Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja zawsze w sumie duzo jem prawie zawsze hehe:D ale mam taka przemiane materi niestety ze ile bym nie wcianal to i tak jestem chudy bez synsu hehe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roboty czy na uczelnie :D No to hardcore z tym wstawaniem ;) No nic ja tez ide po kolejna porcje piwka zaparzonego :D Snooooooooooooooowwww ...:) Kurcze jak to dziwny widok widziec po roku niwidzenia snieg :D a najbardziej lubie tak sobie wyjsc na balkon wieczorem i popatrzec jak pod oswietlona lampe ta platki sniegu fruwaja;) To prawda piwko inaczej smakuje..wczoraj pilam po raz pierwszy To karmi -malinowe...o fuj...smakowalo jak syrop na kaszel. Jednak wole moje Debowe Mocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lellof no to z ta przemiana materii mam identycznie. Myslalam ze rzucenie fajek cos zmieni - na poczatku przytylam moze gora z 2 kg ale tak jak szybko przytylam tak tez szybko zrzucilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jajuz przycyje to na brzuchu(bebenek) i na twarzy druga broda czasem i trzecia to bezsensu ja bym tak chcial wszedzie rowno ble bez sensu dziwnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista dobroczynnego działania zielonej herbaty na nasz organizm jest dość długa. Japończycy wymieniają aż 61 dolegliwości, w leczeniu których napój ten może być pomocny, m.in.: chroni przed zawałem serca, łagodnie stymuluje krążenie, zapobiega zwężaniu się naczyń krwionośnych, obniża poziom cholesterolu, zmniejsza ryzyko zachorowań na raka, wzmacnia zęby i kości, zapobiega próchnicy reguluje procesy trawienne. Japońscy naukowcy wierzą także, że w zielonej herbacie tkwi tajemnica długiego życia. Zawarte w niej składniki wpływają bowiem hamująco na procesy starzenia się organizmu. Herbatę powinni pić również wszyscy dbający o sylwetkę, piwosze i osoby nadużywające alkoholu – łagodzi skutki kaca i usprawnia pracę wątroby>>. I uwaga dla palaczy tytoniu – zielona herbata neutralizuje nikotynę! Pilam i palic sie nie chcialo :)Tak samo jak i po mietowej herbacie. Dlatego polecam picie tych herbat szczegolnie tym osobom ktore rzucaja palenie bez wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide sobie dzbanek zaparzyc hehe a jaka jest najlepsza?? bo u siebie znalazlem tylko jakis badziew z biedronki o smaku cytrynowym;/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zmykam w takim razie ..za pisanie pracy zabieram sie;) Leloof85 ja tam pije wszystkie;) Teraz pije zielona herbate w torebkach ale wczesniej parzylam ja w czajniczku taka sypana tyle ze myć mi sie tego pozniej nie chcialo :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie pisałam wczoraj całą noc pracy i nie wstałam wcześnie. A teraz już pisać nie mogę bo jutro wstaję o 5.00 żeby jechać na uczelnię i musze być wypoczęta! Tak sobie myślę... z tą dietą, no moze ja nie że schudłam bo na jakichś dietach jestem tylko dlatego że jem tylko w weekendy bo w tygodniu w godzinach 5.00 a.m. - 19.00 p.m nie mam czasu bo biegam non stop? Ok koniec narzekania obiecuję, już tylko pół miesiąca takiego zapieprzu mi zostało. W sumie nie jest źle przynajmniej nie myślę o moich de-pre-sy-jach. Julka! Ide po zieloną herbatę, aż mi się zachciało. Jako chyba ostatnia osoba na ziemi piję ją lekko słodzoną, bo no nie-słodzonej nie mogę. A po tym co mi tu teraz napisałaś to będę codziennie z 2 litry piła (zwłaszcze to hamowanie objawów starzenia mnie zachęca ;) ) No Witam tak w ogóle tego pięknego dnia! :) Leloofie jako doświadczona w tych kwestiach, powiem ci tak... relanium nie nie, bo następnego dnia nie do życia człowiek jest.... Stilnox... to jest coś ;) Zapewnia lepsze wrażenia... (informuję oczywiście społeczeństwo że mówię z lekkim przymróżeniem oka!!! ) No... to co jeszcze lubisz? ;) Czy ktoś nowy pojawił się na czyimś profilu na n-k? Aniuśu u Ciebie może? Ja mam tak: Ania, Monikę, Kachnę, Jessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof zielona pomaga i biala pomaga i yerba pomaga ja ostatnio biala pijam pyyyyszna jest :) zapowiadali zawieje i zamiecie , zawiac zawialo ale zamiec to juz nie zamiotlo ;) pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wogole mowili jeszcze troche temu ze zimy to nie bedzie w tym roku co prawda w super expresie ale ja glupi uwierzylem:Dtylko co ci biedni indianie teraz maja powiedziec??:D no pije pije wlasnie tylko ona jakas przeczyszczajaca chyba jest hehe;/ http://staffu.wrzuta.pl/audio/b4npGkYBAL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora cie przeczyszcza?? ja po tych herbatach zarabiscie sie czuje taka swieza za to na pu-erha zbuntowal mi sie organizm i po niej boli mnie zoladek,rzygac sie chce i zatrzymuje mi wode a kiedys uwielbialam ta herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ta pur costam to taka czerwona??? ona jest na odchudzanie typowo chyba no ja pij e teraz zielona o smaku cytryny:) tyle ze herbate to ja pijalem od swieta ale jak ma pomoc to zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze wgdansku tez niezle sniegiem wali piast gliwice ma dzis z lechia grac a jeszcze stadion odsniezaja kurde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie rabie standardowo orzeszki z nadzieja standardowo ze nie umre na zoladek tak niby na odchudzanie pu-erh ale to nie powinna zatrzymywac wody bo to dzialanie odwrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mnie truje na sanki hehe no nic biore psiaki i ide razem to juz trzy bydlaki beda:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mnie truje na sanki hehe no nic biore psiaki i ide razem to juz trzy bydlaki beda:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mnie truje na sanki hehe no nic biore psiaki i ide razem to juz trzy bydlaki beda:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mnie truje na sanki hehe no nic biore psiaki i ide razem to juz trzy bydlaki beda:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
ee a co to sie zrobilo raz przeciez wyslalem;/?? ale zimno na dworze a tu zaraz trzeba znowu isc ale fajnie w sumie umuwilem sie na pizze i piwko i juz sie go nie boje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę Wam zazdrościłem :D :D :D :D :D :D :D :D ale już i u mnie zaczęło padać i zrobiło się biało 🖐️ zginęła szarość 🌼 może i humorek się poprawi :D leloof 🖐️ coś na temat prochów wiem : glimity ,kofedony, mizydony ,fenaktyle itd.ładnych parę lat temu to już przerabiałem ja również wybieram się ze swoją psinką na co dzienny marszobieg ale bez dopingu i BP bo jestem wolnym nie zależnym od wszelkich nałogów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
nienno slosliwcze dzisiaj juz spie na czysto bo niechcialem sie prezstawic a juz pisalem jakie w nocy mialem problemy mam nadzieje ze juz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×