Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość mordusiak
No właśnie co tu tak cicho?? Kochani jestem.. walczę!! Upadam:-( a później wstaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
no jestem jestem i TYJE w masakrycznym tempie ale od dziś zaczynam walke na siłowni zobaczymy co z tego wyjdzie :) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że nadal sie trzymacie:p Dob luzik pierwsza zasada kulturystyki najpierw masa potem masa a potem się zobaczy:) A mi waga nie rośnie już ze dwa tygodnie wlazło 4-5kg ale dalej nie dochodzi:p Mordusiak trzymaj się nie poddawaj się, powiem Wam że u mnie np wczorajszy dzień był super prawie ani razu nie pomyślałem o papierosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Witajcie kochani :) Nie palę!! Nie chcę zapeszać ale myślę że jestem na dobrej drodze.. Mój mąż podobno będzie rzucał niebawem... zobaczymy co z tego wyjdzie.. ja już mam względny spokój - myślę że to dlatego że krótko paliłam.. nawet nie wiem dokładnie ile ale max jakieś 3 m-ce... w tym czasie "rzucałam kilka razy" : dwa dni BP później 2 tyg palenia itp.. Mam nadzieje że już kończę swoją niemiłą przygodę z fajkami.. Największy cel na najbliższy czas : znowu poczuć się jak osoba niepaląca !!!!! Bo NAPRAWDĘ da się to zrobić i uwierzcie mi że to zaje...te uczucie :D Pozdrawiam Was kochani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuchna
Oj. Ja próbowałam wiele razy i niestety skutek był taki, ze po kilku miesiącach znów wracałam do palenia. Poddałam się. Mimo uzywania leków (kupiłam na waptece), który generalnie pomógł, to i tak najdłuzej nie paliłam, właśnie dzięki tabexowi ponad pół roku. To był mój największy sukces. Dlatego gratulacje, że się wam udało. Ja może jeszcze raz spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek36Wawa
Zapraszamy im więcej osób tym więcej dzieję się na forum i łatwiej BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum cisza jak makiem zasiał... za oknem okropna pogoda - więc gdzie się podziewacie ??? Kolejny dzień BP dobiega końca.. Jutro postaram się zanotować ile razy myśle o paleniu... bardzo mnie to ciekawi ;) więc do jutra.. może ktoś jeszcze tu wpadnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zobaczcie przynajmniej po rzuceniu palenia macie większą motywację żeby żyć zdrowiej i zacząć się częściej ruszać czyż to nie kolejna pochodna dodatnia dla której warto przestać palić. Zaczynamy bardziej dbać o swoje zdrowie, a zdrowie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Cóż u mnie ze zdrowym żywieniem to trochę na bakier ;) cały dzień ruszam jamą ustną :P połowa niezdrowych przekąsek.. ale nadal BP :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak jak tez tyje na potege mimo chodzenia na fitness i tak mam ogromne parcie na jedzenie trudno będziemy grube ale BP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.05.13 poddalem sie zabiegowi biorezonansem. Palilem 60 lat. zaoszczedzilem juz 7.200,-zl. w lipcu zrobilem to samo z alkoholem. Ten biorezonans wymazuje nalog w mozgu. koszt 100 zl i 15 min. zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dodob z tym że ja już mam sporą nadwyżke :( nie zeszło mi po drugiej ciąży jeszcze kilka kg :( moja córcia ma 5 lat a synek 9 m-cy :D pierwszy raz rzuciłam pół roku przed pierwszą ciążą... a jak to było kochana z tobą?? Bo przecież rzucałaś wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak jak rzucam tak co kilka miesięcy z kiepskim skutkiem oczywiście miałam 2 przerwy po 2 prawie 3 lata na ciąże (2) i karmienie ale niestety zawsze jakiś durny diabel podpowiadal no zapal jednego nic się nie stanie i tak wracałam do nalogu teraz jestem zdeterminowana ponieważ po pierwsze szkoda pieniędzy po drugie mam 40 lat i palenie zaczyna odbijac mi się na urodzie to zauwazylam zdrowie i nie chce żeby moje chłopaki widzialy matke z fajka w zebach dlatego MUSZE RZUCIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo marcinek super to już masz wypasione zakupy , odkładasz te pieniądze ??? jaki masz patent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że zaoszczędziłem wiem z tego programu, odkładam do świnki codziennie 20zł, ale na świnkę łatwo zrobić napad:p kupiłem sobie kosiarkę i jeszcze jakieś głupoty:p więc stan kasy trochę różni się :;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh też planuje kupić kosiarke :P może podzielisz się szczegółami, dużo płaciłeś?? spalinowa czy elektryczna??? Dodob ile czasu nie palisz obecnie?? Ja mam teraz ósmy dzień BP.. wcześniej 3 dni palenia po 5 dniach BP... nie zamierzam już zapalić bo rzucam.. rzucam.. i rzucam już chyba od końca sierpnia a tu dopiero 8 dzień.. bo jak popłyne to licznik w głowie resetuje :P dla mnie rzucenie to nic a nic.. ani jednego :D i tego się trzymam.. ale luz już mam.. było nawet kilka sytuacji stresowych ale dałam rade :D:D:D a mógł być już miesiąc jak u Marcinka a tu dopiero tydzień:( Albo AŻ TYDZIEŃ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak az tydzień ja rzuciłam tydzień po marcinie ale miałam 2 wpadki wiec się nie liczy teraz mam 16 dzień tez mam jazdy w sobote znowu impreza i towarzystwo palace masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiarka najprostsza spalinowa jakaś czeskiej firmy w makro w promocji coś koło 500zł bez napędu. Mi taka wystarcza nie mam dużo trawy przed i za domem. Ja lubie wąchać jak inni palą:p mnie wtedy nie ciągnie do palenia a zapach mi się podoba:p chyba że jest za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_grestowa
dodob, kiedyś policzyłam mojej mamie, że przepala ponad 7 tysięcy rocznie... Doliczając drugie tyle kasy spalone przez jej partnera, dało ponad 14 tysięcy złotych... Siądź, policz sobie ile przepalasz, a potem pomyśl ile marzeń swoich i swoich dzieciaków jesteś w stanie spełnić za tę kasę. Wrzucaj do skarbonki kasę, którą wydałabyś na fajki, a za każdą niezapaloną "nagradzaj się" dodatkową złotówką do skarbonki. Zobaczysz, jaka będziesz zaskoczona, kiedy ją potem otworzysz! :) I jaka będziesz zaskoczona, jak się z tym czujesz wspaniale... :) Trzymam kciuki za Twoje niepalenie! PS. Mojej mamie się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrestowa masz racje pieniądze sa realnym dowodem głupoty ;( to chyba najbardziej do mnie przemawia + wstyd ze palenie teraz palenia należy się wstydzić jest to niemodny nałóg marcinek gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kasy nie liczę bo za krótko paliłam więc dużo nie puściłam z dymem!!! Ale gdybym paliła to pewnie szybko odczułby to mój portfel!!! Wiem jedno.. jak się porządnie rzuci to naprawde człowiek nie czuje chęci zapalenia.. ma luz nawet jak widzi że ktoś pali... nie potrzeba już umilacza :D i taki stan niebawem osiągnę bo już naprawde dobrze mi jest :P a dopiero 9 dzień BP.. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovka
Mordusiak walcz i się już nie poddawaj. Jak masz chwile słabości dzwoń na poradnie pomocy palącym 801 108 108 sama korzystałam z tego nr jak potrzebowałam KOPA! Mi się udało i Tobie też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Kurcze kochani ja już mam luz!!! Myślę że już kryzysy mam za sobą :D i te związane z rzucaniem i te osobiste :D :D :D Oczywiście nigdy nie wiadomo co czeka nas za rogiem więc nie zarzekam się ale jestem naprawdę dobrej myśli :D Jedyne co przypomniało mi przed chwilą o papierosach to rekalam DESOX... no nie do wiary że muszą to w kółko puszczać :P Dobrej nocy moi mili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cały czas jeszcze trzyma nie ma dnia a bym nie walczył z nałogiem na szczęście chyba każdego dnia jestem odrobinę silniejszy I czuje że dam radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Marcinku ale ja paliłam teraz niespełna 3 m-ce i to nie zawsze bo miałam kilkudniowe przerwy.. Dziś mam 11 dzień BP.. kryzysów już nie mam :D mam tak że pomyśle "teraz mogłabym sobie zapalić".. ale to na takiej zasadzie jak z ciastkiem : zjadłabym ale nie pójdę specjalnie do sklepu bo aż tak mi się nie chce. Natomiast z fajkami to dodatkowo wiem że nie skończyłoby się na jednej tylko pewnie znowu bym popłynęła, a ciastko to zjadłabym jedno a nie kupiła całego kartonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamiętaj że w twojej sytuacji każdy następny wygrany kryzys = zmniejszenie siły nałogu :D i głowa do góry!!! Już i tak jesteś wielki!! Ja się nie mogę doczekać miesiąca BP. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek36Wawa
Z tym wielki to szczera prawda zaczynałem ważyłem 96 a teraz 101:p kawał tucznika ze mnie:p ale najważniejsze że BP A to 3 m ce to krótko jest ci łatwiej troszkę. Ja odliczam dni :p za 11 dni będzie m ce:p a to już będzie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×