nad ranem :( i mogą być błedy w dniach) Przepraszam jeżeli nie ma kogoś na liście, dopiszcie się :) Miłego dzionka [ Złośliwiec -> 20 miesięcy i 18 dni🖐️ 🌻 Kajka -> 429 dni🖐️ 🌻 Alfa -> 433 dni🖐️ 🌻 Kinia/ -> 154 dni 🖐️ 🌻 Cometa -> 137 dni🖐️ 🌻 Alleaffar -> 132 dni🖐️ 🌻 Katia 13 -> 131 dni🖐️ 🌻 Wala Twist -> 126 dni🖐️ 🌻 Jerzys ->116 dni 🖐️ 🌻 Fado ->116 dni🖐️ 🌻 Jelena -> 109 dni🖐️ 🌻 Rolf -> 109 dni 🖐️ 🌻 Wrednykot ->100 dni🖐️ 🌻 setunia -> 94 dni🖐️ 🌻 amazonka ->76 dni🖐️ 🌻 Balbina -> 69 dni🖐️ 🌻 EMI78 -> 64 dni🖐️ 🌻 Zarazka -> 56 dni🖐️ 🌻 Gregia ->56 dni🖐️ 🌻 aurelia -> 33 dni🖐️ 🌻 blanka -> 30 dni🖐️ 🌻 Basiek -> 20 dni🖐️ 🌻 Asik -> 16 dni🖐️ 🌻 dopisywac się świerzynki :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka🌻 a co doipiero w niedziele bedzie:D🌻 Amazonko🌻jaka piekna tabelka:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale już widzę błedy :( zlosliwiec miało być 21 m i 18 dni :( a, cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka- super tabelka i dzięki że mnie wpisałaś choć jestem tu nowa. Wczoraj się chwaliłam , że teraz już z górki a dzisiaj mam takiego doła że o niczym innym nie myślę jak o cholernej fajce. Czy my do końca życia będziemy psychicznie uzależnieni od tego świństwa wystarczy troche problemów i fajka chodzi za mną jak cień ale nie poddam się.. mam nadzieję, najgorsze chwile przede mną dzisiaj. Odezwę się wieczorem i dam znać jak mi poszło. pozdrowienia dla wszystkich :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, do końca życia zostaniemy już niepalącymi palaczami :( Nie tylko Ty tak masz, ja nie palę 2 miesiące i niestety muszę cały czas sobie wmawiać że niczego mi nie brakuje, że tak po prostu musi być, oszukuje samą siebie że jest dobrze:( A WCALE NIE JEST :( To co przeszłam przez te 76 dni mogę nazwać piekłem. Dzis, wczoraj, przedwczoraj, ciągle mam doła, ale nie chcę palić i mam nadzieją że kiedyś to sie skończy. Nie mam silnej woli, nie robię tego dla nikogo poza mną, czasem zastanawiam się dlaczego ja się tak męczę, wystarczy iść do sklepu i kupić te pierdolone papierosy i będzie spokój, a po chwili cieszę się jak dziecko że jednak nie poszłam. Nie wiem jak długo to będzie sie ciągnąć, to znaczy ten stan emocjonalny ale mam nadzieję że dam radę i że jutro, za miesiąc za rok będę tu ciągle z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka nie mow tak!!! wiesz ze te \"pierdolone papierosy\"nie sa Ci do szczescia potrzebne!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Amazonka, tabelka pierwsza klasa :D I nawet uplasowałam się w czołówce ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , Amazonka jestem pod wielkim wrazeniem !! Napracowalas sie !! super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie Wam przyznac ,ze wczoraj wzielam tzw, sztacha od kumpeli. Ale nie dltego ,ze mialam ochote .NIE !!! zrobilam to pod wplywem impulsu , chcialam zobaczyc co poczuje. i poczulam pieczenie w gardle.Normalnie jakby mi ktos igly wkul. FE !!!nadal nie mam ochoty na smierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waloa pogratulowac tego miejsca!🌻;) Kinia tobie tez gratuluje wysokiego miejsca w tabelce🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia :D ja chyba sie nie odwaze na cos takiego;0pewni by mi sie niezle w lebku zakrecilo:D a moj dziadek sie zlamal😡:D ale tylko z jednego podwedzil tacie[ktory okazyjnie popala] i sie strasznie ucieszyl , ze go na tym nie przylapalam:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich pachnacych amazonka jestem pod wrazeniem musialas sie napracowac ja nie pamietam ile juz nie pale a ty dalas rade obliczyc dzieki wielkie ze jestem w tabelce i pamieci buzka za to,co do papierosow to sie nie lam pewnie to jakies chwilowe zalamanie,tyle wytrzymalas wszystko najgorsze juz za toba. pozdrawiam wszytstkich po kolei jestem z wami milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka 🌼 dla Ciebie śliczne dzięki :D ale się napracowałaś dziewczyno 🌼 🖐️ 🌼 🖐️ 🌼 ja już nie liczę dni ani miesięcy teraz liczę na lata -2 lata 08 kwietnia 2007r po mimo ze już trochę nie palę to nieraz też mam sekundową chęć zapalenia ale na dzień dzisiejszy jestem mocny czego Wam wszystkim życzę BP :D dlatego tu co dziennie jestem bo tu dostaje cudowną moc –siłę przetrwania BP amazonko 🌼 ja też to przechodziłem co dziennie miałem chęć na peta:( trwało to przez 9 miesięcy a jednak nie poddałem się teraz już jest OK. :D:D:D trzymam za Ciebie i za Wszystkich kciuki chociasz do zwycięstwa droga jest dluga i bardzo ciężka to z czystym sumieniem mówię ze WARTO się pomęczyć :D byłem zawodowym palaczem -40 lat paliłem 3 paczki dziennie –jestem SZCZESCIARZEM JEDNA CHMURA MOŻE ZAKONCZYC SIĘ POWROTEM DO NALOGU!!!!!!! PS.. dziwię się nie, którym początkującym ze tak rzadko tu zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Ja to wszystko wiem, codziennie to sobie powtarzam. Ale na litość Boską, jak długo jeszcze?! Wszystko mi sie wali, zataczam błędne koło, codziennie jest tak samo, nic się nie zmienia, i nie zanosi się że będzie lepiej:( Wiem, wiem, mam po prostu gorszy dzień ale ja już nie rady. Broń Boże, nie szukam wymówek żeby zapalić, wręcz przeciwni, szukam preteksów aby nie zapalić i z każdym dniem z coraz to większym trudem udaje mi się je znaleźć. Kryzys na maxa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko dziewczyno kochana trzymaj się :(. Przypomnij sobie wszystkie złe chwile przez pety. Jak ostatnio leżałaś chora. Jak strasznie się męczyłaś na początku. Nie chcesz tego przechodzić jeszcze raz. Twarda jesteś i wytrwała nie to co ja. :(. Wierze w Ciebie że pokonasz ten chwilowy kryzys. Pozdrawiam wszystkich pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwcze -> dziękuję za dobre słowo :D Gazinko ->. zawsze można na Ciebie liczyć:) A jak twoje zdrówko? Dziwna sprawa z tymi moimi kryzysami, ja nawet nie mam ochoty zapalić, wręcz przeciwnie, wiem że nie będzie mi smakowal papieros. Więc pytam - co to dolicha jest? Dlaczego tak żle sie czuję pomimo tego że nie zatrówam sie już tym swistwem!!! Dobra, nie przynudzam już, idę coś porobić, może posprzątam (100 chyba już raz w tym tygodniu)to mnie zawsze uspokaja, może mi przejdzie. 3majcie się dzielnie, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika23
ja rzucilam wczoraj... wlasciwie to wlasnie mijaja pierwsze 24 godziny... i jest mi nieslychanie ciezko... palilam 8 lat, okolo paczki dziennie... moj chlopak nigdy nie palil, wiec jak teraz pyta mnie, o czym mysle, to mam ochote rzucic sie na niego i wbic do glowy, ze bynajmniej w tym momencie ani ulamek sekundy nie mysle o seksie... mysle tylko o tym malym czyms, co zawladnelo moim zyciem.. wyrzucilam paczke, zostawilam sobie tylko jednego smierdzacego peta, abym wiedziala, od czego chce odejsc... ale wymiekam... czytam to forum i widze wasze sukcesy...ale i porazki..a ich boje sie potwornie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×