Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Marcinek :) 8 kilo ładny wynik :) ale żona ma 8 kilo więcej do kochania :) zrzucisz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tam się trzymacie? rozumiem że nadal bp tylko nie macie czasu o tym się pochwalić :p Co do mojej diety są małe komplikacje ale ale się staram:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Hej.. Piękny, owocny i zajęty na maxa weekend za mną :) Powoli odnajduję wew spokój co mnie mega cieszy, bo najbardziej mnie ciągnie w mega stresie :( :( :( także oby jak najmniej stresowych sytuacji!!! Macie jakiś sposób żeby namówić męża na rzucenie??? Lżej by mi było gdyby nie palił, chociaż poprosiłam żeby nie palił przy mnie i jakoś mu to wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mordusiak to trudne namowic kogos na rzucanie sama wiem po sobie jak mnie maz namawial On nie pali i wiem ze to go bardzo wkurzalo smierdzialo ile było klotni na ten temat jeśli sam maz nie podejmie decyzji to będzie nic nie zdziałasz ani prosba ani grozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo jakos się dzisiaj mecze okrutnie ;( tak chce mi się jarac ;( odzywac się natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek36wawa
jeden pet 10 batów na goły tyłek więc pomyśl czy się opyla:p nie palimy nie palimy nie palimy trochę z tą dietą mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Ehh jestem.. jestem tylko sił mi brak ;) Cóż za okrutny brak optymizmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Eh Marcin to chyba trafna diagnoza... przesilenie jesienne to winowajca mojego podlego nastroju!!! Gdyby czlowiek miał więcej czasu dla siebie a nie był żywą zabawka i zabijaczem czasu dla dzieciaków to lepiej by mi było!! Ale to już temat na inny topik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i przejdzie. organizm się przyzwyczai do takiej, a nie innej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo dzisiaj dzień pozytywnego myslenia ide na silownie mimo okropnej pogody jest fajnie bo pache i jest mi z tym dobrze yupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek36wawa
U mnie jest piękna pogoda:p Mam wolny dzień posprzątałem w garażu :p Potrenuj i za mnie na tej siłce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Masz szczęście kochana ze się meldujesz bo już cię miałam przywołać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Ja na całe szczęście nie mam już wilczego apetytu związanego z rzucaniem!!! :D :D :D Co nie znaczy że nie mielę otworem gębowym cały dzień ;) Jak tam na siłowni dodob?? Ja zacznę w przyszłym tyg chodzić na bieżnie bo na zew biegać się niestety nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo halo co to za cisza w eterze !!! odzywac się podawac wyniki !!! ja mam 1,5 kg więcej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
hej.. ja dziś miałam nalot na lodówke :P ale byłam pobiegać.. prawie godzinke w doborowym towarzystwie :D dodob jak ci idzie??? chciałabym wyeliminować myśl o zapaleniu w kryzysowych - nerwowo -stresujących momentach... na tym etapie tylko wtedy myśle o fajce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzucilam papierosy 31m-cy temu i dalej mam naloty na zarcie :P uwalilam sie 12 kg ;P ale juz do petow nie wroce....jestem pachnaca,mam wiecej kasy i jest OK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu gratuluje 31 miesięcy to kawal czasu ;) ja mam na razie 1,5-2 kg nadprogramowe chodze na aerobik staram się biega no i staram się staram się ale cholerstwo chodzi za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Dodob a ile nie paliłaś najdłużej nie wliczając przerw na ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak pomijając przerwy na dzieci i karmienie to chyba z 8 czy 9 miesięcy , zima dla mnie jest takim okresem gdzie latwiej rzucic bo maz nie pali i jaram na dworzu ( a właściwie jarałam!!!!!!!) wiec jak był mroz to mi się nie chciało na razie musze ograniczyć wydawanie pieniędzy bo ze szczęścia ze fajek nie kupuje ciagle się nagradzam a to buty a to perfumy a to bielizna w tym tygodniu to już 1000 zł przepuscilam !!!!!!!!! o matko a Ty mordusiek jak żyjesz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Eh jakos żyję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×