Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Porąbaniec----> mój mąz juz jest Twoim fanem:p hahahaaa...upłakaliśmy sie przy tych kawałach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik mam tego sporo ok.600 sztuk więc smiechu narobimy jeszcze co nie miara.Tylko nie za często bo sie przejedza.Wysłałem do kanady 300sztuk i prosił znajomy abym przystopował.:D Jak tlumaczyl te kawały Chinczykowi z Honk-kongu, Węgrom i Rosjanom umierali ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajcie licho w weekend nie śpi, czuwajcie Pozdrawiam i dla WAS {kwiat} [kwiat} [kwiat} {kwiat} [kwiat} [kwiat}{kwiat} [kwiat} [kwiat} {kwiat} [kwiat} [kwiat}{kwiat} [kwiat} [kwiat} Dla złośliwca jak wejdzie to 👄 i {kwiat} [kwiat} [kwiat}{kwiat} [kwiat} [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam dzisiaj że nie wszystko rozumiem z tego co było napisane od wczoraj ... ale nie szkodzi widocznie nie wszystkie wypowiedzi są mi widoczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak cudownie dziś smutaskowo. Siedzę i myśli takie żeby wyjść do sklepu mnie nachodzą, żeby zacząć palić żeby sie nie męczyć, Jakaś taka beznadzieja samotniość, tęsknota, żal, smutek. Usiąść i wyć z rozpaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko kochana też takie myśli miałam dzisiaj....może taki dzień czy cuś....ale wiem,że jak zapaliłabym to czułabym się jakbym zdradziła samą siebie....:( Ale rozumiem Twoje uczucia....emocje-ja ich dziś nie cierpię...Trzymaj się maleńka i nie daj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 🌼 lorika 🌼 pachnaca aga 🌼 jullka01 🌼 Ogorek Kiszony 🌼 madziuchna04 🌼 kalina--- 🌼 aram 🌼 marzycielkaaa83 🌼 Regres 🖐️ graba i wszystkim nie wymienionym 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec 👄 dla Ciebie:) i jeszcze się pochwalę Nie palę już 152 dni (+ 02g03m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 2129. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 06g21m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 745,22 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ochy i achy przed sylwestrem słyszeliśmy,jakie unowocześnienia będa a teraz jak nigdy zatracone kody muszę wpisywać. Witam wieczorowo🌻.Ale sie uśmiałem z tej mamuśki::D A może twój tatulek:D:D:D Od 1 kwietnia 2010 nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja witam Was kochani wieczorkiem i pozdrawiam życzemiłego pachnacego piatkowego wieczorku Ja mam teraz roboty budowlane na bloku tak wiec jutro nie pośpię Ale w końcu doczekałąm sie i mój blok będzie ocieplony jak to się mówi coś zza coś , najpierw szum, hałas a potem ciepłow domku i ładnie bedzie wyglądać Trzymajcie się pachnąco mój bilansik Nie palę już 489 dni (+ 08g03m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 12722. Będę żyć dłużej o 97 dni (+ 04g29m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4484,75 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko kochana prosze Cie trzymaj sie i nie poddawaj bo to naprawde nic nieda ja wczoraj mialam taki dzien myslalam ze zwarjuje i jak juz kilkakrotnie pisalam musze byc bardzo czujna bo te smierdziele mam na wyciagniecie reki w pracy wiec zabko trzymam za mocno kciuki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nadal smutaskowy nastrój, jest gorzej niż myślałam nie pomogła kąpiEL, ani zielona herbata, żucie gumy też nie ... Wystarczyła sekunda i wpadłam w wisielczy nastrój nie wiem czy dam rade walczyć. ŻYCIE MNIE PRZYGNIATA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór MOJE WZORY DO NAŚLADOWANIA:) Melduje sie słabeusz nr 1 na tym topiku. Zostało mi 5 śmierdzieli. Jutro podejmuje kolejną walkę...jeśli się poddam,...to znikam na dobre stąd. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. Miłego wieczorku Wszystkim Wam tu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko--dasz rade tyle juz wytrzymalas to napewno dasz rade ja wierze w Ciebie jak rowniez wszyscy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka moze zaopatrz sie we wspomagacze jakies to bedzie Ci latwiej napewno czekamy jutro na Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek dziękuje ci 👄 za to że jesteś na tym topiku. Dziekuję że wszyscy tu jesteście bez was już dawno bym poległa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka-trzymam kciuki:) żabka-nie warto....naprawdę...pomyśl jak będziesz zdołowana jak zapalisz...dopiero wtedy będziesz miała doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek Obiecuje ❤️ Jest to trudne, tęknię za mamą, kłopoty z mężem, bolące nogi nawet ze sklepu bym nie doszła Ale walczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×