Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Na szczęscie tylko 3 m-ce.. wcześniej paliłam 8 lat i rzuciłam na ponad 6 lat.. także szybko chciałam wrócić do mojego życia BP bo było CUDOWNE!!! Pamiętaj że nagrodą jest całkowite odcięcie od papierosów!!! Nie będzie cię ciągło - ale po jakim czasie to chyba raczej indywidualna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
No właśnie!!! gdzie ty się kochana podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Halo jest tu jeszcze ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem kochani gratuluje wynikow ja miałam straszny weekend bo imieninowy mama palila w prawdzie w kuchni ale smierdzialo i ciagnelo i siora palila tak miałam ochote chodze nabuzowana masakra ale zaraz ide na silownie pozbyć się złych emocji i walczymy dalej ze śmierdzielem miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek36wawa
no to cały czas dajemy radę w 3:p trzeba sie trzymać w kupie:p kupy nie ruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
hellołłł kochani :D minęło moje 2 tygodnie!!!!! jesteście ze mnie dumni???? ;) bo ja z siebie zaje....cie :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo mordusiak :) jesteśmy z Ciebie dumni ja zalapalam mega dola ;) najchętniej bym z lozka nie wychodzila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Dodob chyba każdy lapie takiego dola od czasu do czasu więc kopnij go mocno niech sobie już idzie precz!!! Marcinek - macie też takie odczucie ze innym jakoś tak szybciej idzie .. ty już prawie 2 m - ce !! Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to masakra wydaje mi się że nie palę już kupę lat:p a tu nadal brakuje kilku dni do 2 m-cy:p Strasznie wolno to idzie:p tak innym znacznie szybciej:p Do tego nadal u mnie nie odchodzi chęć na zapalenie, ale fakt mam coraz dłuższe przerwy w których nie myślę o papierosach... Chyba jestem z każdym dniem odrobinę silniejszy, ale do zwycięstwa pełnego długa droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś okropny dzień!!! Zaczęło się od wskazania wagi więc było wiadomo ze dzień przekreslony:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga spadnie nie martw się Najpierw wskoczy parę kg a potem spadnie i wróci do normy:p Mi co prawda jeszcze nie spadło a wręcz nabieram masę jak titanic wodę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh w tej chwili waga przeszkadza mi najbardziej!! Byłam już rano biegać:-) więc jakoś mi lepiej jak endorfiny szaleją:-):-):-) do szczęścia potrzebuje pozbyc się 5kg!!! Muszę znaleść jakiś skuteczny sposób. Postanowiłam ze od dziś nie jem słodyczy codziennie-ewentualnie od święta:-D:-D:-D nadal BP i cudownie mi z tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczęłam dziś robić przysiady - mam plan na 30 dni - dziś miałam zrobić 40 wg planu ale nie zapisałam w realu a padła mi bateria w laptopie więc zrobiłam 70 :P tyle co w piątym dniu :D bosze ja to zawsze przekombinuje!! Po 30 dniach podobno będę mieć świetne pośladki - a napewno fajniejsze niż mam :P czy to nadal temat o rzucaniu?? ;) ja nadal i wciąż BP :D:D:D Dodob jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob pewnie przysiady też robi i nie ma czasu na pisanie:p no ja bym też chętnie wyszczuplał tak około 10kg:p macie jakiś pomysł:p zaznaczam że jestem łakomy:p coś tam na tym forum czytałem że ocet jabłkowy pomaga czy coś tam podobnego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo jestem jestem wczoraj caly dzień w ruchu a to grzybobranie a to nordic walking wiec nie było czasu Marcinek chyba mniej zrec to najlepsze rozwiązanie nie podjadać i więcej ruchu zasady stare jak swiat tylko trzeba realizować a najbliżsi sa z was dumni bo mój maz jakby nie zauwazyl ze rzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój niby dumny.. tylko ze większość mężczyzn nie jest za bardzo wylewna więc usłyszałam to chyba 2 razy:-( a wolałabym zdecydowanie więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
No właśnie jak nigdy nie paliła to niestety nie zrozumie.. My jesteśmy z Ciebie dumne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
No i tak ma być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
I tak ma być !!! :D :D :D U mnie kochani jutro 3 tygodnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek36wawa
Wow okrągła rocznica graty graty graty:pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja zaczela diete i cwiczenia kompletna zmiana stylu zycia itd... jestem na diecie i cwicze dosc ciezko na silowni 2 razy w tyg i plus biegam.zeszlo mi juz 12 kg ,ale wlasnie jest ale ,mam astme i pale fajki :O a papierosy zaczynaja mi przeszkadzac w cwiczeniach.chce rzucic itd mam juz tabletki mam plastry wszystko ,ale wlasnie boje sie,ze przytyje a walcze o wage z drugie strony kazdy mi mowi,ze teraz jest najlepszy moment kiedy wlasnie jestem na diecie i cwicze nie przytyje i najgorsze skutki czyli wzrost wagi przecwicze i przedietuje ,ze tak to napisze dodam,ze z silowni i bieganai nie zrezygnuje ,bo to polubilam bardzo a dieta jest taka,ze nie tam jakis dukan czy cos tylko zaczelam jesc zdrowo zmienilam nawyki zywieniowe.czy ktos byl w takiej sytuacji prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu jesteś na najlepszej drodze do rzucania mam kilku znajomych co rzucili fajki i schudli po prostu postanowili wyrzucić to g...o bo nie komponowalo im się ze zdrowym trybem zycia spróbuj warto a dodatkowo jak masz astme to polecam ;) szkoda się meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dwa miesiące BP ale ten czas się dłuży:( już bym chciał rok Gość polecam rzucać bez wspomagaczy nikotynowych typu plastry, tabsy mogą być desmoxan czy tabex czy tam coś innego....oby bez nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×