Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ale mnie bierze holera jestem taka jakas roztrzesiona i smierdziel chodzi za mna oczywiscie bede sie trzymac i niedam mu sie sprowokowac ale mnie naszlo roztroj jakis😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę drinków "zaliczonych" diabli mnie biorą ale na razie spoko.Już dałem sobie spokój,gdyż niechybnie doprowadziłoby do ..........pierońskiego śmierdziela.Tak też pachniemy🌻 i nie dajemy się.Nie ma to jak z umiarem "delektować" się okowitą.Przyjemnego dalszego popołudnia. Pół biedy jak men palił śmierdziela(daleko mi do szowinizmu) ale co miał powiedzieć każdy men,kiedy całował się jakby z chłopem:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek---> trzymaj się dzielnie, nie daj się zajmij się czymś żebyś przestała myśleć o śmierdzielu. Weś kąpiel, posłuchaj muzyki, wypij herbatkę ... napewno ci się uda, Myślałam dziś o tobie i stwierdziłam że masz to szczęście że wkroczyłaś w dorosłe życie wolna od papierosów. Wielu z nas nie miała tyle szczęścia. Więc uszy do góry, usmiech na twarzy i powterzaj " jestem silna, Uda się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kochani że jesteście że chociaż wam można się wyżalić u mnie święta do bani gardło mnie boli jak diabli mąż mnie wk....a nic tylko iść zapalić ale ja sie nie poddam nie zapale mam wrazenie że niektóre osoby mnie specjalnie prowokują i nie wierzą we mnie ale ja im pokaże na co mnie stać:P ŻABKA miałaś racje to angina dostałam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna11---> antybiotyk powinniem szybko pomóc więc powinno być ci lżej. Mężem się nie przejmuj :P teraz to ty musisz udowodnić sobie, że jesteś silniejsza od śmierdziela... i że tego chcesz , być wolna, pachnieć, czuć wiosnę, zapach włosów, zapach perfum czyż to nie cudowne być wolnym? Ja też miałam takie wrażenie że wszyscy chcą żeby mi się kolejny raz nie udało. Tak jakby nie potrafili sobie poradzić z tym że jestem na tyle silna, żeby się od tego wyzwolić. Powtarzaj to co basiek i do przodu , a za każdym razem jak ktoś będzie cię prowokował, uśmiechaj się do niego i myśl o tym jaka jesteś szczęśliwa... 👄 silna i wspierana przez tyle osób ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się i nie dajcie śmierdzielowi...za mną też ostatnio chodził ,ale go popędziłam... Pozdrawiam jeszcze Świątecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko mam prośbę podpowiedz jak zdobyłaś licznik o nie paleniu szukam ale nie mogę znalezść po polsku .PS gardło boli dalej atmosfera w domu rozwodowa a ja dumna bo nie myślę w takich sytuacjach o śmierdzielu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼🖐️ Nie poddalam sie wiecie co zrobilam chociaz mialam gosci a wlasciwie tesciowa a ja wsiadlam w samochod i se pojechalam i gdy wrocilam po 4-ech godz bylo ok jestem nadal BP:D Dziekuje Wam dziewczyny i chlopaki za to ze tu jestescie i za wspieranie sie nawzajem zycze Wam wytrwalosci i niepoddawajcie sie temu smierdzielowi to wkoncu minie i bedzie dobrze grunt to niepoddawac sie. Moze jakby bylo jeszcze wsparcie w domu to lzej by sie znosilo ale mamy siebie tutaj na topiku i musimy sie nawzajem wspierac a te kwiatki to dla Was niewymieniam zeby kogos nie ominac wiec dla wszystkich bez wyjatku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Trzymam za Was kciuki milej i pachnacej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byczek fernando
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Nie wiem jak u was ale u mnie nie dość że pogoda do bani :( to jeszcze człowiek tak rozleniwiony po tych świetach że nic sie nie chce A ja juz od prawie godziny w pracy :O i nawet 2 kawa nie pomaga , pospal bym jeszcze trochę ;) Jak tam nowicjusze ? basiek , żabka, kachna, stukniety porobaniec ... widzę ze idzie wam bardzo dobrze :D Oby tak dalej ... Trzymam za was kciuki ... Jak tam po świętach , nie było ochoty na dyma ? Jeszcze trochę i gwarantuje że będziecie sie łąpać na tym że nawet nie pomysliecie o śmierdzielu ... NIE PALIMY , PACHNIEMY !!!! :D ciepłe pozdrowienia dla całej ekipy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REGES-właśnie nie było takiej jakieś specjalnej ochoty na śmierdziela,po mimo że te święta miałam do bani ,kupa nerwów to pomuślałam sobie zapale ale co to by dało sytuacja i tak by sie przez to nie poprawiła a ja za jakiś czas zaczynała bym od nowa .teraz jak jestem bardzo wkurzona to zamiast palic to sobie popłacze i też mi lżej :)🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Dobrze ze dzisiaj juz do pracy ide bo bedzie zajecie i nie bedzie sie myslalo o smierdzielu tylko ja to musze byc twarda bo te szlugi to mam w zasiegu reku leza nad moja glowa i patrza z gory na mnie a ja tylko sie do nich usmiecham i mowie nie dam wam sie skusic bo ja juz nie pale:D zabka----dziekuje za wsparcie i za to ze tu jestes 🌻🌻 kachna11---Tobie tez wielkie dzieki 🌻🌻 julka01--🌻 Regres---milego dnia i nie spij glowa do gory 🖐️ zlosliwiec---🖐️ SP---tak trzymaj orzywiasz ten topik 🖐️ farbowana lisica 🌻 sadny dzien--🌻 mamuska44--🌻 madziuchna04--🌻 fragles69--🌻 Connie_23--🌻 pachnaca aga--🌻 asiek1982---🌻 Milego dnia dla wszystkich bez wyjatku i oczywiscie BP---🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ciężko zadnej poprawy nie można jeś ani pić szlak mnie trafia aż wyć mi się chce jeszcze czegoś takiego nie miałam nigdy no ale kiedyś chyba puści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mje pachnidełka 🌻 🌻 🌻 kachna ---> szybko wracaj do zdrowia 🌻 basiek---> jestem z ciebie bardzo dumna, że sie nie poddałaś ❤️ regres---> u mnie właśnie zaczeły pojawiać się takie chwile ... silna chęć by zapalić , na szczęście trwa tylko moment, 👄 SP---> to prawda sprawiasz że jest wesoło ...👄 Mamuśka---> gdzie jesteś ? Tęsknię!!! złośliwiec ---> za tobą też tęsknie!!! Pozdrawiam wszystkich 🌻 👄 ❤️ i dziękuje że jesteście... :) lecę do lekarza bo już nie mogę chodzić tak mnie bolą nogi, i troche sie martwie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP---tak trzymaj ożywiasz ten topik --------> nie wszyscy sa tego zdania więc poczekam" Dla mnie spoko :) Przynajmniej topik jest u góry :D dzielne dziewczynki , oby tak dalej Brawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P---tak trzymaj ożywiasz ten topik --------> nie wszyscy sa tego zdania więc poczekam"-ja również uważam że topik ożył jak sie pojawiłeś tak trzymać jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również uważam że topik ożył jak sie pojawiłeś tak trzymać jest ok" kachna11 sugerujesz nam że do tej pory zanim sie nasz kolega pojawił na topiku to wiało tu nudą ? och ty ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZYCIELKA- NIE ZASTANAWIAJ SIĘ TYLKO DOŁĄCZ DO NAS, NA PRAWDĘ JAK SIĘ ODPOWIEDNIO NASTAWISZ TO NA PEWNO POKONASZ ŚMIERDZIELA.JA Z PAPIEROSEM SIĘ NIE MOGŁAM ROZSTAĆ NA DŁUŻEJ NIŻ 15 MINUT , PALIŁAM 20 LAT PONAD PACZKĘ DZIENNIE NIGDY WCZEŚNIEJ NAWET NIE MYŚLAŁAM O RZUCENIU BO BYŁAM PRZERAŻONA NIE WYOBRAŻAŁAM SOBIE ŻYCIA BEZ PETA ,.A DZISIAJ MINĄŁ 22 DZIEŃ I NIE JEST ŻLE CORAZ RZADZIEJ MYŚLĘ O PECIE JAK O PRZYJACIELU, RACZEJ JAKO O MOIM WROGU.TRZYMAM KCIUKI NA PEWNO DASZ RADE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×