Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość agadka
Mnie równiez nachodzi chęc zapalenia tylko raczej dosyc często , może dlatego ze mam krótszy staż w niepaleniu,przypominam sobie wtedy pierwsze dni niepalenia.Nie chcę przeciez przechodzić przez to jeszcze raz.teraz jest dobrze da sie wytrzymac z czasem będzie jeszcze lepiej po prostu wystarczy wytrzymac w postanowieniu i nie zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie ożywiona dyskusja mi przybyło 4 kg nic nie ubywa palic się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dob super że jesteś, myślałem że jarasz jak lokomotywa i się nie pokazujesz :p 4 kg to mało :p musisz jeść bo nie będziesz miała siły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
kochanego ciała nigdy za wiele...........oby BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka przesadzić nie można , 12 kg w moim przypadku to o około 17 za dużo :p miałem te 5kg za dużo :p Mordusiak skryty palaczu ty, wracaj do nas szybciutko:p wiem że czytasz. Ja do teraz zaoszczędziłem 3500zł nie wypaliłem 5133 papierosów , i dostałem prawie 18 dni dodatkowego życia, ostatnio mam lepsze dni mało myślę o papierosach mniej mnie ciągnie, oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Marcinku MOTO TY MOJA... nie możliwe ze tak dobrze mnie znasz!!!!! Dziś mój któryś z kolei 3 dzień BP!!!!!! Boszeeeee oby juz na zawsze!!!! Te powroty do palenia były bardzo męczące!!!! Ślubny rzuca podobno od jutra ;) trzymam za niego kciuki, razem zawsze raźniej. .... tym razem wspomagam się Tabexem, oczywiście jak na mnie przystało nie trzymam się ulotki.. powinnam zajadać 5 dziennie na tym etapie a ja tylko 3 ;) ... jak rzuciłam prawie 7 lat temu to tez z pomocą tych tabletek.. 5 lutego byłoby 7 lat BP!!!! NIE MOGĘ UWIERZYĆ W SWOJĄ GŁUPOTĘ! !!!! Pozdrawiam was wszystkich serdecznie.. Marcinek . . Dodob... ściskam mocno kochani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birk
Witajcie rzucam rowniez palenie drugi raz i juz nie pale 12 dni :D Ciezko bylo bardzo, czwartego dnia nie wytrzymalam, kupilam papierosy i zaczelam znow, trzy dni palenia. Przegladajac internet znalazlam to: https://www.youtube.com/watch?v=taXqH35kHRg bylam sceptyczna, juz kiedys probowalam hipnozy, ale wlaczylam, usnelam przy tym i nie chce mi sie palic! slucham tez Allena Carra, moze tez komus pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak jak fajnie że wrócilas ;) pomysle ile zła przynoszą fajki ostatnio w jakiejś telewizji śniadaniowej było http://kafeteria.tv/Pierwsze-skutki-RZUCANIA-PALENIA-juz-po-20-minutac-lxpTjJFwKQA fajnie ze razem z mezem próbujecie Marcinek melduj się motywuj koleżanke :) 3 dni BP to super wynik takie poniedziałkowe postanowienia się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ile ludzi zajebiście:p Mordusiak super że jesteś 3 dni wielkie oh ode mnie :p tabex plus trochę silnej woli równa się sukces, wiem bo sam opychałem się desmoxanem skład ten sam, i mi trochę pomogło, nie wiem czy na zasadzie placebo, w każdym razie pomogło. Birk wszytko co pomaga jest dobre, na bank jednak coś co posiada nikotynę nie pomaga i tylko zastępuje chwilowo papierosa. W każdym razie trzymam kciuki Agataka mam nadzieję że się trzymasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pali trzy miesiące i jest git nic nie biorę za fajka ani razu nie tęskniłam a paliłam 35 lat niewiem co się stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
witajcie. jak was tu dużo. fajnie :) Marcinek trzymam sie:)Mordusiak trzymam za ciebie kciuki dasz rade jestesmy z tobą .ja brałam desmoksan ale krótko podobnie jak ty nie trzymałam sie zaleń.w moim wypadku było tak ze czułam sie lepiej jak ich nie brałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Birk 12 dni to już niezły wynik.z każdym dniem będzie lepiej.dobrze że do nas dołączyłaś w grupie rażniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordusiak
Jestem moi drodzy... 4 dzień BP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 35 latach zachciało mi sie rzucić palenie i tak zrobiłam nie pale prawie trzy mce i jest Oki niczym sie nie wspomagam :)nie miałam ani jednego kryzysu co mnie bardzo dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys mam tylko w przypadku awantury z moim ślubnym.. takiej no wiecie "czas na rozwod".. dziś jestem właśnie po takiej awanturze i gdybym miała papierosa to na pewno musiałabym skasować licznik BP!!! żeby nie było jak zwykle poszło o pierdołe... musze znaleźć jakiś inny sposób na rozładowanie emocji!!!! Byłam tez na siłowni i juz mi lepiej.. ale normalnie jakbym miała papierosa to chyba bym go zjadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nudno by było bez awantur na miekko :p i nie ma palenia!!! to głupie nic nie pomoże,a potem po zapaleniu samopoczucie z******te :p to poczucie dumy że znowu wygrałaś z nałogiem hahahaha Nie ma palenia !!!!!! bo lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Nie palimy!!!:) takie kryzysy jak się tylko je przetrwa BP wmacniają i samopoczucie wtedy lepsze:) kurde dałam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
95 dzień BP czas zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za kilka dni będzie rocznica pół roku. A teraz cisnę na siłkę walczyć dalej z moją masą krytyczną. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużniepalaczka
a mi leci dopiero 4 dzień bez papierosa. w ogóle nie chce mi się palic, czasem mam takie zrywy, ze bym sobie zapaliła ale to bardzo szybko mija. wspomagam się desmoxanem, nie jestem w stanie powiedzieć na ile on mi pomaga a na ile jest w tym mojej silnej woli. życzę wszystkim ogromnej siły do walki z nałogiem. ja zawsze byłam z tych palaczy co mówili, ze nigdy nie rzucą ze nie mają silnej woli, nie wyobrażałam sobie dnia bez papierosa, nawet gdy byłam chora to paliłam. gdybym miała fajki w domu podejrzewam, ze już bym zapaliła ale nie mam i nie pale i na pewno nie kupię. a palić to ja po prostu uwielbiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj akurat jestem w domu bo mam wolne, i trochę ciągnie do palenia. w pracy nie ma czasu o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo juznie palaczka i wszystkim innym gratuluje mordusiak jak się kloce to tez tak mam z fajka ze bym paczke zjadla;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bavo super jużnie palaczka pierwsze trzy dni dal mnie były kosmicznie ciężkie, potem dwa tygodnie ciężkie, a potem z górki, będzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za trzymanie kciukow :) ten czas tak wolno leci, na początku bardzo bolała mnie głowa. już bym chciała żeby mi miesiąc zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
jużniepalaczko ja równiez byłam palaczką która mówiła ze nigdy nie rzuci i nie mam silnej woli również nie mogłam wyobrazić sobie dnia bez papierosa< jednak można.nie pale 97 dni :)wiem że na początku jest ciężko ale nim się obejrzysz a będzie miesiąc trzeba naprawdę chcieć rzucić palenie i nie zapalić już ani jednego ,naprawdę warto. trzymam kciuki:) mój mąż(nie palił ok.2 mies.)w sobote zapalił jednego z kolego do piwka a dziś juą cała paczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie pomyśle, ze nigdy w życiu już nie zapale to strasznie mi smutno. ale wiem, ze nie będę mogła sobie pozwolić na ani jednego papierosa. bo w tedy na pewno wrócę do nałogu. chyba każdy palacz mówi, ze nigdy nie rzuci :) a tych rzucających co raz więcej bo palenie w tych czasach jest uważane za coś okropnego i jest niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×