Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hallo;) jak to w soboty bywa, mam kryzys....... poki co wklejam bilansik i staram sie walczyc dalej:( Nie palê ju¿ 16 dni (+ 22g09m57s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 236. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 19g26m13s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 42,64 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko podpisuje liste (zeby sobie zaznaczyc dokad poczytalam :) ) i spadam 🖐️ a leloof sliczny czarny nik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moi drodzy! Przepraszam, przepraszam, przepraszam! No byłam tak w permamentnej depresji że ani natchnienia, ani czasu, ani ochoty nie miałam że coś tu napisać. Nie palę oczywiście dalej. Depresja mi już mija, jak to depresja. Spędziełam praktycznie 2 tygodnie na uczelni w całości! No słuchajcie naprawde nie przypuszczałam że 3 miesiące nic nie robienia zrobią mi takie zaległości! /hehehe ale jakiś chyba fajny film leci na tnv7 - \"Awantura o spadek\", stary lekko/ Dziś będę całą noc pisać pracę magisterską, piszę ją od kwietnia, mam już całe 3 strony! Nieźle nie? Dziś planuję pchnąć ją o jakieś 4-6 zdań... no wiem wiem ciężko będzie. U mnie jeszcze 2 rzeczy mogę napisać, pies urodził dzidzie, zajmował się nią 3 dni po czym olał i moja mama musi robić za psą mamę przez co zaniedbuje mnie! Ale byście nie uwierzyli, no 3 dni je karmiła potem trzeba było na nią krzyczeć żeby leżała aż się dziecko naje. Wyrodna. Mam 2 pary butów nowych! Jedna kozaki na tyci większym obcasie, do kolana, te będę nosić jak nie będzie śniegu do spódniczki (kiecki kocham), jedne na troche niższym obcasie do około połowy łydki te będę nosić do spodni. Mam też nowe gumowce do chodzenia po zaspach. Oni te kozaki robią normalnie jednorazowe! W tamtym roku kupiłam sobie serio drogi pożądne, już nie wspomnę że całą zimę mi przemakały (bo jak ja idę drogą to mam takie zboczenie że muszę iść po tym śniegu najwyższym) to po zeszłorocznej ziemie nie nadają się do chodzenia w ogóle bo są całe rozklejone i odrapana. /przełączam się na comedy central/ W tym roku kupiłam tańsze, skoro itak mam w nich chodzić tylko jeden rok bo też się pewnie rozpadną to szkoda mi wyrzucać pełno kasy. To już lepiej kupiłam te 2 pary i kiedy jedne będą schły będę nosić te drugie. A tak powiem wam najzupelniej szczerze że najbardziej lubie te gumowce ocieplane w których może można chodzić po najwiekszych zaspach i które nigdy nie przemokną i zawsze jest w nich ciepło. Będę kończyć ale jak mi się coś jeszcze przypomni czy pomyśli to napiszę oczywiście! Z excytujących rzeczy to już mi się niewiele co zdarzyło. Hmmm... raz przypadkiem mi sie lekko upiło :/ Niechcący! I fakt chciało mi się palić wtedy bardzo bardzo. Bo dzień był taki że upiło mi się na smutno. I dzięki bogu kumple od kieliszka (mam kumpli od kieliszka ??? :/ ) nie palą by chyba bym poległa! Nie tknę więcej alkoholu! Jesteście lepsi niż ludzie na żywo! Tutaj większość albo nie zauważyła że nie palę, albo non stop mnie częstuje, albo w ogóle ma to gdzieś! I przepraszam jeszcze raz za ciszę, był to ostatni raz! :) Pozdrawiam wszytskich nowych niepalących! Mój raport! Nie palę już 97 dni (+ 21g44m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 1958. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 22g59m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 538,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc na początku chcę Wam podziękowac kochani za miłe nutki które podesłaliście ;) naprawdę lepiej się robi i cieplej heh Pandorko kochana Ty moja !!! brakowało mi Twoich wpisów :D i jak mała psinka się nazywa ???? i co teraz dwa pieski masz w domu ??? taki malutki to pewno słodki wrzuc fotkę w wolnej chwili :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon ale masz ciężki nick do spamiętania hehe dzięki za troskę z powodu mojego nie humoru ;) tak to czasem bywa,że człowiekowi serio nic się nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic wklejam bilansik i spadam na filmik :) Nie palę już 82 dni (+ 01g21m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 3282. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 01g44m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 148,79 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Anie spoko loko tylko mi sie nie smutaj:)no hehe wogole dzisiaj jestem z siebie dumny zerpo atakow to raz i to by bylo juz super ale dzisiaj wogole zaryzykaowalem bardzo i sprobowalem tam paru rzeczy hehe dobra generalnie napilem sie iw ogole tak sie ciesze a ni mi sie nie chce smieje sie non stop z tego hehehe lo co ja pisze no w gruncie chodzi o to ze niechce mi sie palic po takich tych kurna znowu bezsensu pisze kropka wiataj pandorka wlasnie dzisiaj czytalem Twoje wpisy i duzo o Tobie slyszalem cieplych dobrych slow i wywolalem Cie chyba myslalami ze fajnie by bylo jak bys wrocila na topik i fajnie Cie poznac a Twoj wpis mnie rozwalil hehe az sie jeszcze bardziej pali c niechce o kurde niewiem czy nasisnac enter czy to sie do druku nadaje hehe ide wzioc relaniumki co by sie znowu w nocy nie budzic hehe bo wczoraj juz lepiej bylo jak pisalem o piatej sie obudzilem a teraz wezme tez bo tak sie noc stop hihram ze nie usne bo z az sie boje co bedzie ajk bede mial wiekszy staz hehe jestem taki dumny lo skonczo to czy nie dobra koncze w sumie jak juz to ktos cale przeczytale i jest w tym miejscu to sorry hehehehe:D albo na sen niech sobie czyta no dobra kurde koniec :D nie spi ktos jjeszcze?? ozdro milej nocy:P:D:):):):):):D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogole kumpela po trzech latach z holandi wrucial i po trzech latach sie z nia widzialem z taka tak super kolezanka a siee ciesze no i po co ja to pysze ino:D:D a czemu mam trudny nick???heh??:D i Ania pameitaj bez smutkow jakby Ci sie tamtego dlugiego nie chcialo czytac bo w sumie to bym zrozumial kurde znowu sie rozpisuje konie koniec niemoge hehe:D ale glupek jestem moze jednak sobie lepiej zapale hehe nie no zartuje";D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiatj Kaja sie chyb anieznamy:)wiem wiem mialem isc spac i ten jak to masz kryzysy w soboty???:D sobota toszto najfajniejszy dzien tygodnie nie moze miec kryzysow no bo to ten dobra wiesz o czym mowie pewnie:D moja lodowka zaczela wydawac bardzo dziwne podejrzane dzwieki musze chyba wziosc ze dwie relaniumki wiecej a jutro zobaczyc co z nia nie tak hehe lo:DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello aja taka okopcona dzisiaj wieczorem dwa roberki poszły i dwie flaszki a ja nic nie zapaliłam ,dymu kupa papieros w zasiegu ręki a ja czysta ...taka dumna z siebie jestem...dobrej nocki wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ańśu :) Nazywam do Klara, brzydki jest jak noc hehe. Jak mi się uda uruchomić aparat no to pewno że wrzuce, tylko że coś ten aparat szwankuje mi ostatnio. Piesek jest bardzo-bardzo-rasowy! Po matce cocer spaniel po ojcu jamniko-wilczur ;) Na szczęście mamy już kogoś kto go przygarnie za tydzień dwa. Mówię wam że większość szczeników nawet jaką są najbrzydszej rasy świata jest no ślicznych, ale ten! Mój kot to przy nim leonardo-dikaprio! Witaj Leloofie! Jestem słynna powiadasz? :) Miło Cię poznać! Cieszę się że znalazł się ktoś z kim mogę dzielić moją słynną pasję do leków nasenno-psychotropowych zapewniających taniec po orbicie! ;) Właśnie siadam do tej pracy... o jak mi się nie chcę! Jestem o krok od myśli \"teraz się wyśpię, wstanę jutro wcześnie i będe pisać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandorka jesteś the best :):):) Bella B R A W A dla Ciebie O G R O M N E !!!! podziwiam cię za dzielnosc :) wśród kopcących a taka dzielna bo nie można powiedziec że pachnąca bo cie okopcili heh :P ja odkąd rzuciłam to nie byłam ani razu w takiej sytuacji..wręcz przebywam tylko wśród niepalących bo w rodzince ino tata i brat palą ;) bracik w Hiszpani siedzi więc nie mamy chwilowo kontaktu a z tatuśkiem jak się widzę to przy mnie nie pali :) no nic mykam spac bo się póznooooooo zrobiło heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej spichy co jest??wstawacchoc ja ledwo sie z lozka zwleklem chyba za duzo sie najadelm to jest tych tabletek i jeszcze mi sie troche w lepetynie kreci ale kawa dziala cuda zaraz sobiem zaparze:D wogole ja tez wczorja test przeszedlm ostry chyba pislaem nie pametam a czytac mi sie siebie to juz kompletnie nie chce hehe:D a i kumpel mi powiedzial co rzucil ze szymon najeb sie ale wez suie tak ostro naejb i sie smieje wez sie tak najeb i wstan rano tio zobaczysz kaca nie bedzie noi zrobilem jak ow kolega poradzil i co kolega?zakrecony to fakt:D pozytywnie oczywiscie ale racje mial kaca nieam jak milo hehe:D milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zamilowan mamy chyba wiecej podobnych pandorko cso mi moja inntuicja mowi hehehe no ale nw w sumie fajnie ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi spi:( a ja spamuje od rana wiem wiem tak sobie obiecuje zeby sie ograniczyc ale wyvbaczcie to jest silniejesze odemnie hehe musicie wytrzymac dopuki mi sieL quatro nie skonczy hehe tak patrze na moj bilansik to kurde wydaje mi sie ze juz dluzej nie pale hehe Nie palę już 5 dni (+ 12g25m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 121. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 22g15m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: $42.48!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam z zaśnieżonego Gdańska Właśnie miałam wybrać się na spacer ale nie bardzo mi sie dzisiaj chce .Podobnie jak pandora musze zabrać się za pisanie pracy się zabieram i zabieram i zabrać nie mogę :D tak to jest jak po takiej dłuższej wakacyjnej przerwie nic nie robieia zmuszają człowieka żeby coś zrobił:D a co do tych milionerów to myślałam, że koleś jednak zaryzykuje, Byłam wkurzona jak zrezygnował...no teraz juz wiem że chyba nigdy już w tym kraju nie wygra miliona. a jak tam u was ? też pruszy ? Szkoda że sanek tu nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nie pruszy...dzadyma,zawieje i zamiecie!!!!!drugi dzien a u mnie zaspy powaga!!! dzien dobry tak w ogóle;)) ja dzisiaj chodze z oczami na zapalki...poszłam spac po 2 a wstalam po 7! ojj za krótko jak dla mnie!!!baaa utro musze o 4 wstać!zsram się a nie wstane;D:D no musze jakos dać rade bylam dzisiaj w szkole..przewiozłam dupe i wróciłam.zajecia odwołane..szlag jasny mnie trafił i krew nagła zalała conajmniej.. a teraz ide na moje piwko pt zielona herbata!:P pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ...Monia śmiać mi sie chce bo zawsze piszesz o tej zielonej herbacie wtedy kiedy wlasnie ja ja parze :D Ja juz od dluzszego czasu wkrecilam sie w magiczny napoj Green tea po tym jak wyczytalam jakie ma zalety :D nawet kupuje Te Nestee Czy Liptona w butelkach zeby miec do szkoly:) Monia a gdzie Ty tak wczesnie musisz jutro wstac? do roboty czy do pracy ? Masz szkole w weekendy i od pon do piatk ? ja teraz przeprowadzilam sie na sam dół Gdańska i kiedys mialam rzut beretem na uczelnie - piechota nawet zasuwalam a teraz jak mam na 8 to o 6 musze wstac zeby zdarzyc na ta cala komunikacje miejska zakorkowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta zielona to pomaga?? wogole to albo zrobilem super obiad albo rzeczywiscie smaki bez peta sa wyrazniejsze albo jedno i drugie hehe co niezmienia faktu ze wlaczylo mi sie dzisiaj gastro i zamierzam dzisiaj przytac z 2 i pol kilo hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh eno to JUlka napimy sie razem...heh moich ekscesów żołądkowych to chyba nie będę pisać nie??:):P pije bo lubie tak jak rumianek,melise i mięte...długa historia do opowiedzenia... heh Julka fajnie napisałas do roboty czy do pracy...:D:p a co mam rozumiec przez to?:D a tak się składa,że od jutra zaczynam prace i niesttey tak wczesnie cały tydzien bede wstawac a drugi tydzien po południu na szczęście;) noo widzisz leloof dzieje sie tak jak mówiłam, czyli smaki się zmieniają już CI:)) i co super dobre nie??:P no to ja ide dalej piwko sączyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to znalazlem fajny sposob zeby nie chcialo sie palic fajek ale niewiem czy powinienem to tu pisac hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet piwo jak smakuje boze czemu ja wczesniej nie rzucilem:D eh tylko pewnie przyjdzie jakis kryzys bo cos to za pieknie mi wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×