Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

O dodob, ja też się wybieram rowerkiem:). Jutro chyba na pokaz tych świateł, a w sobotę na Perfect i Bajm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja no dzieki;) dodob no ja sie pochlape no ale to dopiero koncówka sierpnia poczatek wrzesnia ( wyprawa w Tunezje lub Egipt ) Juz sie nie moge doczekac tgo wyjazdu :) jedziemy niezła banda :) a co fajniejsze bez fajek !!!!!!!!! w tej paczce mojej na 8 osób pali w tej chwili 1 :( kaja i bardzo dobrze ze sadza mandaty ...!!! :D czysciej bedzie :) popołudniowo 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem tu nowa i zaciekawiła mnie wasza dyskusja:) też nie pale(hurrra!) już od miesiąca :) ale ... macie jakiś pomysł jak zrzucić sadełko powstałe w wyniku przegryzania ? Rzuciłam z tabexem i nie mam ochoty na papierosa tylko takie dziwne smaki( raz na śledzia raz na czekolade )no i brzusio rośnie.... ehhh ale to nic w porównaniu ze świeżym powietrzem i tymi zapachami których o 6 lat nie czułam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika --tak mi przykro:(:(:(,,ale dlaczego sie poddajesz??????????,,przytulam Cie i wracaj--NIE PAL nu nu IgusienkaTiTi ---gratuluje :) i witam serdecznie:)... pozdrawiam wszystkich pachnacych imilusinskich ........milego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres jesteś wielki, tak trzymaj ogromnie Cie podziwiam" Lorika tez bede z ciebie dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pogoda wszystkich wygnala na swieze powietrze i cale szczescie gdybym mogla tez bym teraz sie wietrzyla ale musze garowac w pracuy do 15 :( najwazniejsze ze piatek i 2 dni wolne regres ale ci zazdroszcze ja jestem fanka grecji wiec gdyby nie rosnacy brusi pewnie juz bym szukala fajnych miejsc i fajnych ofert ale nic cos za cos co sie odwlecze to ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie pale już albo dopiero :P dwa i pół miesiąca, przez 3 dni łykałam tabex a potem poprostu powiedziałam sobie że dam radę, innym motywatorem było to że staramy się z mężem o dziecko i czas było rzucić prędzej czy później.. a teraz próbuje nie myśleć o fajce i nawet jak przez głowe mi przejdzie że bym zapaliła to odrazu mam kopniaka że co powiem swoim koleżankom i rodzinie któży tak wierzyli że mi sie uda, i w ten sposób mija 2,5miesiąca.. pozdrawiam wszystkie nie palące i próbujące rzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus1982 kazdy sposob i kazda motywacja jest dobra gratuluje wyniku ja jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to od razu rzucillam niestety czasem mysle o tym smierdzielu i panicznie boje sie ze gdy urodze to wroce do nalogu tak bylo poprzednim razem powrcilam do palenia po 1,5 roku niepalenia. wakacje klimacik piwko i fajeczka a jedna nie zaszkodzi niestety zaszkodzila :( teraz nie chce zeby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
melduje sie nadal pachnaco 75 dni za mna walcze z kg ktore mi przybyly i ciezko mi idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
cześc u mnie bardzo cięzko, nie wiem czy dam rade:( Nie palę już 8 dni (+ 05g24m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 98. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 18g05m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 39,72 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedzialku dolacze do Was! To juz chyba bedzie juz piaty poniedzialek i ciagle zawalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vsekret dasz radę pomyśl że to aż 8 dni bez smroda:) jeszcze tydzień i zaczniesz czuć pewność siebie---------wytrzymaj! Miałam tak jak ty kryzys około 9 dnia, potem łapie koło 14 potem koło miesiąca, a potem to juz ty decydujesz i czujesz moc że dasz radę:) Melduję się: Nie palę już 256 dni (+ 12g40m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 10261. Będę żyć dłużej o 78 dni (+ 09g12m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 617,50 zł! Pozdrawiam paliłam dwie paczki dziennie, dałam radę rzucić i staram się trzymać w decyzji.... mam uczucie że już nie zapalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce przestac bardzo chce
powiem krotko.na razie nie mam za bardzo czasu zeby przeczytac ten dlugasny topik dlatego prosze o rade-od jutra zamiezam juz nie palic a pale ok 12 lat majac 27:O dlatego pomzcie mi i poradzcie jak radzic sobie w tych pierwszych dniach czy moze tygodniach-bardzo was prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj książkę A. Carr - Łatwy sposób na rzucenie palenia - to po pierwsze, a po drugie - chciej :). Ja mam również 27 lat, paliłam lat 13. Teraz nie palę ponad rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wez sie za jakis sport :) to pomaga w decyzji o nie paleniu przynajmniej ja tak miałem Dori30 czekam tu w poniedziałek na wiesci od ciebie jak mija dzien bez papierosa :) sobotnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
Witam wszystkich życzę miłego dnia :) ja dziś taplam sie z rodzinką w basenie potem grilek ah przyjemnie :) 30 - tka z Gdańska dziękuje i póki co daje radę :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robicie ten bilans bez pap
ierosa? to z jakiejśc stronki? czy sami obliczacie tak na oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco kawa herbatka czeka zapraszam lece do pracy Ostatnio mam mało czasu ale myślami jestem z Wami miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4dni nie pale
Dziękuje za link bardzo to fajne ,nie wiem co ze mną będzie ,na razie nie pale ale czy wytrwam...nie mam jakoś specjalnie problemów z niepaleniem,myślałam że będzie gorzej ,że o niczym innym nie będę myślała jak tylko o tym że nie pale i że bardzo bardzo będzie mi się chciało,a tak nie jest, jestem z siebie dumna bo to moja pierwsza próba rzucenia palenia i nie przypuszczałam ze jak na pierwszy raz wytrzymam 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono życzę miłego dnia BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D dawno już tu nie zaglądałem ale myślami zawsze jestem z wami BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 🌼 🌼 Nie palę już 1548 dni (+ 20g44m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 92931. Będę żyć dłużej o 709 dni (+ 21g30m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 31 132,16 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Wkleję mój bilansik, bo dziś mała \"rocznica\", nie palę już miesiąc:) hura, bardzo się cieszę :) wróciłam z Soliny i teraz dotarło do mnie,że bez papierosa było fajnie, bo właśnie czasu wakacji obawiałam się najbardziej... jak wytrzymam bez fajki ...wiadomo grile, wyjazdy, spotkania ze znajomymi no i wolne od pracy (a ja z racji swojego zawodu wakacje mam wolne)...ale da się wytrzymać, choć czasami pojawia się chwilowa myśl o papierosie, ochota by zapalić- ale nie jest to silne pragnienie, po chwili mija. 🌼🌼🌼 Nie palę już 30 dni (+ 04g31m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 422. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 05g29m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 147,92 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy! Dzisiaj nie daje rady:( Ale przynajmniej ogranicze maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tych chcacych probujacych tez w weekend bylam na kreglach i kilka osob palilo ale jakos dobra klimatyzacja i wentylacja spowodowala ze nawet ci palcze mnie nie denerwowali bo w innym przypadku ja w ciązy + bylam na kreglachz synkiem i nie wyobrazam sobie zeby np jego ciuchy smierdzialy fajkami. Ale wiecie co stwierdzilam ze palacze sa nietolerancyjni slepi w swoim nalogu . Poniewaz nas niepalacych olewaja i lekcewaza. Palilam dluuuuugo prawie 18 lat ale jak widze ze jakis smierdziel przed wejsciem do autobusu pociaga jeszcze macha bleeee, albo ktos pali przy mnie (a ciaza juz jest widoczna ) to uwazam to za draństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaka ladna cenzurka, sorry, ale myslalam, ze to nie brzydki wraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam wszystkich :) Mimo tego, że to już kilka miesięcy jak nie palę śniałam dzisiaj o papierosach :O a fujj :) Nie palimy, pachniemy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
Witam Wszystkich Miłego, spokojnego i pachnącego dnia:) koleżanka po 3 latach nie palenia niestety wróciła do nałogu, życie sie jej troche skomplikowało i niestety sięgneła pośmierdziela, niestety u nas palaczy lub byłych palaczy tak jest, przykre :( u mnie raz gorzej raz lepiej kaja_ jak Ci idzie? pozdrawiam całe pachnące grono :) Nie palę już 11 dni (+ 00g04m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 132. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 00g12m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 53,14 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 66 dni (+ 01g32m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 924. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 01g33m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 411,58 zł! bilans :) to moj sukces :) do niej podobna ja tez czasami mam takie sny ,ale co gorsza mam napady w dzien ze bym chetnie zapalił :O ale na szczescie na tym sie tylko konczy :D Dori30 troche sie zawiodłem na tobie :( bo byłem przekonany ze wstapisz w nasze grono :) moze wyznacz sobie jakis termin ? i trzymaj sie go kategorycznie !!! ze w tym i w tym dniu KONIEC z petami :) my ci tu chetnie pomozemy .... v- secret witaj w szeregach BP 🖐️ tak trzymaj :D reszcie wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob 🖐️:D i gosa78 🖐️ :D na kreglach i nad Solina najpiekniej jest własnie bez smoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×