Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pachnąco w ten niedzielny wiosenny poranek :)) Wszystkim pachnącym życzę miłego dnia. Złośliwiec dziękuję za pamięć i pięknego kwiatka! U mnie w domu pachnie od ponad 2 tygodni, kiedy to mąż dołączył z niepaleniem ... od razu zrobiło się łatwiej i milej w towarzystwie kochanej osoby. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1982
Witajcie kochani żabka to normalne, odcięłaś organizm od regularnego dostarczania nikotyny także moze być chwilami ciężko ale dasz radę:) rzucaczka no mi też się dzisiaj śniło że zapaliłam ale na szczęście to tylko sen:) pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie lorika, fragless gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo:) no kochane widze ze topki zyje i MA sie coool.:) suuuuper ,dzięki niemu rzuciłam śmierdziele..:P idzie 3 rok..:D dałam rade bez wspomagaczy,dziwki temu topikowy..mieliśmy ten sam problem kadzy pomagała sobie jak mógł.. da sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnące grono... złośliwiec dziękuję za kawkę...może jakieś resztki dlamnie zostały??na samą piękną noc... no umnie malo czasu...bardzo mało...ale dalej pachnąca... i niestety śmierdziel nieraz prześladuje mnie i mówi "choć zapal,bedzie fajnie,pomyslisz co masz zrobić,pomogę rozwiązać problem,uspokoisz się gdy jesteś zła..itd..."ale niedaję się i walczę... a to mój wynik... Nie palę już 443 dni (+ 00g56m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 13291. Będę żyć dłużej o 101 dni (+ 12g42m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5382,92 zł! i widzicie smierdziel czycha na każdym rogu i patrzy kiedy się skusimy na niego... pozdrawiam całe pachnące grono ja idę bo na 7mą mam iść do dentysty... :( życzę każdemu z osobna miłej,spokojnej,pachnącej i wolnej od smierdziela nocy... kolorowych snów.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANI WIDZĘ ŻE JEST WAS TU BARDZO MAŁO DZISIAJ U MNIE 15 DZIEN BEZ PAPIEROSA I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE JEST RÓŻNIE ALE DZISIAJ BYŁO OK . PISZCIE COŚ BO STRASZNIE LUBIĘ WAS CZYTAC CHOCIAŻ NIE ZAWSZE MOGĘ PISAC :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo pachnąco🌻 Dziś wystąpiły u mnie jakieś problemy techniczne z tą stroną , ale może już wszystko wróciło do normy... mam nadzieję. Dziś nerwowy dla mnie był jedynie wieczór więc jest ok. Rzucaczka dobrze że to tylko koszmar był ;)🌻 asiek1982 🌻 mamuśka44🌻 zlosliwiec kawa pyszna 👄 jullka01 🌻 vonk🌻 Basiek1🌻 bądz dzielna ;) kachna11 🌻 kairanka🌻 maadziuchna 🌻 bronka12🌻 cambri[kwiat Kalina🌻 fragles69 Odezwij się 🌻 Życzę wszystkim słodkich snów w pachnącej pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkich gorąco pozdrawiam, przepraszam jeśli kogoś pominęłam;) rzucaczka czy ja dobrze liczę że tydzień już pachniesz? GRATULUJĘ 🌻 kwiat] kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze????, składam meldunek, cieszę się, że topik ma się dobrze i towarzystwo jest mieszane - znaczy "starzy" i "nowi" rzucacze - pachnidełka piękne :) POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ;) Nie palę już 476 dni (+ 19g22m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 8582. Będę żyć dłużej o 65 dni (+ 13g27m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3433,01 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 ale mi sie zaczal dzien pecior zaczal mnie przesladowac i lazi za mna jak pies az sie boje co bedzie a wlasciwie co ma byc poprostu nie dam sie mu skusic i tyle przetrwam zaraz ide do pracy to bedzie zajecie.:D MIlego i pachnacego dnia Wam i sobie zycze papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku ciebie sie nie da zapomnieć :D pozdrawiam serdecznie 🖐️ jak i reszte ekipy z tego topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja nadal pachnąca 🌻 dziś 12 dzień BP i nie dam się pozdrawiam całe pachnące grono 🌻 🌻 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja nadal pachnąca 🌻 dziś 12 dzień BP i nie dam się pozdrawiam całe pachnące grono 🌻 🌻 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 Basiek1 Bądz silna, jutro masz dwa tygodnie prawda?🌻 bronka12 jeszcze dwa dni i zaczniesz trzeci tydzień ; kachna11 🌻 Pozdrawiam wszystkich bardzo pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 Basiek1 Bądz silna, jutro masz dwa tygodnie prawda?🌻 bronka12 jeszcze dwa dni i zaczniesz trzeci tydzień ; kachna11 🌻 Pozdrawiam wszystkich bardzo pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 Basiek1 Bądz silna, jutro masz dwa tygodnie prawda?🌻 bronka12 jeszcze dwa dni i zaczniesz trzeci tydzień ; kachna11 🌻 Pozdrawiam wszystkich bardzo pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 Basiek1 Bądz silna, jutro masz dwa tygodnie prawda?🌻 bronka12 jeszcze dwa dni i zaczniesz trzeci tydzień ; kachna11 🌻 Pozdrawiam wszystkich bardzo pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku-------jak moglabym zapomniec :) mnie tez ostatnio za wiele nie bylo braki czasowe albo neta ;/ caly weekend neta nie bylo kurde wklejam melduneczek Nie palę już 765 dni (+ 05g48m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 15304. Będę żyć dłużej o 116 dni (+ 21g53m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7575,89 zł! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam wszystkich pachnących BP obecny BP :D sadny dzien 🌼 ojejkujejku 🌼 zabka 🌼 kachna11 🌼 bronka12 🌼 basiek1 🌼 madziuchna04 🌼 Nadiya26l 🌼 Regres 🖐️ graba wymieniona ostatnia stronka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to wogole moge sie tak zglosic nie pale od ponad roku:)zucilam kiedy sie okazalo ze jestem w ciazy.dzis moj synu konczy 8 miesiecy a ja nie wruce juz do palenia powod:nie wyobrazam sobie aby moj syn wachal smierdzaca mame:)🌻moze to smieszen ale to pozwolilo mi wytrwac i trwac w postanowieniu choc kusi pet jak diabli czasmi:) od pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to wogole moge sie tak zglosic nie pale od ponad roku:)zucilam kiedy sie okazalo ze jestem w ciazy.dzis moj synu konczy 8 miesiecy a ja nie wruce juz do palenia powod:nie wyobrazam sobie aby moj syn wachal smierdzaca mame:)🌻moze to smieszen ale to pozwolilo mi wytrwac i trwac w postanowieniu choc kusi pet jak diabli czasmi:) od pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to wogole moge sie tak zglosic nie pale od ponad roku:)zucilam kiedy sie okazalo ze jestem w ciazy.dzis moj synu konczy 8 miesiecy a ja nie wruce juz do palenia powod:nie wyobrazam sobie aby moj syn wachal smierdzaca mame:)🌻moze to smieszen ale to pozwolilo mi wytrwac i trwac w postanowieniu choc kusi pet jak diabli czasmi:) od pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ja nadal pachnaca nie poddalam sie chociaz te smierdziele mam w sasiegu reki przez cale 8-em godz.i podajac je komu innemu nie skusily mnie :D Jestem bardzo zadowolona z siebie jutro mija faktycznie dwa tygodnie pozdrawiam pachnace cale grono i milego wieczorku oczywiscie BP 🌻🌻🌻🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku jak miło, ze nas pamiętasz a jeszce milej, ze pachniesz wpdaj do nas częściej. Razem rzucałyśmy Myślę że pamiętasz Ty mnie Ja też sie ciesz, z etopik zyje ma sie dobrze, ze jest nas pachnidełek wiecej z dnia na dzień. Kurcze jak fajnie Woiosna przyszłą trzeba wziąść sie za sporty hihi:):):) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku jak miło, ze nas pamiętasz a jeszce milej, ze pachniesz wpdaj do nas częściej. Razem rzucałyśmy Myślę że pamiętasz Ty mnie Ja też sie ciesz, z etopik zyje ma sie dobrze, ze jest nas pachnidełek wiecej z dnia na dzień. Kurcze jak fajnie Woiosna przyszłą trzeba wziąść sie za sporty hihi:):):) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku jak miło, ze nas pamiętasz a jeszce milej, ze pachniesz wpdaj do nas częściej. Razem rzucałyśmy Myślę że pamiętasz Ty mnie Ja też sie ciesz, z etopik zyje ma sie dobrze, ze jest nas pachnidełek wiecej z dnia na dzień. Kurcze jak fajnie Woiosna przyszłą trzeba wziąść sie za sporty hihi:):):) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku jak miło, ze nas pamiętasz a jeszce milej, ze pachniesz wpdaj do nas częściej. Razem rzucałyśmy Myślę że pamiętasz Ty mnie Ja też sie ciesz, z etopik zyje ma sie dobrze, ze jest nas pachnidełek wiecej z dnia na dzień. Kurcze jak fajnie Woiosna przyszłą trzeba wziąść sie za sporty hihi:):):) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×