Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziekuje za wsparcie- pudełki zostawiłam po ptasim mleczku...ale puste!!! A co, jakiś słabszy dzien kazdy czasem ma . Wczytuje sie w niesamowicie ciekawą lekturę, mianowicie postępowanie administracyjne którego nieciepie-az dziwne nie jest ze mnie ścisneło na smierdziela... marila-dziękuje raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco dziś u mnie pochmurno ale myśle że słoneczko sie pokaże Zapraszam na kawke zieloną herbatkę i ciepłe bułeczki Miłego dnia NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich BP :D pachnąca aga 🌼 kawa jest super :D marjola 53 🌼 kawa stygnie wstawaj :D słoneczko świeci jest ciepło 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstałam:D Pachnąca Aga 🌻, ale wybor od rana.Kawa i bułeczki pycha:D Złośliwiec🖐️ wczoraj złapałeś coś? Mm też jest wędkarzem.Nawet zdarza mu się coś złapać:D Vitalijka🌻 pamiętaj, żw masz aparacik:D:D Miłego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z usmiechem w ten deszczowy dzien- zielonej chętnie sie napije z wami, za bułeczki dziekuje-jestem na etapie owsianki:) Mariolka-🌼masz racje-aparat, ale problem wczoraj sie tlił tylko w kwestii zmagań natury psychicznego głodu, fizycznie mnie wręcz od fajek odrzuca-NASZCZESCIE@!!!. ale wiadomo, nadal sie trzeba pilnowac bo od psychiki do czynów niedaleka droga ********************************************************* DLA ZAINTERESOWANYCH WYMIARY / rozliczenie z okres rzucania palenia DZIEŃ 93/ 3 miesiące NIEPALENIA !!! paliłam:12 lat/20 papierosów dziennie wiek: 29 lat wzrost:170 cm 10 .02 20.04 19.05 waga: 73 kg----------74kg -----76kg szyja: 32---------------32,5------33,5 biceps: 33--------------31-------32 biust: 95----------------94------96 pod biustem:77-------78------79 talia: 76,5--------------76------79 pas:90-----------------93,5-----98 biodra:103------------100-----102 po biodrami: 107----104-----107 dupeczka--105------106------107 udo:61------------------62-----63 łydka:37---------------37-------38 tłuszcz: 32%----------30%-----32 % BMI: 25,56----------25,76-----25,61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary za okres-kolejno: 10 .lurty/ 20.kwietnia/ 19.maj :) Jak widać troszke waga wzrosła, ale nie ma tragedii-i ciepło sie zrobiło, więc perwnie uda sie zgubić conieco:D Nie cwiczyłam nic,kompletnie, nie dietkowałam- ale teraz zaczne:) MIŁEGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka:D nie będę komentować Twoich wymiarów.Bo mnie znowu na coś naciągniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka- napewno nie naciągne na słodkości juz:) chwilowo postanawiam odstawić ten wspomagacz - ale dobrej herbatki zawsze chętnie się napiję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- bo do Was kieruje moje wyliczenia z wymiarami-Jak widac troszkę mi się przytyło, ale myślę ze to raczej przez siedzący tryb zycia, oraz tyle dni ile nie palę to tez niepracuję w biurze -więc równa sie to temu iż jadam śniadania i drugie śniadania i OBIADKI dwudaniowe=zupa+ drugie danie:) . Dodatkowo słodkości uwielbiam i nieodmawiam sobie. Myślę ze 3 kg to az taka trgadia nie jest :P:P:P ( mariolka nie komentuj bo bedziesz kawcie albo herbatke parzyć:D ) WIĘC NIE MARTWCIE SIE O WAGĘ!!!! NIE PALIMY PACHNIEMY !!!!!! Nie palę już 93 dni (+ 04g04m36s). PALIŁAM: 12 lat/2- papierosków dziennie Ilość niewypalonych papierosów: 1304. Zaoszczędzone pieniądze: 489,14 zł! kto kawci się napije ze mną bo idę parzyć ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryW w kolejny bezdymny dzień! Choć dla mnie to dopiero początek to strasznie jestem z siebie dumna! pozdrawiam serdecznie! 🌻nie palimy 🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie napije się herbatki zielonej bo kawusię już dziś zaliczyłem :D vitalijka 🌼 gratulacje za 3 miesiące BP wszystkiego naj naj i nigdy więcej śmierdziela :D jestes zuch dziewczynka 🌼 :D pachnaca aga 🌼 marjola 53 🌼 sadny dzien 🌼 ojejkujejku 🌼 7.10 🌼 beza 000 🌼 to dla was dziewczynki 🌼 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 wymieniłem tylko wszystkich z ostatniej strony :D marjola53 🌼 wczoraj z rana złapałem 4 szczupaki razem ważyły 8.77kg a po południu byłem na działeczce i posiałem ogórki :D wcześniej nie siałem bo było zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim. Kolejny dzien bez papierocha.. nie sadzilem, ze sie uda... ale sie udaje i nie ma jakiegos wielkiego problemu poza glowkowaniem. Jakos tak dziwnie sie czuje czasami jak pomysle, ze juz nigdy mam nie zapalic. No ale nie jest zle, naprawde nie jest zle... Jakos dzien mi mija, bo siedze w pracy i caly czas jest co robic. Pozniej czas spedzam calkiem milo, wiec czekam tylko az ta chec zmaleje i bedzie juz naprawde dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat myśl o tym jak fajnie jest być pacxhnącym jak fajnie jest NIE PALIĆ a jak miło komuś powiedzić nie dzieki ale ja nie palę Zobaczysz jakie to robi wrażenie na koledze koleżance Poczujesz sie wtedy taki wielki dzielny odważny i pamietaj taki jesteś U mnie pochmurno choć mgła w końcu opadła bo rano jak byłam na rowerku to we mgle jechałam ale jak Vitalijka pisała trzeb awziąść sie za te swoje kilogramy ja przytyłam dwa ale już mi zleciały Tak wiec troszke ruchu i jest ok A najważniejsze jest że NIE PALIMY PACHNIEMY Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga, U mnie tez aktywnosc fizyczna wzrasta. Cos tam zaczalem biegac i zauwazylem, ze wydajnosc mam lepsza. Motywuje mnie to do niepalenia :) To prawda, ze czlowiek czuje sie lepiej przechodzac np obok palacych kolezanek i kolegow z pracy mowiac nie pale! Super uczucie. Jest dobrze i bedzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się:) Nie palę już 211 dni (+ 06g14m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 8450. Będę żyć dłużej o 64 dni (+ 13g14m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 802,67 zł! pozdrawiam całe pachnące Grono:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Można nie palić, ja paliłam 2 paczki dziennie;)---- dałam radę i wciąż wierzę że już nie zapalę, bo nie chcę śmierdzieć i czuć zmulenia;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle niezle.... 40 fajek dziennie i udalo Ci sie rzucic. Musze przyznac, ze ten topik dziala na mnie bardzo mobilizujaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witam nie palimy pachniemy dzis minal miesiac to dla mnie motywacja zeby minal kolejny pozniej 6 miesiecy rok ale bede z siebie dumna jak wytrzymam tyle bez smierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki rok niepalenia to juz jest cos. Ja powiem szczerze, ze nie mam objawow obrzydzenia. Papieros mi nie smierdzi... (jedynie palce smierdzace dymem mi przekszadzaly)... nie palilem w zamknietych pomieszczeniach, wiec tez ubrania mi nie smierdzialy... nie bylo zle. Nie pale glownie ze wzgledow finansowych, tego, ze nie lubie ograniczen i mam lepsza kondycje bez papieroska. Ale chce mi sie bardzo ostatnimi czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 83 dni (+ 23g16m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 1175. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 23g31m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 567,21 zł! 🌻 nie palimy - pachniemy ;) Czytając Was mam wrażenie, że wszyscy mamy podobne odczucia na poszczególnych etapach odtruwania :) Tez czasami myśle o papierosie i czuje tą tesknotę - chociaż nie wiem za czym tak naprawde. Ja przytyłam bardzo - wrecz przeciwnie niz vitalijka :O Ale nic to - bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pewno jakaś część wspólna jest w naszych odczuciach. Jedni bardziej na odstawienie reagują inni mniej... jedni w taki sposób inni w inny... ale coś wspólnego mamy. Tęsknimy :/ Ale to minie, wierzę, że minie. Powiedzmy sobie stop i będzie dobrze - musi być. Ja jeszcze nie wiem, czy mam problem z tyciem, czy nie. Brzuszek może zacząć mi rosnąć, ale na razie chyba utrzymuję go w dobrej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny słoneczny poranek wstawać śpiochy bo kawka czeka herbatka zielona i pyszne chrupiace bułeczki Tak więc częstujcie sie Miłego słonecznego i BARDZO PACHNĄCEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:D Wybieram kawę i bułeczki:D Pachnąca Aga 🌻 dzięki. Złośliwiec 🖐️ wstawaj. Dzisiaj ja budzę. Dzień zapowiada się pięknie.:D:D 🌻🌻🌻Pachniemy.Nie palimy.🌻🌻🌻 Miłego pachnącego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie BP też świeci słoneczko i jest ciepło pachnąca aga 🌼 kawa jest super :D marjola 53 🌼 ja już po spacerku ze swoją psinką :D a teraz wróciłem z kościółka i kawa w takim wspaniałym pachnącym towarzystwie bardzo smakuje pycha :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalacych (palacych-walczacych tez) 🖐️ Kolejny wiosenny dzien bez papierosa. Stan konta rosnie i trzeba bedzie sprawic sobie jakas nagrode za niepalenie :) Zwlaszcza, ze w niedziele mija miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Niepokonanym! Dziś byłam pierwszy raz w takiej dorywczej pracy i na 7 osób 5 kopciło prawie bez przerwy!Nie było łatwo!Ale nie dałam się ponieść.Spokojnie rozważyłam wszystkie za i przeciw zapalenia fajura i nałóg poległ w tej bitwie!Jestem strasznie z siebie dumna! Mało tego, wywarłam takie wrażenie na koleżance że postanowiła też spróbować rzucić (choć absolutnie nic jej nie sugerowałam). Ale tak szczerze to mam bardzo zły moment na rzucanie palenia- cała masa ogromnych problemów.I choć wiem żepapierosy ich nie rozwiażą to jednak czasem myślę że było by mi łatwiej przez to wszystko przejść gdybym mogła sobie czasem zapalić. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza000 moje gratulacje. Dałaś radę w bardzo trudnej sytuacji i to jest bardzo znaczące. Tak trzymaj i nie daj się ponieść. Ja też miałem ostatnio kilka nieprzyjemnych i ciężkich chwil, ale dałem radę i nie zapaliłem. Można z tym wygrać, tylko trzeba chcieć. Tobie się to bardzo dobrze udaje. A co do tego, że z papierosem byłoby Ci łatwiej, to jest nieprawda. To takie złudzenie spowodowane nałogiem. Taka czarna dziura w którą się wpada i ciężko się z niej wydostać. Wiem, bo sam tak miałem i nadal mam czasami. Ale staram się z tym walczyć i za każdym razem się cieszę, że wygrywam te moje małe walki... Kiedyś wygram wojnę :) Pozdrawiam i życzę powodzenia. Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Dzisiaj nad ranem była burza. Jak pięknie pachniało powietrze. Wszystko lepiej smakuje i pięknie pachnie:D:D:D Zapraszam na kawę. Do wyboru jeszcze herbata: biała i zielona.:) Hasło dnia:🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻 Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×