Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP a ja przed chwilką wróciłem z marszobiegu :D jest OK. 🌼 nie palimy 🌼 :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego🌼 :D 🌼 marjola 53 🌼 Głowy do góry .Będzie lepiej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu,jutro też zapraszam na kawkę i to nawet z sama rana,wtedy najlepiej smakuje.Ja też dzisiaj byłam u wnusia,tylko mój skarbek ma 4 miesiące,nawet nie wiesz jak cieszę się,że z czystym sumieniem biorę go na ręcę,przytulam i wiem,że nie cuchnę papierosami.W takich właśnie chwilach przypominają mi się te okropne śmierdziele i nie mogę się sobie nadziwić-po co ja tyle lat paliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri mój wnuk chodzi do trzeciej klasy. Dopiero poznaje niepalącą babcie.Wiem byłam głupia.Zmądrzałam.Na kawę się zamelduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej brałam z tydzień w tym 4 dni zgodnie z ulotką, a przerwy miałam też ok. tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz napisałam.Poszło w kosmos. Meri mój wnuk chodzi do 3 klasy. Dopiero poznaje niepalącą babcię.Wiem byłam głupia.Zmądrzałam. Rano melduje się na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widzę,że nie poszło.Sorki Kasia możesz brać. Ja brałam tylko 2 dni wg ulotki a potem wg własnych potrzeb. Pierwsze opakowanie. Więcej nie kupiłam.Skończ to pudełko.Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro pijemy we trzy rano kawke Super Jej u nas to dosłownie szkalnka na drodze Tak ślisko to nie pamiętam kiedy było. Śpijcie pachnąco i kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z samego rana to ja muszę wyjść ze swoją psinką na spacer,ale jak tylko wrócę i zaparzę kawkę to się zamelduję.;)Marjolu -dobrze,że już nie palimy,a tym bardziej,że Twój wnusio dopiero w 3 klasie-przecież przed Wami wiele pachnących lat .:D:D:D Musimy tak trzymać:classic_cool:Kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje, że przeczytałam zaległe strony - pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco - dobrze że jesteście - 😍 nie mam możliwości żeby za dużo pisać - bo mi zwyczajnie dysk wypadł - to pewnie za kare jakąś kurcze - pozdrawiam jeszcze raz BP 🌼 miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam witam pachnące grono i aspirujących;) Mogę się dołączyć do porannej kawki? O ile wstanę.. bo ze mnie "Marek nocny". Z postępów..: Nie palę już 51 dni (+ 22g29m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 2077. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 20g52m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 727,11 zł! wooowww 7 stów! no to jeszcze troszkę i jedną z operacji mam gratis. Obecnie jestem w nastroju całkiem optymistycznym. NIE PALIMY:) Choć przyznam, że dziś mi się troszkę chciało podczas towarzyskiego spotkania przy piwku, ale obecnie ochota minęła calkowicie. Co do wagi: no niestety kilka kg przytyłam, mimo iż staram sie kontrolować posiłki. Ale bez fanatyzmu. Jak mam dużą ochotę to nie odmawiam sobie odrobiny słodyczy czy czegoś dobrego. Bardziej zwracam uwage na to, by zmienić nawyki i przerzucić się na zmianę produktów, które nie robia mi wielkiej różnicy: np słodzik zamiast cukru, cola light, jogurty dietetyczne i częściowe zastępowanie białego pieczywa ciemnym lub waza. Żadnej z super diet jeszcze nie stosuję. Szczerze mówiąz nigdy żdnej nie stosowałam bo miałam bardzo dobrą przemiane materii i nie wiem czy byłabym w stanie wytrwać. Dziś oglądalismy z mężem siłownie, ale trochę zniechęciło nas wszędzie towarzystwo "karków". Czekam na wiosnę, rowerek, działeczkę:). Wiosną wsiądę w autko i będę jeżdzić na baseny, albo zacznę biegać. Takie mam postanowienie i już się cieszę:). Dla większej motywacji postanowiłam nie kupować żadnych ciuszków w wiekszym rozmiarze. PS Ja się często nie udzielam ale czytam Was kochani kilka razy dziennie. Jestem z Wami. Trzymajcie się pachnąco i zdrowo!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjolka co tak dziś długo śpisz Ja kawke sama wypiłam :( miłego poranka życze oczywiście pachnącego kawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle spałam.Dlatego tak póżno się zjawiłam.Kawa pycha. Miłego , pachnącego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻kwiat]😘:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak nie palimy ja zawsze mówie sobie jak w reklamie ż enie chce śmierdzieć papierosami ale pachnieć perfumami Tak więc kochani PACHNIEMY ŚLICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tej nocy źle spałam,natomiast rano,kiedy trzeba wstawać przychodzi najlepszy sen-no i z moim pieskiem zaspaliśmy.Kawka pachnąca zaparzona,zapraszam.Nasze ranne ptaszki z topiku już dawno po kawce,wobec tego zapraszam na drugą filiżankę.NeverTooLate 22-dobrze,że jesteś z nami ginett34-zapraszam na kawkę i gratuluję pięknego wyniku,jest czego pozazdrościć mamamajeczka-kawka czeka Marjola,Aga-dacie się skusić na drugą? Kaaja-czujesz ten aromat,zapraszam Zlosliwiec-jak psinka już po spacerku to dołącz do nas na aromatyczną kawkę-serdecznie zapraszam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) chetnie sie kawki napije.... jutro bedzie 3 miesiace jak nie pale......a moj bedzie mial miesiac....o ile naprawde nie pali...musze mu wierzyc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌼 ja po 25 latach palenia nie wierzyłam ze doczekam az tylu dni bez. Okazalo sie ze jestem silna baba ale dalej jestem czujna bo wiem ze jeden mach i wracam do paczki dziennie. Fajnie by bylo jakby odezwaly się osoby które choć raz się wpisały na ten topik i napisały czy palą. Pozdrawiam Nie palę już 400 dni (+ 05g08m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 6403. Będę żyć dłużej o 48 dni (+ 21g57m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 049,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaja-dobrze zrozumiałam,że jutro pijemy szampana?:D:D:D Clapp-ogromne gratulacje🌻🌻🌻,cały czas będę Cię gonić i jestem pewna,że kiedyś i ja będę mogła pochwalić się 400 BP Czasami też wspominam osoby sprzed pół roku,które zaczęły walkę ze śmierdzielem jak i ja i miło byłoby żeby się odezwały . Pandorko-odezwij się,Ty jedna umiesz tak pisać,że uśmiech pojawiał się na wszystkich twarzach.Pozdrawiam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam Wszystkich Ja was bardzo podziwiam bo samej jest mi jakoś tak strasznie ciężko rzucić, już tyle razy prubowałam ale nici, jednak od wczoraj nie palę wiem że to nic ale chciałabym wytrwać, mam nadzieje że pomożecie a tak apropo ostatnio ciągle śpiąca jestem i jakiś nastrój podły czy u was też tak jest czy tylko ja jakaś taka depresyjna jestem pozdrawiam i dla wszystkich 🌻 NIE PALIMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bp. Oto mój bilansik: Nie palę już 25 dni (+ 14g14m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 767. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 20g45m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 276,40 zł! No niema sie czym chwalić zbytnio jak czytam ile nasze koleżanki maja to koparka mi opada,ale bynajmniej mam jakąś motywacje by dogonić ha,ha,ha. Dzisiaj dopiero moge odczytac co się działo przez kilka dni,choć gorączka i tak nie chce mnie opuścić!!!(umieram) Mariola do pracy musialam iść niema szans bym nie poszla odrazu podejrzewali by mnie o kombinację niewierz jak to teraz jest w pracach? Piszesz o spadku fajek??I dobrze niech wogule wycofają tą truciznę z produkcji,choć to jest każdego indywidualna sprawa. Ale masz rację to napewno nasza zasługa.🌻 NeverToo-widzisz to oczym piszesz to tylko wymówka by zacząć spowrotem kopcić.Każdy kto rzuca tyje to normalne teraz organizm musi sie nauczyc żyć bez tego,ale witaj w gronie i życzę duzo wytrwałośi🌻,lecz wierz mi nie warto palić tylko człowiek musi sam dojrzec do takiej decyzji nikt na siłę,groźbami,przymusem nie zdziała. Złośliwiec-oby tak dalej🌻 Sąny dzień-z jednego nałogu wychodzisz ale uwrzaj kochanie abyś w drugi nie wpadła.Zauważ że tak samo sie dzieje jak ze śmierdzielem...nic nie rozwiąrze naszych problemów(nie odbierz tego zle ale to taka mała rada)🌻 grażka66-nie poddawaj się,każdy ma inne skutki rzucenia🌻 Ania.B.nie martw sie są takie dni i nie tylko Ty je masz....🌻,pomyśl że jutro będzie lepiej i słońce sie uśmiechnie do każdego kto ma jakiegoś doła🌻 Neri11 masz rację trudno dołączyć do Marioli i Palaczki Agi🌻jak będę pracowała na popołudniu z miłąchęcia napije sie kawki z Toba o ile mnie zaprosisz?? Kaaja-pozdro🌻 monika-dlaczego uwazasz ze nie jest tym samym forum co kiedyś?Jest tylko są inni ludzie a jak ci nie jest potrzebne to forum to nie pisz i tyle i daj innym szansę... aram55 trzymaj sie i nie poddawaj sie chorobie,zobacz wszyscy na tym forum zdrowi nie dawno majamajeczka była chora teraz my,ale cóz..wracaj szybko do zdrowia🌻 Pozdrawiam bardzo serdecznie Was i życzę dużo wytrwałości w rzucaniu.Musimy zabić potwora nikotynowego...razem damy radę!! No i także dużo zdrówka życzę obyście byli zdrowi jak ryba... dla wszystkich tych co nie wymieniłam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj grudniówka! Super że dolączyłaś do nas znami napewno dasz radę! Ja przez pierwsze dni wspomagałam sie Tabexem,teraz od tyg.może 2ch nie biorę juz leku,ale wrazie godziny"W"mam go pod ręką. Jednak do tej pory nie miałam takiej potrzeby by go brać. Początki byly trudne jak sama piszesz zdenerwowanie,podrażnienie itd.najmniejsze wykroczenie,żle ktoś namnie spojrzał ja juz byłam w akcji.Teraz juz mi przeszło. Od ilu lat palisz i od kiedy zaczełaś?? Pozdrawiam trzymam kciuki.będzue dobrze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×