Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Już dwa miesiące za tobą!!! Super!!! I ogromne gratulacje!!! I nie łam się!!! Już jesteś wygrany!! Nałóg będzie coraz słabszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek36Wawa
hihi hi dziękuję to chyba mój rekord:p trzymam się trzymam na tym quit counter wychodzi że już prawie 1300 jestem do przodu nie wypaliłem ponad 1800 papierosów i dostałem 6 dni i 8h dodatkowego życia:p może się przyda oby nie w chorobie:pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Byłam dziś bardzo blisko!!! Okropne miałam nerwy!! Wiecie: takie ze już wyszłam z siebie!! Chciałam sobie zapalić!! Bardzo!!! Ale tak mi było żal tych 3 tygodni ze tylko dlatego nie zapaliłam!! A miałam dziś dwie takie sytuację. Nie moge sobie ostatnio ze sobą poradzić. Okropnie szybko wyprowadzam się z równowagi i obawiam się ze to nie przez rzucenie :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Sądzę ze u was już całkiem luźno i bez większych kryzysów skoro tu taka cisza!!! Dodob już chyba miesiąc za tobą?? A gdzie szampan z tego tytułu??? Szykujcie gratulacje-za kilka dni mija mi miesiąc BP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam ja jeszcze cierpię ale trzymam się dzielnie oki będą gratulacje owacje konfetti balony szampan itd ale po roku:p Mam problem z laptopem dlatego nic nie piszę postaram się pisać rankami ze stacjonarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Po roku?? Ok!! Trzymam za słowo.. Ja na dzień dzisiejszy mam napady tylko w momencie bardzo, ale to bardzo gigantycznego nerwa :P W innych wypadkach raczej nie myśle o fajkach.. Jestem z siebie dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek36wawa
dodob się gdzieś zagubiła w naszym tłumie :pppp a ja non stop jestem i tylko czekam na zaczepki:p oczywiście bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis mam swoje swieto ...nie pale 31 m-cy :D HURA.....nie pale od 12.03.2012 roku.... rzucialam po tabexie ,ale i CHCIALAM TO SWINSTWO RZUCIC....udalo sie !Nie raz mimo tylu m-cy nachodza kryzysy..............ale palilam 35lat!rzucajacie to swinstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisze bo poległam ;( ale wroce ;( może dzisias może jutro ;( trzymajcie się bo zaczelam od jednej od koleżanki a wczoraj kupiłam sama jest mi głupio wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob no to trzeba od nowa startować, wielka szkoda ale pokusy są spore, ważne aby wracać silniejszym.. Gościu gratki też dojdziemy do takiego rekordu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie przy rzuceniu tego swinstwa trzeba duzo samozaparcia.......a ze poleglas/les to nic uczysz sie na swoich bledach........jestem pachnaca osoba,nie smierdzi mi z ust jak szrekowi od tej nikotyny.....w domu zapach czystego powietrza!i juz ide w kierunku 32 m-ca ....jestem wielka :d ciesze sie bardzo !k55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale z opuszczoną głową .... nawet nie pytaj ... wstyd się przyznać.. ale kłamać nie potrafię nawet powiedzmy ze anonimowo (w sensie w internecie).. przydałoby się skasować licznik.. podpowiedz proszę co mam ze sobą zrobić kiedy jestem na granicy wytrzymałości nerwowej??!!! Za dużo tego wszystkiego jak dla mnie!! Wiem ze nic mnie nie tłumaczy... ale musieliśmy uśpić dziś naszego najlepszego psiaka, synowi wychodzą zeby - maruda nie do zniesienia a mąż nic nie rozumie.... jak zapaliłam to pierwsze pomyślałam o was!!!! Ze mi wstyd... ze nic nie powiem i dalej będę liczyć dni BP . .. ja naprawdę nie chce palić... chce uznać tego jednego jako potknięcie... i dalej walczyć a raczej poprostu nie palić.... w złej godzinie zapytałeś Marcinku:-( Czy jak każdy czlowiek mam prawo do chwili słabości??? Myślę ze jestem dla siebie za bardzo krytyczna!!! Za dużo wymagam i jak nie wychodzi to załamka gotowa!! Marcinku kopnij mnie mocno w d..e bo mi się należy!!! Jesteś teraz naszym G U R U!!!! Jutro muszę zacząć liczyć od nowa?? Czy moge mieć miesiąc i dwa dni z jedną wpadka?? Będzie mi lepiej... Chyba za dużo o tym teraz myślę. Muszę się rozbierać i trwać w postanowieniu!!!! Do jutra kochani. Odezwe się jak tylko junior pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi dał wczorajszy papieros??? Tylko i wyłącznie ZAJE...TE WYRZUTY SUMIENIA i taka prześladująca myśl ze jednak jestem BEZNADZIEJNA!! I cały czas myślę jak mogłam tak głupio zrobić... jednym słowem mam dola:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze każdy ma słabsze dni wtedy jest strasznie ciężko, więc szanowna komisja w składzie Marcin:p uznaje że nie kasuje Ci się czas bez papierosa:p została wykazana skr**** i chęć szczera dalszego życia Bp:p Co pomogło w podjęciu decyzji. Ja mam psa i sukę rasy Duzy Szwajcarski Pies Pasterski 1,5 miesiąca temu suka mi się oszczeniła 6 sztuk wydała na świat:p niestety nie chciało jej się być mamą i jak wróciłem z pracy to wszystkie były wyziębione a 4 martwe, dwa do weterynarza i odratowałem potem masakra miesiąc na butelce:p do dzieci w nocy nie wstawałem a do nich 2 w nocy budzik butelka i heja:p ale co ważne piesek już ma właściciela i została mi suczka oddam w dobre rączki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinek, Mordusiak jestem powracam córa marnotrawna :( tak to bywa z tym gownem ze do końca zycia będziesz ex palaczem tak jak do końca zycia jest się ex alkoholikiem itd. trzeba się pilnować jak dzisiaj rano wstałam i wzielam kapiel potem popsikalam się perfumami to pomyslalam Boze jaki człowiek durny ze na własne zyczenie smierdzi capi bleeeeeeeeeeeeee Mordusiek przykro mi z powodu psa ;( nie przykro z powodu ząbkowania bo każdy to przechodzi :) codziennie będzie lepiej trzymajcie się będę częściej pisać bo to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna komisjo :D to jak dotąd najwspanialsza wiadomość jaką dziś przeczytałam/usłyszałam :D:D:D Śmieje się jak głupi do sera czytając twój post :D:D:D Dodob jak się cieszę że wróciłaś :* Uwielbiam Was :D A poza tym rozbiłam dziś lusterko :( i się wkurzyłam!!!! Mam nadzieje że ominie mnie 7 lat nieszczęścia!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek36wawa
Lusterko nie będzie potrzebne,przynajmniej mi, jeszcze z miesiąc i w lusterku będzie mi się mieściło tylko oko, więc będę mógł prowadzić szeroko zakreślone obserwacje mojej źrenicy. Cieszę się że znowu w komplecie jesteśmy, i czekamy może ktoś jeszcze dołączy do nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttp://odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Heh dajesz czadu Marcin!!!! U mnie dziś spokojnie a najważniejsze ze B P!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo halo expalacze lusterko nam nie potrzebne bo my piękne i o tym wiemy Marcinek kup sobie lusterko szerokokątne ;) albo takie wyszczuplające ;) najważniejsze ze człowiek nie jara i pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny od dziś dokładam dietę Tylko jeszcze nie wiem jaką:p tak sobie myślę że może wejdę na stronę internetową jakiegoś szpitala i przekopiuje ich menu na miesiąc razem z gramaturą, będę miał pewność że nie umrę z głodu, a pewnie super efekty.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo takie menu na stronie będzie szło w parze z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh taka szpitalna dieta może zdziałać cuda tylko pamiętaj ze w szpitalu leza więc pewnie siły na pracę nie będziesz miał:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienniczku pokładowy jest 17.10 roku Pańskiego 2014 godzina 16:33 nadal nie palę i strasznie chce mi się jeść:p ale jak strasznie muszę jednak wytrzymać gdyż przez dwa miesiące poprawiłem się o 8kg:p Jak wytrzymam to będę kilerem :p moich nałogów i słabości:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×