Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zuzka452
Hello wszystkim ! dawno sie nie meldowalam , ale w dalszym ciagu nie pale.Tak naprawde to rzucilam 13 lutego , raz w tym czasie ,mniej wiecej w polowie pociagnelam 3 machy .................ale na tym koniec.Chec zapalenia coraz mniejsza,zycie milsze i pachnace.Pozdro .... dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasz kochany ZŁOŚLIWIEC WIELKI jak zawsze. Aj te jego wpisy zawsze mnie podbudowywały, lubiłam i lubie je czytać Melduje się pachnąco i zycze Wam wszystkim miłego wieczorku niech upłynie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasz kochany ZŁOŚLIWIEC WIELKI jak zawsze. Aj te jego wpisy zawsze mnie podbudowywały, lubiłam i lubie je czytać Melduje się pachnąco i zycze Wam wszystkim miłego wieczorku niech upłynie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się zamelduję i przy okazji nabazgrzę coś o sobie... Nie palę już 452 dni (+ 22g41m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 13588. Będę żyć dłużej o 103 dni (+ 19g11m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5503,28 zł! Tyle dni pachnę a jak zaczełam palić?? Zaczelam palić już w brzuszku u mamy,także wyssałam to z mlekiem mamy---ten "smaczny"dymek...pierwszego smierdzielka zapaliłam mając 9-10lat,podkradlam z paczki od mamy.Pamiętam były to mewy a póżniej crazy-(takie malinowe papieroski)...mama mnie przylapala na paleniu i jakoś wtedy przestałam.Ale pózniej był powrot do fajeczek palilam na początku Malboro light 100.Myślalam że w każdej chwili będę potrafiła zapanować nad nalogiem,ale niestety pogłębilam się w tym...tymbardziej że palił mój brat,a mama wtym czasie rzuciła... W tej chwili mam 28lat,paliłam 2-3paczki dziennie,i jakieś 12-13lat nalogowo...gdy niemiałam fajek wpadalam w szał...że ich niema,a jeszcze jak ktoś mówił mi rzuć bo to dla Twojego dobra,bo smierdzisz itd.to jak bomba wybuchalam...JA CHCĘ UMRZEĆ Z FAJKĄ W GĘBIE NIKT MI NIEBEDZIE MÓWIŁ KIEDY MAM RZUCIĆ CHCĘ PALIĆ,BO KOCHAM TO....I PAMIETAJCIE MACIE MI WLOŻYĆ PACZKĘ A NAJLEPIEJ DWIE MOICH FAJECZEK...Ale byłam głupia... Na forum zagościłam 21.01.2009rok...poznałam tutaj przyjaciół,którzy wspierali mnie i wspierają do dnia dzisiejszego w trudnych dlamnie dniach..i niechodzi tu tylko o smierdziela,ale o zycie codzienne-nawet... Pracuję w sklepie,bezdzietna-narazie niechcę...kochająca psy,muzykę i Was... odezwę się później bo teraz lecę na spacerek z moją niuńką,a już namnie krzyczy i się kluci...moja boksereczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani ponownie po długim spacerku.. Ale widzę że wpisu mojego jak i waszych niema... Oj oj oj coś ta nasza Kafe się psuje... Niejestem zadowolona ze tak jest... Czyżbysmy wypisali wszystkie strony??Niejedni zakładają C.D.tematów....moze i my bedziemy mósieli zakladać.... Ale mimo iż kafe robi nam trochę nazlość...pamietajcie że NIEPALIMY A PACHNIEMY.... i spotkamy się jutro w takim samym gronie pachnącym jak dzisiaj... 👄👄 miłego i pachnacego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrobily sie juz 4 godzinki bez śmierdziela:) Obym tylko rano, po wstaniu pamietała, jak to fajnie cieszyć się jak dziecko, że się nie pali od tylu, a tylu godzin, że się mozna przeciwstawić... Tymczasem spokojnego wieczorku a potem miłych, pachnących snów dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielko choć myslisz,ze cie nie widać ale zmieniłem cyfre ostatnią na 45 i w całej okazałosci sie twój wpis ukazał.4 godzinki to jak wieczność ale tak trzymaj. Juz chciałem swoje oblicze pokazać i znów muszę się wstrzymać,mam najazd na mój temat.Chcą wojny ale nie ze mną te numery.Parę miesięcy odparłem ataki to i teraz się uda.Spokojnych snów i nie palimy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaczelam palic jako 17-sto latka i palilam ponad 35 lat o 35 za dlugo. 3-y lata rzucilam pierwszy raz bo zaczelam strasznie kaszlec i przepraszam Was pluc krwia do dzisiaj nie wiem co to bylo ale wlasnie to mnie wystraszylo przechodzilam strasznie chociarz zazywlam tabex,i gdyby nie kochane ludziska na tym topiku to bym polegla chyba po tygodniu.Nie palilam 7-em miesiecy i czlowiek glupi mowie o sobie chcialam sprobowac jak smakuje po takim czasie i to byl najglupszy blad wiec jak juz jak podjeliscie ze nie bedziecie palic to prosze Was nie dajcie sie skusic bo nalog wroci. Teraz podjelam druga probe i mam nadzieje ze ostateczna a dlatego ze juz mialam dosc wychodzenia i krycia sie aby zapalic bo ja w domu nie palilam tylko chodzilam na dwor albo do kotlowni a maz co jakis czas dogryzal ze smierdze jak popielnica i ten kaszel teraz troche mniej kaszle ale jeszcze sie odrywa tez jest ciezko mam drgawki trzesace sie rece musze cos jesc porostu ruszac geba jest ciezko jak kazdemu z Was ale to napewno kiedys przejdzie. Niepale od 16-go marca stosowalam Tabex tylko najpierw to sie przygotowalam troche zeby nie tak odrazu . Troche sie rozpisalam ale mi ulzylo zabko a to dla Ciebie❤️🌻 Oczywiscie dla wszystkich 🖐️🖐️spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam jakieś problemy gdyż nie mogę wysłać wypowiedzi i nie widoczna dla mnie jest wypowiedz złośliwca :( CZY KTOŚ MOŻE MI JĄ SKOPIOWAĆ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna i pachnąca aga🌻❤️ tak samo spokojnych snów. Cos mi sie wydaje ,ze już tym stukniętym na stale tutaj będe,nie macie pojęcia jacy wredni na cafe moga być. Od 1 kwietnia 2010 nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP--->witaj w klubie też go nie widzę , nawet nie dochodzą moje wpisy próbuje już 4 raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim którzy wyrazili chęci trochę o sobie napisać od razu mi lepiej teraz czuję między nami więź ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja życzę pachnącego wieczorka....widzę że moje wpisy też zostały usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe sie pierniczy od 3 dni już :O ale jak napiszecie posta i go wyślecie to na bank sie ukaże , moze za godzine moze za minute ale na bank będzie nie palimy , pachniemy Miłej Nocy mój bilans :D Nie palę już 341 dni (+ 03g42m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 4776. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 11g37m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2268,67 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze mój Nie palę już 73 dni Ilość niewypalonych papierosów: 2154 Będę żyć dłużej o 7dni 11g 30min Zaoszczędzone pieniądze: 1.184.70zł! Basiek---> ty łobuzie ale mi kawał zrobiłaś Ja naprawde uwierzyłam, że ty masz 18-tkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁOŚLIWIEC chylę głowę w TWOJĄ stronę TY chyba już wiesz, że jesteś WIELKI. TWOJA walka to dla nas lekcja, jak można skutecznie rzucić papierosy, cholerny wredny, paskudny nałóg. Jeszcze raz ZŁOŚLIWCU, życzę CI duuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka i bądź z nami - zawsze. A propos, gdzie jest mój wpis z wczorajszego dnia? co się dzieje ? "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu coś się dzieje, ale zmykam do pracy papaśki "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D Wszystkich zapraszam na kawę herbatę jest i tort :D jest tez szampan a kto ma chęć to tez jest cos mocniejszego dzis jest 5 rocznica mojego nie palenia BP :D 08-04-2005r BP :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×