Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ej hej hehe tak sredno tu przez pol dnia co chwile zagladam i pprzycielo mi sie dwie strony temu na moim ost wpisie i tak mysle ciagle i wogole hehhe:) i ten i sie zastanawiam co tak nic nie pisze az juz mialem cos pisac z pare razy heh:) noi teraz sie skaplem heheh :) wogole byl u mnie taki super mikolaj tylko nie takiki zwykly zamiast czerwony byl zlony i wogolee...lo dobra niewazne obserwoatorka hehehe oddychaj prosze:) i powiedz mi jaki wojtas hheheh:) sroczka hmmmmm zabilas mnie...nie jestem rasista nie mam uprzeden ale mam podobną w sumie opinie o romach co pozdro bo naprawde sobie na to zasluzyli wiem i z doswiadczenia...ale z drugiej strony rzecz biorac pozdro spojrz jak w niektorych krajach mysla o polakach ,dajmy na to niemcy ktorzy mysla ze jestesmy pijakami zlodziejami itp itdi oni tez by nas do pieca wlozy jak jeden gostek kiedys tam wiecie kiedy hehe;) irlandia polnocna co napadali polakow pobijali ich bardzo tylko za to ze sa polakami za to ze kradniemy im prace.moj kuzyn tam mieszkal i pracowal spalili go zywcem w domu jak spal chyba bo szczegow nie doszli... i jest duzo jeszcze takich krajow...lo mogbym tak pisac na ten temat raz lepiej raz godzej dluga dyskusja hehe a my tj wy palenie tutaj rzucacie hehhe:) pozdrowionka dla wszystkich i tych nowysh tez heheheh szymon jestem:) ale szczegolnie pania obserwatorke hehehe wdech i wydech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mówisz, że za 4 dni studniówke antynikotynową masz :) Gratuluje wyniku i oby tak dalej;) Nie ma to jak niepalić teraz przed zbliżającą sie Wigilia i móc niedługo czuć te piękne zapachy przygotowywanych potraw w Kuchni :).. także leleeof daj czadu i pokarz na co Cie stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny wogole to sie usmialem hehehe teraz mi sie przypomina(co chwile tak mam hehe) i ten powiedzmy ze obserwatorzy sa potrzebni i niech sobiei tu bedzie jak chce i niech obserwuje no chyba ze chce rzucic palenie hmmm? ale nie otym napisze hehehe lo nie tak chcial napisac troche inaczej w sumie:) ale nie chce mi sie kasowac i pisac od nowa heheh:)chyba zawarlem tresci troche hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ja napewno wysłałam. jestem jakaś taka wkurzona. mam stresa strasznego i zapalić nie mogę. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogole obsarwatorka mozesz potraktowac w sumie to jako komplement hehe tacy ludzie jednak jak tak pomysle sa potzrbni daja mi czasem tyle szczescie hehehe :) hehhehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sroczka ale nie pal bo bedziesz sie czuc jak ja i wogole bedziesz palic ble nie rob tego mowie to ja co pali hehehhe ble tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 85 ja muszę spadać i się z Wami pożegnać wszystkimi. jutro zajrzę tutaj co jest zresztą oczywiste. czekam na sugestie w sprawie prezentacji. pozdro dla pozdro i leloofa, sądnego dnia, belli, ani b., złośliwca i wszystkich pachnących znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka ja mialam teraz problemy z netem w sensie, że wogóle go nie mialam. Prezentacje przeczytalam. Zaraz Ci cos napisze o niej na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka..spokojnie, bedzie dobrze:). Ja tez byłam cała zdenerwowana przed moja prezentacja a na dodatek musiałam w ten dzień jeszcze czekac pare godzin w szkole na egzamin :-o masakra. Moze zaparz sobie jakas herbatke np meliske na uspokojenie ( ja tak robilam). Ale jak okazało sie nie było tak zle i z prezentacja i z egzaminem . Tak wiec glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaa2008
Witam. Moja coreczka Weronika bardzo potrzebuje pomocy cierpi na AUTYZM WCZESNOEDZIECIĘCY Z ZABURZENIEM ROZWOJU MOWY Potrzebuje ona intensywnej terapii i rehabilitacji. Koszt specjalistycznego leczenia córeczki to ok. 1600 zl. miesięcznie, turnus rehabilitacyjny ok. 3800-4000 zł. Niestety, mimo wszelich podejmowanych przeze mnie starń nie stać mnie na tak kosztowne leczenie Weroniczki. Bradzo proszę o przekaznie darowizny lub 1% podatku na rzecz Weroniczki. Dzięki dobym ludziom córcia ma założoną stronę interentową www.weronika-pomoc.pl/main Za wszelka pomoc bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lena zycze Ci zebys byla kolejna oszustka a nie ze Twoje dziecko jest chore... mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leleof a ja dziwie sie ze dales sie na to nabrac :-o Nigdy nie klikaj w link podany przez takie wlasnie tajemnicze osoby na tej stronie !!!! Ich jest tu pelno. Zobaczysz za 10 stron znowu ktos taki podobny tutaj do nas zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja wiem i niewchodze ale mi jest smutno bo jak by nie bylo takich debili to mozna w ten sposob naprawde pomoc osobom kture tego naprawde potrzebuja ktos by sie sie skusil nie ty to ja nie ja to ktos tam wiesz ateraz kazdy juz wie co to ku... jest a nie wiem skoro wszyscy wiedza to po jakiego oni to dalej robia eh wrrr az sobie zapale heheh no jula czmu czemu?? bo jestem glupi ale na dniach planuje znowu sprobowac jutro moze jeszcze nie ale od poniedzialku hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wogole zaczolem sie zastanawiac czy ja jestem dobry czy zly heheheh??:D i czy wole kapitana bombe czy generala italie:) boze wlasnie ogladam kocham to hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem, wiem... smutno robi sie człowiekowi jak takie posty czyta no i klika na link....a takie parszywe świnie jak Pani lenka 2008 wykorzystuja to.To jest po prostu gra na ludzkich uczuciach. To ja Ci odpowiem : jestes bardzo dobrym ( co udowodniles wlasnie klikajac na ten link) i z poczuciem chumoru ludzikiem. Pozytywne też jest to, że myslisz o rzucenie nalogu. Proponuje i generała i kapitana - bo sa to dwie moje ulubione kartoniki. sroczka🌼 wyslalam Ci 2 meile. Żeby miec bardziej obiektywny poglad na Twoja prace moze wyslij ja jeszcze w niedziele do paru innych osób ktore sa na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jula jula heheheh masz racje obydwie mnie teraz cochwile rozwalaja hehe slabo ze sam dzisaj ogladam bo czasem lubimy sie przy tym poskladac:D a ten co do tego linku to sorry za powazny jestem heheh to znaczy w spawach komputerowych heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
możecie powiedzieć co tam jest? przecież nie bedę klikał dzisiaj też miałem niezłego stresa ale po tylu dniach nawe nie miałem mysli że papieros mi pomoże, teraz ak wymyśliłem:) a dni to już 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bądż co bądż ale na mnie ten meil tez zrobił wrażenie. Myslalam nawet, że jest autentyczny ale nie kliknełam bo po chwili przypomniały mi sie własnie tego typu osoby. A te kartony ścigasz z neta? ogladasz na 4fun? czy na dvd? Ja tylko na 4 fun jak trafie. Lubie tez kurczaka Pindola i Misia Alkoholika, zreszta wszystkie kartony sa fajne. Chyba zaczne je czesciej ogladac na poprawe chumoru;) Ogladam tez Swiat Wedlug Kiepskich o 23 od pon do piatku na polsacie 2 (leca teraz jedne z pierwszych odcinków kiepskich, te z 1999 roku -czyli najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty nie klikaj chyba ze to prowokacja ale tam jest wirus mniejszy lub wiekszy po ktorym bedziesz mial psikusa sam niewiem co to komus daje zal;/ lub program ktury bedzie chcial ci wykrasc wszelakie hasla zwany potocznie trojanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek no i to jest właśnie prawidlowe myślenie :) Zreszta niepalisz już tyle dni, ze chyba wogóle juz o pecie nie myslisz? p.s Leleof wie co tam jest bo ja nie sprawdzałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej nie kumam, pod tym linkiem przecież jest normalna strona....Moj Kaspersky nie krzyczy, wiec all ok!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehezaczolem od 4funa a pozniej na necie masz tego mnostwo w youtubie na milanosie i sa tez takie dlugie na wyszukiwarce google a wogole widzialem juz zwiaston ci sami ludzie od generala itali zrobili film dlugometrazowy z aktorami no wymiata heheh:) a o ten lin no zal ale to akurat smierzialo ten sie slabo postaral akurat widac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
no w zasadzie nie myślę, zaczyna mi przeszkadzać dym w lokalach bo głowa później mnie boli. nie wiem czy 67dni temu to był mój ostatni czy nie ale przestałem być w ich mocy.po prosu już mi o wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×