Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Elo laski gdzie się podziewacie? u mnie 1850 oszczędności i 9,5 dnia dodatkowego życia:p Mam nadzieję że trzymacie się dzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej trzymamy się ;) cos się nie odzywacie to i ja milcze :) jest ok zaczynam przyzwyczajać się do stanu bez fajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super bo już miałem czarne myśli ii chciałem zorganizować zbiórkę i byście chuchały:p ale skoro tak jest jak piszesz to tylko się cieszyć bo mi to się czasami nadal chce zajarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys musisz przetrzymać. Najlepiej gdy przychodzi chęć na papierosa zająć myśli czymś innym aby zapomnieć. Staraj się nie zajadać, bo utyjesz. Może sięgnij po wspomagacze rzucania palenia z apteki? Lekarz rodzinny tez może Ci coś przepisać bez nikotyny co pomoże przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja walczę ze sobą. Udało mi się na chwilę, ale niestety wróciłam do palenia. Chociaż i tak jestem dumna, że udało mi się przestać palić w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze fajki jeszcze długo będą zasmiecac nasza glowe ale mam wrazenie ze coraz słabiej coraz więcej czynności nie kojarzy mi się z fajka :) Yupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z każdym dniem czuje się minimalnie mocniejszy właśnie dziś mija mi 3 miesiąc BP oczywiście że nachodzi chęć na zapalenie, ale na chwilę obecną jestem dość silny, aby te myśli odrzucać i mam nadzieję że będzie tylko lepiej, co do wagi zrobiłem się pulpetem :p ale teraz trzeci dzień jestem na diecie i też zaczynam dawać radę.. Mordusiak gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
marcinek 3 miechy to juz kawal czasu gratuluje jesli chodzi o cwiczenia i dietke to tez gratuluje bedzie dobrze fajnie ze zaczales teraz bo latwiej zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d śledź swoich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melduję że dalej BP to już roczek :) kryzysy bywają a w szczególności kiedy przychodzi stres...ale nie poddaję się... Śmierdziel śmierdzi fuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe a może podpiszę się Madziuchna .... może ktoś mnie będzie pamiętał jeszcze jak żabka :P złośliwiec .... regres.... i dla innych wielkie wielkie pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem czysta BP ;) czasem mam mega chec zapalenia ale idzie zima i jak pomysle o tym wystawaniu na balkonie bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rzucanie palenie było średnio ciężkie. Dopóki nie pojawiałam się w miejscach, w których zawsze paliłam było łatwo, ale jak nie zapalić stojąc za przystankiem i czekając na autobus? Proste, zaczęłam unikać takich miejsc. Dziś miewam chwile słabości, ale zawsze wtedy staram się czymś zająć. Na szczęście nigdy nie paliłam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ponad 3 miesiące BP Nadal są momenty bardzo ciężkie, i sporo przybieram masy na zimę ale ważne nie palę Dobdob super liczę na Ciebie bo to już kawał czasu i mam nadzieję że Mordusia się odnajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnajdzie teraz zima idzie masakra palic na dworzu kiedy wiatr w oczy i buzie wieje ;) będzie dobrze oby do lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Marcinku a czytałeś "Łatwy sposób na rzucenie palenie" Carr'a ??? Mogłoby ci pomóc.. mnie osobiście ta książka zmieniła myślenie na temat palenia :D szkoda że po takim czasie masz jeszcze ciężkie chwile :( o mnie nawet nie pytajcie - dołącze do was kochani niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do bioenergoterapeuty. on Ci odblokuje wszystkie blokady i będzie łatwiej rzucić palenie. Serio, polecam. Ja sprawdzałam pana Zbigniewa Popko. jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak nie daj się wracaj do nas czy Ty wiesz co fajki zawierają oprócz tej pseudo przyjemności !!!!!!!!!!! •Aceton - rozpuszczalnik, składnik farb i lakierów. •Amoniak - stosowany w chłodnictwie, składnik nawozów mineralnych. •Arsen - stosowany także jako popularna trutka na szczury i inne gryzonie. •Benzopiren - związek o właściwościach rakotwórczych, wykorzystywany w przemyśle chemicznym. •Butan - gaz pędny, używany do wyrobu benzyny. •Chlorek winylu - związek używany np. do produkcji plastiku. Posiada właściwości rakotwórcze. •Ciała smołowate - są odpowiedzialne za powstawanie nowotworów złośliwych u człowieka. • Cyjanowodór - kwas pruski, gaz używany przez hitlerowców w komorach gazowych do masowego ludobójstwa. • DDT - insektycyd polichorowy. • Dibenzoakrydyna - używana przy produkcji barwników. Posiada właściwości rakotwórcze. • Dimetylonitrozoamina - związek wykorzystywany w przemyśle chemicznym. • Fenole - niszczą rzęski nabłonka wyściełającego oskrzela. Rzęski te oczyszczają wdychane przez człowieka powietrze i chronią drogi oddechowe przed przenikaniem przez ich ściany substancji i związków chemicznych oraz mikroorganizmów, np. wirusów. • Formaldehyd - związek stosowany m.in. do konserwacji preparatów biologicznych, np. żab. • Kadm - silnie trujący metal o właściwościach rakotwórczych. • Metanol - silne trujący związek chemiczny, używany do produkcji benzyn silnikowych. • Naftyloamina - wchodzi w skład barwników, używanych w przemyśle drukarskim. Posiada właściwości rakotwórcze. • Nikotyna - działa obkurczająco na ściany naczyń kwionośnych (w tym także naczyń wieńcowych zaopatrujących serce), zwiększa ciśnienie krwi, jest odpowiedzialna za niefizjologiczne przyspieszenie akcji serca oraz zaburzenia rytmu serca, a także wpływa negatywnie na gen p53, który powstrzymuje niekontrolowany rozwój komórek, czyli powstawanie nowotworów. • Piren - związek używany w syntezie organicznej. • Polon - radioaktywny pierwiastek. Posiada właściwości rakotwórcze. • Tlenek węgla (czad, CO) - zmniejszając zawartość tlenu we krwi, w znaczny sposób utrudnia pracę serca i dotarcie tlenu do różnych części i narządów organizmu człowieka. Jest to związek będący bezpośrednią przyczyną śmierci wielu osób w czasie pożarów. • Toluidyna - stosowana w syntezie chemicznej. Posiada właściwości rakotwórcze. • Uretan - związek o właściwościach rakotwórczych. no i jak może fajeczke ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobdob ale litania:p hihihi fajnie że się trzymasz. Mordusiak wracaj szybko i nie pal smierdzieli. Oczywiście kara forumowa Cię nie ominie :ppppp Książkę czytałem kiedyś fakt pomaga dostrzec pewne sprawy z innej strony, ale ja jarałem 22 lata to 3,5 miesiąca wygląda jeszcze blado, i każdego dnia nachodzi mnie chęć na zapalenie, fakt nie jest to może silne ale jest i siedzi jeszcze w głowie, widocznie ja potrzebuje dłuższego czasu.. Najważniejsze trzymam się dzielnie, nie podjadam i zaczyna spadać waga:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
A co sądzicie o tabletkach pomagających rzucenie palenia? Ja zastanawiam się nad zakupem tych http://www.nicorix.pl/ Z tego co wiem są bezpieczne dla zdrowia i działają od pierwszego dnia. Nie mam silnej woli i wiem, że sama z siebie nie przestanę palić. Myślicie, że warto je brać? Cena jest dobra, kuracja nie trwa długo i co najważniejsze nie tyje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu jeszcze ktoś zagląda? ja nadal bez papierosa 7 grudnia będzie 4 miesiąc jest coraz lepiej, choć zło cały czas się czai :ppp Mordusiak dobdob żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Kochani powracam!!! Trzeci dzień BP już prawie za mna!! Mój mąż też rzuca!! On już 5ty dzień BP!! Nie wiem co będzie ale bardzo chce wrócić do stanu mojego umysłu sprzed pół roku!!! Wiem jak smakuje życie BP i uwielbiam być wolną od śmierdzieli. Oby już tak zostało!! Chociaż chodzi za mną - co tu ukrywać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o córa marnotrawna wróciła witamy witamy i jeszcze męża namówiła no bravo, teraz tylko trzymamy się dzielnie. Dziewczyny poprawić koronę i do roboty bp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem ale nastroj paskudny myslalam ze zima będzie lepiej ale jest gorzej cigle fajka za mna lazi Mordusiak brawo dla ciebie i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka67
i jak udało się Ci rzucić palenie jaka metoda była najlepsza? Także mam zamiar rzucić http://epiekno.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iwonka chyba do tego trzeba dorosnąć a znalazłam tysiąc powodow dla których musze rzucic zdrowie pieniądze uroda maz nie pali nie cierpiał jak paliłam mam dzieci nie chciałam żeby mnie z fajka widzialy wiec się czaiłam na balkonie albo gdzies w ukryciu pieniądze wrzucam do skarbonki po 10 zl dziennie ( chociaż ostatnio niesystematycznie i po 2 miesiącach z kwota 300 zl poszlam na zakupy to było cos pięknego wydac to tylko na siebie teraz odkładam na zabieg dotleniający cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×